Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Aktualność
Dyrdyn

Cześć, macie tutaj jakis porządny socjal? Możecie coś o nim powiedzieć więcej?

Lupo

W jakim sensie? macie jakieś zniżki?

Lupo

Obiady macie jakieś w miejscu pracy?

@Dyrdyn

są możliwe bezzwrotne zapomogi i jest dofinansowanie do urlopów i świąt dla wszystkich

@Lupo

obiady są po złotówce taka to znizka

@Dyrdyn

w ogłoszniu też powinno coś pisać bo nie wiem czy od staowisk się nieco te benefity nie różnią

pirrat
@Kurnik

o ktore dokladnie ogloszenie ci chodzi?

pirrat
@Kurnik

sa aktualnie jakies przyjecia? troche juz sie czaje i tak czekam

Jasiek
@Kurnik

Bezzwrotna zapomoga tylko jak choroba w rodzinie albo jakieś nieszczęście? Czy dają każdemu kto się zgłosi? Dofinansowanie do urlopu to popularna grusza? Ile można dostać?

@pirrat

no na raize jest jedno do karlina, na operatora wozka widlowego

@Kurnik

co ile mniej wiecej wstawiaja nowe ogloszenia, jest jakas zaleznosc? niekoniecznie operator wozka mnie interesuje i sie zastanawiam czy jest sens czekac

tok
@whai

jak się wakaty pojawiają, to nie jest cykliczne wydarzenie :)

tok
@whai

skontaktuj się z nimi najlepiej

@tok

mailowo lepiej czy telefonicznie?

Dziao
@Indor

na stronie chyba jest jakiś telefon? ale nie wygląda mi na polski

werset
@Indor

ja jak miałem jakieś sprawy to zawsze mailowo pisałem, odpowiadali więc ten sposób moge chyba polecić

Normao
@tok

jak z tymi miejscami pracy, ktoś ma jakieś aktualne info?

wetler
@Normao

no wbij sobie na ich stronke i sprawdź co tam teraz proponują w ogloszeniach :)

@Kurnik

Są organizowane jakieś wczasy pod grusza??? Zastanawiam się ile dają takiego dofinansowania do kolonii dla dzieci na przykład. Jeżeli się orientujesz to daj proszę znać co i jak

ASX

jest dofinansowanie do urlopów

Estee

gruszy raczej nie ma. Przynajmniej z tego co mi wiadomo, są inne benefity za to.

husky

Pewnie w ogłoszeniach jest rozpisane chyba że coś się pozmieniało

duch
@husky

no a jako pracownicy nie wiecie jakie są benefity? fajnie jakby ktoś napisał bo w ogłoszeniach to różne rzeczy są napisane

tistede
@duch

nie mogliby raczej pisać o czymś czego w rzeczywistości nie ma, więc ja tam wierzę w te oferty

Szanty
@tistede

wiadomości w ofertach i na stronie są prawdziwe

walter Nowy wpis
@duch

raczej tutaj sie trzymają tego żeby w rzeczywistości było dostępne to co jest podane w ofertach

Ariel Nowy wpis
@walter

To dobrze wiedzieć, ważne żeby każda firma tak robiła.

Myśle nad złożeniem cv bo jest aktualna oferta na operatora wózka. W wymaganiach jest jest posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem. Ja potrafię to robić ale uprawnień nie mam.. czy nie da się jakoś z firmą dogadać żeby ufundowali takie szkolenie?

ASX

pewnie pytanie już dawno nieaktualne, ale powiem tak na przyszłość, że warto sobie robić kursy samemu i nie żałować na tym, bo nawet w tym przypadku pewnie znalazłoby się kilku innych kandydatów którzy też potrafią kierować wózkiem ale mają uprawnienia, więc odrazu jesteś na przegranej pozycji bez tego

Warkocz
@ASX

Ile trwa tutaj okres próbny?

Papirus
@Warkocz

To nie jest tak że standardowo to są trzy miesiące?

Jeździec
@Papirus

A na 100 procent ktoś się orientuje?

duch
@Papirus

slyszalam ze tak, 3 msc

tistede
@duch

i tak pewnie zleci szybko, okres próbny wszędzie jest nieunikniony jak się chce na umowie o pracę pracować

Roczniak
@tistede

Z doświadczenia powiem że bardzo szybko to mija nawet nie wiesz kiedy jesteś pracownikiem z rocznym stażem

walter Nowy wpis
@tistede

tak, potwierdzam że bardzo szybko to leci, akurat zdążysz ogarnąć co i jak

Ariel Nowy wpis
@Roczniak

Bez problemu tutaj przedłużają umowy?

Grażyna

Proszę o sprecyzowanie w przypadku stanowiska zastępca kierownika Działu Personalnego: czy jęz. angielski jest wymagany, bo pracownicy posługują się nim tylko i wyłącznie? Znam język rosyjski, może to opcja w HR firmy, która lepiej się sprawdzi? Poza tym prosiłabym o sygnał, jakie auto służbowe jest oferowane i co z użytkiem prywatnym tegoż? Dziękuję!

agnes
@Grażyna

a pisze że ang jest wymagany? jeśli tak, to raczej inny język go nie zastąpi

Jeździec
@agnes

Dokładnie tak, nie wiem co to w ogóle za pytanie, to tak jakby chcieli żeby ktoś miał prawko kat B a ten ktoś mu mówi że tego nie ma ale na rower zrobił

husky
@Jeździec

To dobrze, ekologiczniej nawet ja bym zatrudniał tak szczerze powiedziawszy

Roczniak
@husky

Niby ekologiczniej ale jednak no nie jest to to samo

@agnes

Ale piszesz to w imieniu formy, czy zgadujesz? Być może jest wymagany, bo pracodawca zakłada, że przeciętny kandydat z pokolenia zet nie będzie znał innego niż angielski, względnie niemiecki. Jeżeli pracownicy tymczasowi są np. z Filipin to oczywiste, że nie zastąpi. Ale jeśli agencja stawia na pracowników np. z Ukrainy to rosyjski mógłby być potraktowany zamiennie z angielskim, a nawet być lepszy, bo np. panie w średnim wieku ze Wschodu rzadko znają angielski.

Kamil

Witam ,mam pytanie odnośnie zmian w Homanit ,dokładnie chodzi mi o 4 brygadowe. Rozumiem to w taki sposób że 2 dni na rano 2 dni popołudnia i 2 nocki to razem 6 dni pod rząd pracy i 2 dni wolnego ??? W ciągu miesiąca wyjdzie więcej niż cały etat ???

Turbo szybki
@Kamil

Nie wydaje mi się żeby tak było, to w ogóle nie działa tak, że się pracuje zmianami z tygodnia na tydzień? W sumie teraz mnie zaciekawiłeś

WaW

Pytasz o nadgodziny?

eder
@WaW

może coś dla chętnych się czasem trafia, jest tu taka możliwość dorobienia sobie po godzinach?

Wieszcz
@Kamil

Predzej sie spotykalem z tym ze bylo 1 na rano, 1 na popoludnie i 1 nocka, a potem dwa dni wolnego. Tylko tam byly zmiany po 12h a tu nie wiem po ile godzin sie robi.

jakobs

to coś może byś powiedział ogólnie o pracy tutaj skoro tak twierdzisz?

Andrut
@Wieszcz

A jaki macie tutaj ogólnie system zmianowy?

mord
@Andrut

a o jakie stanowisko pytasz w ogóle?

Kodak
@mord

Operator wózka na 3 zmiany robi? Tak jest w ofercie to prawda?

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Agnieszka

Co sprawia, że w ofercie zatrudnienia na stanowisku zastępca kierownika Działu Personalnego nie ma widełek stanowiskowych, choć równocześnie ukazuje się ogłoszenie "specjalista ds. planowania produkcji" i tu owe widełki są? W tej sytuacji chętnie zapytam Państwa o stawki na kierowniczych stanowiskach w HR firmy :)

Nekko
@Agnieszka

Czy są przyjęcia do HR oprócz na zastępcę? Gdzie takowe znajdę? :)

Owca
@Nekko

Jest na ich stronie

Owca
@Nekko

W ogóle dużo benefitów tam oferują na to stanowisko, wszystkie faktycznie są dostępne dla pracownika odkąd się zatrudni?

ksa
@Owca

Są inne niż na zastępce? Nie zauważyłam kompletnie, a teraz jak sprawdzam też nie widzę. Czy to możliwe, że zdjęli ogłoszenia albo same wygasły?

sejun
@ksa

jest jeszcze ogłoszenie na operatora wózka, ale to już trochę inna praca niż zastępca to wątpie, że takiego ogłoszenia szukasz ;)

sejun

nie bardzo rozumiem, to już nie można się spytać o oferty pracy w miejscu do tego przeznaczonym?

Kwietnik
@sejun

Na ich stronie często pojawiają się ogłoszenia? Kojarzysz czy będą szukać jeszcze kogoś teraz?

munch
@Kwietnik

wymagają na ogół doświadczenia czy są też możliwości przyjęcia bez tego?

munch
@munch

chociaż jakieś praktyki czy staże bo tam to na pewno bez doświadczenia by przyjmowali

Antek
@Agnieszka

Nie wiem nic o stawkach ale tam jest coś nie tak . Ciągle się ktoś zmienia. Co przyjdzie ktoś fajny to za jakiś czas odchodzi. Trudno powiedzieć czy pracy tak dużo czy atmosfera kiepska.

Tatiana
@Antek

To skąd wiesz o rotacji w takim razie? Nikt nie mówi, czemu nagle postanawia odejść? Z jednej strony może chodzić o warunki pracy, z drugiej o jakieś sprawy prywatne, więc ciekawe. W ogóle to o całości firmy mówisz czy o konkretnym dziale?

mydlo
@Tatiana

ja słyszałem sporo opinii, że właśnie fajna jest atmosfera u was i ludzie sobie chwalą, mógłby jakiś pracownik się wypowiedzieć na ten temat?

mord
@mydlo

ja jestem bardzo zadowolony z warunków pracy, wypłaty też nie najgorsze no i ogólna atmosfera też w porządku

koczkodan

tutaj się pracuje cały tydzień na zmiany czy tylko poniedziałek-piatek?

Gunter
@koczkodan

nie wiem gdzie chcesz sie dostac teraz szukaja chyba tylko oparatorow wozka to tutaj na czterobrygadowce robisz

Iza
@Gunter

No i jak wygląda praca jako operator? Dobrze płacą? Napiszesz widełki? Bo tu różne głosy są, ale konkretne informacje co do wynagrodzeń nie padają :/

woler
@Gunter

od razu trzeba miec uprawnienia na wozek czy do doszkolenia na jakis kurs tez przyjmuja czasem?

Hapi
@woler

mi się wydaje że wymagają uprawnień ale to musisz sobie ofertę zobaczyć sam

king
@Gunter

jak sie pracuje na czterobrygadowce?

king
@Gunter

w takim systemie robi sie tez w weekendy?

Fire
@king

No robisz na cztery brygady i się zmieniacie, jedna rano jedna popo a jedna nocka a ta ostatnia odpoczywa i na zmianę. Wcześniej tak robiłem i się sprawdzało, zastanawiam się jak to tutaj wygląda, bo jak też tak jak pamiętam to bardzo spoko.

Spert

okej a są jakies dodatjki za robotę w weekendy albo chociaż za tą czterobrygadówkę?

Spert
@Fire

to ile dni wolnych w tygoidniu wychodzi? dwa normalnie?

Mięsny
@Fire

A po 8 godzin się robi na czterobrygadówce czy więcej?

Mięsny
@Fire

Chyba, że nie ma jakiejś zasady więc z chęcią się dowiem jak to tutaj wygląda

knij
@Mięsny

na 4 brygadówce tez po 8 godizn się robi

knij
@Mięsny

ale 4 brygadówka tylko na lakierni

Torn
@knij

w jakich godzinach się pracuje albo jakie są zmiany?

older

ogólnie praca zmianowa po 8 godzin, ale robi się na różne zmiany zalezności od działu czy nawet linii

@older

rozne zmiany masz na mysli ze mozna trafic np na 2 zmiany a mozna tez na 3?

Żuk
@knij

a na lakierni jakie warunki? spoko robota?

tostowy
@knij

a moglbys cos powiedziec o tym jak sie pracuje w 4 brygadowce pod wzgledem zmeczenia? nigdy nie pracowalem i zastanawiam sie czy dalbym rade normalnie

iggy
@tostowy

ale wiesz na czym to polega w ogóle? ja się np od razu przyzwyczaiłem ale ja też taki z natury jestem że mi to wszystko odpowiada

lipton
@iggy

orientujesz się może skoro tutaj pracujesz jak wygląda kwestia nadgodzin? może tutaj wyrabiać coś poza normą czy raczej nie ma takiej opcji?

karta sim
@iggy

najgorsze pewnie nocki czy wbrew pozorom nie jest tak źle?

szejk
@lipton

również jestem zainteresowany kwestią nadgodzin, nie musi być duzo ale jakby cos dodatkowego w miesiącu wpadło to bym nie pogardził

meh

tak przestrzegają na ile się da w takich warunkach, praca sama w sobie też ciężka nie jest żeby niewiadomo jakie nieb ezpieczeństwa stwarzała

HotDog
@karta sim

dla mnie wracanie po nockach jest gorsze niz same nocki, ale ogolnie fajnie ze sa rozne zmiany bo nie ma monotonii ani rutyny, no mi to mega odpowiada ze nie chodze do pracy pon-pt 8-16

fluorek
@HotDog

do was teraz jakies przyjecia moze sa?

zoreintowany
@fluorek

ostatnio sprawdzałem i widziałem, że do Karlina chyba tylko 2 oferty wisiały zdecydowanie więcej przyjęć na Krosno

zoreintowany
@fluorek

zastanawiam się czy nie zastosować tak zwanej "aplikacji spontanicznej" i nie wysłać cv tak po prostu mógłbys to powiedzieć czy to działa?

soczysty

widzę że jesteś pracownikiem powiedziałbyś coś więcej o tym czy trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie żeby się tutaj na produkcję przyjąć?

soczysty

moze też wiesz coś o przyjęciach tutaj? często kogoś potrzebują?

czemu nie
@soczysty

gdzie szukacie tych ofert?

prox

wszytko tam jest na pewno na bieżąco aktualizowane?

parchon
@prox

niedawno sie zgłaszałem i odpowiedzieli więc chyba tak

Banknot
@parchon

Długo czekałeś po złożeniu cv?

Banknot
@parchon

miałeś już rozmowę? jeśli tak podzieliłbyś się wrażeniami?

gacek
@Banknot

ja np po wyslaniu cv dostalem telefon od nich jakos po tygodniu

gacek
@Banknot

ja ze swojej rozmowy nie pamietam za wiele ale wspominam ją bardzo dobrze, nie bylo zadnych dziwacznych pytan, wszystko konkret a w dodatku sympatyczna atmosfera

WaW
@gacek

Długo już tu pracujesz i dawno była ta rozmowa tak w ogóle?

Niecierpliwy
@gacek

Wszyscy mieli w podobnym czasie czy ktoś czekał jakoś długo? nie ukrywam zależy mi na czasie

smaczne
@Niecierpliwy

ja tez nie czekalem za dlugo, wydaje mi sie ze tak po prostu jest u nich ze dosc szybko sie odzywaja

Grejpfrut

Znajomy mi kiedyś wspominał że oddzwaniali do niego jak się nie dostał ale to było już jakiś czas temu

@gacek

I co, dostałeś się? Chciałem się dowiedzieć w jakim mniej więcej czasie po złożeniu CV się kontaktują. I najważniejsze, czy jeśli Cię nie przyjmują, to też się kontaktują, żeby niepotrzebnie nie czekać? Plus wiadomo, zawsze jest to jakiś feedback.

praca

tak, pisał ktoś wyżej o tym, że dają znać jeśli decyzja jest negatywna

Magiczny
@Grejpfrut

Myślicie że jak się złoży cv i nie zakwalifikuje do rekrutacji to można przy następnej znowu próbować czy takie cv już nie będzie rozważane?

Daro

Czyli "stare" CV te jeszcze raz sprawdzają przy następnej rekrutacji czy dla pewności lepiej wysłać jeszcze raz? Zdarza się że zapraszaja drugi raz na rozmowę nawet jak pierwsza nie poszła pomyślnie? Zwykle spotkanie jest z tymi samymi rekruterami co wcześniej?

Andrut
@Magiczny

Najlepiej to po prostu spróbować, zawsze jest szansa że się uda. Ja bym próbował jakby mi zależało

Chłopaki, UR też pracuje na trzy zmiany? Szukają elektryka i o zmianach piszą, ale nie ile ich :D Co o jedzeniu w kantynie napiszecie? Ponoć jest za darmo, jak dobre to bym był zadowolony, że nie trzeba na kanapkach jechać

Indor

Na Karlino szukają kogoś oprócz operatorów?

@Indor

na stronie jedna oferta i nie widzę nigdzie indziej nic

@Indor

No właśnie tez widziałem rekrutacje na operatora wózka. Wymagają dyspozycyjności bo praca 3-zmianowa w czterobrygadowym systemie. W sumie męczące ale jak dobrze zapłacą to da się wytrzymać. Ty masz jakieś info jakie tu są warunki? Słyszałem że można zjeść obiad za 1 zł w zakładowej kantynie. To prawda?

Dziao
@Andrzej

Męczące? Ja nie pracowałem w czwórce i też się zastanawiam jak się tak pracuje?

Dragon
@Indor

nie ma na innej stronie gdzieś ogłoszeń?

perla
@Dziao

przyjdx i sie przekonaj każdy inaczej się na to zapatruje, moim zdaniem nie jest jakoś bardzo źle na takim systemie

Dorna
@Dragon

no chyba jak kazda firma obecnie maja juz profil na pracuj wiec moze tam coś bedzie?

Rozumiem że można przywyknąć. A jak jest w czterobrygadówce z weekendami? Jest chociaż jeden wolny? To znaczy przysługujące dni na odpoczynek wypadają raz w miesiącu w sobotę i niedzielę?

P.

Tak, raz w miesiącu piątek, sobota, niedziela wolne ????

@P.

A czy za pracę w weekendy przysługuje jakieś ekstra wynagrodzenie? Jeśli tak, to w jakiej wysokości? :) Chcę tu zaaplikować, więc dopytuję o to takie szczegóły. :p

jamnik

dobre pytanko, wie ktos jak to dziala? zazwyczaj takie nadgodziny są dodatkowo platne, ciekawe jak jest tutaj

To tam na każdym stanowisku jest ta wspomniana niżej czterobrygadówka? Specjalista ds. BHP też tak pracuje czy „tradycyjne” godziny? Muszę pytać, bo dwa lata temu tylko było takie ogłoszenie i nawet nie ma już treści dostępnej. No i przy okazji właśnie chciałam jeszcze zapytać, czy nie ma aktualnie wolnego miejsca na takim stanowisku albo na jakimś zbliżonym?

Aktywny

Jeszcze odnośnie benefitów ktoś wspomniał o karcie multisport jest ona może? Jestem z Białogardu i rozważam kandydaturę i byłoby to na plus.

anonick

no a tu mają ich trochę, z tego co patrzę po ofertach pracy z ich strony internetowej

anonick

wiesz może od kiedy te benefity przysługują?

@Aktywny

Skąd macie informacje o multisporcie? Nie jest wypisany w ogłoszeniach

okon
@Aktywny

ja chce sie dowiedziec czy jest jakis transport do pracy, czy organizuja tutaj dojazdy dla pracownikow?

Huhe
@Udon

też właśnie nie mogę znaleźc moze na innych stanowiskach go proponuja czy cos?

Huhe
@okon

w ogloszeniach wszedzie pisze ze jest bezplatny transport do pracy zapewniany przez pracodawce wiec najwyrazniej tak, fajnie jkaby ktos tylko trase podrzucil czy w gole sie lapie?

Gunter
@okon

jest normalnie dojazd na ich stornie chyba kiedys bylo rozpisane jak dokladnie kursuje

paka

wchodzisz w kontakt a potem w dojazd i tam jest wszystko ;)

Crazy
@paka

a ktoś wie czy tutaj sie w weekendy robi? bo jest wypisany jakiś dodatek w weekendy i zastanawiam sie jak wyglada tu praca

buba
@anonick

z tego co pamiętam przysługiwały od razu po podpisaniu umowy

Muszkiet
@buba

no mogę zapewnić że zarówno obiady jak i transport do pracy są dostępne już od pierwszego dnia pracy xd

Muszkiet
@buba

jak już będziesz miał możliwość pójść na urlop to też będziesz miał do niego dofinansowanie

Barlog

Czy oddziały w Karlinie i Krośnie różnią się jakoś pod kątem charakterystyki i i specjalizacji? W sensie, że np. jeden oddział nastawiony jest na produkcję jednej kategorii produktów, a drugi na inny, czy po prostu są dwa tożsame oddziały?

travis
@Barlog

oba zakłady produkuja płyty HDF/MDF HOMADUR z tym, że zakłady mają różne osiągi co do grubości produkowanych płyt

sajt
@travis

skoro w produkcji nie ma jakichś wielkich różnic to ogólne warunki zatrudnienia są też podobne?

temas

jednak trochę fajniej by było jakby zaczęli patrzeć bo nie po to są zrobione oddzielne profile

temas
@sajt

nadal to ta sama firma nieważne w jakim mieście więc pewnie warunki będą chociaż troche podobne

A ja waśnie chciałem zapytać o etat jako operator wózka widłowego, skąd te ciągłe ogłoszenia; duże zapotrzebowanie czy raczej rotacja? Jaki dodatek się dostaje za weekendy, opłaca się w ogóle pracować w dodatkowe dni? Spodobało mi się, że są posiłki za symboliczną złotówkę, ile dziennie można ich pobrać?

Sett

Widziałem na ich stronie dużo ofert pracy. Myślicie, że są aktualne? Chodzi mi głównie o operatora ładowarki, bo chcę aplikować.

Oro
@Sett

Skoro są na ich stronie to pewnie są aktualne. A na innych nie ma, żebyś mógł sobie sprawdzić?

Aleksandra

A skąd to duże parcie?? Firma oferje jakieś super warunki czy o co chodzi? :)Tata wysłał cv na elektryka, czyli jest w sumie szansa, że skoro tyle cv dostają to w ogóle się nie odezwą?

Who
@Aleksandra

i w sumie poczytałbym o pracy jako operator wozka, ktos moze pracuje i kojarzy jak to wyglada od sroda i czy warto??

Mefju

Na Karlinie widziałem tylko ofertę na operatora wózka na ich stronie

Mefju

a co do tego operatora to ma ktoś jakieś opinie czy spoko czy nie?? bo może wyśle cv im

hello
@Mefju

dla mnie spoko robota, firma jest stabilna i nie ma co narzekać atmosfera w sumie też ok, praca jak praca

korki
@hello

a wypłaty na czas?

pokex
@hello

a na dluzej mozna tu popracowac ? skoro firma stabilna to moze da sie bo szukam pracy stalej na dluzej

greene

ja mam pytanie do do urlopow, zawsze mogles wykorzystac bez jakis problemow ze chcesz wziac w ogole?

greene

bo sie spotkalem z tym ze kiedys mi w pracy bylej mieli pretensje ze w ogole smiem pytac o urlop, nie chcialbym trafic na cos takiego znowu wiec jestem uprzedzony

certo
@greene

nie ma tutaj raczej żadnych problemów i sie z czyms takim nie spotkalem, ale mega wspolczuje jesli wczesniej miales z tym problem

certo

ja dosyc podobnie mam, firma jest bardzo okej ale gwarancji nie ma że będziesz wiele lat bo przecież to też od ciebie zalezy

eus
@certo

to skoro firma jak pisza placi na czas, sa jeszcze jakies dodatki dla ktorych wgl warto tu przyjsc i sprobowac?

Krzysiek
@certo

Dla mnie sprawa urlopów też jest ważna. Tu trzeba się wcześniej wpisac w grafik jak się chce wziąć dwa tygodnie np. w wakacje? Czy można z marszu się dogadać z kierownikiem i dają od ręki? Powiesz jak jest?

frak
@Krzysiek

dogadac sie dogadasz co do ulropu ale moze nie na ostatnia chwile, raczej urlopy na 2 tygodnie sie bierze z nieco wiekszym wyprzedzeniem..

frak
@eus

ja nie narzekalem poki tu pracowalem, bardziej przez przebranzowanie tak zwane zmienilem prace. ale mam tu nadal kumpli ktorzy zostali i raczej wiele sie nie zmienilo z tego co slyszalem, tez wiekszosc sobie chwali

Zen
@frak

a co byś na plus wymienił? jakbyś coś więcej jak prakgtycznie praca wygląda opisał?

Antosia
@frak

Ile tu pracowałeś? Jako operator? To fajnie, że kumplom służy robota. Dasz znać jak jest z tą czterobrygadówką? Jest dodatek za prace na nocki? Jak przełożeni? Ludzcy, czy służbiści, ze tak to nazwę? :p

Malarz

Jest to prawda ze jest jakies dofinansowanie/znizka na obiady? Cos tak wyczytalem na forum, prawda to?

@Malarz

tak są obiady za 1 zł

@Malarz

nawet w ogłoszeniu się tym pochwalili, więc pewnie nadal aktualne (ja już nie pracuje)

alki
@jov

to jakaś stołówka na terenie zakładu czy gdzie indziej?

Dance
@jov

Serio? Fajna sprawa jak dla mnie

amm

jakie np.?

amm
@alki

właśnie, gdzie można z tego skorzystać??

@alki

no a gdzie miałaby być...

@amm

kurde no nie notowałem całego menu, nie pracuję tu jakiś czas i nie umiem ci powiedzieć z pamięci co konkretnie

Zofia
@jov

tak szczerze. jak z ich jakością przy takiej cenie? co taki przykładowy posiłek by zawierał?

@Zofia

serio?? to może inaczej czego się spodziewasz, bo chyba nie ostryg i kawioru??

@Zofia

szczerze, to nie mam pojęcia, ale no pewnie jakieś proste rzeczy, zresztą za taką cenę, to nie powinno się komentować według mnie, chcesz to jesz, nie to nie i tyle

Zofia
@goti

nie no oczywiście nie o kawior mi chodziło.. ale ciekawa byłam czy jest opcja wege czy wszędzie mięso pakują i jak duże te porcje by były. ;p jeszcze jakieś fajnie dodatki są?

@Zofia

tego nie wiem, może zadzwoń do nich i zapytaj

mybe
@Zofia

Posiłek do wyboru - zupa lub drugie danie. Do wyboru do koloru: zupa wiosenna, ogórkowa, pomidorowa, flaczki. Duży wybór, codziennie co innego Drugie danie: Pierogi ruskie, z mięsem, kotlet z piersi, schabowy, mielony - do tego kasza lub ziemniaki i surówka, spagetti, klopsiki itp.. Porcje są normalne, ponieważ jest tzw. posiłek regeneracyjny. Dodatkowo pracownik może zakupić w normalnej już cenie obiad na wynos np. dla innego członka rodziny. To, że pracownik "płaci" 1 zł to nie znaczy, że posiłki są złej jakości, ponieważ resztę dopłaca pracodawca.

smakosz
@mybe

a orientujesz się ile kosztuje posiłek jakby właśnie brać na wynos też porcje? jak to cenowo wtedy wychodzi?

mybe
@smakosz

Posiłek na wynos to koszt coś ok. 20 zł (koszt posiłku bez dopłaty pracodawcy) Oczywiście dla siebie też możesz wziąć na wynos - wtedy 1 posiłek kosztuje Cię tylko opakowanie (1zł). Po prostu pracownikowi przysługuje jeden posiłek dziennie za 1 zł. Kolejne posiłki są w normalnej cenie ale to i tak fajna opcja, że można wziąć na wynos dla kogoś w domu. Jest na prawdę w czym wybierać - są dwie propozycje drugiego dania do wyboru więc każdy znajdzie coś dla siebie.

smakosz

okej, brzmi dobrze

levilo
@mybe

wgl jestem mile zaskoczony ze jeszcze takie cos w firmach praktykuja, bo to na prawde potrafi ulatwic zycie niektorym osobom i sam bede z tego korzystal jak juz mnie przyjma jesli mnie przyjma ale licze ze tak

none
@mybe

Czyli zawsze przysługuje Ci jeden posiłek dziennie za symboliczną złotówkę, dobrze rozumiem? kurde, fajna sprawa. A dużo osób z tego korzysta? Bo taka informacja chyba nam najwięcej powie :P

none
@levilo

o, czyli też jesteś świeżak chętny do pracy? a składałeś już papiery? długo czekasz na informacje?

@levilo

no darmowe posiłki są spoko, szczegolnie że no właśnie w mojej poprzedniej robocie i tak te 20, a w praktyce przy obecnych cenach to juz 25+ złotych dziennie szło tylko na cos cieplego do zjedzenia

@none

Nie wiem czy tak dużo powie ale jedzenie jest ogólnie calkiem smaczne no a przynajmniej lepsze niż ja sobie zrobię, wiec ogólnie ludzie nie maja oproów żeby z tego korzystać, ale nikt raczej ich nie liczy

@none

ogólnie oprócz tego też socjal mają na wysokim poziomie więc akurat z takich dodatków tutaj jestem bardzo zadowolony

Asia
@Szram

Oooo, a co w ten socjal wchodzi? Coś ciekawego? Czyli firma dba o pracownika? To prawda, że działa też autobus firmowy? :) Chłopak chce się tam do was przyjąć, na operatora. Niżej czytam, że bez doświadczenia idzie zarobić 18 zł na godzinę. A z doświadczeniem jak to jest? Można dorobić sobie na nadgodzinach?

kandydat

osobie bez doświadczenia jaka stawkę zaoferują?

@kandydat

Szalone 18zl na godzine. Jesli trafisz na 4 zmiany zarobisz 3300 na reke. Zastanow sie dobrze :) nie polecam.

Beata
@Ernest

No to faktycznie niewiele.... 4 zmiany? Myślałam, że są 3 zmiany. W jakich godzinach są te 4 zmiany? Ile wolnego wypada w miesiącu?

dojazdowy

jak wygląda kwestia dojazdu do pracy? są może jakies transporty pracownicze?

Spoko
@dojazdowy

Wiem, że skądś chyba jeździł autobus firmowy, ale szczerze nie jestem w temacie bo od lat dojeżdżam sam

Jakub

Interesuje mnie praca dla operatora wózka. Teraz widzę taki pracownik jest tu poszukiwany. O różnych działach tu pisaliście ale chce jeszcze o kilka rzeczy zapytać. W ogłoszeniu o pracę wyczytałem, że dają do pensji podstawowej comiesięczną premię w wysokości do 20 procent. W praktyce z reguły, ile procent do osiągnięcia? Skoro jest 3 zmianowy system pracy z tego, co napisali to czy za nocki są jakieś dodatki? Myślę, czy się nie załapać. Warto?

ofert
@Jakub

dodatki za nocki muszą być bo takie jest prawo. co do reszty nie wiem bo sam dopiero składam papiery

Łukasz
@ofert

I co? Dostałeś się już i zacząłeś pracować? Możesz powiedzieć coś więcej na temat rekrutacji i tego jak przebiega bo też jestem zainteresowany pracą. Bardzo przepytują na rozmowie?

@Jakub

Wiadomo już jak z tą premią?

@Udon

Powiem z gory. Srednio 3.5tys/mies. Jesli rzuca was na 3 zmiany ewentualnie na 2 to zarobicie 3tys. Smiech na sali. Pracowalem tu 20 lat (wyzsze stanowisko)

WSK

Do Krosna O. tyle ofert a do Karlina jedna... Z czego to wynika?

Beata
@WSK

Może w Krośnie większa rotacja? Ktoś wie coś na ten temat? Bo warunki płacowe to chyba podobne tu i tu? Czy nie... Jakieś różnice są?

@WSK

W Krośnie połowa zakladu sie zwolniła. Miasto jest przy granicy z Niemcami a pensja rzedu 3.5tys/mies przy nadgodzinach i natloku prac nie jest zadowalająca. :)

W ogłoszeniach na oficjalnej stronie są wyróżnione dwa wakaty reszta wymieniona, czy ma to jakieś znaczenie? z czego to wynika?

lind

chyba jednak więcej niż dwa ;) nie mam pojęcia w sumie, może te są najnowsze po prostu??

lind

ale że wyczaiłeś to, no nieźle heh ewentualnie można przedzwonić i zapytać czy ma to jakieś znaczenie, może też te stanowiska są do obsadzenia w krótkim czasie i to ma zwracać uwagę? no nie wiem..

Udon

Nie macie teraz ofert pracy dla osób uczących się zawodu? Wchodzę w taką zakładkę na stronie i pusto.

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.