Opinie o Agro-TaK w Zagrodno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agro-TaK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agro-TaK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-TaK w Zagrodno

Czy w firmie Agro-TaK są regularne szkolenia pracownicze?

Ela Nowy wpis

Tak co tydzień

Zaporożec Nowy wpis

Jak był Ela był wszystko teraz jest (usunięte przez administratora) mój księgowy wisi w komórce od dwóch lat nie zamoczył i muszę kupować w CPN masakra

Szkoda słów... Nowy wpis

Spółka agro-tak nie szanuje ludzi każąc im pracować w świeta (Niedziela) , jak dla mnie jest to ewidenntna pszesada ze strony kierownictwa, oraz wyzysk pracowników!!! A wynagrodzenie: "jaka praca taka płaca..."

Lidia

Właśnie @lkiu, dlatego nie ma, co porównywać zarobków bez podania stanowiska/kwalifikacji i doświadczenia. Tak właśnie w firmach warunkuje się płace. Początkujący będzie zarabiał mniej niż osoba po 20 latach pracy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agro-TaK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
lkiu

no wiesz @xi takie wynagrodzenie to przeciez w duzej meirze zaezly od tego jakie stanowisko do pracy bierze sie pod uwage i jakie ma sie kwalifiakcje..

........

Szkoda słów... Te komentarze są żałosne

hehe masakra co tu sie dzieje tylko najszczyc na te firme

Ejdam

tomi daj sobie spokoj z ta firma ja jestem niecaly tydzien po wyplacie i juz zem wszystko przechlal razem z moja ciasna (usunięte przez administratora) zolimy tak ostro ze zrec nie ma co ale za to sie deptamy jak kroliki

tomi

hcialbym pracowac w tej firmie fan rolnictw

Ejdam

kocham swojego (usunięte przez administratora) kierownika jest boski. Olek przepraszam juz Ci nie wygryze turlakow (usunięte przez administratora) sam sie musisz zadowolic Jelcyn pizdelcyn uhaha jestem super ps Gosia syfonosia miala tyle batow w ci... Ze cale zagrodno by nimi ogrodzil uhehahihi

Ślipiaty

dzien dobry Mietek jestem tak ostro walilem w agro taku nie bylo dnia zebym tam nie pil i tera jestem na rencie i mam wszystko w(usunięte przez administratora) tak wiec polecam te firme bo od tego chlipania mam rencinke pozdrawiam Ślipiaty

ejdam

a ja mam dwa zeby jeden do otwierania piwa a drugi zeby mnie bolal musze se wstawic trzeciego zeby jelcynowi ser z pod laski skrobac

sowizno

a ja biere wozek i ide nabiere se ziemniokow bo mnie sie zrec chce troche tez pogonie na osiedlu ludziska biero je jak nic po 2zeta kilo nie to co w mak kejnie

ksiegowy

ja zara biere ksiegowego i obdoje se traktorek do wyplaty daleko a pic sie chce

franek

kiedys bylem maly ale mialem duzego dzisiaj jestem duzy a moj pedzel dalej jest maly lubie agro tak bardzo lubie jak na warsztacie cheftaja lubie tez kolysac jajka byka kiedys nawet nacieralem sie klockiem cielaczka:)bo chcialem byc czescia tej firmy. Maja duzo ziemniakow lubie czasami je kopac i biere je do piwnicy na jadlo chce tam zakisc ogorca na wieki bo mam zakuta pale jak owad stanlej mordziaty owad bez torbowa kondonowa palka. A i adas to mi ostatnio rodzyna wygryzl z wieracza popuscilem mu szpare i tak sobie pociumcial fajnie nie?bylem tez u niemca to mi dal popalic arbajt sznela arbaj sznela i dlate go teraz jestem ryzawy oh na ja majne munsien is ryzawiec und is libe pimelst und gut jaja masiren

beny

widac po tych opiniach jaka patologia tam pracuje...brak slow poprostu

Jelcym

czesc jestem Olek Jelcyn i tak sobie pisze bo lubie i sobie pisze bo lubie i sobie pisze i dra pie sie po torbie i fajnie jest bo katorga fajna jest oo tak bejbe bede tam ryl rorewer end ewer i koko dzambo i do pszodo estas loka stasiek owad

ejdam

jestem po wyplacie... Masakra kocham agro tak ale to co zarobilem to porazka dwa dni picia i po kasie je balem caly miesiac jak beduin ze Starym grzechotnikem i wiecej Robciu za staz biere niz ja. Ale i tak Kocham agro tak i swojego kierownika Gosie tez kocham bo jestem Zebatym Aniolem

Beny

Wstyd mowic o zarobkach ledwo na życie starcza

Gosia

Agro tak odmienil mojego Adasia stal sie innym czlowiekiem:) nie zastanawiajcie sie dluzej agro tak daje nadzieje na lepsze jutro. Agrotak ponad wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-TaK - Zagrodno

Agro-TaK