Opinie o Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz w Żnin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz w Żnin

Pracował ktoś tu jako asystentka stomatologiczna? Widziałam, że jakiś czas temu była w internecie rekrutacja do tej pracy i możecie napisać, czy praca jest także w weekendy?? Czy tylko od pon do pt? A i mam pytanie, czy są zmiany rotacyjne, czy są stałe godziny pracy zawsze takie same?

Skoro odgadywanie odbywa się również przy pacjentach, to co na to przełożeni? Co robią, by sprostać słowom o "pracy w miłej i przyjaznej atmosferze"? Sami zresztą ich używają przy ofertach pracy dla lekarzy, które dostępne są na firmowej stronie.

AB

Jest duża rotacja asystentek, o czymś to świadczy

Aga
@AB

O czymś, napewno. Może konkretniej wiesz z czego ona wynika? Atmosfera, wynagrodzenie, umowy, jak byś to określił albo określiła? Osobiście szukałam ofert ale nie znalazłam. Wiesz jakie mają wymagania na to stanowisko?

Ab
@Aga

Wynagrodzenie jest ok, umowa również, lekarze tam pracujący są ok. Atmosfera wśród asystentek beznadziejna ☹️

@Ab

A co wpływa na tą atmosferę wśród asystentek? Zastanawiam się, czy to wina konkretnej osoby, czy czegokolwiek innego. Ja właśnie szukam pracy jako asystentka ale tak jak ktoś wcześniej napisał - oferty nie widzę.

Myślę czy nie złożyć oferty pracy jako lekarz POZ, mógłby ktoś z osób tu pracujących doradzić? Tak na prawdę na stronie nie ma żadnych szczegółów zatrudnienia, więc pytam tutaj. Na ile godzin miesięcznie podpisuje się kontrakt? Chyba, że umowa o pracę wchodzi w grę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz?

A czemu nie ma już takiego wyboru w dentystach? Czemu nie ma dr Krajewskiej i Ptaszyńskiej?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
QWERTY

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji na kierunku pediatria, ile można uzgodnić pensji dla rezydentów? Czy praca jest zmianowa i jakie konkretnie są godziny? Można śmiało dogadać się z dniami wolnymi, jeśli chodzi o uczelnię?

Aaa

Pan Piotr to bardzo niesympatyczna osoba. Zwodzi ludzi byleby zostawili pieniądze u niego. Pomijam pracę lekarzy, pielęgniarek czy rejestracji co zostawia wiele do życzenia. Nie polecam

Judyta

Na stronie firmy jest info o pracy dla lekarzy. A wiecie coś o pracy dla recepcjonistki? Jest to praca zmianowa czy jest jedna zmiana? I jak godzinowo to wygląda? Na zmianie jest jedna osoba na recepcji czy więcej?

Bestway

Pani Spychalska jest bardzo niemiła, sugeruje pacjentowi, że traci czas rozmawiając z nim. Poza tym jest zdecydowanie niekompetentna i nie ma pojęcia o swojej pracy. Mam nadzieję, że długo Pani nie popracuje, bo kompetencji zero, a kontakt z pacjentem zdecydowanie do przyjemnych nie należy.

@Bestway

A ta Pani przyjmuje prywatnie czy na NFZ ?

Bolo
@Monika

Profeska ;)

Krystyna

No to już wiem jaka atmosfera jest między pracownikami niższego personelu. A coś o pensjach napiszecie? Myślę że przy korzystnej wypłacie mogłabym nie zwracać uwagi na tą 'wymianę informacji'.

Pacjent

Porażka totalna. Panie siedzą w rejestracji, nie odbierają telefonu. Mają wszystko w (usunięte przez administratora) Siedząc na poczekalni telefon dzwonił kilka razy,ale nie było komu odebrać bo kawę piją. Nie polecam

MERY

smutne to ...ładna przychodnia kulturalni właściciele...dobrzy dentyści...ale....zastanawia mnie czy nie stać właścicieli prywatnej przychodni na zatrudnienie milszych osób w recepcji (lub sprawowanie nad nimi kontroli) ... to jakaś masakra ..nie idzie się dodzwonić ... a jak się przyjedzie to tez źle bo nie wpuszczą... pacjenta traktują jak trendowa tego .. wiem że jest pandemia ale jak ktoś się boi pracować to ... niech się zwolni... wymagania sanitarne tez szału nie robią .. brak papieru toaletowego i ręczników do rąk ....., obsługa tez masakra ..... pani boi się mnie dotknąć sama ma założoną przyłbice ... co już ponoć nie prosperuje w tym kraju i chyba jest mało higieniczne ... i za to wszystko jeszcze place ... bo to prywatna usługa... masakra

Pacjent

Nie miła obsługa w rejestracji. Dosyć że człowiek dzwoni drugi, prosi o połączenie z lekarzem to od razu pani w rejestracji łączy z lekarzem nawet nie dała mi do końca powiedzieć jaki mam problem tylko od razu łączy a już tą panią nie interesuje że lekarz nie odbiera. Tak najlepiej robić, byle noe zamienić z pacjentem ani słowa. Człowiek by umierał to też by tak zrobiła.

Krystyna
@Pacjent

Dzień dobry! Czy w konsekwencji udało się Panu załatwić daną sprawę? Na przyszłość warto zwrócić uwagę bezpośrednio paniom w rejestracji, że niestety połączenia nie są skuteczne. Powinny zareagować :)

Pacjentka15

Bedac pacjentka w tej przychodni bardzo współczuję asystentka ktore pracuja w placówce.siedzac na fotelu dentystycznym slyszalam jak asystentki obgaduja siebie nawzajem i sprzedaja info samemu szefowi przy pacjencie! Dziwne relacje tam panują

zwarta i gotowa
@Pacjentka15

Też byłam świadkiem jak asystentki donoszą na innych pracowników...

Artur
@zwarta i gotowa

Straszne relacje,atmosfera.Jedni na drugich,zamiast zająć sie pracą.A najgorsza jest taka wysoka blondynka i jej (usunięte przez administratora) w krotkich wlosach.nie polecam tam pracy

nieznajoma
@Pacjentka15

też byłam świadkiem jak współpracownice donoszą na inną zmianę dziewczyn... Żenada... Pracowałam tam kilka lat i czasem są hasła typu ,,mówisz za mało albo wcale" Jednym słowem jak jesteś przydupasem i kablujesz to jestes fajnym pracownikiem. Nie ma sytuacji gdzie takie rozmowy sa prowadzona w 4 oczy... wszystko przy pacjencie... MASAKRA!!!

Edyta
@nieznajoma

A co możesz powiedzieć na temat podejścia pracowników do pacjentów? Czy są to ludzie uprzejmi czy też zdarzają się sytuacje że są opryskliwi do innych?

nie wiem co to jest Nick ?

zostałam potraktowana podobnie jak Euzebia 26.10.2018 20:17, chę zapytać czy można gdzieś to zgłosić ? Czy do ZUS czy do NFZ ? Tak nie powinno być, mam pełne ubezpieczenie a oni traktują ludzi jak im się podoba

Klient
@nie wiem co to jest Nick ?

Opinia negatywna. Na stronie internetowej piszą, że w dobie pandemii przyjęcia stomatologiczne prywatne planowe są wstrzymane i będą oddzwaniać do klienta indywidualnie co nie jest zgodne z prawdą. Wizytę miałam mieć w marcu. Ząb w trakcie leczenia.A dzisiaj jest połowa sierpnia i informacji o kolejnej wizycie brak

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz?

ktoś kto tam pracował

Musisz sie spodobać... Ale jeśli szefowa Cie nie zaakceptuje i nie wchodzisz szefostwu w ...bez wazeliny marne szanse na długą pracę tam.

Pacjent12

Jakis czas temu bylem pacjentem Pana doktora i zachowanie jakie panuje w gabinecie jest karygodne!Żona wlascieciela wchodzac do gabinetu (usunięte przez administratora) się na asystentki i taki sam poziom kultury przedstawia sam wlasciciel.nie skorzystam wiecej z tej placowki na pewno.odradzam

To forum pracownicze więc opinie pacjentów nie tu powinny być skierowane.

kaja54

Ja do niedawna byłam zadowolona z tej placówki jednak po ostatniej wizycie zmieniłam zdanie o 100%. Byłam chora całe do południe próbowałam się dodzwonić jak mi się już udało i odezwała się Pani w słuchawce to rozmowa się przerywała...w końcu wsiadłam do samochodu i przyjechałam osobiście. Telefony dzwonią, Panie siedzą się śmieją...BRAWO!!! no w końcu zarejestrowałam się na wieczorna godzine. Pojechałam do domu odpoczęłam i wróciłam. Wchodzę do gabinetu gdzie na wejściu zostałam zwyzywana czego ja chce jak jestem chora to mam leżeć,co mi Pani doktor pomoże, więc mówię że chcę zwolnienie. Siedziałam jak głupia 20min w gabinecie, po czym Pani doktor oznajmiła że nie wystawi mi zwolnienia, bo nie może mam przyjść jutro...Aż się zagotowałam człowiek chory przychodzi po pomoc i trzy razy trzeba chodzić żeby załatwić jedna sprawę. Po prostu w naszej przychodni trzeba być ZDROWYM żeby móc CHOROWAĆ.... PORAŻKA!!!

Wiesław

Bardzo kiepska przychodnia, bród i smród można się czymś zarazić

Maria
@Wiesław

Pamiętaj proszę, że wypowiadasz się na forum publicznym. Twoje sugestie mogą negatywnie wpłynąć na dobre imię firmy, co wiąże się z konsekwencjami prawnymi. Skupmy się proszę na warunkach pracy, jakie panują w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Epoka. Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy?

Euzebia

Jestem zchorowaną kobietą, potrzebowałam nagłej pomocy i konsultacji i zostałam potraktowana potwornie, nie chciali mnie przyjąć bo przyjmuja tylko tych co płacą za wizyty, nie obchodziły ich moje prośby i moja legitymacja inwalidzka i legitymacja rencisty. Jak lekarze tak mogą postępować to jest karygodne.

Zostaw merytoryczną opinię o Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz - Żnin

• Jak się pracuje w Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz?

Epoka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Chodkiewicz
  • Aliantów 1a