Opinie o Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o. w Kielce

Próbobiorca Nowy wpis

Praca jak każda inna, pensje nie są tu najwyższe jednak Ci wykwalifikowani mogą liczyć na więcej. Probobiorcy to praca głównie w delegacji, gdzie opłacone są noclegi i jest służbowe auto. Na koniec roku wyplacane są premie nieduże ale są. Jest też socjal typu wczasy pod gruszą itp. Miła atmosfera, młodzi ludzie. Ogolnie jako były pracownik mogę polecić tą pracę jako kolejny szczebel kariery. Opinie o braku kompetencji personelu są nieprawdziwe.

Olgierd Nowy wpis

Dlaczego przestaliście zaglądać na to forum? mam nadzieję, że jest ok i warto starać się o pracę.

operator Nowy wpis

Niekompetencja pracowników poziom zero. Panowie jeżdżący w delagacjach nie wykonuja bieżących obowiązków, to samo laboratorium opóźnienia pod każdym względem. (usunięte przez administratora)

Arek

Dobry pracodawca to już coś znaczy. W internecie firma ma również bardzo dobre opinie, polecam pracę.

Xyz Nowy wpis
@Arek

Uwierz mi, że to nie jest dobry pracodawca.

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Zleceniodawca

Miła atmosfera Lubię atmosferę w Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o. za: Ludzie

Asystent

Pracuje w firmie kilka miesięcy, powiem tak praca jak na start po studiach jak najbardziej ok, nie jest zbyt wymagająca, ludzie raczej są mili, dużo młodych, dobre miejsce aby się poduczyć i iść dalej, na umowę o pracę jednak trzeba trochę poczekać, z reguły około pół roku, zarobki tak jak wspomniał ktoś wcześniej maks 2000-2100, jeśli o to chodzi to nie widać tu perspektywy ale coś za coś, na pewno będą wspominał pozytywnie jako pierwszą pracę. Również 4/6 ;-)

Asystent w dziale fizykochemii

Przez chwilę pracowałam na laboratorium w tej firmie. Atmosfera całkiem przyjemna minusem jest brak umowy może po roku jest szansa ale różnie tam bywa. Dyrektor ma dziwny sposób bycia nie poroponuje umów o pracę od razu co dla mnie jest niedorzeczne. Zarobki to max 2 tysiące. W dodatku miałam wrażenie że każdy inaczej zarabia ktoś przychodzi po tobie i ma więcej na umowie...Praca dobra dla osób chcących zdobyć doświadczenie i najlepiej spodobać się kierownicze która tym którym lubi daje lepsze stanowisko pracy.

@Asystent w dziale fizykochemii

Napisałaś o wynagrodzeniu oferowanym przez pracodawcę. Zastanawia mnie czy po za tym proponowane są premie finansowe lub benefity pozapłacowe. Mogłabyś jeszcze napisać coś w tym temacie?

Iwona

W ostatnim czasie zostało rozstrzygnięte, kto zajmie miejsce w Przedsiębiorstwie Geologicznym na stanowisku koordynator badań biegłości, ale ciągle poszukają jeszcze osób do pracy na dwóch innych stanowiskach. Są to: KIEROWNIK PRACOWNI BADAŃ MIKROBIOLOGICZNYCH i GEOLOG http://www.pgkielce.pl/kariera/ Oczywiście można liczyć na stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Iwona

Pracujesz w Przedsiębiorstwie Geologicznym? Podziel się informacjami na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie możliwości rozwoju/benefity mogą liczyć pracownicy?

rajner

Witajcie. Szukam obecnie pracy i w sumie chciałbym się na wszelki wypadek przygotować na spotkanie już w firmie. Powiedzcie - jak wygląda rekrutacja w tym miejscu?

W ostatnim czasie ludzie z firmy myślą tylko o zmianie pracy - ucieczce. Dodatki w postaci zajęć sportowych czy premii to już historia szuka się tylko sposobu jak dać pracownikowi jeszcze mniej. Podwyżki raz na kilka lat po 50zł brutto. Premie obiecuje się na Barbórce i że będą przed Świętami a później się nie wypłaca. Dyrekcja działa bez biznesplanu jedynie myśląca o kolejnych wyjazdach na zagraniczne wycieczki. Atmosfera w firmie bardzo się popsuła, donosicielstwo, pełno kierowników bez doświadczenie zawodowego i wiedzy, awansowanych po kumotersku.

te dodatki to: finansowanie zajęć sportowych, basenu, itp., dodatkowe pieniądze na święta 2 razy w roku, trzeci filar na koszt firmy no i wypłacane są nagrody od rocznego zysku. poza tym ci bardziej ambitni mają finansowane studia podyplomowe. Tyle wiem

jest ok. polecam!

chemiczka

dobry pracodawca. wypłaty zawsze na czas, sporo dodatków do pensji no i atmosfera w pracy całkiem przyjemna.

W firmie panuje dobra atmosfera. Sporo osób zaczyna tu swoją pierwszą pracę po studiach ale przeważnie po roku, dwóch latach odchodzi ze względu na niskie zarobki. Dobra firma na start zawodowy, zdobycie dobrej praktyki i wpisanie do CV ale niestety brak perspektyw finansowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Hauke Bosaka 3A
    25-214 Kielce

Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.