Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

tunak

swięta i po świętach, odpocząłem troszke (może nie tyle ile bym chial ale i tak) to stwierdziłem, ze napiszę coś dobrego, co mi tam, hehe ja tam nawet lubie te prace. co prawda skłamałbym, ze chciało mi się wracac po świętach, ale i tak uważam że jest w porządku

Oobi
@tunak

Zaraz majóweczka ;)

Zenik
@Oobi

Słuszna obserwacja :P tym bardziej się udzieli pozytywny nastrój

@Zenik

i jak tam majówkowe nastroje?

solek
@123

w porządku chociaż bez bicia powiem,ze wracać to mi się nie chciało

Bella

Widziałam właśnie ofertę pracy jako księgowa i poważnie się zastanawiam nad aplikacją. Jest mi ktoś w stanie przybliżyć tak w skrócie szczegóły rozmowy? Na co się przygotować, na co zwrócić szczególną uwagę, co może od razu przekreślić moje szanse itd. I ogólnie miło by było usłyszeć kilka słów o stanowisku, zanim wyślę CV. z góry dzięki :)

qweasd
@Bella

jest tu zakladka rozmowy kwalifikacyjne to zobacz sobie

@Bella

Naprawdę dobre warunki pracy i warunki socjalne , np.: codzienny posiłek za 1 zł na kantynie ( do wyboru dania obiadowe lub śniadaniowe) daje dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Pracy jest dużo ale jest ona bardzo rozwijająca. Można się naprawdę spotkać z zagadnieniami , które nie występują w małych firmach. Fajna ścieżka awansu wewnątrz firmy , zawsze bierze się pod uwagę najpierw kandydatów z wewnątrz. Na rozmowie trzeba być przygotowanym na pytania merytoryczne ale jest ona prowadzona naprawdę w przyjaznej atmosferze. Wszystkiego o stanowisku i warunkach pracy dowiesz się na rozmowie. Śmiało aplikuj.

@qweasd

owszem, jest, ale na zupełnie inne stanowisko, więc nie pomogło mi to zbyt wiele :)

Bella

Bardzo mnie zachęciło to co piszesz, dzięki wielkie za odpowiedź! :)

Dobry

Brzmi nieżle

Ghost

"zawsze bierze się pod uwagę najpierw kandydatów z wewnątrz" - jedna wielka brednia ! Zamiast wybić ludzi wykształconych i wyszkolonych, którzy naprawdę posiadają wiedzę, zatrudniają nowych.

Mikado

Masz rację, wzbudza trochę słabe skojarzenia ale wiadomo o co chodzi. Ale ogólnie trzeba też nowych umysłów do pracy, tak mi się wydaje znaczy awansowanie pracowników, którzy faktycznie mają odpowiednie kwalifikacje na konkretne stanowisko (jak ta księgowa np.) też byłoby fair nie wiem, to nie wydaje mi się być takie zerojedynkowe

Helena

Jestem zainteresowana podjęciem pracy jako kadrowa. Można liczyć na odpowiedzi kogoś z biura?

Klara
@Helena

W biurze jest spokojnie, jeszcze nie widziałam żeby ktoś z biura się źle wypowiadał

Dita von Bees
@Helena

jakich informacji potrzebujesz? Może udałoby mi się pomóc

@Dita von Bees

Czy mogłabyś tak pokrótce opowiedzieć jaka panuje atmosfera między ludźmi? Na jakie zarobki można liczyć na początek? Czy grafik jest jakkolwiek elastyczny?

@Helena

Podbijam moje pytanie, bo zależy mi na odpowiedzi, jest mi ktoś w stanie jej udzielić?

Nerd++

Słuchajcie, czy na informatyka rozmowa jest prowadzona po angielsku? (było już podobne pytanie, ale nikt odpowiedział, więc ponawiam) Bo po ang. operuję raczej fachowym słownictwem a jakieś konwenanse itp. to już mniej...ale jestem dobry w fachu i zależałoby mi na odp. bo dobre opinie słyszałem i fajnie by było spróbować swoich sił

@Nerd++

Z tego co wiem to jest test. Ale czy najniższa krajowa na początek i bycie pod telefonem 24/7 to taka super opcja to nie jestem pewien. Nie jest to super oferta, bo tego informatyka to szukają już dłuższy czas.

mc
@++

To zależy. W kontakcie 24/7 prawie wszędzie pod telefonem musisz być.

@mc

Wszystko się zgadza ale za odpowiednie wynagrodzenie. Wymagania duże ale kasa do niczego.

Nerd
@++

Czyli jaka, tak mniej więcej? chyba nie na poważnie z tą najniższą

@Nerd

Wiem, że taka propozycja padła na rozmowie kwalifikacyjnej. Zgłoś się to może sam się przekonasz jeśli ktoś raczy się z tobą skontaktować.

Nerd
@++

Ale na rozmowie jednak jak nie jesteś zainteresowany, to mówisz, że ci stawka nie odpowiada i albo "do widzenia" na wstępie, albo jakieś negocjacje w tym zakresie Zobaczymy, myślę, że i tak spróbuję, wtedy będę mógł się wypowiadać

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Nowanowa

Witam czy ciężko jest dostać się do pracy w biurze? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Odbywa się w języku obcym?

Daniel

Witam, w ogłoszeniu jest napisane dużo tzw. benefitów jakieś premie za polecenie pracownika, dodatki i jeszcze kilka rzeczy jak się to ma do rzeczywistości?

Jugo
@Daniel

tak jak napisane w ogłoszeniu, są dodatki do dyspozycyjności i pracy w weekendy, obiad dowóz. Było już sporo pisane wcześniej z tego co pamiętam

yo
@Jugo

tak jest

No
@yo

To spoko w sumie

neron44

egzamin na wozki widłowe żenada

e?
@neron44

bo nie zdales?

Staszek

czy moze sie wypowiedziec ktos z lakierni

hjp

Co chcesz wiedziec

Staszek
@hjp

jakie warunki jakie relacje miedzy ludzmi jaki klimat

pdp
@Staszek

na lakierni wszedzie ciezko 3 albo 4 zmiany za moich czasow tam sie dalo duzo zarobic bo bylo duzo nadgodzin

D

Szkoda slow

yo

ja tam zadowolony jestem

Bobo

Najlepiej to byc mistrzem n(usunięte przez administratora)

Yoda
@Bobo

Ciekawe ktory to taki amant...

Pilot

Macie jakieś świeże informacje o pracy?

mama
@Pilot

Wystarczy wpisać w google :) https://www.homanit.pl/pl/kariera/oferty_pracy/

Pogo

no i zaczął się kolejny rok w homanicie i jak na razie (odpukać w niemalowane) niech tak zostanie

Tymo
@Pogo

Ta, pasuje sie odkuc po swietach

CJ
@Tymo

na spokojnie, bez presji :D

Arti

na 100% potrzebują do ekipy porządkowej , posprzątać zawsze jest co i tam zapotrzebowanie jest duże.

benio

nie szukają u was kogoś na już?

Diego
@benio

jak potrzebujesz na już to chyba najlepiej będzie jak podejdziesz osobiście

perrez

raz jest pisane dobrze pozniej robi sie nudno jak tak pozytywnie tylko o pracodawcy to nic tylko podkrecici atmosfere i pisane ze jest zle, pozniej znowu ze dobrze i tak w kolko. Ja sie sklaniam ze jest dobrze, firma idzie do przodu

Daria

Ja nie mam nic do tych co chcą wyrazić swój żal i niechęć do pracodawcy , to jest odczucie dużej grupy pracowników tej firmy i nie można za to krytykować jak pan abC . Chciała bym zobaczyć twoją minę jak podziękuj ci za pracę bez przyczyny bo i takie przypadki w naszym zakładzie były .

Arti

abC masz rację nie warto się rozczulać

ab C

Arti co cie tak wzielo na zale w niedzielny wieczor, mam nadzieje, ze juz ci lepiej i nie planujesz spedzic kolejnego smutnego wieczoru pzregladajac goworka firmy w ktorej pracujesz czy juz nie pracujesz? i komentujac posty wygrzebane jeszcze z marca. Jestescie jakos spokrewnieni z Bombażykiem albo albo z A..?

Arti

Czytam te wpisy i nie mogę uwierzyć jak niektórzy są krótkowzroczni , napisze przykład , miałem ostatnio remont łazienki , facet grzebal trzy tygodnie bez wysiłku i zarobił 7 tysięcy za robotę. Dlatego nie piszcie że zarobki w Homanicie są dobre , pozdrawiam.

seszel
@Arti

to się trzeba było uczyć fachu, a nie wyżalać się na goworku jak ci źle. Panie..

A....

I znowu doczekaliśmy się inspekcji pracy raz za razem jest kontrolala a przecież to przyjazny dla pracownika zakład , żenada .

@A....

Spoko wszystko będzie w normie nie ma co przeżywać (usunięte przez administratora)

Guma

Dam wam dobrą radę, nie wypisujcie tutaj swoich goszkich żali z nadzieją że ktoś "WAŻNY" to zauważy i w firmie w której was wykorzystują coś się zmieni. (usunięte przez administratora)

@Guma

Brawo wreszcie mądre słowa , brawo

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.