Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Karlino

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

t 2017-01-16 20:13
Na piłach pracuje t.cz to najwiekszy debil w zakladzietylko czekać kiedy kogoś przejedzie wózkiem a kierownictwo udaje że tego niewidzi ale są kamery i widać wszystko jak siedzi wózku godzinami i nam niepomaga i jeszcze wyzywa ile to będzie jeszcze trwało chyba że kogoś przejedzie to dopiero będzie on niepowinien jeżdzić na wózku.
DASDAS 2017-01-17 15:11
Dlaczego piszesz inicjaly t,cz napisz dj.atmosera albo tadzio głupeczek napiszcie do
bhp jak kierownik niereaguje szybko zrobią z nim porządek
Lewiatan 2017-01-19 23:42
Mowa o Panu Czekierdzie ... ? Hahahaha to pajac zakładowy. Jego powinni skierować na dodatkowe badania psychiatryczne
zyga 2017-01-20 21:14
Tak jak p.czekierba pisze na f o wszystkich tak ja pozwolę napisać tu na niego do kierownictwa nie dociera ze gość bierze psychotropy i prowadzi wózek widłowy jak dojdzie do tragedii to pan kierowniku pójdziesz siedzieć otwórz pan oczy chyba że ma pana w garści i trzymacie sztamę bo wiem ze to szpicel pański na ludzi donosi ciekawe czy pan Gumowski wie co dzieje się na pana wydziale ludzie mają dość pracy z głupkiem
Lewiatan 2017-01-21 14:43
Wyżej wymienionym poście chciałbym się odnieść do "samozwańczego mistrza rudego Edzia " Pewne to czytasz brodaczu! Zadaje sobie sama pytanie dlaczego jesteś taki chamski wobec ludzi i tagrze osób z którymi pracujesz i donosisz na nich bez żadnych skropułów . Czy masz z tego coś? Czy to podnosi Twoje ego! A może dostajesz za to premie. Potrafisz tylko wysmiewac się z kogoś a tak naprawdę jesteś sam nie lepszy. ... bądź człowiekiem bo na stare lata nikt nie wyciągnie do Ciebie ręki
E.T 2017-01-21 21:05
Rudy edzio ma swojego mentora, jest nim słynny krokomierz,agent służb SS pod tymi samymi inicjałami S.S. To jest dopiero idiota głaszcząc u płyty i znęcajacy się nad ludźmi esesman. Parę pytań do krokomierz:
1. Masz owsiki w tyłku że nie możesz usiedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko ciągle pomiatasz ludźmi
2. Nie boli cię ręka od głaskania tych płyt i szukania dziury w całym
3. Nie masz wyrzutów że tak postępujesz z ludźmi, nie jeden na pewno by ci wpier....Ł po pracy ale nie wychodzisz z domu tak jak samozwańczy dyrektor z obrobki.
4. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Szalona Jeny 2017-01-21 22:27
To jest to. Zwrócić uwagę trzeba na mistrza że zmiany D. To jest naprawdę człowiek nie z naszej planety, nigdy w życiu nie widziałam takiego stworka. Nic nie robi, tylko cały dzień zajmuje się porzadkami, według mnie to powinien pracować w ekipie sprzatajacej, tylko że tam by go zniszczyli bo on nie pije (chyba) a tam dzień bez połówki to nie dzien,pozdrawiam tamtejszą ekipę kieliszka( brak małego z dmuchadełkiem ) Powracając do mistrza zmiany D: daj pan spokój tym ludziom którzy pilnują plyt,a nie patrzysz tylko gdzie ktoś chwilę stoi to go zabierasz gdzieś indziej, miałeś trudne dzieciństwo czy coś w tym stylu,odsapnij,nie tęp innych tak jak ciebie tepiono bądź molestowanie.
bożena 2017-01-22 15:51
Ludzie macie racje ze wszystkim ale za..... Bo kamery patrzą
Tmk 2017-01-23 03:49
Kolego masz racje ten człowiek jest chory psychicznie, jestem jego sasiadem i uwierz ze muzyka dzien w dzien gra od 6-22..
Haha 2017-01-28 18:49
A wy ludzie za robote sie wejzcie nie czepiacie sie ludzi ktorzy sa nad wami mistrz jest poto by zajecie dac jak roboty niema. A tak wogole to za taka prace i jak placa to wam wystarczy . lenie smierdzace nienauczone pracy
Ha ha 2017-01-28 18:54
Za lezenie wam korw nigdzie nie zaplaca cos trzeba robic. A jak wam tak zle to zwalniac sie i w domach siedziec nieroby
XXXXX 2017-01-30 10:32
Chyba jesteś pilarzem skoro tak sądzisz bo to właśnie im wydaje się ,że to oni wszystko robią a bywa tak ,że nawet przez miesiąc nie ruszą nawet jednego pakietu żeby go zdjąć na paletę a przecież jest ich dwóch i włażą bez mydła jak mistrzowi tak i kierownikowi i donoszą i wtedy tak jest że choć jeden z pilarzy nie prowadzi danego dnia maszyny to sobie siedzi i mistrz go nigdzie nie wyśle jak są gdzieś braki w ludziach tylko kogoś z dołu a wielmożny pan uważa się h.. wie za kogo. I to dlatego tak bronisz mistrza, bo może go nawet czasem zastępujesz CO? Ludzie na dole uczciwie zarabiają na swoją marną pensyjkę więc dlaczego mają byc tak pomiatani WY się weście za robotę żeby wyrobić na swoją wypłate za nieróbstwo.
maruda 2017-01-31 01:00
tak tak weź po uwage to że takie rzeczy to dzieją się nadużych pilach bo my na małych jestesmy za bardzo na widoku i jeszcze te kamery a tak wogóle choc pisana jest tu prawda i kierownictwo to czyta to i tak z tym nic nie zrobią my możemy tylko pomarudzić chociaz by o tym że młodzi maja większe stawki a staraja się nic nie robić bo ci z miejsza będą za nich dy... . ok uczą się ale po dwuch,trzech miesiącach nic nie ku kierownictwo zatrudnia za młodą młodzież przeciez to pokolenie lenistwa tylko siedzią na tel . powinni na to zwracac uwage podczas rozmowy z takim kandydatem szok szok szok ojjjjjjjjjjjjjjj co tu się zaczyna dziac niby firma się rozwija a tak naprawdę spada na (...)zgadniecie?
Ciekawa Mariola 2017-02-04 12:28
Witam a jak wygląda sprawa w laboratorium? Słyszałam że na emeryturę odchodzą co chwile pracownice i jestem ciekawa czy jest szansa się starać, jak ludzie, kierownik?
Ktoś 2017-02-04 14:22
A spinajacy tylko kawa i szluga na schellingu
NICK 2017-02-04 22:31
to chyba z III bo na V i VII czasem nie ma jak bąka puścić a na III pani z tacą zapierdziela jak wiakiejs resturacji i podpieranko na łokciach bo zajęcia brak i kamery na nic .
NICK 2017-02-04 22:36
Masz znajomości to startuj ale tam panie tez się gryzą .
NIEPOKORNY 2017-02-05 11:18
Żałosne te komentarze, jeden drugiego kabluje. Jestem długoletnim pracownikiem i wiem że jeszcze takiej dyrekcji nie było, nie dba się o status pracownika, pracujemy na cztery zmiany i jesteśmy okradani z nadgodzin, nasz system liczy 7 dni, a kierownictwa 5 dni. Ważniejszą sprawą były kamery, dość duży to koszt, a że ludzie na korytarzu się przebierają to już nikogo nie obchodzi, ze w damskiej szatni niema okien jest duszno, też nikt się nie interesuje. Na pewno byśmy od dyrekcji chcieli mieć płacone za wysługę lat, a tak jest nam bardzo przykro, jesteśmy płacowo zrównani z młodym pracownikiem, nasz starz się nie liczy. Proszę mnie poprzeć czy mam czy nie mam racji. Zostaw swoje uwagi w komentarzu, może nas wysłuchają i coś zaczną myśleć...
maruda 2017-02-05 17:44
Tak popieram wysługa lat powinna nam się należec bo to wstyd zrabiać mniej z np 8 letnim stazem niż pracownik z trzy miesięcznym stażem.Szanowna DYREKCJO TO WSTYD,WSTYD ,WSTYD.
Ciekawa Mariola 2017-02-05 17:55
Gryzą? Słyszałam że to mały dział. Znajomości żeby dostać się do pracy? To co potrafię się nie liczy, to praca czy spotkanie towarzyskie
NICK 2017-02-05 22:37
Może i mały dział ale ambitność wielka jeśli wiesz oco mi chodzi.
Duda 2017-02-07 00:38
To może załóżcie związki zawodowe !!!
Pracownika 2017-02-13 22:12
Zgadzam się powinno być płacone za zielone i dodate za cztery zmiany.Pracujemy na okrągło w święta,niedzielę itd .Dodatek za stażowe a nie ,że młody przychodzi i dostaje to samo na godzinę. A tak wogól to przydałaby się podwyżka ogólno zakładowa .Przecież najniższa poszła w górę i jest 13 na/h
maruda 2017-02-14 00:10
Za zielone to przecież płacą a chodzi oto żeby wogóle dali zrobić na tym zielonym a nie DZIEŃ WOLNY , stażowe jak najbardziej bo to naprawdę wstyd zarabiac mniej niż ktos kto dopiero zaczyna, przychodzi ma 13 zł/h a po 3 m-cach ma14/h. Są ludzie co pracują tu ponad 20 lat i mają 13.50 zł/h.Szkoda słów.
Rzeźnik 2017-02-20 20:14
Dokładnie. Polac mu
Name 2017-02-24 20:27
Powni dać jakiś dodatek za pracę na cztery zmiany .Ale ciekawe propozycje są w meblach dużo lepsze zarobki i też dowozi autobus czyli jest o czym myśleć
beata 2017-02-27 11:12
Wszyscy "sracie" się za przeproszeniem o te kamery,a one były zainstalowane głównie przez kradzieże
Posejdon 2017-03-06 04:12
Ty o ksywce HaHa. Mistrzostwie to najbardziej leniwy gatunek na dziale pp. Mowa o zmianach A B D. Chodzą patrzą nie pomoga . Nawet taśmy nie podadzą przy spinaniu palet. Na nockach nie ma zadnego z nich siedza w swohej jaskini i spia. Udają ze pracują bo dadzą wuzkowemu zlecenie do przewiezienia . Wasza trójka powinna brać przykład z mistrza ze zmiany C to jest prawdziwy mistrz. Zawsze coś robi!! Panie Drabowicz więcej takich mistrzów jak Piasecki. A nie obibokow!!
I zmień Pan na zmianie A tego nowego mistrza.który nie ma pojęcia co robi. Chłop po roku pracy nie ogarnia tematu i wprowadza ludzi w błąd!!! Pomyłka!!
Marii 2017-03-07 11:09
Popieram, mistrzowie z tych zmian niczym nie dają przykładu pracownikom, chodzą i kombinują jak zagrzać sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na stołku. Są już tak dumni z siebie i pozbawieni ambicji że nawet nie łaska im się przebrać do pracy. A ten nowy ala mistrz kompletnie zielony. Pan Drabowicz nie wiem czym się kierował wybierając go na takie stanowisko. Ludźmi powinien zarządzać ktoś kto zna się na robocie tak jak S.P. Chłopak z długoletnim doświadczeniem, jako jedyny ogarnia każdą maszynę na tym dziale, który zna się na robocie a nie ktoś kto pracuje zaledwie rok, nie zna się na pracy a tym bardziej na kierowaniu ludźmi. Ale tak to jest gdy siada się z kierownictwem przy kieliszku i wsadza głęboko paluszka. Panie Drabowicz otwórz pan oczy!!!!!!!
sadas 2017-03-07 19:34
Tak masz racje szczegolnie mistrzowie ze zm A .iB tesc z zieciem szczegolnie ten ze zmiany b spi co noc nawet jak po elektryka treba zadzwonic to go niema jakby mu sie grunt palil pod nogami to sprzeda wszystkich matke,swatke brata,swata poprostu szuja dla ziecia po OHP tez zalatwil stolek mistrza a jak spowodowal kolizje z wozkiem to sie wybielil skonczcie te anie w nocy i wezcie sie za robote a nie gadacie na innych mistrzow ze cos zle robia a wy wszystko dobrze pozdrawiam norma
Nych ludzi z dzialu PP a nie mistrzow spiochow
Gacek 2017-03-08 18:31
Krzychu jesteśmy z tobą:-D zm "B"
Prawdę piszę... 2017-03-09 11:55
Lipa straszna zasuwamy na cztery zmiany,Świątek, piątek i niedziela, a zarobki śmieszne ... może w niedługim czasie powstanie jakiś nowy zakład, będą potrzebować ludzi, zaczną uciekać do konkurencji, wtedy kierownictwo '' się obudzi'' i zacznie doceniać pracownika fizycznego... SZANOWNE KIEROWNICTWO CHYBA ZAPOMNIAŁO ŻE TO MY ZARABIAMY NA NICH A NIE ONI NA NAS!!! ŻENADA....
Xc 2017-03-15 16:37
Na niektórych działach,a ściślej na HDF nawet nie można odzywać się na szkoleniu .Bo jak człowiek zapyta się o nadgodziny czy są poprawnie stosowane to od razu po takiej rozmowie wzywany jest do p.kierownika na repremęde.
Prawda 2017-03-16 09:24
Bagno się robi i twierdzą że Krosno inny zakład ale jednego właściciela . W Karlinie zamiast Pana gumoskiego Niemiec powinien na stołku siedziec Polak na Polaku kokosy chce zbic. Paranoja co robią. Ciekawe co właściciel powie jak ludzie zaczna odchodzić z pracy A już powoli rozkręca się zwalnianie ludzi
Haha 2017-03-16 10:45
Haha posejdon ty nie widziałeś mistrza zmiany d na plikach zakład swoimi krokami zmierzył i on nie śpi tylko liczy ile kroków po zakładzie zrobi z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w miejscu nie usiedzi
Xxxs 2017-03-17 05:54
Eeeeee ale od HDF'u to się odczepcie :)
tomek 2017-03-17 08:00
Ja szczeże nie polecam pracy w Homanicie, sam pracuje , dyrektorstwo i kierownictwo to skur......
do potegi, stare kierownictwo bylo znacznie lepsze.
Jacek 2017-03-17 10:27
Panie kolego a czy te nadgodziny były do końca legalne??? Tzw.premia dyrktorska. Mechanicy po konserwacji ktora zaczynala sie od godziny 6 rano zostawali do późnych godzin nocnych, jest to bezwzględne łamanie prawa. Przypomnę że nominalny czas pracy pracownika to 8 roboczogodzin następnie może on zostać na 4 godziny nadliczbowe i to tyle a nie tak jak w naszym zakładzie ludzie pracują po 16 godzin i wypisują się na tzw premie dyrektorską. Panie Mariusz powodzenia.
Marcinxxx 2017-03-17 10:53
A pan to chyba nie z HDF ... chyba że to pan Panie latający pomiędzy majtkami a spodniami ??? Jest pan pupilkiem naszego kierownika, ale w sumie nie ma sie co dziwic kierownictwu ,kredyty itp wiec robia co każą Ale na szczęście powoli ludzie zaczynają rozmawiać. HDF to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak i połowa zakładu odkąd za sterami zasiadła niezła parka. Panie Gumowski i pani Zielińska niszczycie nasz zakład.
Bumerang 2017-03-21 19:43
Kamery jeszcze raz kamery.... na wszystkich działach zostały założone kamery na dziale u naszego kierownika pana faleckiego jest strasznie. Staniesz na chwilkę czy też porozmawiasz z innym pracownikiem to na drugi dzień jest rozmowa z kierownikiem. Terror jeszcze raz terror pracownicy lakierni też narzekają że się kierownik czepia bo coś zobaczył na kamerach tragedia. Jak już się przyjmować do tego zakładu to tylko na wózek widłowy kierownik jak trzeba to zjebie a jak robisz swoje to jest dobrze.
ja 2017-03-27 15:56
MARIUSZ MARIUSZ TY TO JESTEŚ GRACZ
Posejdon 2017-03-28 12:19
Bo ten Falencki to człowiek na nie odpowiednim stanowisku. Nie tylko że się czepia ale i ublirza ludziom. Dla mnie chory człowiek. Po tym jak postąpił z Przemkiem Mycka. A kamery to pomyłka. Jak kolega pisze będą je wykorzystywać do terroru. Zamiast kamer to by ludziom podwyżki dali. Bo śmieszne to jest ŻEBY NOWO PRZYJĘTY PRACOWNIK BEZ ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA PO 3 MIESIĄCACH ZARABIAŁ WIĘCEJ OD PRACOWNIKA ZE STARZEM. POTEM KIERWNIK WIELCE ZDZIWIONY ZE PRACOWNIK TRACI OCHOTĘ DO PRACY. DAJECIE PODWYŻKI NIE ZABIERAJCIE PREMII TO I MORALE WŚRÓD LUDZI NIE BĘDZIE SPADAŁO!!!!
Posejdon 2017-03-28 15:20
Znam tego mistrza i wiem jak pracuje mówisz że chodzi no napewno bez celu dla zabicia swojej nudy A i tak nadal uważam , tak jak większość ludzi ze Piasecki to mistrz najbardziej pracujący!!! Reszta przynim przepaść.
Swój człowiek 2017-03-28 23:19
Szkoda gadać! Wielkie żale jak pracownik pójdzie się zapytać o podwyżkę. Pracownik z 17 letnim stazem zarabia 13 zł gdzie młody pracownik 14-15zl. U Pana Falęckiego pracownik nie doceniany, żadnego dobrego słowa do pracownika nie powie ze dobrze pracuje . Operatorzy Lehbrinkow stawki pożal się boże,a wymagania coraz większe.
Prawdę piszę... 2017-04-05 10:37
Chyba Ty się srasz ! Pewnie siedzisz sobie w ciepłym biurze i masz wyje....ne na tych ludzi którzy muszą zasuwać na twoją wysoką pensję... :(
Tania siła robocza 2017-04-06 22:16
Kierownik daje nową umowę i jedno co możemy usłyszeć to chciałem Ci dac więcej ale zarząd nie pozwolił ,oj jaki mamy chytry zarząd podwyżki po 50 gr I musisz jeszcze się klaniac kierownikowi w podziękowaniu :-),po prostu jest super prawda koledzy i koleżanki ;-)
Posejdon 2017-04-07 19:40
No cóż by powiedzieć. Zarobki mizerne. Nowy pracownik bez doświadczenia zarabia więcej. Brak wczasów pod gruszą. Pracuje się piątek świątek niedziela jak w zwykły dzień. Gdzie powinny być setki. W dni zielone siedzimy w domu, ale na 16 godzin to latają i pytają się żeby zostać
NIEPOKORNY 2017-04-13 23:55
och te kamery i kamery, to niepotrzebny wydatek pieniędzy, faktycznie mogli dać na podwyżki dla pracownikom. Można też przyjąć do pracy jeszcze ze dwie takie betiii, to nic by się nie ukryło, ze wszystkim by zrobili porządek,
Pracus 2017-04-14 14:54
Ty nie pokorny haha wez sie za robote a nie szpiclujesz ludzi po portalach a potem donosisz donosicielu . A jak cos to jestes nieskazitelny . Mniej telefonu to wieksze zarobki.
Stary 2017-04-15 15:40
Masz rację.mój staż w firmie to23 lata ale takiego ubóstwa to nie było.A najwięksi sprzedawczyni to pilarze to są dopiero nad ludzie .pały zjebia produkcję T wszystko zganiaja na ludzi oni są czyści to przecież fachowiec i donosi jeden na drugiego .chan jednym slowem
Zostaw swoją opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.