Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Karlino

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Aśka 2014-04-13 09:45:38
Ta firma to szambo. Nie polecam tam sie przyjmować Pracowałam tam krótki czas.
lindowiec 2014-04-29 20:48:33
Witam. w firmie pracuje ok. 3 lat i tak aby krótko to ująć i od czego tu zacząć?! Może pracownicy atmosfera nie jest najgorsza lecz da się odczuć rywalizację pomiędzy pracownikami spowodowane ciągłymi i bardzo irytującymi tak zwanymi zagrywkami (usunięte przez administratora)
Krzywo 2014-06-01 11:47:20
Pracowałem w homanicie (dawniej hardex) przez krótki czas. Co prawda byłem na utrzymaniu ruchu technicznego czyli dość wymagająca i odpowiedzialna praca. Wszystko było jeszcze w miarę i były nadzieje z rozwojem na przyszłość aż do momentu kiedy do tronu dorwał się (usunięte przez administratora)
Jacek 2014-09-24 14:35:29
homanit nie ma przyszłości. Praca niewolnicza też nie. Obecnie pracuję . Kadra techniczna do niczego. Płaca marna i ludzie uciekają po 2 tygodniach. firma obstawiona jak wiele innych pociotkami i krewnymi Królika. Poszukują na stanowiska wołów roboczych . Kompletna strata czasu, bo już się mówi o zatrudnianiu Ukraińców , to co wtedy z tymi co pracują na bruk pójdą .
pasiak 2015-02-18 11:50:10
Witam ta firma to jakis zart chyba probuje sie tam dostac juz 3 rok i nic z tego przyjmuja nieogarniete osoby a czlowiek ktory by chcial tam pracowac normalnie jak pozadny obywatel nie moze sie dostac bo tam rzadza znajomosci jezeli nie pracuje nikt z rodziny to taki ch.... sie tam dostaniesz
x 2015-02-23 20:24:52
100/100
ń 2015-03-17 10:15:41
Co naj gorsze to ze pani Kawczyn robi co chce jest nieadekwatna osoba na tym stanowisku zatrudnia tylko po znajomosci jest bardzo nie mila i arogancka
kanigowski 2015-04-29 15:41:22
Jako pracownik homanit karlino z 5 letnim stażem powiem tylko że otoczka jaką firma próbuje wokół siebie stworzyć tj. że w okolicy nie ma niby lepszego zakładu pracy jest bzdurą i specjalnym działaniem po to żeby ludzie pracowali tylko i wyłącznie u nich za 1500 zł na rękę jest to moja wypłata bez premii po tym jak nauczyłem się być multi pracownikiem hmm o premii powiem tylko tyle co mówią sami kierownicy premia może być albo i nie więc nie będę się rozpisywał ale regułą jest że zawsze za coś ci ją skubną.
kawszyn renata 2015-04-29 15:49:39
haha pewnie że wam skubniemy zwłaszcza w listopadzie bo w grudnniu bony na święta dajemy a w marcu roczną wypłacamy ale najpierw wam łącznie z kilku miesięcy 1200zł skubniemy żeby puźniej 600 wam dać a nie sorki oddać a 6 stówek wcieło na wypasione premie dla szefostwa
pfffff 2015-06-02 09:48:20
hahahahaha znajomości hahahahahha do czego? Do głupich płyt wez sie (usunięte przez administratora) w łeb
stary wiarus 2015-08-22 22:49:20
Firma na miarę nowego kapitalizmu, (czyt. niewolnictwa), prawa pracy przestrzega, nie ma umów śmieciowych, rozwijać się można. Jak już osiągniesz wiek przedemerytalny i jesteś już wyciśnięty jak cytryna, to cię wyrzucą na śmietnik. Za dużo pieniędzy ich kosztujesz...
stary wiarus 2015-08-24 20:03:06
Widzisz koleżanko, to niby jest prawda co napisałaś, ale biorą cię na rozmowę proponując dobrowolne odejście...jasne możesz nie zgodzić się, teoretycznie prawo cię chroni, ale wiesz jaką masz później atmosferę w pracy???
stary wiarus 2015-08-24 20:03:19
klementyna 2015-08-30 07:36:38
No niestety klemens homanit to szambo i żeby uwierzyć w tą prawde co ludzie tutaj piszą trzeba tam popracować bo aż trudno w to żeby w tych czasach tak manipulować ludzmi oszukiwać ich na każdym kroku i naginać prawo tylko po to żeby ludzie marnując sobie zdrowie i życie byli niewolnikami w homanicie
Paweł 2015-09-04 12:37:02
A ja uważam że jest ok mój start jest kierownikiem i podwyżka jest co rok i super premia tak więc jest ok.
Paweł 2015-10-01 13:17:18
Jeżeli chodzi o podwyżkę to jest różnie
Ja naprzykład dostałem 1zł ale większość oile dostanie to 0.50 zł dlatego zdaję sobie sprawę że to tylko dlatego że stary jest kierownikiem.
Paweł 2015-10-26 11:00:06
Słuchaj ja nie wiem o jakie dodatki Ci chodzi?? Bo widzisz pracuję na 4-ry zmiany i czy to niedziela cz 1-wszy maj to nic za to nie mamy. A w konkurencji w Szczecinku mają za to wszelkie dodatki. Tj. za pracę na 4-ry zmiany mają dodatek za pracę w niedzielę dodatek że nie wspomnę o dniach świątecznych.
Ja mam o tyle lepiej, że stary jest kierownikiem i dostaję większą premię czy podwyżkę
kuntakinta 2015-11-21 13:07:27
dopoki w tym zakladzie zakorzenili sie ludzie, ktorzy wychowali sie tutaj za czasow panstwowych zakladow plyt pilsniowych to nigdy nie bedzie dobrze! kazdy mlody ma tutaj przekichane!!!! bo te lesne dziadki uwazaja ze oni ten zaklad postawili i oni juz sie narobili a ty mlody bedziesz teraz tyral na nich i za nich! i przy tym zero szacunku!! P.s. aaa i uwazajcie na wozki widlowe :D
krystpin 2015-11-25 09:56:08
ale słyszałem, że w firmie jest młoda kadra, młoda dyrekcja
ja 2015-12-07 10:04:42
Strata czasu wiesniacka firma stylizujaca się na korporacje,ale tylko stylizujaca plotki,obrabianie d ...kierownictwo ze dwie osoby ok reszta szkoda gadać i ciśnie by więcej i taniej kasa .....no cóż
Paweł 2015-12-15 20:28:46
Hyba na Twoim dziale bo na moim jest Pan Bąk co cały czas miesza i pod każdym kopie więc atmosfera jest do bani
xxx 2016-01-12 08:11:17
homanit krosno pozdrawia u nas to samo ;)
Artur 1973 2016-03-31 17:28:43
Gówniana mala firma,podnoszaca swoje ego nie wiadomo do jakiej rangi.i wiem co mowie,bo znam osoboiscie Homana,ktory soba niczego niestety nie reprezentuje poza wywyzszonym ego.jestem z konkurencji,nie pisze zle dlatego ,ze sam pracowalem kiedys i odszedlem,ale smieszy mnie podejscie tego powiedzmy przedsiebiorcy do innych.Sam pracuje w bezposredniej konkurencji o duzo wiekszym potencjale ludzkim,placowym i wydajnosciach produkcyjnych w porownaniu Homanitem,ale nigdy nie probuje sie w ten sposob ja czy moj koncern powrownywac.Poizdrawiam pracownikow zwyklych z Homanit,kadra kierownicza to rezcywiscie dno i dwa metry mulu
Pik 2016-04-22 09:37:35
A jak się ma kierownictwo?To ludzie z którymi można współpracować?Jakieś konkrety?
Oficer prowadzący 2016-05-16 15:16:18
Można współpracować, a nawet trzeba ! ☺
Benedykt 2016-07-06 20:15:38
Jeżeli chodzi o socjal to jest nienajgorszy ale zarobki to już lipa obiecują podwyżki i przyciągają do lipca, sierpnia a potem okazuje się że firma nie ma pieniędzy bo oszczędności a wiedzą że ludzie na czas letni mogę odejść w zimę gorzej o pracę i tak się to w kółko kręci. Tak więc jeżeli chodzi o zarobki i podwyżki odradzam lepiej już do kabli
Darek 2016-07-09 14:34:04
Ludzie omijajcie homanit z daleka kłamią oszukują i zarobki do dupy. Obiecują podwyżki co roku i zakażdym razem wstrzymane . Pracuję tu 3-ci rok i wiem że to była strata czasu. Też będę się zwolniła jak i wielu innych.
Grzegorz 2016-07-09 14:37:05
Tak to prawda obiecywali duże podwyżki i znów je wstrzymali. Żenada.
Zbyszek 2016-07-09 14:42:34
Ja też się zwalniam. Bo kto by robił za takie marne grosze. Lepiej iść do konkurencji. A i zapomnijcie o podwyżkach, chyba że obowiązków.
Krzychu 2016-07-09 14:52:27
Zarobić w tej firmie można tylko na lakierni bo tam dają dużo nadgodzin. A reszta to 1500 bez premi a premia żadko kiedy bywa cała. Teraz jeszcze wymyślili że jak jedziesz na badania rano to na popołudnie normalnie do pracy, gdzie do tej pory były to dzień wolny. Panie w kadrach się nudzą i wymyślają. Podwyżki jakie gdzie kiedy chyba nie w tym zakładzie
2016 2016-07-14 22:39:03
A potrzebują na lakiernie pracowników? Kierownictwo lakierni o.k? Jakie minusy jakie plusy. Dzięki.
życzliwy 2016-07-15 12:12:05
Kierownictwo jak kierownictwo idzie przywyknąć jeżeli chodzi o pracę to zależy czy będziemy robić na 4-y zmiany . Proponuję dzwonić do kadr i się dowiadywać.
lkik 2016-09-14 16:56:56
a jak z nadgodzinami ? sa wypłacalni? czy to prawda, ze jesli sie pracuje danego dnia to bez uprzedzenia mówią, ze dziś sie zostaje dłużej?
Stach 2016-09-20 11:00:58
Wypłacalni są i nie ma problemu z wypłatą regularnie co miesiąc ,jeżeli chodzi o to drugie pytanie to fakt często tak bywa że w ostatniej chwili informują ale to nie przymus
DEKOR 666 2016-10-07 15:38:50
A wiec tak jeśli chodzi o sam charakter pracy jest ok nic fizycznego , no może czasami. gorzej od strony psychicznej wraz z kwietniem tego roku zmieniło się kierownictwo na takie które zrobi wszystko aby tylko zabłysnać w oku jaśnie wielmożnego dyrektora M.G. o setkach już także i na lakierni dawno zapomniano, PREMIA JAK ZAWIEJE ŚREDNIO NA 2 SKRZYNKI PIWA WYSTARCZY. Morale jak i zapał do pracy adekwatny do osoby kierownika " CHAM i GÓWNIARZ KTÓRY MA ZA NIC PRACOWNIKÓW, KTÓREMU SIĘ WYDAJE ZE JEST ALFA I OMEGA A PRACOWNICY TO IDIOCI" CIEKAWE CZY WŁAŚCICIEL DOWIEDZIAWSZY SIĘ O TRAKTOWANIU LUDZI JAK ŚMIECI O BRAKU SZACUNKU I WYZYWANIU OD DEBILI TRZYMAŁBY DALEJ TAKIEJ K.... ? TO TYLE JEŚLI CHODZI O LAKIERNIE TAK WYŻEJ WYMIENIANĄ JAKO SUPER DZIAŁ. PO KRÓTCE SOCJAL POWIEDZMY OK +, UBRANIA SA CO TYDZIEŃ CZYSTE NA SWOIM MIEJSCU + WYPŁACALNI W 100% + POPROSTU STAŁA PRACA. ALE WSTĄPCIE W SZEREGI I SAMI OCEŃCIE
Samozwanczy Miszcz 2016-10-14 17:33:12
W firmie pracuje rudy edzio który jest samozwańczym "miszczem"a w rzeczewistości
to największy leń i obibok w zakladzie ktory nie wychodzi z koguta i jeszcze donosi na
ludzi do p.sz jednym słowem zero
sadasd 2016-10-16 19:31:48
na mnie też doniósł że nie wymieniam pił żałosny brodacz
pogrom 2016-10-21 06:18:50
co tu sie (usunięte przez administratora)dzieje ,ludzie maja po 12 zl na h przychodzi nowy I ma 13. Pozdrawiam Pily :)
Homanit krosno 2016-11-21 00:36:16
U nas taki sam syf i wodorosty !! Niewolnictwo XXI wieku. Pozdrawiam Saws.
Zostaw swoją opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.