Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Jakość telewizorów

Jakiej jakości są tv Blaupunkt? Dużo trafia do serwisów, czy są bezawaryjne?

AGA

Teraz jak koronawirus coraz bliżej to powinno być postojowe miesiąc. Ludzie chodzą obok siebie, dezynfekcja niby jest ale na własne oczy widziałam osobę która dezynfekowala klamki w WC i połowę klamek ominęła.. Więc nie ma żadnej ochrony przed wirusem.

@AGA

Wszystko fajnie. Tylko postojowe płatne 80% podstawy (jak się nie mylę) i bez premii.

@M

Mimo to zdrowie jest ważniejsze..

M.
@AGA

Niesty dla wielu osób 20% mniej przy wypłacie to dużo. W takiej sytuacji jakiej jesteśmy teraz, jak ktoś się boi moze iść na L4.

@M.

Dla każdego to dużo mniej ale myślę że idzie przeżyć jak jest taka potrzeba. Będzie u nas wirus to wtedy będą żałować że nic z tym nie zrobili. L4 też nie każdy lekarz da zdrowej osobie.. Mogli by chociaż dawać urlop bezpłatny dla osób które mogą narazić swoich rodziców lub dziadków

Natali
@M

Lepsze 80%niz na bezplatne wysylali.

AGA

Z tego co wiem to jedynie dadzą jakieś maski z plexy na całą twarz i tyle z tego bezpieczeństwa haha, a obestrzenia mówią o odległości 1,5m a nie o maskach

@AGA

A te maski? Jak w tym pracować? Normalne niech dadzą.

Monik

Teraz weszły obestrzenia 1,5metra od siebie. W takim razie zakład powinien być zamknięty bo na Lini nie ma takich odstępow! Tak samo w szatni!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Misiek

Muszę Cię rozczarować. Po inwentaryzacji wracamy do pracy w systemie 2+2 - dwie linie na każdej zmianie ...

Monia

Na co ten zakład czeka? Az ktoś zachoruje i wtedy zrobią postój?

Ewelina

Nie wiedziałam że ktoś tu jeszcze wchodzi a tu nowe komentarze :o Też jestem za tym aby zakład miał postojowe, z tego co wiem niektóre zakłady już mają.. Lepiej wcześniej niż zamykać wtedy jak będzie więcej zarażonych. Fakt szkoda kasy ale jak ktoś wyląduje w szpitalu to dopiero będzie szkoda..

Ktoś
@Ewelina

A ja jestem za tym, żeby wszyscy pracownicy podeszli do tej epidemii poważnie. Jeżeli ktoś spotkał się z osobą powracającą z obszarów zagrożonych to niech nie przychodzi do pracy. Niech nie naraża nas wszystkich na problemy.

@Ktoś

Tak ale robiac zakupy w markecie możesz spotkać zarazona osobę i o tym nie wiedzieć i potem bez objaw przyjść do pracy.

M

Planowali zrobić postój w marcu bo części brak a teraz jak jest taka sytuacja to nie robią postoju. Pewnie myślą że Państwo da pieniądze a o pracowników jak zawsze nie dbają.

Arci

Też jestem za zamknięciem zakładu chociaż na miesiąc. Córka z żoną w domu a ja z pracy mogę wrócić z wirusem i po co wtedy to zamykanie szkół skoro z pracy można chorubsko przynieść?

Z...

Jakie są godziny pracy? Czy ktoś wie jak traktują praktykantów?

Joanna
@Z...

Ja niestety nie wiem, jakie są godziny pracy w Sharp Manufacturing, ale też chciałabym się dowiedzieć. A praktyki na jakim stanowisku Cię interesują?

@Z...

Firma produkuje od 6 do 22. Pracownicy biurowi pracują od 8 do 16. Ale czesto jest możliwość dogadania tych godzin. Praktykantów to traktują dobrze bo to potencjalni nowi, dobrzy pracownicy.

Z
@Joanna

Jako logistyk

Lxxx

Czego można się spodziewać po prost......

Xd

Witam Serdecznie niedawno zwolnili ludzi, byliśmy na spotkaniu żeby dowiedzieć się czy pszedłuzą nam umowę o pracę niestety nie. Pan Wiśniewski beszczelnie śmiał się z tego powodu to jest poniżanie się, ludzie płakali to nie było śmieszne kiedyś to się odegra na Panu. Wydajecie brudna spocona odzież pracowniką skandal!!!!!

umc.....

niech się wezmą za tych co siedzą za biurkiem i nic nie robia albo udaja ze robią bo jest ich zdecydowanie za dużo i im wszystko wolno....

A.

Co niektóre brygadzistki myślą że sa Bóg wie kim. Niech się wezmą za zwolnienia bo one znecaja się nad ludźmi psychicznie.

Ala

A co się w firmie dzieje obecnie? To prawda że zamykają dział napraw? Co dalej z ludźmi? Będą zwolnienia?

Ada

Witam serdecznie, ja w sharpie pracowałam z jakieś 11 lat temu przez okres dwuch lat. Teraz chciała bym ponownie wrócić ale nie wiem czy warto, za moich czasów przetargi wygrali Japończycy, teraz oni ponownie będą rządzić. Wspominam ich miło gdyż miałam z nimi bezpośredni kontakt na kontroli wysyłkowej. Przez okres 3 miesięcy byłam liderem i często odwiedzalam linie tv. Jak awansowała ludzie z naszego, nie dużego działu potrafili być zawistni. Teraz pewnie jak bym chciała się ponownie zatrudnić to od początku przez agencje, a nie Sharp Manufacturing Poland?

Nk
@Ada

Pisze się DWÓCH!!!A Ty byłaś liderem?

Ada
@Nk

Sorki za pisownie, dwuch. A no byłam, to że błąd ortograficzny popełniłam nic nie znaczy, wykształcenie wyższe licencjat na 5, pozdrawiam

Jak długo trwa proces awansu w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Assan

To zależy od stanowiska, zaangażowania w pracę, zdolności pracownika oraz złożenia wypowiedzenia.

hahahaha.....

wieczność :):):) pracuje juz baaaardzo długo a zarabiam 100zł wiecej niz operator na lini...na awans nie ma co liczyc tu sa potrzebne osoby do pracy na lini i to takie zeby za duzo nie chcialy i sie nie odzywały. a po miesiacu lub dwóch i tak nie przedłuzaja umów...

Julka

Czy często są takie sytuacje, że najpierw zwalniają dużo ludzi, żeby zatrudnić nowych?

Kamil

Witam . Wszedłem na forum z czystej ciekawości gdyż chciałem się przekonać co się zmieniło w tej Firmie.... Widzę żę nadal (usunięte przez administratora) jak był tak jest.... hahaha Pracowałem w Sharpie ok hmm 11 lat temu... Inspektor na reworku /iWe Nic się nie zmieniło od tego czasu.... kabaret... Kochani a Sumika dalej zajmuje się panelami ? Pozdrawiam Kamil

Jacek

Czy już coś wiadomo o rekrutacji? Podpowiedzcie czy są szanse dostać tu pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.