Track Tec KolTram Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Track Tec KolTram Sp. z o.o.

Citko 2015-02-12 17:52
Ale ta spółka ma siedzibę w Zawadzkiem (Opolskie) a nie w Toruniu. Wybieram się na rozmowę - czego można się spodziewać jaka kasa jaka organizacja jaka kultura. Niby duża firma a brak opinii...
Finest 2015-02-25 20:42
Nie dziw się opłacają się wszystkim. Ładne marketingowe srebrno-czarne opakowanie i miliony dla właściciela i firmy-pasożyta jego Milady, dla "roboli" kiepska płaca i kop w d...ę za każde ale
Szukający 2015-04-12 14:13
Witam. Szukam pracy i mam pytanie w związku z tym o atmosferę w pracy i zarobki? Jak t wygląda w tej firmie?
Jakub 2016-03-02 10:34
Odradzam współpracę z firmą TracTec Koltram. Firma zalega ponad 65dni z płatnościami za dostarczony sprzęt. Osoba odpowiedzialna za płatności w Track Tec Koltram nie odbiera telefonów oraz nie odpowiada na maile.
Brak odpowiedzi na przedsądowe wezwanie do zapłaty. Obecnie sprawa została skierowana do sądu. Nieuczciwa firma!!!
firma oszukana 2016-05-06 13:40
Potwierdzam Pańską opinię dotyczącą płatności. Nigdy nie dawać nic na termin. Przedpłata i tylko przedpłata!!!
Łukasz 2016-09-22 12:20
Jakub, daj namiar na priv do Ciebie...nam za transport tez nie zapłacili na ponad 10.000 EUR i zero kontaktu.
zawiedziony 2016-10-17 16:43
no masakra jest jakaś mi wiszą ponad 100tys zł proszę się od 6 miesięcy i tez nic:(
Orka 2016-11-24 13:20
To przecież jasne że te wszystkie targi i kongresy muszą z czegoś opłacić i opłacają dzięki naiwności kolejnych podwykonawców i poddostawców
Jano 2017-01-04 17:23
witam Ostrzegam TRak tec ZAwadzkie ponad 40 000 zł za transporty nie płacą nie odbieraja OSZUSTWOooo
neokan 2017-02-17 08:13
Ma Pan racje nie odbierają telefonów i nie płacą za dostarczony towar - nieuczciwa firma- sprawa w sądzie
WOLICA 2017-04-10 15:57
UWAGA ODRADZAMY WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ - ZALEGAJĄ Z PŁATNOŚCIAMI - OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA PŁATNOŚCI - JACEK G. - JEST NIEUCHWYTNY, KOMPLETNIE IGNORUJE PRÓBY KONTAKTU - NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPOWIADA NA E-MAILE, NIE ODPISUJE NA SMS-Y

KOBIETY Z SEKRETARIATU POTWIERDZAJĄ OBECNOŚĆ WW. PANA W FIRMIE - I NA TYM SIĘ KOŃCZY.

JEŻELI TAKA SYTUACJA DALEJ BĘDZIE MIAŁA MIEJSCE SUGERUJĘ SKIEROWAĆ WNIOSEK O PRZEPROWADZENIE KONTROLI SKARBOWEJ DO WŁAŚCIWEGO URZĘDU SKARBOWEGO.

Zostaw swoją opinię o Track Tec KolTram Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Track Tec KolTram Sp. z o.o.