logo pepco

pepco

Żnin

Opinie o pepco

anonim 2011-06-11 10:13:14
pepco znin jest super ( usunięte przez administratora ) az strach tam wchodzic i to nietylko moja opinia wielu znajomych tak samo mysli o niej( usunięte przez administratora )
anonimek 2012-05-29 21:34:23
Zgadzam się!Ja też jestem częstą klientką PEPCO i ucieszyłam się jak otworzyli ten sklep w Żninie, ale jak widzę tą \\\\\\\\\\\\\\\( usunięte przez administratora )\\\\\\\\\\\\\\" w sklepie to odwracam się na pięcie!! ( usunięte przez administratora )Chyba trzeba napisać skargę do siedziby...
misia 2012-06-01 16:16:30
No dokładnie! Na samym początku było fajnie, natomiast teraz??( usunięte przez administratora ) Kiedyś chciałam oddać towar zakupiony dzień wcześniej no ale musiałam czekać na \( usunięte przez administratora ) jak wróci z zakupionymi butami ... Czy nikt nie może tego zmienić??? Przecież tam są kamery!- czyżby nikt tego nie oglądał???
normalna 2012-10-08 20:15:54
Witam!!! \"Ciekawe\" te opinie choć raczej nie bardzo odzwierciedlają rzeczywistość. Skąd się tacy ludzie biorą? Co takie głupoty wypisują? Nie wiem i pewnie się nie dowiem. Godne pożałowania te wypowiedzi...
klient 2012-10-24 23:41:20
Na sklepie straszny bałagan, widać też, że atmosfera w sklepie coś nie taka. ( usunięte przez administratora )
XXX 2012-10-25 12:55:12
Jakie jest kierownictwo w Żninie??? - każdy zna odpowiedź, poniżej krytyki, klient jest traktowany jak śmieć... Wiadomo, że praca w sklepie nie jest łatwa, ale kultura osobista kierownictwa i traktowanie pracowników jest dramatyczna !!! Kiedyś często byłam klientką, lecz teraz omijam ten sklep z daleka - idę do konkurencji, gdyż mimo gorszego towaru i mniejszych promocji jest miła atmosfera w sklepie (a to też jest ważne) ;)
pyza 2012-11-30 21:30:35
Witam!!! Odpowiem na wypowiedź XXX: wydaje mi się, że zaprzestałaś chodzenia do tego sklepu tuż po otwarciu, bo kierownictwo wciąż to samo!!! Co do kultury to raczej nie powinien się wypowiadać ktoś kto tak łatwo potrafi wydawać opinie bowiem nie ocenia się książki po okładce...
misiaczek 2012-12-07 18:55:53
Do PYZY- no właśnie, kierownictwo to samo... Może trzeba zacząć od zmiany kierownictwa?? Pewnie to jest też powód tak częstej zmiany personelu kasowego!! Pozdrawiam niezadowolonych klientów, a jest ich wielu.
obiektyw 2012-12-08 20:20:30
Prawda taka jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony. Dlaczego? Ponieważ ludzie z natury widzą to co chcą widzieć i żadne dysputy na ten temat tutaj nie pomogą... a szkoda, że co nie którym zdrowego rozsądku nie można nakłaść, chociaż trochę, do głowy.
dobra rada 2014-05-13 12:01:27
Anonim daj sobie spokój!!! Nie warto zawracać sobie głowy, praca sama w sobie nie jest super ale atmosfera między kierownictwem a kasjerem DRAMAT... Radzę poczekać jak kierownictwo się zmieni. Pozdrawiam.
xKasjerx 2014-05-18 19:08:19
yyyy a znasz w ogole kierownika i jego relacje z kasjerami zeby tak o nim pisac?
lola 2014-07-26 18:02:12
Do: mała mi
Zgadzam się z Tobą, ale sama przyznaj, że jeśli kierownictwo "nie miło" odnosi się do pracowników a nawet "wydziera się" i z łaską odpowiada na zadane pytanie przez klienta to w takim sklepie nie chce się robić zakupów!! Człowiek jest tylko człowiekiem i nie każdemu się dogodzi, ale to co się tam dzieje to jest przesada.
Mam znajomą która pracowała tam i nie miała dobrego zdania na temat kierowniczki...
Żnin jest mały!!!!!
papieska kremówka 2014-12-01 16:10:41
Hej kochani, jeśli interesuje was zatrudnienie w firmie pepco to właśnie pojawiła się świeżutka oferta pracy. Warto zobaczyć bo podobno mało miejsc a dużo ludzi chętnych. Firma PEPCO Poland Sp. z o.o. to część międzynarodowego holdingu inwestycyjnego PEPKOR posiadającego ponad 3000 skl...
neutralna 2014-12-02 10:09:54
Moja rada - zmienić personel w Żninie i będzie super!!!!! Amen ;)
pako 2015-02-14 21:10:11
jeżeli chodzi o możliwość zatrudnienia to rzeczywiście nie stanowi to wielkiego problemu jeśli tylko pepco akurat poszukuje pracowników. Co do tego czy dasz sobie radę to rzecz dyskusyjna ponieważ ważne jest abyś przede wszystkim potrafił pracować ciężko i był kumaty. Wtedy sobie poradzisz. Ale znam takich którzy nie dali rady
lila 2015-03-26 08:57:17
Hej wszystkim! Zgadzam się z tym że jest nie miła obsługa, moje dziecko zostało źle potraktowane w sklepie gdyż upuściła bluzeczkę którą później jej kupiłam... Zdenerwowałam się bo nie powinno się tak traktować klientów!!! Prawdopodobnie to była kierowniczka bo miała na "smyczy" plakietkę... Myślę że więcej klientów by było gdyby nie takie sytuacje. Dziękuję za uwagę .
nike 2015-07-25 22:10:20
Pewnie, że w pepco można dostać łatwo pracę... Rotacja jest tak duża, że całe miasto w Żninie będzie mogło napisać w swoim CV a to dzięki komu?? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w sklepie. . . Czasem nie warto dać sobą pomiatać za najniższą krajową, moim zdaniem trzeba mieć szacunek dla samego siebie i nie dać się źle traktować "kierowniczce" bez kropli kultury osobistej !
camilla 2016-01-27 14:07:58
Muszę przyznać że obsługa w sklepie jest baaaardzo ważna, dlatego myślę że zmiana kierownictwa w tym sklepie jest wskazana... Te kierowniczki nie słyną z dobrej obsługi w poprzednich miejscach pracy, ani na stacji CPN ani w sklepie w innym mniejszym miasteczku!! No ale cóż , skoro kierownictwo regionalne tego nie widzi to jest to strata sklepu... Wiem ,że ciężko jest o dobrego pracownika ale powinni poszukać kogoś inteligentnego... Osobiście wolę jechać na zakupy do Ina - tam jest ok ;)
ula 2016-02-15 16:37:28
Pfffff... 3000zł ;) dobre - nawet kierownik sklepu tego nie ma!!!!
kama 2016-05-11 11:44:35
to ile ma kierownik? Może zalezy to wszystko od tego w jakim miescie jestes zatrudniona na stanowisko kierownika, zalezy to może też od tego jakie sklep w danym miesiecie osiaga obry oraz ilu klientow go odwiedza i ilku jest w stanie cos kupic,ale rzeczy mają fajne.
Zostaw swoją opinię o pepco - Żnin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pepco