Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Metiu

Nie da sie wszystkim dogodzic, ale ja nie mam raczej negatywnych doswiadczen z ta firma.

kropek
@Metiu

ja tez nie mam powodow zeby sie zle wypowiadac

Ugo

wedlug mnie to nie jest wcale zla firma

wotik

Wiem, że firma czasami przygotowuje stanowiska dla osób uczących się zawodu. Chodzi głównie o osoby, które ukończyły już szkołę średnią i są dobre z przedmiotów ścisłych. Języki też mile widziane. Sam wysłałam taki formularz i czekam na odpowiedź zwrotną.

Gebis
@wotik

interesuję się techniką i elektroniką, więc brzmi całkiem fajnie, muszę to sprawdzić. przydatne info!

@wotik

O czym ty mowisz ? Chcesz pracowac umyslowo to szukaj znajomosci twoja wiedza i umiejętności sa nie istotne ,w biurach ciezko znaleźć magistra czy inzyniera na produkcji jest ich bardzo dużo

Wektor

Hmm skoro firma wystawia takie zgloszenia do przyuczenia do zawodu to chyba oczywiste, ze mlodzi ludzie interesujacy sie taka branza moga z tego skorzystac.

Karol

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Może wiecie coś o pracy w firmie?

Smaczek
@Karol

Praca zmianowa, 8-godzinny tryb pracy, Social na wysokim poziomie liczne dopłaty "dodatki" do stawki godzinowej ,czynności jakie się wykonuje nie są skomplikowane i w sumie nie ciężkie lecz warunki temperatura duszność itp do tego wszędzie obecny ten zapach chemi. Kadra kierownicza do zmiany lecz wydaje mi się że to tylko wykonywanie poleceń a nie indywidualne podejście do pracownika. Zakład godny polecenia.

OKO
@Smaczek

Dodatki do stawki godzinowej?można jaśniej, ma coś być ale od września dopiero.

Smaczek
@OKO

Skoro wiesz to po co się pytasz ???

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Stak

Robie tu juz pare lat i nie ma czegos takiego ze wylewam zale, placa na czas i nie taka tragiczna wiec siedze tu poki jest co do roboty.

Iza

Wiele opinii jakie dodajecie na wątku dotyczącym pracy w Homanit Polska jest pozytywnych stąd nasuwa się moje pytanie odnośnie atmosfery w tej firmie. Jaka jest? Czy sprzyja Wam? Interesuje mnie również czy firma obecnie rekrutuje?

Opoks
@Iza

Atmosfera jest sprzyjająca, ja sie dobrze odnajduje w firmie. Jakieś rekrutacje sa od czasu do czasu. Trzeba sobie sprawdzać albo wysyłać im na maila cv.

OKO

Dokładnie atmosfera jest bo musi być przez 8h i tylko czekasz żeby jak najszybciej stamtąd wyjść żeby odpocząć po robieniu z siebie głupka udając szczęśliwego.

qci

ogólnie jest nieźle, nic nadzwyczajnego.

Eko-log

Rewelacja. Przy tym wszystkim co się czyta o Krono, z dumą można powiedzieć że w Homanicie jest zupełnie inne podejście do tematyki i świadomości Eko.

Maciek

A masz porównanie z tym co się dzieje w tej drugiej firmie (nie chce wymieniać nazwy). Kolega chyba napisał, że porównuje się do tamtej firmy a nie do produkcji waty cukrowej.

Gazowany
@Maciek

Te forum właściciele stworzyli z myślą o opini a nie porównań.

Maciek
@Gazowany

Opinie też czasem polegają na porównywaniu.

Iza

@zilan, piszesz, że bardzo cenisz sobie pracę w Homanit Polska mimo tego, że bywała ona trudna i wielu wymagań. Powiedz proszę, czego konkretnie nauczyła Ciebie praca w tej firmie? O jakie nowe doświadczenia jesteś bogatszy? Czy znajdą się tu pracownicy firmy, którzy potwierdzają to co napisał zilan?

Iza

@hobbit, jest wiele innych kwestii, którymi są zainteresowane osoby planujące podjąć zatrudnienie w Homanit Polska. Co mógłbyś powiedzieć na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? @MKS, czy kierowałeś swoje uwagi do szefostwa w Homanit Polska? To poważne sprawy i powinny być rozwiązywane bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnienie w firmie. Forum GoWork.pl nie jest do tego odpowiednim miejscem ponieważ niewiele osób będzie mogło realnie wpłynąć na rozwiązanie problemu.

Germiani
@Iza

Nie wiesz Iza że w internecie najłatwiej takie rzeczy załatwiać? A jak się spytasz ludzi na żywo to nikt się nie odzewie.

PRASEREK
@Iza

Myślę że założenie związków zawodowych rozwiązało by dużo tzw problemów w firmie.

Abbadon

Padłem. Ja również się przyłączę i chciałem powiedzieć, że każdy kto ma inną opinię niż powszechnie tu panująca jest z natury zły i podły. Nie można myślec inaczej o firmie niż jednoznacznie źle. Jeśli dostrzegasz w Homanicie cokolwiek dobrego, to wiedz, że coś się dzieje i że już diabły szykują kocioł smoły na twą umęczoną zbrodniczym procederem (posiadania swojego zdania) duszę.

zilan

żałuje że musiałem się przeprowadzić bo na pewno popracowałbym tu dłużej. bardzo pozytywne doświadczenia miałem w związku z tą firmąbo dużo sie nauczyłem i zyskałem dużo fajnych znajomości. praca trudna, dużo wymagaja ale wole jak jest co robić a nie że trzeba udawać ze sie coś robi. bardzo pozytywnie.

Iza

@Bartow, na oficjalnej stronie firmy w zakładce Kariera można zobaczyć aktualne oferty pracy w tym miejscu. Jest kilka ogłoszeń na konkretnie stanowiska. Ze szczegółami możesz zapoznać się tutaj: https://www.homanit.pl/pl/ @hobbit, czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Bartow

Dzięki Iza za pomoc.

hobbit
@Iza

co więcej? po prostu roboty jest dużo, ale wszystko w normie i już. nie ma co narzekać.

Za

Jak wygląda praca na lakierni. Czy kierownictwo jest w stosunku do pracownika ok? Jak zarobki na wydziale?

DEKOR 666
@Za

Praca na lakierni to lakierowanie. Przypomina to wyciskanie cytryny czy pomarańcza tak długo (7 dni 4 zmianowy tryb pracy )aż zostanie z pracownika sama skóra. Ale niestety dla zwykłego pracownika "człowieka" nie wystarcza 2 dni odpoczynku "1,5 dnia" ponieważ po przyjęciu tyłu substancji lotnych zawartych w tzw papierach wodno podobnych pracownik "czlowiek" nie jest w stanie się zregenerować co prawda jest na lakierni jeszcze tryb pracy 3 zmianowy ale niestety jest to tryb obowiązujący na drugiej linii. Praca lekka czystą i przyjemna zapraszam w nasze szeregi :)

Niezadowolony
@DEKOR 666

Bo na lakierni jak i całym zakładzie przydała busie kontrol. Przebadano by powietrze w całym zakładzie.

Pracownik lakierni
@Niezadowolony

Byłem przy takim badaniu! Tzn nosiłem tą aparaturę do badania powietrza! Wierzcie mi! To lipa!!!

hobbit
@Za

wyolbrzymiacie panowie, jest trudno jak to na lakierni, nie zawsze super, ale nie ma jakiejs znowu masakry.

MKS
@Niezadowolony

KRONOSPAN ma już problem z zanieczyszczeniem powietrza oni za to zapłacą ale czy HOMANIT ??? Jestem mieszkańcem Karlina i pracuje na codzień w tej firmie i jestem pewien że truje się pracując tam. W sumie moja opinia jest następstwem opini poprzednich o powietrzu w firmie przeanalizowałem swoją pracę nie jest ciężka bo tne na pilę formatki które są w stosach po 10-15 sztuk nie sa szczegolnie ciezkie praca nie jest ciężka i to mnie w sumie zastanowiło bo częsty ból głowy itp jest nieodłączną częścią pracy w tej firmie i to powie każdy pracownik tzw fizyczny w tej firmie. Często powtarzaja nam abyśmy wspolpracowlai itp ale nikt nie przyjdzie do kadr czy do dyrektora i nie powie co jest źle a co jest dobre bo to droga w jedną stronę. NASZ ZAKLAD MUSI BYC IDEALNY.

Bartow

Czy są jakieś aktualne ogłoszenia do Homanitu? Byłbym zainteresowany.

Jawny

Oj wyjdą wyjdą ;)

Olejek

Patrząc na te wszystkie opinie stwierdzam że jest jakiś problem w tej firmie. Idzie zauważyć że pracownicy lub osoby które pracowały są lub były zadowolone z wykonywanej pracy. Wydaje mi się że problem tkwi w osobach które zarządzaj czyli kadrą z tego co mozna zauwazyc kadra naduzywa swojej wladzy. Wydaje mi się że można to załatwić w mniej eksplozywny sposób i napewno nie na tym forum lecz czy zarząd wysłucha pracowników. Były przypadki w tej firmie że ludzie za swoje tzw zdanie zostawali usuwani z firmy. Myślę że ankieta czy coś podobnego dała by jasny pogląd na sytuację w firmie. To jest moja opinia

Iza

@HWDM, pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym i zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu GoWork.pl. Rozumiem emocje, jednak nie używaj zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe i nie wypowiadaj się niekulturalnie o osobach trzecich. Wszystko można powiedzieć w sposób merytoryczny i zgodny z zasadami poprawnej polszczyzny. @Homa, czy jesteś pracownikiem Homanit Polska? Możesz wypowiedzieć się na temat atmosfery w firmie? @Pracownik lakierni, sytuację o których piszesz nie powinny mieć miejsca w firmie. Jednak forum GoWork.pl nie jest odpowiednią witryną do zgłaszania tego typu sytuacji. Czy próbowałeś podejmować rozmowy z szefostwem jeśli praca nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca? Przypominam także o przestrzeganiu regulaminu. Pamiętajcie, że wszystko, co napisane w Internecie może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. https://www.gowork.pl/regulamin

Mitt
@Iza

Brawo Iza za reakcję, bo niektózy tu wylewają takie kubły pomyj, że żal na to patrzeć!

strasznik

zawsze się znajdą tacy którym nie spasuje praca tutaj ale to normalne, nie każdemu musi sie podobać. mnie akurat praca odpowiada, chociaż czasem bywa cieżko i sie nie chce ale ogólnie jest okej.

Homa

Nudzilo ci sie kolego ze tyle razy o tym napisales? Przesada to co piszesz!

Funky Town

Praca w Homanit nie jest taka znowu najgorsza. Pracowałem wcześniej w podobnych firmach i z żadnej nie byłem tak zadowolony jak z Homanit. Tu jest bardzo przyjamna atmosfera i uczciwe wynagrodzenie.

xxx
@Funky Town

uczciwe ??? na 100% opinia kogoś z kierownictwa na pewno nie pracownika punkt widzenia

Pracownik lakierni
@Funky Town

Bo nie pracujesz na lakierni! Tam to jest dopiero cyrk! Zapytajcie kogokolwiek z operatorów lakierni!!!

Lisin

Jak to mówią - wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Może się wam wydawać że gdzieś będzie lepiej, ale wszędzie jest podobnie albo nawet gorzej. To co sie liczy to dobre warunki do roboty i osoby z którymi pracujesz, a tu z tym jest prawidłowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.