Opinie o Tom-Marg w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tom-Marg. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tom-Marg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Marg w Kraków

Jack

Mam Pytanie bo pracowałem tam prawie rok temu i chciałem się zapytać czy zostali ci sami brygadziści i brygadzistki którzy?Ogólnie zle wspominam tą firmę częste odwoływanie czy złe traktowanie pracowników.

Tomek z krakowa
@Jack

Są też nowi brygadziści ale takie samo złe zachowanie jak było nic się nie zmieniło niestety

Tomek z Krakowa

KAŻDEMU ODRADZAM!!! Najgorsza praca za marna kasę 7 złna nocy a 6.20 na dniówce na godzinę a nawet nie ma jak do kibla pójść, bo maszyny idą non stop a operatorzy siedzą i nic nie robią i nie chcą zastąpić. Ciągłe odwołania, bo przyjmują nowych a dla starych pracowników już brakuje pracy i co najgorsze odwołują 2-3 h przed rozpoczęciem pracy a i często zdarza się ze wracają cię już z drogi do pracy. Brygadzistki i Brygadziści są bardzo niemili a nawet chamscy i złośliwi. Mili są tylko wtedy jak im brakuje osób i chcą żeby przyjść dodatkowo do pracy jak kogoś nie lubią to po złości specjalnie wysyłają na najgorsza pracę. Podsumowując praca bardzo ciężka fizyczna chamscy i nieroby operatorzy oraz złośliwi i wredne brygadzistki i wredni brygadziści. Zarobki tragiczne za około 20 dni pracujących 850 zł. NIE POLECAM OBÓZ PRACY

hop

Jak najbardziej zgadzam się z Karolą.Przeraża mnie to jak traktuje się tam ludzi,żadnego poszanowania człowieka.Nie dość ,że płacą marne pieniądze to i tego nieraz nie chcą wypłacać i trzeba się z nimi wykłócać o każdy grosz. Wzywają do pracy jak ma się wolne a jak jest się w grafiku to odwołują.Kordynatorki bardzo nie przyjemne,nie znają wogóle życia,o nic nie można się ich spytać bo krzyczą.Zastanawia mnie to po co przyjmują aż tylu ludzi skoro ciągle odwołują.To jest dla mnie chore.

karola

a nie dodałam jeszcze że kordynatorki są bardzo chamskie w szczególności dla młodszych bo myślą że młodszy im nie podskoczy w przeciągu 12 godzin są dwie przerwy a w trakcie pracy nie można nawet skorzystać z toalety . Często zacinają się maszyny trzeba siedzieć nawet kilka godzin i czekać aż naprawią potrafią ludzi przenosić z maszyny na maszynę a potem są pretensje że raporty są niedostarczone

karola

każdemu odradzam pracę tam praca po 12h za marne pieniądze . Pieniądze nie są wypłacane w terminie często odwołują bywa tak że jest się w pracy tylko 2 razy w miesiącu jak nie uprzedzi się ich że nie będzie się w pracy wlepiają karę 50 zł najbardziej przechalapane mają Ci co pracują u nich i się uczą ponieważ potrafią dzwonić w trakcie lekcji i ściągać ludzi do pracy jeżeli ktoś chce tam pracować to musi mieć stalowe nerwy to jest (usunięte przez administratora) nawet nie można zrezygnować

Flap

Z tego co wiem to tam bardzo często odwołują,bo jest mało zleceń.Atmosfera panuje tam nie za fajna,dojazd kiepski,nie szanują tam pracowników ,nie wypłacają na czas pieniędzy.

Kama

Moim skromnym zdaniem musi coś być nie tak z tą firmą skoro wszystkie komentarze są jak najbardziej negatywne.Mogą kłamac pare osób ale nie wszystkie osoby coś w tym musi być.Z tego co tu wyczytałam to praća na zlecenie to jak dla Mnie nie za dobrze,co innego robić na zlecenie na okres próbny a nie cały czas .Jak z umowy śmieciowej ma sobie człowiek rente wyrobić?Nawet jak dla Mnie dla uczniów i studentów też nie za dobrze bo często odwołują i domyślam się że większość z osób tam pracujących ma jeszcze jakąś inną prace by wyżyć.

Nie polecam. wyzysk szef sławek cham jakich mało! do tego ćpa i wyżywa sie na pracownikach

Tom Marg Piła i jego szef Sławek ćpun. Masakra ze ten człowiek jeszcze jest zatrudniony. Mobing, wyzwiska i inne tego typu zachoiwania chama a nie człowieka. Po Pile boi sie chodzic gdyz boi sie chodzic gdyz od nie jednego dostał by kopa w ten smierdzący pysk!!

Kama

To nie za ciekawa ta firma.Przeraziłam się czytając te komentarze a miałam pytac się tam o prace ,dobrze że wcześniej przeczytałam wasze wypowiedzi o tej firmie.Niepotrzebnie naraziłabym się na stresy i nieprzyjemności.

Wacek

Przyjmują tam masowo na zlecenie uczniów i studentów bo za nich nie muszą płacić ubezpieczenia.Zleceń jest co to dużo mówić mało ,kryzys jest ludzie już nie czytają teraz tyle gazet co dawniej, każdy liczący się z groszem woli kupić sobie jedzenie niż gazete co zaraz wyrzuci ją w kąt.Nie zarobisz tam nawet tysiąca zł pod telefonem musisz być 24h do ich dyspozycji.Nieraz jest tak że musisz iść do pracy jak masz wolne, a im nagle brakuje osób do pracy jak nie będziesz na każde ich wezwanie wlepią ci 50zł kary jednorazowo!za nie przyjście a oni mogą cie bezkarnie ciągle odwoływać i ty nic im nie możesz zrobić.Z tej pseudo pracy się nie utrzymasz a dodatkowo nabawisz się tam nerwicy bo atmosfera fatalna tam panuje.

Wacek

Ludzie unikajcie tej firmy jak ognia!Złodziejstwo ,oszustwo,traktowanie ludzi jak śmieci jest na porządku dziennym.Ta pożal się Boże firma nie wie co to uczciwość,szacunek dla drugiego człowieka,czy chociażby przepisy bhp,kodeks pracy.Płacą marne pieniądze a i tego nie chcą nieraz wypłacić,musisz się z nimi wykłócać o każdą złotówkę!Nie wiem po co przyjmują naokrągło uczniów ,studentów,skoro nie ma zleceń dla tych ,których już przyjeli i ciągle się odwołuje pracowników.Zamiast zostawić , dać zarobić przynajmniej już tym co tam pracują?.Praca tam jest ciężka a wynagrodzenie bardzo ,bardzo kiepskie!dałabym Tą stawke kierownictwu ciekawe czy by za takie Gówniane pieniądze tyrali????WSTYD!WSTYD!i 1000 razy WSTYD ,że tak się ludzi traktuje.

bartek

tak to jest prawda oszustwo i nic więcej zamknijcie te firmę ludzi traktujecie jak psy ja sam to zgłoszę do inspekcji ze od razu wam zamkną ta firmę

nina

cala góra twierdzi ze sami(usunięte przez administratora)tu pracują taka opinie im zjeżdża(usunięte przez administratora) tak powiedziała to wstyd żeby tak mówić o pracownikach nie żal wam to ludzie pracują starają się jak mogą a wy ich tak traktujecie wstyd zamknijcie te firmę noo po co wam jak tak ludzi traktujecie.

sylwia

najjjjj gorsza pralnia złodziejstwo i oszustwo prezesi tacy sami ja bylam w ciąży poszlam z ojcem a on nie wiedział ze jestem w ciąży.. przezwas stracilam prace naj gorsza (usunięte przez administratora)

jonatan

Marne zarobki,wyzysk niesamowity,ciągłe poniżanie.Jak najbardziej negatywnie oceniam tą firmę.Przyjmują dużo studentów i uczniów tylko nie wiem po co?skoro nie ma zleceń i ciągle odwołują.Tam jakby nie mogli dać zarobić tym co już są zatrudnieni?a nie że ktoś pracuje tylko pare razy w miesiącu.

Lila

Jakoś od 16 lat można pracować, ale musisz mieć zgode rodziców na piśmie bo jesteś nie pełnoletnia czy jakoś tak.Nie ma żadnych norm dopuszczalnych do noszenia w rzeczywistości nosisz tyle ile ci każą. Koleżanka wiele razy się upominała ,że to jest dla niej za ciężkie.Jak jesteś faktycznie puszysta to nie za dobrze bo będziesz się za szybko męczyć,po chwili będziesz mokra z potu z wysiłku a operatorzy będą się śmiać tak jak miało kilka dziewczyn co tam pracowało bo opowiadała mi koleżanka,już będziesz miała dość a trzeba 8 godz harować a przerwa jest tylko jedna Tym bardziej, że nie na każdej maszynie jest wiatrak.Odradzam Ci tam pracy lepiej idz np. na ulotki więcej zarobisz i tak się nie zmęczysz praca mniej stresująca albo wykładać towar do sklepu.

Lila

No koleżanka mówiła ,że kazali jej podnosić ciężkie rzeczy,odkładać np książki na palete przykładać to ciężką dyktą czy jakoś tak nie zważali na to, że jest kobietą a na dodatek jeszcze bardzo szczupłą a jak nie nadążała za maszyną to się na nią darli a obok stali mężczyni i bawili się telefonem wiele razy tak było niestety.Było ,że koleżanka miała w grafiku 20 dni do przepracowania a jak przyszło co do czego to przerobiła nie całe 10 dni .Tak ją odwoływały choć wiedziały, że koleżanka ma trudną sytuację i potrzebuje kasy,Brygadzistki dbały jedynie o swoje pupilki by one sobie zarobiły ,by szły na najlepsze maszyny broń boże by się nie przepracowały, paznokci sobie nie połamały.Nie miałam jak ci wcześniej odpisać bo miałam komputer popsuty.

Mniamm

Ogólna atmosfera jest bardzo przyjemna :) Ludzie pracujący z Tommargu i operatorzy maszyn to normalni zwykli ludzie, z którymi można swobodnie pogadać :P

Lila

Pracowała tam moja koleżanka bardzo zle wspomina tą firmę.Częste odwoływanie nawet niecałe 2 godz przed rozpoczęciem pracy potrafiły odwołać nie obchodziło ich że już się jest w drodze do pracy.Okropne brygadzistki,które ciągle się o wszystko czepiały.Bardzo mało tam płacą a jeszcze mi koleżanka opowiadała że i tego nie chcą dać,często dostaje się mniej niż się przepracowało.Moja koleżanka nabawiła się tam urazu kręgosłupa,zrobiła się strasznie nerwowa a przedtem była oazą spokoju.Denerwowało ją to, że nigdy się nie wie ile razy się będzie w miesiącu?, ile razy odwołają?ile się zarobi?.Dużo osób pracujących tam ma po kilka prac by związać koniec z koncem.

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Marg - Kraków

• Jak się pracuje w Tom-Marg?

Zobacz opinie na temat firmy Tom-Marg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tom-Marg?

Kandydaci do pracy w Tom-Marg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tom-Marg