Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Czy na linie lakierowania chcą żeby mieć doświadczenie?

Goku

jest mile widziane jeśli chodzi o obsługę maszyn produkcyjnych ale nie jest konieczne żeby podjąć pracę, jeśli się szybko uczysz i im to udowodnisz to myślę że spokojnie możesz iść

Rafal
@Goku

a jakie prace wykonuje się na tym stanowisku?

odp
@Rafal

eksploatacja maszyn i urządzeń służących do produkcji płyty lakierowanej

Kalmar
@Rafal

Lakierowałeś kiedyś albo na początek cokolwiek pomalowałeś?

odp
@Kalmar

no skoro o to pyta to widocznie nie. mówisz jakby było w tym coś złego

Romek
@odp

Jak tu nie widzę, żeby mówił jakby to było coś złego

jak
@Romek

to żeś Panie wynalazł wpis żeby się doczepić :D widocznie on coś widział no i co zrobisz jak nic nie zrobisz

Czy praca jest trudna do wykonania i przyuczenia?

Geronimo

Zależy jaka, o jakie stanowisko ci chodzi?

@Geronimo

Chodzi mi o zwykłą pracę na produkcji :)

Geronimo

No to nie, nie jest to wszystko jakoś bardzo skomplikowane więc można się spokojnie nauczyć, ciężko jakoś też nie jest. Znaczy żebyśmy się zrozumieli to nie laba i leżenie, ale nie wracasz z pracy wytyrany tak, że nie wiesz jak się nazywasz, to bardzo na plus

czyli nie pracując wcześniej na produkcji jestem w stanie sobie poradzić

miłek

wiem z ogł że na produkcji praca zmianowa ale w jakich godz?

standardowo 8 godzin zmiany 6-14 14-22 22-6

@guru

aha, czyli standard, dziękuje bardzo

@miłek

a co wybierasz się na produkcje? może się spotkamy ;d

miłem
@guru

oj aż tak w przód to bym nie patrzył...

@miłem

lepiej patrzeć w przód niż oglądać się za siebie hehe :D

@guru

hah, filozoficznie, racja :)

@miłek

tak czy tak nic się nie dowiem ciekawego więc spadam stąd, a Tobie życze powodzonka :D

gosia

ile pracowników zatrudnia firma? pytam z uwagi na oferte pracy w kadrach

opik
@gosia

że cała firma czy tylko oddział w Karlinie

?
@opik

no a kadry są na obie lokalizacje, czy każda lokalizacja ma swoje osobne

Dew
@?

a co to ma za znaczenie? pytanie jest ogólnie ile cała firma zatrudnia :D ale no ja nie wiem ile jest w tej chwili, na pewno sporo, ale nie jestem w stanie podać dokładnej liczby, a nie chce w błąd wprowadzać

?
@Dew

no może dla autora pytania ma takie znaczenie, że jakby dział kadr był na obu lokalizacjach, to również liczba pracowników jest dzielona przez owe lokalizacje, więc automatycznie jest ich mniej :)

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Białogardzianin

Czy homanit oferuje kartę multisport dla pracowników?

Thor
@Białogardzianin

akurat multisporta chyba nie ma, ale są inne spoko dodatki

@Thor

czyli jakie? możesz napisać coś więcej w tym temacie skoro już zacząłeś

Thor
@Edek

obiady za zeta, dojazd do pracy, grusza, dofinansowanie do świąt, możliwość bezzwrotnych zapomóg w ciężkich sytuacjach

@Thor

a no to coś tam jest, spoko wielkie dzięki

hubi
@Thor

Jaką trasa jedzie autobus?

On
@hubi

z Bytomca jedzie autobus

Aktualność
Pompujemy dla Franka!

#GaszynChallenge #GrupaHomanit #ZapuśćUnasKorzenie
#KarlinoGminazEnergią #WaldemarMiśko, dziękujemy za nominację!
Podjęliśmy wyzwanie, wykonaliśmy zadanie.
Franek! Trzymaj się dzielnie!
Nominujemy:
#HomanitKrosnoOdrzańskie
#Linde
#ScaniaNoweBielice
Zadanie jest proste!
Nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie w ciągu 48 godzin od nominacji.
Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają po 10zł, jeśli wykonają to po 5zł na konto Franka z poniższego linku.
Czas na wykonanie to 48h.
Pompujemy dla Franka.
Orio

Fajnie, że Homanit też się dołączył do wszystkich tych wyzwań, które teraz mają miejsce, ceni się to ;p

Klopsik

nikt mnie nie nominował, że też zrobiłem, popieram takie inicjatywy w 100%

Tatar

Co tam słychać w Homanicie, jakieś zmiany, coś nowego, czy po staremu?

@Tatar

Jak widzisz, tutaj też nic się nie dzieje, w firmie po staremu wszystko dobrze. Pracuje się jak zawsze i tak się żyje, nie wiem co bym więcej miał opowiedzieć za bardzo ;p

@Nol

Tak myślałem :) Pozdrawiam

@Tatar

A skąd było to pytanie? tak tylko z ciekawości ;p

Nol

Chodziło mi raczej o to, jaki był powód, czy szukasz pracy, czy może kiedyś tu pracowałeś. Nie można tak wszystkiego dosłownie brać :D

@Nol

Aha, no wybacz, ja prosty człowiek jestem i do mistrzów w czytaniu między wierszami nie należę. Pracowałem tu kiedyś, stąd pytam.

Czy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. praktykuje "luźne piątki"?

co to są luźne piątki?

hommm

jak sie pewnie domyslasz odpowied zna twoje pytanie brzmi nie

asdf
@Nerk

To chyba jakaś korporacyjna tradycja...że luźny ubiór możesz mieć na sb w piątek...

@asdf

aaahaaa no to skąd tutaj wgl takie pytanie się wzięło :D

tobi
@Nerk

chyba hurtem na różne profile poszło, bo gdzieś mi się też rzuciło w oczy

@tobi

a to robią coś takiego, że rzucają pytania na różne profile?? nawet nie miałem pojęcia

tobi
@Nerk

no tak to wygląda, ale ja nie wiem, nie znam się na tym od środka

@tobi

no ja też nie za bardzo dlatego pytam, ale spoko, nie bylo to dla mnie az takie ważne :D

Razdwa

Widzieliście nowe oferty pracy do Homanita?

ciekaw
@Razdwa

a pojawiło się coś nowego? :P

@ciekaw

No, przynajmniej dla mnie są nowe, bo wcześniej ich nie widziałem, ale czy dla Ciebie też będą, to nie umiem powiedzieć, może inni są bardziej na bieżąco niż ja :)

ciekaw
@Razdwa

znaczy to nie tak, że ja też codziennie jestem na ofertach i na bieżąco wiem co się pojawia, a co znika :D

@ciekaw

No to pewnie dla ciebie też mogły być nowe na tamten moment :)

@Razdwa

no to jakie są te oferty jak juz tutaj o tym nawijacie

Minosssss

Na ten moment Inżynier utrzymania ruchu - automatyk i Elektryk

@Minosssss

aa to może nawet bym się zainteresował tym elektrykiem, to zależy jakie mają wymagania

Jason
@Qubik

czy ktoś ostatecznie aplikował i może podzielić się doświadczeniami???

Minossssss
@Qubik

To sobie sprawdź wymagania i bedziesz wiedział

@Minossssss

spokojnie, poradzę sobie, nie musisz się martwić

Jaka jest ogólna ocena pracy w Homanicie?

junak

moja jest dobra, nie wiem jak reszta

kary
@junak

jak dla mnie tez jest spoko nie wiem co mialbym jeszcze dodac. jakies konkretne pytanie by musialo zostac zadane to moze udaloby sie odpowiedziec cos wiecej

Majkel

Jaka atmosfera na Suszarni?

@Majkel

a jest taka oferta?

@Majkel

ja bym powiedział że atmosfera w porządku, zarówno na suszarni jak i w całej firmie, nie ma się co czepiać

@Kon

to bardzo dobrze, chociaż ja nadal nie mogę znaleźć tej oferty

@Imago

to może już zniknęła po prostu, ja nie wiem bo nie siedzę na tym non stop

@Kon

ja się zastanawiam czy się w ogóle pojawiła, pytam się po prostu czy ktoś widział, czy pytanie o suszarnie jest tylko hipotetyczne

@Imago

no to może ktoś inny, ja nie wiem nic o tym, bo tak jak mówię, nie wchodzę codziennie na oferty żeby móc się wypowiedzieć

@Kon

nie pytam ciebie konkretnie, tak ogólnie czy ktoś wie

Harry

Interesują mnie minimalne zarobki

Nik
@Harry

Najniższa krajowa mniej wiecej bo jak wiesz nastapilo ciecie wynagrodzen w zwiazku z pandemia.

Harry
@Nik

A ile ta najniższa jest

O
@Nik

A gdzie ta pandemia jest

LuNaTiC

Jak wygląda praca na Suszarni? Atmosfera jest dobra?

Tiki
@LuNaTiC

czemu jest 2 razy takie samo pytanie? :D atmosfera jest w porządku, każdy się sobą zajmuje

samik
@Tiki

Pewnie żeby zwiększyć szansę, że ktoś zobaczy i odpowie :)

LuNaTiC

Ktoś orientuje się z Dojazdem do pracy z Karlina? Chodzi mi o busa o której jeździ itp

Logan
@LuNaTiC

właśnie, podpinam się, jakieś info będzie w cenie

Edek

Plus dla Homanitu za możliwość rekrutacji zdalnej :)

@Edek

Gdzie znalazłeś takie info??

@Marcin

Na pracuj . pl ;)

@Edek

a to zerknę, dzięki za cynka, cenie takie informacje :D

@Marcin

Ależ proszę bardzo :D

Rzepa
@Edek

To wszystkich stanowisk dotyczy czy tylko biurowe?

Miguel
@Rzepa

zerknij na ogłoszenia, to będziesz miał odpowiedź

Rzepa
@Miguel

Ah, czyli, że jest rekrutacja tylko na jedno stanowisko?

Miguel
@Rzepa

na pracuj.pl owszem, ale na oficjalnej stronie firmy jest dużo więcej ofert

Bizon

Spoko praca... Można w tym zakładzie jeszcze spokojnie popracować.

Jerry

mam takie same odczucia

t-rex
@Bizon

Cześć na jakim stanowisku pracujesz czy sa jakieś przyjęcia pozdrawiam

YoYo

No moje tyczyło się przyjęć ;)

Elko

tak mi się też wydaje, ale no trudno

Jami
@t-rex

oferty na stronie są, trzeba by popytać

@Bizon

ja cenie bardzo prace w tej firmie i mysle ze zostane w niej juz do konca no przynajmniej taki jest moj plan na najblizsze lata. ogolnie nie bede sie tu rozpisywac ale polecam prace tutaj i najlepiej przyjsc i sie przekonac o tym

Jaki jest wkład kierownictwa Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

dred

raczej pracownicy sami tworzą atmosferę bo najwiecej czasu ze soba przebywają

tiki
@dred

otóż to, wystarczy opinie trochę poczytać, a jeśli chodzi o atmosfere w pracy to naprawde jest chwalona

Mirek

Atmosfera ogólnie jest dobra pozdrawiam

@Mirek

ale post wykopany ;p ale skoro już się tutaj pojawił to potwierdzam, też jestem zadowolony z atmosfery

@Kali

A sorry nie patrzyłem na datę dodania

@Mirek

nie no spoko, przynajmniej coś dobrego można powiedzieć ;)

@Kali

To to zawsze :)

@Mirek

no w sumie racja, ale czasem łatwiej do kogoś się doczepić z wypowiedzią, niż własną pisać :p

Świat

Zakład przyjmuje setki osób a sytuacja w kraju mało ciekawa za sprawą koronawirusa a indywidualnych środków dezynfekcji dla pracowników brak

Wciąż pracownik
@Świat

No chyba przesadzasz teraz, jest pomiar temperatury na wejściu, zakaz przemieszczania się piza działy , mydło , płyny do dezynfekcji. Możesz poprosić menedżera o maseczkę, ale zgodnie z wytycznymi maseczki powinny być używane przez osoby kaszlące, kichające. Chciałbyś dostać taki kombinezon jak na oddziałach zakaźnych? Zapomnij, tego nawet tam zavzyna brakować i pracodawca nie ma z taką sytuacją nic wspólnego.

Wars
@Wciąż pracownik

Dokładnie, robią co mogą, jest wszystko co potrzebne, tak naprawdę to główną profilaktyką jest mycie rąk mydłem, a maseczki nie są po to, żeby każdy miał je non stop na sobie tak jak zresztą napisałeś. Trzeba się stosować do zaleceń i wszystko będzie dobrze.

@Wciąż pracownik

No dobra rzeczywiście jest kontrola pomiaru temperatury na wejściu , ale mydła znajdują się tylko w łazienkach a płyn do dezynfekcji jeden na kilkanaście osób według ciebie przy takiej wielkości firmy jest wystarczający ? Zakład potrafi wspomóc miasto i gminę w dużych nakładach , co oczywiście popieram . No ale my pracownicy jesteśmy chyba filarem i uważam że moglibyśmy być lepiej zabezpieczeni . Inne mniejsze zakłady na terenie gminy posiadają płyny do dezynfekcji wysokiej jakości na każdego pracownika wiec daje to do myślenia. A mówię o tym teraz ,bo później jeżeli epidemia urośnie na sile to wtedy już nie będziemy na tyle przygotowani żeby czuć się bezpiecznie ,gdzie przypominam zakład przyjmuje setki osób ,a choroba ujawnia się po dwóch tygodniach

@Świat

A osoby z przeziębieniem nie powinny wogole pojawiać się w pracy tylko dodam ????

Domino
@Wciąż pracownik

otóż to. jest dostepne to co być powinno, ale niektórym zawsze bedzie za mało i za mało, nic nie jest wystarczajace. Wydaje mi się że jednak większosc rozsądna stara się nie panikowac i stosowac do panujących zasad, a wtedy będzie dobrze

Lego

Niedawno zacząłem pracę na lakierni na oddziale w Karlinie. 4 zmianowa praca ale to raczej kwestia przyzwyczajenia. Ludzie są spoko, więc wszystko jest do przeżycia

dr.house
@Lego

to dobrze, że ci się podoba

@Lego

a są obiady dla pracowników tak jak tu ludzie piszą?

Zara
@Lego

Tylko szkoda że za 14 zł. Od 01.01.2020 najnizsza stawka godzinowa wynosi 17 zł. Ale niestety nasz kierownik nie sugeruje się stawką na umowie, a stawką wyliczoną przez nasz kochany dział kadr. Kpina jedna wielka. Ludzią z mózgów chcą sieczkę robią.

Lego

Są, za złotówkę

Terek
@Zara

Uwierz, że ludzie maja gorsze stawki jak się tak orientuje po niektórych firmach

@Zara

Minimalna stawka godzinowa ( 17 zł) określona rozporządzeniem Rady Ministrów z 10.09.2019 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2020 r., to minimalna wysokość wynagrodzenia za każdą godzinę wykonania zlecenia lub świadczenia usług, przysługująca przyjmującemu zlecenie lub świadczącemu usług, zgodnie z definicją wynikającą z aktualnego brzmienia ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu, Wysokość wynagrodzenia pracownika zatrudnionego na pełen etat na podstawie umowy o pracę nie może być niższa od wysokości minimalnego wynagrodzenia, czyli w 2020 roku 2600 zł brutto. Do obliczenia wysokości wynagrodzenia pracownika przyjmuje się przysługujące pracownikowi składniki wynagrodzenia i inne świadczenia wynikające ze stosunku pracy, z wyłączeniem: 1) nagrody jubileuszowej 2) odprawy pieniężnej przysługującej pracownikowi w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy; 3) wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych; 4) dodatku do wynagrodzenia za pracę w porze nocnej; 5) dodatku za staż pracy. Są to dosyć skomplikowane regulacje prawne,a relacje medialne często przygotowywane są pobieżnie, bez szczegółowego wyjaśnienia tematu, co może wprowadzać w błąd ich czytelników. Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się bezpośrednio do działu personalnego w celu wyjaśnienia sprawy na swoim własnym przykładzie.

kobik
@Terek

a owszem owszem, w Homanicie jest bardzo przyzwoicie pod wieloma względami jeśli już na sile bedziemy porównywać do innych. polecam zrobić rozeznanie

holdi
@kobik

dokładnie tak

kim

oo polonista nam się trafił :D ale spoko, ja też zwracam bardzo uwagę na takie rzeczy, także przybijam piateczkę

Allah
@Edek

Są posiłki ciepłe bułki słodkie jogurty i nie tylko

riddick
@Allah

spoko wybór nie ma na co narzekać

Julia
@Lego

Czy każdemu z pracowników przysługuje taki bonus obiadowy?

ashe
@Julia

jak najbardziej, dlaczego mieliby wybierać wyjątki

azar
@ashe

może gdzie indziej były praktykowane takie metody i dlatego pytała.. tutaj jest wszystko ok na szczescie

Metry

Niedługo zamkną Homanit jak tak dalej wirus będzie szalał i postojowe 60%będą płacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.