Track Tec S.A.

Opinie o Track Tec S.A.

Mariusz

Czy do Twoich obowiązków należy sprzątanie firmy? To chyba obowiązek odpowiednich służb. Kontrole oczywiście nie powinny być zapowiedziane, bo wtedy mijają się z celem. Nie napisałeś o innych aspektach zatrudnienia takich jak wynagrodzenie, czy rodzaj umów zawieranych z pracownikami. Track Tec szuka aktualnie specjalisty do spraw sprzedaży. Co myślisz o tej ofercie rekrutacyjnej?

Piotrek
@Mariusz

Napisz jakie wymagania mają na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży, jaka kasę płacą?

Renata
@Piotrek

Dowiedziałam się, że jeśli chodzi o interesujące Cię stanowisko firma Track Tec wymaga: wykształcenia wyższego, praktycznej znajomości UoZP oraz doświadczenia w opracowywaniu dokumentacji przetargowej, znajomości języków obcych - rosyjski / angielski, znajomości branży energetycznej oraz telekomunikacyjnej – naziemne linie przesyłowe, gotowości do zagranicznych podróży służbowych, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, a także bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office. Niestety, nie wiem nic o oferowanym wynagrodzeniu. A czy spełniasz powyższe warunki?

Inspekcja
@Mariusz

A co byś wybrał sprzątanie czy plvrak premii? (usunięte przez administratora)

Henryk

Jak sie pracuje w firmie? Jaką macie atmosferę i na jakie zarobki można liczyć?

Bernard
@Henryk

To jest (usunięte przez administratora) ,opanowany przez(usunięte przez administratora).Same zakazy ,Za wszystko co zrobisz możesz premie stracić i ogólnie lepiej unikać tego zakładu, bo jak się zatrudnisz to i tak zwolnią. (usunięte przez administratora)

Rodzynek

No i wkoncu napisał ktoś szczera prawdę. Ze Wsi pan chce rządzić i panować jak swoim . (usunięte przez administratora)do zwolnienia. Chodzi o Suwalki zakład.

makowiec slawka
@Henryk

Praca h... duzy halas ,zapylenie najlepiej byc (usunięte przez administratora) dostepnym przez caly tydzien I (usunięte przez administratora) wszystkie weekendy.

makowiec slawka
@Henryk

Atmosfera srednia , mnostwo osob ktory na innych(usunięte przez administratora), Zarobki w zaleznosci od tego w jakim stopniu (usunięte przez administratora) I jak dyspozycyjny jestes jezeli lubisz (usunięte przez administratora) od poniedzialku do niedzieli to idealna praca dla ciebie , a jezeli jestes normalna osoba I nikomu nie(usunięte przez administratora) to zadlugo tam nie pobalujesz .Stawki tak zroznicowane ,ze smiac sie chce jeden robi ponad 5 lat I ma 14na godzine + premia a drugi Robi poltora Roku I ma 15,5.Zalatwic urlopu zawsze problem I standardowa gadka ,ze nie ma ludzi . (usunięte przez administratora).Osobom ktore otrzymaly w tym Roku wypowiedzenia I mialy umowy do konca kwietnia (Mamy 6 maja)(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Kto ma choc troche ambicji .Jak sie zapowiadaly zwolnienia to nagminne (usunięte przez administratora) pare razy w miesiacu .A gdy mieli duzo zamowien(usunięte przez administratora) I ich nie zwalniali wiec o czym my tu mowimy (usunięte przez administratora) .

Makowiec
@makowiec slawka

Oj... biedak odprawy nie dostał.

Makowiec

Wychodzi na to, że ty kiepsko robiłeś. Ha ha ha.

Mariusz
@makowiec slawka

Twoja opinia jest napisana w niezbyt pochlebnym tonie. Jednak musisz widzieć jakieś dobre strony zatrudnienia skoro tam pracujesz. Wszelkie niedogodności można starać się poprawić i próbować negocjować warunki zatrudnienia i stawkę godzinową. Czy za dobre wyniki pracodawca przewiduje premie lub inne bonusy do wynagrodzenia? Jak wygląda sprawa ze szkoleniami, które także są pewną gratyfikacją dla pracowników? Czekam na Twoją opinię.

Karolsza

Ja proponuję skierować na ponowne badania tylko tam obok szpitala w tym mniejszym budynku (usunięte przez administratora) Bo chyba trochę w główce nie teges

Hanna

@Brak slow! widzę, że nie masz najlepszej opinii o firmie Track Tec, czy mógłbyś w kilku zdaniach rozwinąć swą wypowiedź? Czy nie widzisz faktycznie plusów w tej firmie? Na ten moment niewiele z tego wynika, pamiętajmy, by dodawać wpisy zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , zawierające merytoryczną treść.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Track Tec S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik działu transportu wewnętrznego
Hanna

@pracownik, rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie Track przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie? Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad regulaminu tego forum.

Kamil

Zastanawiająca jest ta cisza na forum? Tak dobrze się pracuje?

@Kamil

Bo jest super praca

Hanna

@wkurzona na forum cisza, być może jednak udało Ci się uzyskać informacje z zewnątrz na temat, o który pytałaś poniżej? Jeśli tak, to będę wdzięczna za każdy obiektywny komentarz. Komentujmy zgodnie z regulaminem forum Gowork.

wkurzona

Witam serdecznie, ponownie pojawiły się problemy z płatnościami za faktury. Czy ktoś z Państwa ma informacje kiedy podwykonawcy dostaną kasę? Czy skierowanie sprawy do sądu coś pomoże? Ktoś ? co wie?

Hanna

@Byłem widziałem. a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów, np. karty na siłownie albo dofinansowań na różne kursy? Czy firma Track Tec zwraca na to uwagę? Opisz jak możesz, również swoją rozmowę rekrutacyjną, czy miałbyś może coś do polecenia przyszłym pracownikom, jakieś wskazówki do przekazania?

Bartek

A ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Widziałem ofertę pracy dla pracownika produkcji. Podpowiedzcie coś więcej.

Byłem widziałem.
@Zainteresowany

Zapraszamy praca non stop soboty niedzielę, jeśli chcesz zarobić najlepiej nie wychodzić z zakładu. Praca ciężka w ciężkich warunkach( zapylenie, hałas, wysoka temperatura). Jedyny pozytyw to normalna umowa nie przez agencje.

Hanna

@Wzorowypodpierdalacz - czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Co oprócz terminowych wypłat wynagrodzenia możesz uznać za plusy pracy w Track Tec, a jakie według Ciebie są minusy? Twoja opinia będzie bardzo pomocna. Aktualnie Track Tec prowadzi rekrutacje na stanowiska specjalisty BHP oraz stanowiska biurowe do działu kadr i księgowości. Jak oceniacie pracę w tej firmie na tych stanowiskach? Polecilibyście tę ofertę pracy znajomym?

Wzorowypodpierdalacz

Jeden z niewielu plusow , wyplaty na czas a czesto kilka dni przed 10

@Wzorowypodpierdalacz

kto żądzi w suwałkach czy związki dbają o pracowników załatwili podwyszkę 20%

Wzorowypodpierdalacz

"A dyrektor z kierownikiem cieszy się że mają frajerów co zaczynają 15min wcześniej za free. Na tą chwilę w Suwałkach to najgorszy zakład." O (usunięte przez administratora) dobry ubaw Jak lubia Sami siebie (usunięte przez administratora) to zaczynaja , co stare chlopy a jezykow nie maja ?A wiekszosc co wyszczekana przyjdzie slawek (usunięte przez administratora) za cos skuli lep I nawet slowem sie a odezwie a potem co to nie on smiechu warte.Niektorzy Liza (usunięte przez administratora) dla kierownika zeby tylko procenta premi nawet nie stracic , ludzie bez honoru I ambicji

Zbrojarz Goczałków

Witam zakład w Goczałkowice teraz do końca roku zapierdziela bo w plecy że sztukami cały rok szukali pracowników do pracy bo chcieli 3 zmianami robić dopiero od niedawna jak Ukraińców zatrudnili pracujemy 3 zmianami i rozjazdy też ruszyły wszystkie soboty i teraz nawet w niedzielę zmianą nocną zaczynają podwyżki dali paru osobom na początku roku roku max 1.20 zł do stawki większość dostała 50 groszy.A wy w Suwałkach powinniście cisnąć te związki zawodowe żeby zwrócili premię za soboty bo do planu sztuki liczą a premię za wszystkie nadgodziny brak.

S.M.

Wszystkich pokrzywdzonych zapraszam do siebie. Może lepiej wyjaśnić sprawy między sobą a nie żalić się w internecie. Z miłą chęcią porozmawiam i spróbuję pomóc każdej niezadowolonej osobie. Szanuje ludzi odważnych, którzy mówią co myślą prosto w oczy. Pozdrawiam S.M.

Zbrojarz
@S.M.

A o czym z tobą Sławuniu rozmawiać jest bajzel w firmie ludzie chodzą po zwolnieniach bo nie mają siły do pracy bo na okrągło pracują i pracują na takich jak ty żeby ci ten duży bełzun nie spadł . Jesteś bez wstydu kierowniku żeby dla ludzi za nieprzyjście w sobotę zabierać pieniądze a potem jeszcze się mścić . Do końca roku to ci młodzi co dobrze fizycznie pracują to po uciekają ,a ci starzy to zostaną bo mają stawki po 16 zł . tak wogule to niewiem dlaczego się pracuje w soboty i w niedziele nie legalnie bo trzeba plan wykonać to stancie darmozjady w sobotę i w niedzielę pracujcie a nie leżycie.

@S.M.

Złota myśl dla ciebie "kierownikiem się bywa a człowiekiem się jest ."

Hanna

@Pracownik na jakim stanowisku pracujesz? Czy udało Ci się awansować w firmie lub dostać podwyżkę? @Nikodem czy pracujesz w firmie Track Tec S.A. bądź pracowałeś? Pozostawiając takie informacje pomagacie tym co szukają zatrudnienia w tej firmie.

Bolek lolek
@Hanna

Pracuje w tej firmie ładny paręnaście lat przez ten czas zmieniałem stanowiska, robiłem uprawnienia (zakład wysyłał) roboty dokładają odpowiedzialność coraz większa a na podwyżkę nie ma co liczyć w tym zakładzie na nic pieniędzy nie mają. Robisz 5-7 lat i masz mniejszą stawkę niż młody co przyjdzie chyba że jesteś rodziną dyrektora wtedy dostaniesz pożądaną stawkę i stanowisko. Ogólnie płacą dobrze w zakładzie w Suwałkach lecz jest nieprzyjemna atmosfera czepiają się o mało istotne rzeczy aby tylko premię zabrać. Jako szukasz czegoś poważniejszego to ten zakład polecam tylko jako przejściowy.

Nikodem

Śmieszne macie podejście do tematu pracy w sobotę i niedzielę, chodzi o to żeby dobrze zarobić pracując 5 dni w tygodniu a w weekend odpoczywać spędzać czas z rodziną. Robicie za marne pieniądze dajecie traktować się jak szmaty i podniecacie się że w sobotę i niedzielę do pracy przyjedziecie za jakieś tam nieco większe pieniądze i ile zrobicie z tymi setkami 2 500 zł pewnie ledwo. A dyrektor z kierownikiem cieszy się że mają frajerów co zaczynają 15min wcześniej za free. Na tą chwilę w Suwałkach to najgorszy zakład.

@Nikodem

Nie do końca mogę z tobą zgodzić się. Pracuję w tym zakładzie już ponad 20 lat i nie mogę narzekać. Dla twojej wiadomości nie 2500 zł będę miał ale ponad 4tyś i to z dobrym haczykiem prawie 4,5tyś. Ty o takiej kasie możesz pomarzyć, bo lenistwo przez ciebie przemawia. Jeżeli mówisz, że to najgorszy zakład w Suwałkach, to raczej nie pracowałeś w innych zakładach i nie masz porównania. Rzuć robotę i znajdź pracę w takim zakładzie gdzie będzie tobie lepiej. Proste jak drut a nie żalisz się jak ci tu nie dobrze... dzieciak!!!

@pracownik

Jakie lenistwo człowieku co ty wypisujesz 70% pracowników to młodzi ze stawkami po nie całe 12 zł/h więc jak jak ma zarobić, choćby pracował wszystkie soboty i niedziele to i tak z taką stawką nie zarobi 4.500zł. Ty ze stawką ok 16 zł wymądrzasz się nawet jak byś leżał to wiadomo że zarobisz 4tysie.

@Nikodem

W końcu przejrzałeś na oczy. Nie od razu Rzym zbudowano. Na stawkę trzeba sobie zapracować!!! Moja rada dla Ciebie Chłopcze. Trzeba w końcu zakasać rękawy i zacząć pracować a nie tylko przyjść do pracy, odbębnić 8 godzin albo co gorsza siedzisz na zwolnieniu i czekasz do 10 na wypłatę!!! Na takich reszta musi zapierniczać i nie dziw się że masz 12zł!!! Szkoda słów!!! Pozdrawiam.

czyszczący
@pracownik

jak zarabiasz 4,5 tysia to napewno jesteś konfident albo jakimś starym purchlem co ma kosmiczno stawke z innych czasów i napewno ciężko nie pracujesz . a chłopaki zaiwaniają na zbrojeniu że gnaty wysiadają i takiego chajsu nie mają. A taki nos jak ty się chwali że tak zarabia, z trzema sobotami się zarabia 2400 ty konfituro.

white casc.

co wy pier (: olicie, jakie ku(: wa niedziele pracuje w Suwałkach, ale w niedziele to jeszcze nie pracowałem.

@white casc.

To jeszcze będziesz pracował bo jak nie to podpiszesz papierek że odmawasz i 10% premi stracisz.

white casc
@Nikodem

ale, to sie zarobi, nie.

Atoś
@Nikodem

10 % to na pewno stracisz ty, ze swoim podejściem!!!

A ja tam pracuję już prawie rok i nie narzekam. Za soboty mam płacone stawka razy dwa, a za niedzielę stawka razy trzy. Jeżeli ktoś jest leserem i kombinuje to nie ma się co dziwić że mu źle, bo takiemu to wszędzie będzie nie dobrze. Obecnie jest tyle ofert pracy więc się dziwię " Krystian" i " Krol" że jeszcze siedzicie w takiej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Track Tec S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Track Tec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Track Tec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Track Tec S.A.?

Track Tec S.A.