Track Tec KolTram Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Track Tec KolTram Sp. z o.o.

Citko 2015-02-12 17:52:41
Ale ta spółka ma siedzibę w Zawadzkiem (Opolskie) a nie w Toruniu. Wybieram się na rozmowę - czego można się spodziewać jaka kasa jaka organizacja jaka kultura. Niby duża firma a brak opinii...
Finest 2015-02-25 20:42:33
Nie dziw się opłacają się wszystkim. Ładne marketingowe srebrno-czarne opakowanie i miliony dla właściciela i firmy-pasożyta jego Milady, dla "roboli" kiepska płaca i kop w d...ę za każde ale
Szukający 2015-04-12 14:13:47
Witam. Szukam pracy i mam pytanie w związku z tym o atmosferę w pracy i zarobki? Jak t wygląda w tej firmie?
Jakub 2016-03-02 10:34:16
Odradzam współpracę z firmą TracTec Koltram. Firma zalega ponad 65dni z płatnościami za dostarczony sprzęt. Osoba odpowiedzialna za płatności w Track Tec Koltram nie odbiera telefonów oraz nie odpowiada na maile.
Brak odpowiedzi na przedsądowe wezwanie do zapłaty. Obecnie sprawa została skierowana do sądu. Nieuczciwa firma!!!
firma oszukana 2016-05-06 13:40:02
Potwierdzam Pańską opinię dotyczącą płatności. Nigdy nie dawać nic na termin. Przedpłata i tylko przedpłata!!!
Łukasz 2016-09-22 12:20:15
Jakub, daj namiar na priv do Ciebie...nam za transport tez nie zapłacili na ponad 10.000 EUR i zero kontaktu.
zawiedziony 2016-10-17 16:43:28
no masakra jest jakaś mi wiszą ponad 100tys zł proszę się od 6 miesięcy i tez nic:(
Orka 2016-11-24 13:20:35
To przecież jasne że te wszystkie targi i kongresy muszą z czegoś opłacić i opłacają dzięki naiwności kolejnych podwykonawców i poddostawców
Zostaw swoją opinię o Track Tec KolTram Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Track Tec KolTram Sp. z o.o.