Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Karlino

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Paweł 2015-10-26 11:00
Słuchaj ja nie wiem o jakie dodatki Ci chodzi?? Bo widzisz pracuję na 4-ry zmiany i czy to niedziela cz 1-wszy maj to nic za to nie mamy. A w konkurencji w Szczecinku mają za to wszelkie dodatki. Tj. za pracę na 4-ry zmiany mają dodatek za pracę w niedzielę dodatek że nie wspomnę o dniach świątecznych.
Ja mam o tyle lepiej, że stary jest kierownikiem i dostaję większą premię czy podwyżkę
kuntakinta 2015-11-21 13:07
dopoki w tym zakladzie zakorzenili sie ludzie, ktorzy wychowali sie tutaj za czasow panstwowych zakladow plyt pilsniowych to nigdy nie bedzie dobrze! kazdy mlody ma tutaj przekichane!!!! bo te lesne dziadki uwazaja ze oni ten zaklad postawili i oni juz sie narobili a ty mlody bedziesz teraz tyral na nich i za nich! i przy tym zero szacunku!! P.s. aaa i uwazajcie na wozki widlowe :D
krystpin 2015-11-25 09:56
ale słyszałem, że w firmie jest młoda kadra, młoda dyrekcja
ja 2015-12-07 10:04
Strata czasu wiesniacka firma stylizujaca się na korporacje,ale tylko stylizujaca plotki,obrabianie d ...kierownictwo ze dwie osoby ok reszta szkoda gadać i ciśnie by więcej i taniej kasa .....no cóż
Paweł 2015-12-15 20:28
Hyba na Twoim dziale bo na moim jest Pan Bąk co cały czas miesza i pod każdym kopie więc atmosfera jest do bani
xxx 2016-01-12 08:11
homanit krosno pozdrawia u nas to samo ;)
Artur 1973 2016-03-31 17:28
Gówniana mala firma,podnoszaca swoje ego nie wiadomo do jakiej rangi.i wiem co mowie,bo znam osoboiscie Homana,ktory soba niczego niestety nie reprezentuje poza wywyzszonym ego.jestem z konkurencji,nie pisze zle dlatego ,ze sam pracowalem kiedys i odszedlem,ale smieszy mnie podejscie tego powiedzmy przedsiebiorcy do innych.Sam pracuje w bezposredniej konkurencji o duzo wiekszym potencjale ludzkim,placowym i wydajnosciach produkcyjnych w porownaniu Homanitem,ale nigdy nie probuje sie w ten sposob ja czy moj koncern powrownywac.Poizdrawiam pracownikow zwyklych z Homanit,kadra kierownicza to rezcywiscie dno i dwa metry mulu
Pik 2016-04-22 09:37
A jak się ma kierownictwo?To ludzie z którymi można współpracować?Jakieś konkrety?
Oficer prowadzący 2016-05-16 15:16
Można współpracować, a nawet trzeba ! ☺
Benedykt 2016-07-06 20:15
Jeżeli chodzi o socjal to jest nienajgorszy ale zarobki to już lipa obiecują podwyżki i przyciągają do lipca, sierpnia a potem okazuje się że firma nie ma pieniędzy bo oszczędności a wiedzą że ludzie na czas letni mogę odejść w zimę gorzej o pracę i tak się to w kółko kręci. Tak więc jeżeli chodzi o zarobki i podwyżki odradzam lepiej już do kabli
Darek 2016-07-09 14:34
Ludzie omijajcie homanit z daleka kłamią oszukują i zarobki do dupy. Obiecują podwyżki co roku i zakażdym razem wstrzymane . Pracuję tu 3-ci rok i wiem że to była strata czasu. Też będę się zwolniła jak i wielu innych.
Grzegorz 2016-07-09 14:37
Tak to prawda obiecywali duże podwyżki i znów je wstrzymali. Żenada.
Zbyszek 2016-07-09 14:42
Ja też się zwalniam. Bo kto by robił za takie marne grosze. Lepiej iść do konkurencji. A i zapomnijcie o podwyżkach, chyba że obowiązków.
Krzychu 2016-07-09 14:52
Zarobić w tej firmie można tylko na lakierni bo tam dają dużo nadgodzin. A reszta to 1500 bez premi a premia żadko kiedy bywa cała. Teraz jeszcze wymyślili że jak jedziesz na badania rano to na popołudnie normalnie do pracy, gdzie do tej pory były to dzień wolny. Panie w kadrach się nudzą i wymyślają. Podwyżki jakie gdzie kiedy chyba nie w tym zakładzie
2016 2016-07-14 22:39
A potrzebują na lakiernie pracowników? Kierownictwo lakierni o.k? Jakie minusy jakie plusy. Dzięki.
życzliwy 2016-07-15 12:12
Kierownictwo jak kierownictwo idzie przywyknąć jeżeli chodzi o pracę to zależy czy będziemy robić na 4-y zmiany . Proponuję dzwonić do kadr i się dowiadywać.
lkik 2016-09-14 16:56
a jak z nadgodzinami ? sa wypłacalni? czy to prawda, ze jesli sie pracuje danego dnia to bez uprzedzenia mówią, ze dziś sie zostaje dłużej?
Stach 2016-09-20 11:00
Wypłacalni są i nie ma problemu z wypłatą regularnie co miesiąc ,jeżeli chodzi o to drugie pytanie to fakt często tak bywa że w ostatniej chwili informują ale to nie przymus
DEKOR 666 2016-10-07 15:38
A wiec tak jeśli chodzi o sam charakter pracy jest ok nic fizycznego , no może czasami. gorzej od strony psychicznej wraz z kwietniem tego roku zmieniło się kierownictwo na takie które zrobi wszystko aby tylko zabłysnać w oku jaśnie wielmożnego dyrektora M.G. o setkach już także i na lakierni dawno zapomniano, PREMIA JAK ZAWIEJE ŚREDNIO NA 2 SKRZYNKI PIWA WYSTARCZY. Morale jak i zapał do pracy adekwatny do osoby kierownika " CHAM i GÓWNIARZ KTÓRY MA ZA NIC PRACOWNIKÓW, KTÓREMU SIĘ WYDAJE ZE JEST ALFA I OMEGA A PRACOWNICY TO IDIOCI" CIEKAWE CZY WŁAŚCICIEL DOWIEDZIAWSZY SIĘ O TRAKTOWANIU LUDZI JAK ŚMIECI O BRAKU SZACUNKU I WYZYWANIU OD DEBILI TRZYMAŁBY DALEJ TAKIEJ K.... ? TO TYLE JEŚLI CHODZI O LAKIERNIE TAK WYŻEJ WYMIENIANĄ JAKO SUPER DZIAŁ. PO KRÓTCE SOCJAL POWIEDZMY OK +, UBRANIA SA CO TYDZIEŃ CZYSTE NA SWOIM MIEJSCU + WYPŁACALNI W 100% + POPROSTU STAŁA PRACA. ALE WSTĄPCIE W SZEREGI I SAMI OCEŃCIE
Samozwanczy Miszcz 2016-10-14 17:33
W firmie pracuje rudy edzio który jest samozwańczym "miszczem"a w rzeczewistości
to największy leń i obibok w zakladzie ktory nie wychodzi z koguta i jeszcze donosi na
ludzi do p.sz jednym słowem zero
sadasd 2016-10-16 19:31
na mnie też doniósł że nie wymieniam pił żałosny brodacz
pogrom 2016-10-21 06:18
co tu sie (usunięte przez administratora)dzieje ,ludzie maja po 12 zl na h przychodzi nowy I ma 13. Pozdrawiam Pily :)
Homanit krosno 2016-11-21 00:36
U nas taki sam syf i wodorosty !! Niewolnictwo XXI wieku. Pozdrawiam Saws.
Waldek ukraine 2016-12-19 16:40
Lipa straszna teraz przez jednego pedzia z obrobki caly zaklad okamerowany zostal po to zeby mogli siee trzepac przed monitorami patrzac jak ludzie pracuja. Gdzie kodeks pracy na kazdym kroku jest lamany przez kadre menadzerska mysla ze wszyscy to konie do roboty za 13 zl
Menadzer 2016-12-20 10:41
Dziękujemy Z kamery na święta Panie dyrektorze
Robią już powoli małe getto. Powodzenia jeśli chcecie zrobić niewolników w XXI w.
I jak to mówią Polak Polaka zarznie żeby tylko kieszenie sobie napchac i wykazać się.
Posejdon 2017-01-08 14:07
Podwyżka co rok haha ale debil. Nowi pracownicy zarabiają więcej od starych pracowników. Rozpacz i żenada. Więc o jakich podwyżkach mówisz. Premia no jest. Jak mają humor to jej nie ukruca. Chociaż to zawieranie jest śmieszne bo premia jest zależna od stawki godziniwej więc ma być cały czas a nie ze jakiś debil mi z tego zabiera. Do tego praca piątek swiatek niedziela. W święta powinni według kodeksu płacić setki a nie jebie się jak za zwykły dzień. Śmieszne to jest. Zamierzała człowiek a jeszcze patrzą jak zabrać. Pozdrowienia dla małych pil tam to chłopcy zapierdalaja dopiero a nic z tego nie mają. A na dużych polach leżą i mają więcej. Śmieszne
t 2017-01-16 20:13
Na piłach pracuje t.cz to najwiekszy debil w zakladzietylko czekać kiedy kogoś przejedzie wózkiem a kierownictwo udaje że tego niewidzi ale są kamery i widać wszystko jak siedzi wózku godzinami i nam niepomaga i jeszcze wyzywa ile to będzie jeszcze trwało chyba że kogoś przejedzie to dopiero będzie on niepowinien jeżdzić na wózku.
DASDAS 2017-01-17 15:11
Dlaczego piszesz inicjaly t,cz napisz dj.atmosera albo tadzio głupeczek napiszcie do
bhp jak kierownik niereaguje szybko zrobią z nim porządek
Lewiatan 2017-01-19 23:42
Mowa o Panu Czekierdzie ... ? Hahahaha to pajac zakładowy. Jego powinni skierować na dodatkowe badania psychiatryczne
zyga 2017-01-20 21:14
Tak jak p.czekierba pisze na f o wszystkich tak ja pozwolę napisać tu na niego do kierownictwa nie dociera ze gość bierze psychotropy i prowadzi wózek widłowy jak dojdzie do tragedii to pan kierowniku pójdziesz siedzieć otwórz pan oczy chyba że ma pana w garści i trzymacie sztamę bo wiem ze to szpicel pański na ludzi donosi ciekawe czy pan Gumowski wie co dzieje się na pana wydziale ludzie mają dość pracy z głupkiem
Lewiatan 2017-01-21 14:43
Wyżej wymienionym poście chciałbym się odnieść do "samozwańczego mistrza rudego Edzia " Pewne to czytasz brodaczu! Zadaje sobie sama pytanie dlaczego jesteś taki chamski wobec ludzi i tagrze osób z którymi pracujesz i donosisz na nich bez żadnych skropułów . Czy masz z tego coś? Czy to podnosi Twoje ego! A może dostajesz za to premie. Potrafisz tylko wysmiewac się z kogoś a tak naprawdę jesteś sam nie lepszy. ... bądź człowiekiem bo na stare lata nikt nie wyciągnie do Ciebie ręki
E.T 2017-01-21 21:05
Rudy edzio ma swojego mentora, jest nim słynny krokomierz,agent służb SS pod tymi samymi inicjałami S.S. To jest dopiero idiota głaszcząc u płyty i znęcajacy się nad ludźmi esesman. Parę pytań do krokomierz:
1. Masz owsiki w tyłku że nie możesz usiedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko ciągle pomiatasz ludźmi
2. Nie boli cię ręka od głaskania tych płyt i szukania dziury w całym
3. Nie masz wyrzutów że tak postępujesz z ludźmi, nie jeden na pewno by ci wpier....Ł po pracy ale nie wychodzisz z domu tak jak samozwańczy dyrektor z obrobki.
4. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Szalona Jeny 2017-01-21 22:27
To jest to. Zwrócić uwagę trzeba na mistrza że zmiany D. To jest naprawdę człowiek nie z naszej planety, nigdy w życiu nie widziałam takiego stworka. Nic nie robi, tylko cały dzień zajmuje się porzadkami, według mnie to powinien pracować w ekipie sprzatajacej, tylko że tam by go zniszczyli bo on nie pije (chyba) a tam dzień bez połówki to nie dzien,pozdrawiam tamtejszą ekipę kieliszka( brak małego z dmuchadełkiem ) Powracając do mistrza zmiany D: daj pan spokój tym ludziom którzy pilnują plyt,a nie patrzysz tylko gdzie ktoś chwilę stoi to go zabierasz gdzieś indziej, miałeś trudne dzieciństwo czy coś w tym stylu,odsapnij,nie tęp innych tak jak ciebie tepiono bądź molestowanie.
bożena 2017-01-22 15:51
Ludzie macie racje ze wszystkim ale za..... Bo kamery patrzą
Tmk 2017-01-23 03:49
Kolego masz racje ten człowiek jest chory psychicznie, jestem jego sasiadem i uwierz ze muzyka dzien w dzien gra od 6-22..
Haha 2017-01-28 18:49
A wy ludzie za robote sie wejzcie nie czepiacie sie ludzi ktorzy sa nad wami mistrz jest poto by zajecie dac jak roboty niema. A tak wogole to za taka prace i jak placa to wam wystarczy . lenie smierdzace nienauczone pracy
Ha ha 2017-01-28 18:54
Za lezenie wam korw nigdzie nie zaplaca cos trzeba robic. A jak wam tak zle to zwalniac sie i w domach siedziec nieroby
XXXXX 2017-01-30 10:32
Chyba jesteś pilarzem skoro tak sądzisz bo to właśnie im wydaje się ,że to oni wszystko robią a bywa tak ,że nawet przez miesiąc nie ruszą nawet jednego pakietu żeby go zdjąć na paletę a przecież jest ich dwóch i włażą bez mydła jak mistrzowi tak i kierownikowi i donoszą i wtedy tak jest że choć jeden z pilarzy nie prowadzi danego dnia maszyny to sobie siedzi i mistrz go nigdzie nie wyśle jak są gdzieś braki w ludziach tylko kogoś z dołu a wielmożny pan uważa się h.. wie za kogo. I to dlatego tak bronisz mistrza, bo może go nawet czasem zastępujesz CO? Ludzie na dole uczciwie zarabiają na swoją marną pensyjkę więc dlaczego mają byc tak pomiatani WY się weście za robotę żeby wyrobić na swoją wypłate za nieróbstwo.
maruda 2017-01-31 01:00
tak tak weź po uwage to że takie rzeczy to dzieją się nadużych pilach bo my na małych jestesmy za bardzo na widoku i jeszcze te kamery a tak wogóle choc pisana jest tu prawda i kierownictwo to czyta to i tak z tym nic nie zrobią my możemy tylko pomarudzić chociaz by o tym że młodzi maja większe stawki a staraja się nic nie robić bo ci z miejsza będą za nich dy... . ok uczą się ale po dwuch,trzech miesiącach nic nie ku kierownictwo zatrudnia za młodą młodzież przeciez to pokolenie lenistwa tylko siedzią na tel . powinni na to zwracac uwage podczas rozmowy z takim kandydatem szok szok szok ojjjjjjjjjjjjjjj co tu się zaczyna dziac niby firma się rozwija a tak naprawdę spada na (...)zgadniecie?
Ciekawa Mariola 2017-02-04 12:28
Witam a jak wygląda sprawa w laboratorium? Słyszałam że na emeryturę odchodzą co chwile pracownice i jestem ciekawa czy jest szansa się starać, jak ludzie, kierownik?
Ktoś 2017-02-04 14:22
A spinajacy tylko kawa i szluga na schellingu
NICK 2017-02-04 22:31
to chyba z III bo na V i VII czasem nie ma jak bąka puścić a na III pani z tacą zapierdziela jak wiakiejs resturacji i podpieranko na łokciach bo zajęcia brak i kamery na nic .
NICK 2017-02-04 22:36
Masz znajomości to startuj ale tam panie tez się gryzą .
NIEPOKORNY 2017-02-05 11:18
Żałosne te komentarze, jeden drugiego kabluje. Jestem długoletnim pracownikiem i wiem że jeszcze takiej dyrekcji nie było, nie dba się o status pracownika, pracujemy na cztery zmiany i jesteśmy okradani z nadgodzin, nasz system liczy 7 dni, a kierownictwa 5 dni. Ważniejszą sprawą były kamery, dość duży to koszt, a że ludzie na korytarzu się przebierają to już nikogo nie obchodzi, ze w damskiej szatni niema okien jest duszno, też nikt się nie interesuje. Na pewno byśmy od dyrekcji chcieli mieć płacone za wysługę lat, a tak jest nam bardzo przykro, jesteśmy płacowo zrównani z młodym pracownikiem, nasz starz się nie liczy. Proszę mnie poprzeć czy mam czy nie mam racji. Zostaw swoje uwagi w komentarzu, może nas wysłuchają i coś zaczną myśleć...
maruda 2017-02-05 17:44
Tak popieram wysługa lat powinna nam się należec bo to wstyd zrabiać mniej z np 8 letnim stazem niż pracownik z trzy miesięcznym stażem.Szanowna DYREKCJO TO WSTYD,WSTYD ,WSTYD.
Ciekawa Mariola 2017-02-05 17:55
Gryzą? Słyszałam że to mały dział. Znajomości żeby dostać się do pracy? To co potrafię się nie liczy, to praca czy spotkanie towarzyskie
NICK 2017-02-05 22:37
Może i mały dział ale ambitność wielka jeśli wiesz oco mi chodzi.
Duda 2017-02-07 00:38
To może załóżcie związki zawodowe !!!
Pracownika 2017-02-13 22:12
Zgadzam się powinno być płacone za zielone i dodate za cztery zmiany.Pracujemy na okrągło w święta,niedzielę itd .Dodatek za stażowe a nie ,że młody przychodzi i dostaje to samo na godzinę. A tak wogól to przydałaby się podwyżka ogólno zakładowa .Przecież najniższa poszła w górę i jest 13 na/h
maruda 2017-02-14 00:10
Za zielone to przecież płacą a chodzi oto żeby wogóle dali zrobić na tym zielonym a nie DZIEŃ WOLNY , stażowe jak najbardziej bo to naprawdę wstyd zarabiac mniej niż ktos kto dopiero zaczyna, przychodzi ma 13 zł/h a po 3 m-cach ma14/h. Są ludzie co pracują tu ponad 20 lat i mają 13.50 zł/h.Szkoda słów.
Zostaw swoją opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.