Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Firo

Który z oddziałów to ten "główny"? Karlino czy Krosno?

Firo

No tak, ale chodzi mi o Polskę...

heh
@Firo

w googlach wyświetla się adres od razu na Karlino z tego co pamiętam, więc śmiem twierdzić że to właśnie ten ;p

Jedi
@Firo

Karlino było wcześniej, więc to pewnie tam

rekrutacja

czy ktoś "kandydował" na którąś z ofert na ich stronie?

@rekrutacja

Chodzi ci, że w jakimś ostatnim czasie? Bo ja tak, ale to już dosyć dawno i pracę dostałem.

@Sam

o super na jakie stanowisko się udało? długo czekałeś?

@bob

Elektryk. Nie pamiętam już, ale chyba nie jakoś długo

@Sam

czyli rozumiem z tego że na bieżąco przyjmują, a nie że ogłoszenia tylko tak sobie wiszą na dalszą przyszłość, dzieki bardzo

@bob

Nie wiem jak to teraz wygląda, moja sytuacja miała miejsce dawno i nie brałbym jej za przykład obowiązujący cały czas

@Sam

a sory jakoś przeoczyłem że to już minęło trochę czasu...

metek

co tam ciekawego w homanicie słychać? pracowałem kiedys i z sentymentu chyba tutaj jeszcze wracam zeby powspominac i poczytac co sie nowego dzieje. widze, ze nie bardzo są oferty pracy z tego co tu piszecie?

jagger
@metek

z tego co widzialem ostatnio na stronie to jest 5 ofert na karlino, na krosno kilka więcej. dawno pracowales? czemu juz nie?

@jagger

noo juz kilka lat minelo, a zwolnilem sie z powodu przeprowadzki kawalek dalej, bo dom stawiałem i juz mi się nie za bardzo opłacalo tak dojeżdżać, więc uznałem że może pora na jakąś zmianę, ale dobrze wspominam

jan
@metek

czy coś ciekawego to nie wiem, chyba po staremu się pracuje. Co do ofert no to troche ich jest aktualnie, nie wiem kto pisal ze ich nie ma? Na karlino co prawda mniej niz na krosno ale są

@jan

to spoko, jak szukaja pracowników to znaczy że się rozwijają

Raph

Można gdzieś znaleźć zdjęcia przedstawiające zakład z zewnątrz i od wewnątrz, żeby sobie zobaczyć z ciekawości?

mapka
@Raph

na mapach google trochę widać budynek z zewnątrz to można sobie zobaczyć

ziomeek
@Raph

Jest film na (usunięte przez administratora) co prawda jest na nim zakład w Krośnie, ale podejrzewam, że podobnie to będzie wyglądało, plus na fb jakieś fotki wrzucają, ja bym tam obczaił

rebus
@ziomeek

i nawet dość prężnie działa ten fejs trzeba przyznać, spokooo

ziomeek
@rebus

No fejs jak fejs, chociaż jak na tego typu zakład to faktycznie działają prężnie

smieszek
@Raph

Zatrudnij się, to co chwilę będziesz zakład oglądał i od wewnątrz i z zewnątrz :P

sławek
@smieszek

w niektórych firmach oprowadzają po budynku przy okazji rozmowy rekrutacyjnej, może tutaj też by się dało :D

Deniro
@sławek

pewnie tak

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Gośka

Jakie są godziny pracy dla Księgowej? Bo zastanawiam się nad złożeniem wniosku o pracę, ale chętnie dowiedziałabym się jak wygląda system pracy.

Zofia
@Gośka

zapewne standardowo 8-16 ewentualnie 9-17, ale najlepiej chyba będzie iść na rozmowę i się dowiedzieć szczegółów, przecież to jeszcze do niczego nie zobowiązuje, a informacja będzie pewna z pierwszej ręki

@Zofia

No właśnie nie wiem jeszcze czy w ogóle opłaca się mi iść na rozmowe, jeśli np. godziny nie będą mi odpowiadały. Dlatego chciałam się rozeznać tutaj :)

Zofia
@Gośka

zawsze się opłaca iść na rozmowę, bo to nowe doświadczenie, rozeznanie się w terenie oraz ogólnie branży, a to nigdy nie zaszkodzi

@Zofia

No niby tak, ale jak już z góry wiem, że nie mogłabym pracować, to wtedy jednak mija się to z celem, godzin pracy raczej nie dam rady negocjować, dlatego zależało mi na tej informacji, zanim w ogóle przystąpię do rozmów

Urlyk

Czemu usunięte zostały życzenia? (a przynajmniej tak wnioskuję po odpowiedzi, że były to życzenia)

Prr

Po nowym roku planowane są jakieś przyjęcia?

Tyrol

Na stronie są oferty

göt
@Prr

Są przyjęcia tak jak i przed nowym rokiem, nowy rok nie ma tu znaczenia

Gienek

tak a co?

Są jakieś różnice organizacyjne albo strategiczne między oddziałem w Krośnie, a Karlino ?

Jakieś pewnie są

@Zorro

Prosiłbym jednak o bardziej konkretną odpowiedź ;)

@Adam

Ja tam nie wiem, pracowałem tylko w jednym

Opero
@Adam

I to i to to zakład produkcyjny, więc raczej wszystko podobnie

Sernik
@Opero

a atmosfera jaka gdzie?

@Sernik

U nas bardzo spoko, ludzie są do pogadania i w ogóle

nikofor
@Zorro

to prawda, polecam Karlino

Ile oddziałów posiada firma Homanit Polska?

kamrat

Jak Polska to Karlino i Krosno Odrzańśkie

?
@kamrat

a poza pl?

?
@kamrat

tak tylko z ciekawosci pytam, wiec nie spieszcie sie z odpowiedzia

Desso
@?

To z ciekawości sprawdź sobie na stronie ;)

Kubik

wysyłał ktoś kiedyś aplikację spontaniczną kiedy nie było ogłoszeń na stanowisko, na jakie by się chciało? można tak zrobić w ogóle? W sensie czy jest sens

szpon
@Kubik

Skoro na stronie jest aplikacja inicjująca, to chyba oczywiste, że można i jest sens ;)

@szpon

a wysyłałeś?

parker
@Kubik

Masz przecież konkretne oferty wypisane w obok zakładce

@parker

No tak, ale napisałem przecież, że nie ma tej, na którą bym chciał

szpon
@Kubik

Nie, nie robiłem nic takiego, ale nadal uważam, że warto spróbować

Luke

Wpadł ostatnio do sieci nawet artykuł o was ;)

chaplin
@Luke

gdzie, nie mogę znaleźć

chaplin

dzięki, faktycznie jest :)

Hm

Jaka atmosfera na lakierni? Dobrze jest?

abc
@Hm

W porządku

dodo
@Hm

atmosferę tworzą sobie pracownicy, więc bywa różnie, ale raczej na plus, bez większych niesnasek czy coś

@dodo

A możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.? Na stronie internetowej firmy widziałam wiele aktualnych ofert pracy: https://www.homanit.pl/pl/kariera/oferty_pracy/ Na jakie zarobki można liczyć? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy?

weni
@Monika

dają rade

formi
@Monika

Nie wypada mówić o finansach, więc konkretów nie zdradzę, ale ogólnie warunki są adekwatne, tak to ujmę. Przynajmniej ja tak uważam.

qwerty
@formi

W cywilizowanych krajach pisanie czy mówienie o zarobkach to żadna tajemnica. A w Polandii to już nie wypada. Dużo musi upłynąć, abyśmy zaczęli być normalni.

Elżbieta
@formi

Wydaję mi się, że jak najbardziej wypada tu mówić o finansach. Nie ukrywam, że ta kwestia bardzo mnie interesuje, ale skoro nie chcesz o niej dyskutować, to zapytam o coś innego. Czy w Homanit zapewnia Wam jakieś dodatki pozapłacowe? Chętnie się tego dowiem.

formi
@Elżbieta

Jak ktoś inny chce zdradzać swoją wypłatę, to proszę bardzo, ja jednak zachowam dla siebie, jakoś tak zostałem nauczony, że nie ma się co chwalić ;) Tak, są też dodatki, obiady za 1zł, autobus do pracy, dofinansowanie do świąt i urlopy

Hej, czy w firmie Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. płacą za nadgodziny?

Płacą zgodnie z kodeksem pracy dodatkowo w weekendy masz dodatek 50%

bolo

git, dobrze wiedzieć :D

Wygan
@bolo

To jest spoko, ale przede wszystkim sie czlowiek nie zapali w tej pracy tej robocie

Elżbieta
@Wygan

@Wygan Nie bardzo rozumiem co chciałeś przekazać? Na jakim stanowisku pracujesz w Homanit o co należy do Twoich obowiązków?

Monte
@Elżbieta

to chyba było do @bolo, grunt, że on rozumie ;P

bolo
@Monte

też nie ;)

weir

nie szukacie nikogo do pracy? na pracuj.pl wieje pustkami...

Pekay
@weir

Na stronie kojarzę, że z reguły były oferty

toto
@Pekay

tak, na stronie są.

Cześć. Mam pytanie. Szukam pracy i się zastanawiam na Dirks czy Homanit. Na widlaka jakie są zarobki na początku. Pozdrawiam

As
@989

Takie same arobki jak i ludzi pracujących przy maszynie

Kazimierz
@As

Takie same zarobki, czyli jakie? Rozwiń proszę swoją wypowiedź. Może dodatkowo powiesz kilka słów na temat rodzaju umowy zawieranego z pracownikiem na początku zatrudnienia?

Alpako
@Kazimierz

lepiej nie zagłębiać się w szczegóły w tej kwestii, o zarobkach nie powinno się mówić na głos

Polo
@989

Proste że Homanit ;p

Goll
@Polo

heh, popieram!

adam

widzialem w ogłoszeniu, że nie wymagają u was koniecznie doświadczenia w zawodzie jako elektryk, szkołę skończyłem i jakąś wiedzę mam, ale doświadczenia faktycznie nie, myślicie, że taki świeżo-upieczony elektryk sobie da radę? Zostanę jakoś przeszkolony?

lotus
@adam

No wiadomo, ze zostaniesz przeszkolony, nie będziesz przecież stał jak kołek całymi dniami nie wiedząc co masz robić

galo
@adam

jak jesteś ogarnięty chłopak, to sobie poradzisz

Miszel

i jak tam sytuacja?

Vern

Homanit = porządny pracodawca, takie jest moje zdanie

julius
@Vern

nie tylko twoje vern

Gentelman

hej, czy pracodawca zapewnia dojazd do pracy?

Szermierz
@Gentelman

Jest autobus z Bytomca.

Gentelman
@Szermierz

dzięki

Cześć, jest tu ktoś z IT i może się wypowiedzieć? Jaka atmosfera, jakie warunki pracy? Widzę ogłoszenie na Specjalistę ds. informatyki, fakt, że wymagania są dosyć rozległe, więc zapytam: macie jakieś wskazówki jak przygotować się do rozmowy, żeby wypaść jak najlepiej? Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

Vojtek
@Tomek

Na rozmowę jak to na rozmowę, jak jesteś dobry w tym co robisz to sobie poradzisz

Łukasz
@Vojtek

Możesz dodać jakiego wynagrodzenia i ewentualnych dodatków do pensji można się spodziewać? Byłbym wdzięczny gdybyś napisał kilka słów na ten temat.

szaman

rozumiem, ze robi sie tu na UoP?

@szaman

Oczywiście.

szaman

ok, tak tylko dla pewności zapytałem. dzięki

tarantino
@szaman

a powiecie jeszcze czy praca jest na zmiany i po ile godz z gory dzieki

@tarantino

Tak, praca jest zmianowa, 8 godzin.

tarantino

dzieeki

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.