Opinie o Leszczyńska Agencja Wydawnicza w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leszczyńska Agencja Wydawnicza. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leszczyńska Agencja Wydawnicza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszczyńska Agencja Wydawnicza w Leszno

vive

mika a co Ty sie tak interesujesz? to nie portal wywiadowczy......a może jesteś od sprawdzania informacji co kto wie?!

mika

to nie podziela się na dwie firmy? a w tym nowym zarządzie kto będzie ?

mika

Witam , czy ktoś z pracowników może podzielić się info co się dzieje w LAW? o co chodzi z tą data 31.12.2015. ?

@mika

to data zakończenia działalności firmy,ale jest już otwarta nowa z zarządem trzy osobowym........

Ona

Mam nadzieję że ta firma padnie! Kłamliwe osoby, szpiedzy i donosiciele.brak zleceń, dużo zwrotów bo klienci niezadowoleni. zarobki marne. Szef niezły bajkopisarz!gawedziarz o tym jak moze byc a nigdy nie bedzie.pracowałam i żałuję.nie polecam!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leszczyńska Agencja Wydawnicza? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
cad

Ta data jest zakończeniem działalności LAW jako spółki (właściciele się rozstają), a firma osiągnęła obecnie totalne dno. Paradoksalnie może to być dobre rozwiązanie. Działalność może być prowadzona dalej (może pod inną nazwą), a może powstaną dwie firmy prowadzone osobno przez dawnych wspólników. Firmy mogą całkiem dobrze funkcjonować i się rozwijać. Do złej kondycji firmy doprowadzili sami właściciele (zwłaszcza jeden), zwalniając lub pozwalając na odejście dobrych pracowników. Sami sobie stworzyli konkurencję, bo odchodzący założyli własne firmy, zabierając ze sobą klientów. Kiedy tam pracowałam, było tyle pracy, że nie dało się tego przerobić, kasa płynęła szerokim strumieniem, ale i tak płacili minimum. Mam nadzieję, że w obecnej sytuacji podejście do pracownika się poprawiło i już nie traktuje się go jak potencjalnego lenia i złodzieja. Życzę wszystkim, aby po nowym roku nowa firma (lub dwie) się rozwijały, wysokich obrotów, normalnych stosunków szef-pracodawca, dobrych warunków pracy, tak aby chciało się wrócić do firmy, bo praca sama w sobie nie jest zła.

@cad

chodzi oczywiście o stosunek szef-pracownik, przepraszam za błąd

przecież nikt tu nie sieje paniki....każdy boi się o swoje biurko prawda?

perła
@ja

jeszcze ten zakład jak ciągnie to już resztkami sił szkoda mi tylko jednego z właścicieli na pewno nie Strzel....

cad

31.12.2015 - to będzie przełomowa data. Trzymajcie się.

@cad

co to znaczy? czyżby LAW miało upaść?

Heh

Sporo ostatnio ogłoszeń do Law-u wszyscy idą w długą, dzisiaj kolejna osoba z Boku odeszła i tylko kierowniczka jej przydupniczka z Bok i główny lizus kapuś szpieg zostali......szkoda marnować czasu na tą firmę.

zara

widze że ludzie macie racje tam pracują tylko lizusy sam tam pracowałem lecz do dupy nie wchodziłem kierownictwu jak inni mam swoje zasady!!!!!NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU TAM JEST NIEWOLNICTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po prostu nie moge, z poczatkiem roku zwolniono 5 pracowników a dzisiaj nowe ogloszenie. Ciekawe jak długo wytrzymaja nowe osoby.... miesiac moze.Brak słów . Czyżby lizusy nie dawały rady ?

żaba

odp. dla Jula. Agencja dba o ludzi którzy są posłuszni jak jeden na drugiego donosi do kierownika później szefa to ta osoba pnie się w górę nie patrząc ze inna osoba przez niego jest zwolniona .Najgorsze jest to że niektóre osoby tam pracujące TAM na rencie czy emeryturze sa najgorsze szuje.

żaba

odp. dla Jula. Agencja dba o ludzi którzy są posłuszni jak jeden na drugiego donosi do kierownika później szefa to ta osoba pnie się w górę nie patrząc ze inna osoba przez niego jest zwolniona .Najgorsze jest to że niektóre osoby tam pracujące na rencie czy emeryturze sa najgorsze szuje.

wera
@żaba

osoba się pyta czy agencja dba o pracowników? powiem tak pracowałem tam długo i co najnizsza krajowa rozwijać się nie da bo to tam jest nie potrzebne tam zapotrzebowanie jest na kapusiów.

tiki

to prawda mozna zarobic całkiem nieźle ale trzeba sie napocic i dostaniesz 1780zł brutto od stycznia 2015.

zik

odp dla rom. Jeżeli chodzi o atmosferę to jakbys miał tam pracować to zapisz się juz na konsultacje do psychiatry sprawa druga to właścicieli jest dwóch będą dzielic majatek na połowę a co z zakładem? szkoda czasu zajmować sie tym gównem polecam inna prace

rom

nie idź do tej pracy jeden z szefów jak mnie przyjmował na rozmowie jadł cham jabłko az się slinił kawałek spadło mu nawet na biurko mi za niego było wstyd.

mloda

Rodzaj pracy jak dla mnie jest ok, tylko szkoda ze.....tak wiele za tak nie wiele(co widac zwlaszcza na koncie). Zauwazyc mozna ze klienci maja nas gdzies, jakosc tez jest do bani, a obowiazkow coraz wiecej. A wlasciciel to jak zawieje i jaki ma humor. Za chwile sie okaze ze nie ma kasy na wyplaty. Oby nie tak szybko.

kok

Na elce jest ogłoszenie ze poszukujecie na st. grafika!lecz napisane ze w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji!? to chyba żart!!! przecież od roku tak sa zwolnienia czy stabilna firma zwalnia ludzi? ta firma sypie się!!!

tomek

co za głupoty piszą ze poszukuja do pracy w stabilnej firmie?ta firma pada na ryja zamówien coraz mniej jakośc szkoda pisac zenujące zarobki dorobili sie na ludzkich grupach bo inaczej nic by nie mieli

zniesmaczona

Mdli mnie na samą myśl, że znowu jakaś jedna czy dwie laski złapią się piękne słowa,listy pełne klientów, którzy tylko czekają na jej telefon raz w miesiąc z ofertą na wizytówki za 1 grosz....przyjdzie najstarsza kierowniczka swiata i powie ile trzeba podać obrotu mimo ze się go nie ma.....bo ona sie szefa boi...to woli kłamac...była jedna taka , na którą wszyscy narzekali,ze krzyczy czy tez za duzo wymaga...ale ona chociaz trzymala to cale (usunięte przez administratora) w w ryzach! zawsze wiedziala co zrobić i nie bała się tych dwóch Panów S.S. ...no cóz pewnie większość powie, że zwariowałam, ale takiej właśnie osoby mi tu brakuje... szkoda, ze doceniamy niektórych dopiero jak ich juz nie ma...

Nie wiem "tobi" na jakim świecie ty żyjesz i jakie szkoły skończyłeś ale nagrody które Law otrzymuje nie obrazują położenia tej firmy a już w szczególności jakości jaką sobą prezentują. Jednym słowem określając LAW to KASZANA !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Leszczyńska Agencja Wydawnicza - Leszno

• Jak się pracuje w Leszczyńska Agencja Wydawnicza?

Zobacz opinie na temat firmy Leszczyńska Agencja Wydawnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leszczyńska Agencja Wydawnicza?

Leszczyńska Agencja Wydawnicza