Opinie o Met-Chem Kalisz w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Met-Chem Kalisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Met-Chem Kalisz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Met-Chem Kalisz w Kalisz

były pracownik z ostrowa

za czasów M[usunięte przez moderatora], kierownika

???

Ale chyba nie było takiego dyr. produkcji z inicjałami "M" ??

były pracownik z ostrowa

witam. pracowałem kiedyś w firmie jak było dobrze, zacząłem przed remontem, drak pryszniców,zimna woda, szatnie pożal sie boże,1 technolog, 1 kadrowa, itd ludzi 2 razy więcej i była kasa i szacunek warunki ogólne do (usunięte przez administratora) y. uruchomiliśmy linie wózków, szły ściany itd. wtedy było ok każdy każdego szanował, każdy zarabiał kase (ok.2700 w góre) i było dobrze, nikt na nikogo nie narzekał. prawdę mówiąc gdyby nie ludzie z ostrowa i okolicy (i paru osób z kalisza) to by niebyło metchemu i przestancie [usunięte przez moderatora] głupoty. wszystko zaczęło się psuć kiedy przyszedł pan giernalczyk (on jest z topoli, a nie z ostrowa), podkablowal byłego dr.prodkcji pana M do własciciela z tego tytułu zajął jego miejsce i od tego czasu zaczęło sie [usunięte przez moderatora]. więc jak ktos chce pogadac powaznie to zapraszam do rozmowy

???

Jak tam metchem żyje??? Robota jest?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Met-Chem Kalisz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kalisz
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Kalisz
Candidate Competente GmbH
www.

Nie wesołych świąt Bożego Narodzenia i nieszczęśliwego Nowego Roku, dla gościa S.M. i A.G.. Resztę pozdrawiam !!!!!

www.

Panowie, wszyscy którzy tu piszecie ( no prawie wszyscy ) to jesteście lizusy i kapusie, ładnie się uśmiechacie i klepiecie się po ramieniu a z drugiej strony wbijacie nóż w plecy, tak jest w kaliszu, tam już nigdy nie będzie dobrze, bo zamiast pisać o warunkach pracy i kierownictwie, to wy piszecie o jakiś N.S I W.CZ, po co to komu ? Piszcie jak tam naprawdę wygląda !!!!! Ten zakład ( jeśli będą tam rządzić rolnicy i A.G ) zejdzie na psy, więc opanujcie się i piszcie to co jest na rzeczy a nie pierdoły. Pozdrawiam pana PKS-a i Miruchne !!!!!

www.

Ludzie przestańcie kłócić się ! Przecież im wszystkim o to chodzi żeby się robol z robolem nie dogadał, tak samo jest w Kaliszu tam nie można się było dogadać nigdy, bo gdy nie dostaliśmy wypłat na czas to trzeba było stanąć i zażądać rozmowy z właścicielem, przecież mieliśmy i mamy do tego prawo !!!!! Ale za dużo jest sraczek w Kaliszu znaczy się cebulorzy !!!!!

???

Jak by miał ktoś pytanie na temat tego zakładu, to prosze śmiało nacierać:-) Pisze tylko prawde, więc nikt nie możę mi mieć za złe. pozdrawiam.

???

Co ty [usunięte przez moderatora]... gosciu pier (usunięte przez administratora) !!! Jesteś [usunięte przez moderatora] , a takich w metchemie tylko uważają, więc i wypłate i premie masz przyzwoitą, tak więc możesz sobie takie głupoty wypisywać. Brak mi słów na takich jak ty [usunięte przez moderatora]!!! Jak można w tych czasach pracować za 1500- 1600 zł! A W METCHEMIE MOŻNA...

OstrowianinzMC

Wy to jednak jesteście [usunięte przez moderatora].... , ludzie zamiast wypisywać (usunięte przez administratora) y i biegać ze skarga do pipu chwycili byście sie roboty i zeczywiscie pomogli dyr. i kier., ile macie reklamacji?! Ale zazwyczaj krowa co najwiecej ryczy najmniej mleka daje....

111.

Proszę zadawć pytania. chętnie odpowiem i podpowiem !!

w.w.w.

Cały czas powtarzam, wiać z tej firmy, tam nigdy nie będzie dobrze gdy tą firmą będą rządzić ludzie nieznający się na kolejnictwie, w tej firmie tylko głupoty i kawały jakie robią sobie mistrzowie są na pierwszym miejscu a w tej całej głupocie bierze udział dr. produkcji A.G i kierownik produkcji S.M oni tą firmę rozwalą !!!! Razem z kapusiami typu N.S Pozdrawiam tych którzy już tam nie pracują

???

Panie [usunięte przez moderatora]!!! Żeby w Pana firmie było dobrze i firma mogła się rozwijać musi Pan całkowicie zmienić kadrę która rządzi pańską firmą! od ZERA! Nie może być tak, że dyr. produkcji nie ma kontaktu ze zwykłymi pracownikami, nie potrafi podać ręki czy nie porozmawia z nimi jak normalny człowiek tylko rozdaje na prawo i lewo nagany za błahe rzeczy. Zwykły pracownik w tej firmie jest zwykłym robolem i nic mu nie wolno.

www.

W tej firmie nie będzie nigdy dobrze jak będą pracowały tam kapusie typu N.S, to jest już dno. Wiara wiać !!!!!!!! Bo za uścisk dłoni pana A.G pewne osoby zrobią wszystko !!!!

fan adama

ja tam popieram to co robia wszyscy maja rowne szanse wiec kazdy moze byc brygadzista i robic tak jak oni a pan G. musi ta cala bande jakos upilnowac bo by mu na glowe weszli wesolych swiat

???

Ludzie! Uciekajcie z tej firmy póki możecie!!!

ben

to tak zle w tej firmie juz jest ? dzięki ludziom z ostr wlkp...

!?!?

wielka szkoda że z tego zakładu odchodzą ludzie ( i będą odchodzić ) z którymi można było pogadać normalnie i cię nie (usunięte przez administratora) ali do giernala, a takich ludzi ( kapusi ) w tej firmie nie brakuje. KIEDY BĘDZIE [usunięte przez moderatora] WYPŁATA !!!!!!!

spawacz

To juz bankrut jest nawet wyplaty nie ma na czas

pikin

to prawda jeden wielki (usunięte przez administratora) w tym zakładzie. [usunięte przez moderatora] w porządku idzie się z nimi dogadać. [usunięte przez moderatora] pierwszych dym zwolnił, na niczym się nie znają.

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Chem Kalisz - Kalisz

• Jak się pracuje w Met-Chem Kalisz?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Chem Kalisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Met-Chem Kalisz