Nowy Adres S.A.

Opinie o Nowy Adres S.A.

rozczarowany 2013-02-05 23:40:49
praca u nich to jakiś wyścig szczurów. Uwarzajcie na nich wykorzystaja cie a potem zostawią w rowie. niektórzy na wysokich stanowiskach pomylili sie z powołaniem.
również rozczarowany 2013-08-26 14:53:17
Zgadzam się w 100%, a hasło co 10 minut rzucane przez dyrektora: "nie słyszę telefonów" naprawdę może człowieka do tzw. "szewskiej pasji" doprowadzić. Jeżeli nie chcecie być wyżęci jak cytryna to omijajcie tę firmę z daleka.
pracownik 2014-01-30 11:22:21
Bardzo pozytywne osoby na wszystkich stanowiskach. Dobre wynagrodzenie. Dużo wyjazdów służbowych. Jak nie nadajesz się do pracy to nigdzie nie będzie dobrze :) oceniam bardzo pozytywnie.
ByłyPracownik 2014-02-01 22:47:26
Zgadzam się z "pracownikiem", że osoby na wszystkich (no może wszystkich) stanowiskach są bardzo pozytywne, co do wynagrodzenia ok ale problemem (przynajmniej kiedyś) była cała organizacja pracy. Każdego dnia 8:30 odprawa, która polegała na "rozmowach z klientami". Albo słuchasz jak inni się męczą albo sam się męczysz. Po kilku tygodniach rzygasz już na takie gadki, bo ile można! Zgadzam się, że szkolenia są ważne ale jedząc codziennie krewetki czy schabowe po miesiącu nawet nie spojrzysz na takie żarcie. Umiar i jeszcze raz umiar. To co napisał "również rozczarowany" czyli gadki dyrektora "nie słyszę telefonów", no chore! Przychodzisz do pracy, otrzymujesz listę jakiś klientów "przedzwonionych" przez innych milion razy (pomijam fakt, że lista tych klientów to najgorszy sort klientów, którzy wszystko i wszystkich mają w nosie) a kierownik przytula listę "najtłustych" klientów. Dzwonisz i jest ok, lista się kończy to trzeba poszukać innych klientów i co wówczas słyszysz? "Nie słyszę telefonów"! Ku...a mać, jeżeli mam pracować to chyba kiedyś tych klientów muszę poszukać! A w domu tego nie będę robił! Kolejna sprawa: wciskano mi jakiś kit, że firma się promuje w jakiejś Alexie (jakaś międzynarodowa wyszukiwarka) a zapytajcie się klientów jaką wyszukiwarkę znają. Google i jeszcze raz google a ja miałem pleść klientom, że Alexa jest super a klient pewnie by kojarzył całą to Alexę z jakąś laską dającą przy ulicy a nie wyszukiwarką! Firma najlepiej zdaje egzamin przy organizacji targów, w pozostałych "tematach" są amatorami, na które naprawdę szkoda czasu i "pary". Jednak znając sytuację na rynku pracy to i to warto wziąć pod uwagę, rachunki trzeba w końcu płacić a w trakcie szukać normalnej pracy, gdzie dnia nie będziesz zaczynał od idiotycznych "rozmów z klientami".
Ex 2014-11-21 16:22:38
Nowy Adres to idealne miejsce dla początkującego handlowca, który z handlem niewiele miał do czynienia. Możliwość pracy z doświadczonymi handlowcami i obserwacji ludzkich charakterów - bezcenna. Jeśli się człowiek zaadaptuje, chętnie zostanie na dłużej. Trzeba mieć oczywiście dużą cierpliwość, bo nie jest to typowe korpo a raczej rozrastające się "rodzinne" przedsiębiorstwo toteż i klimat nietypowy. Pensja zawsze wypłacana na czas, jasne reguły gry, w każdej sytuacji można się jakoś dogadać. Trochę nie doceniają pierwiastka ludzkiego i mają kiepskie możliwości rozwoju. Zarobić można całkiem nieźle jak się człowiek wkręci aczkolwiek nie każdy wytrzymuje tak luźną atmosferę jakiej nie ma nigdzie indziej.
Andrzej 2015-01-14 22:34:21
jaka forma zatrudnienia jest proponowana , mnie interesuje tylko zgodna z prawem umowa o pracę
Ten z zarządu 2015-10-22 20:59:18
kto to pisze?
Tomek 2016-05-18 20:12:57
a jak dla mnie to żadna rewelacja, być takim agentem.. Teraz firm z nieruchomościami jest po prostu od cholery, nie sądzę, by mieszkania aż tak się dobrze sprzedawały przez agencje czy biura nieruchomości.
Zostaw swoją opinię o Nowy Adres S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowy Adres S.A.