logo Przedsiębiorstwo Geologiczne

Przedsiębiorstwo Geologiczne

Kielce

Opinie o Przedsiębiorstwo Geologiczne

Pracownik 2012-03-18 08:10:45
W firmie panuje dobra atmosfera. Sporo osób zaczyna tu swoją pierwszą pracę po studiach ale przeważnie po roku, dwóch latach odchodzi ze względu na niskie zarobki. Dobra firma na start zawodowy, zdobycie dobrej praktyki i wpisanie do CV ale niestety brak perspektyw finansowych.
chemiczka 2012-09-08 10:28:58
dobry pracodawca. wypłaty zawsze na czas, sporo dodatków do pensji no i atmosfera w pracy całkiem przyjemna.
pracownik 2013-06-04 12:58:31
jest ok. polecam!
pracownik 2013-06-26 11:01:38
te dodatki to: finansowanie zajęć sportowych, basenu, itp., dodatkowe pieniądze na święta 2 razy w roku, trzeci filar na koszt firmy no i wypłacane są nagrody od rocznego zysku. poza tym ci bardziej ambitni mają finansowane studia podyplomowe. Tyle wiem
pracownik 2015-08-03 12:17:40
W ostatnim czasie ludzie z firmy myślą tylko o zmianie pracy - ucieczce.
Dodatki w postaci zajęć sportowych czy premii to już historia szuka się tylko sposobu jak dać pracownikowi jeszcze mniej.
Podwyżki raz na kilka lat po 50zł brutto. Premie obiecuje się na Barbórce i że będą przed Świętami a później się nie wypłaca.
Dyrekcja działa bez biznesplanu jedynie myśląca o kolejnych wyjazdach na zagraniczne wycieczki. Atmosfera w firmie bardzo się popsuła, donosicielstwo, pełno kierowników bez doświadczenie zawodowego i wiedzy, awansowanych po kumotersku.
rajner 2016-05-18 19:07:54
Witajcie. Szukam obecnie pracy i w sumie chciałbym się na wszelki wypadek przygotować na spotkanie już w firmie. Powiedzcie - jak wygląda rekrutacja w tym miejscu?
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Geologiczne - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Geologiczne