Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Ion

Ogólnie jest ok, od roku sporo zmian, trochę nowych ludzi się pojawiło, trochę starych twarzy znikneło, ale chyba na dobre te zmiany tak obserwuje

Electric Player

Czy jeśli bym tutaj pracował to mogę też zaproponować innego nowego pracownika?

Cookie

jaki jest okres próbny? ile trwa?

Deep Water

Gdzie najczęściej pojawiają się jakieś oferty pracy?

Rot
@Deep Water

A gdzie mogą się pojawiać?

Rot
@Deep Water

To chyba jasne, że albo bezpośrednio na stronie firmy albo na stronkach z pracą

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Fruit Cake

Da się do Was dojechać transportem publicznym?

Treasure

Dbają o pracownika, masz świadomość, że nie jesteś tylko pozycją w tabelce w excelu i to jest mega budujące.

Ind
@Treasure

Jakże dołujące jest bycie pozycją w tabelce Excela, normalnie niczym bycie jedynie numerem indeksu na uczelni...

vi
@Ind

Może niektórym nie przeszkadza. Ja nie mam problemu być "częścią" czegoś, nie mam aż tak dużej potrzeby jakieś, nie wiem jak to nazwać indywidualności? dopóki kasa się zgadza i atmosfera spoko, to dla mnie gra i buczy

Ind
@vi

W pełni rozumiem. Są różne typy ludzi, ja zdecydowanie z tych bardziej indywidualnych.

Kissy Face

Grunt to ze wszystkimi w firmie dobrze żyć i wtedy każda praca sprawia przyjemność i chętniej się do niej chodzi

Danny

Czy ktoś z obecnie pracujących może wymienić jakieś benefity, jakimi może pochwalić się Homanit?

Snick
@Danny

Jak ja jeszcze pracowałem na pewno byly dopłaty do stawki godzinowej, mozna bylo sobie zjesc obiad za symboliczną złotówkę i jeszcze pamiętam dofinansowanie do urlopu rodzinnego, co serio bylo przynajmniej dla mnie ogromnym plusem.

robson
@Snick

nadal jest

Ivy

Nie ma sensu sugerować się opiniami innych obcych ludzi bo nigdy nie wiadomo jakie są ich intencje. Najwazniejsze to sprawdzać swoje oczekiwania z rzeczywistością w firmie i tyle.

robol

Oferują zdecydowanie opłacalne stanowiska, nie dość, że doświadczenie u nich jest cenne, to nie wymagają od kandydata dużo

@robol

Czy ja wiem, czy nie wymagają...

@robol

Osoby z ulicy nie wezmą.

@robol

Trzeba przedstawiać konkretne umiejętności czy cechy.

Hen
@robol

tak, jak napisał @Khal nie przyjmują bez żadnych predyspozycji, ale przeze wszystkim trzeba miec duze checi do pracy, a nie oczekiwac, że będzie lekko

bobek
@robol

pewnie, doświadczenie się przyda później w każdej pracy, a Homanit stawia na pracowitość, więc nauczyć się można naprawdę sporo

Strzelec

Nie ma tak, że dostajesz kasę za siedzenie na czterech literach. Trzeba się narobić, żeby dobrze zarobić. Praca popłaca, jak to mówią. Firmę polecam ludziom, który nie boją się roboty, obibokom odradzam.

Franek
@Strzelec

czyli spokojnie można myśleć o tym ze dostanie premii jest tutaj możliwe?

Franek
@Strzelec

obowiązują one na wszystkich stanowiskach?

Step
@Strzelec

Wiadomo, że ciężko oczekiwać dobrego wynagrodzenia, jeśli nie ma się zamiaru pracować.

ILO
@Strzelec

firma jest naprawdę w porządku, pracuje się po 8h wiec nie tak źle i praca nie jest skomplikowana, jeśli ktoś nie boi się ciężkiej pracy to jak najbardziej miejsce dla niego

Alexis

Zwracam się z ważnym pytaniem. Mam wielodzietną rodzinę, a wiem, że firma oferuje różnego rodzaju zapomogi, jeśli jest taka potrzeba? Ktoś wie, jak to dokładnie wygląda i jak wygląda kwestia zwrotu?

Khal

Warunki pracy są akceptowalne, normy bhp są przestrzegane (co niestety nie jest standardowe dle wszystkich firm), wynagrodzenie na czas i raczej uczciwe (choć na pewno nie dla każdego).

Hermenegild
@Khal

Khal to skrót od jakiego imienia?

@Hermenegild

To fikcyjne imię.

@Khal

Poza tym nie sądzę, aby to było istotne.

@Khal

Możesz podać maila, to ci opowiem genezę nicku na priv.

@Hermenegild

Bo na pewno nie jest to przedmiot dyskusji na forum o pracy.

kokos

Powiedzcie mi, czy mają duże wymagania względem kandydatów?

obv
@kokos

to zależy jakie stanowisko. na wyższe są większe wymagania, na zwykłe produkcyjne są mniejsze

kokos
@obv

Na produkcyjne, zapomniałem uwzględnić

Kizo

Czy nie jesteście za tym żeby sprowadzać "swoich" ludzi do pracy?

Wish
@Kizo

Czemu miałbym być przeciwko? Jak znam kogoś i mu ufam, to tym bardziej wolałbym z taką osobą pracować

tanuki

dla mnie też spoko

@Wish

Jasne rozumiem, ale wiecie, różnie to bywa, to dość indywidualne jednak raczej

tanuki
@Kizo

dlatego wypowiadamy się za siebie, a nie za cały zakład chcesz to zrób ankietę i pytaj każdego

Kizo

Polecilibyście swojemu znajomemu pracę w Homanicie?

Wish

Tak, myślę, że tak

Mikser
@Kizo

Ja bym polecił dlatego że mi też polecili pracę tutaj

Mikser
@Kizo

A uważam że trzeba mówić o dobrych miejscach pracy bo wbrew pozorom wcale nie ma ich tak dużo

Gomez

Może to dość ogólne pytanie ale ktoś może będzie umiał tak pokrótce opisać?

Kasta
@Gomez

jakieś konkrety cię interesują? bo faktycznie jest to dość ogólne na co można odpowiedzieć dwoma słowami jest ok ale nie wiem czy to ci odpowiada

@Gomez

Jakie pytanie? Bo ja poza tym powyżej, żadnego nie widzę

@O

Pytałem poniżej jak oceniacie oddział w Karlinie

@Gomez

A, nie wiedziałem, że jest rozdzielone. Ja oceniam pozytywnie, w sensie nie ma jakiegoś szału, firma jak firma, jest się do czego doczepić, ale wszystko uczciwie i nie ma pracy ponad ludzkie siły, więc jak na polskie warunki to wypada nieźle

@O

Pracowałeś wcześniej w jakiejś firmie o podobnym profilu, branży, czy tu były Twoje początki?

@Gomez

Zupełnie inna branża. Z tą nie miałem do czynienia, ale też nie tak, że byłem kompletnie świeży, bo względnie podobne stanowisko piastowałem już w poprzednich firmach.

@O

To dostałeś się za pierwszym razem tutaj czy przy którejś rekrutacji dopiero?

Kurczę jaki wywiad ;)

@Gomez

Mam nadzieję, że nie pójdzie do żadnej gazety ;)

@Gomez

Ale odpowiadając na serio, za pierwszym

@Gomez

Nie wiem czemu podpisało mnie jako kandydat, no ale z kontekstu chyba jasno wynika, jaka jest rpawda ;)

Z ciekawości pytam

@O

Nie chcesz to nie musisz odpowiadać

Nie, nie pójdzie

Ok dzięki :)

man

jak duży jest homanit pod względem zatrudnienia? liczy się w dziesiątkach, czy juz sektach?

Dron
@man

No ale żeby odpowiadać na to pytanie to po pierwsze musisz powiedzieć czy chodzi ci o samego homanita w karlinie, czy w karlinie i krośnie razem, czy o cały homanit holding

@man

setkach* nie sektach, sorry, (usunięte przez administratora) literówka ;)

Dron
@man

To ważniejsze jest dla ciebie poprawienie literówki niż odpowiedzenie na pytanie

eh
@Dron

a po co się czepiasz? przecież to on chce wiedziec a nie ty.

aha
@Dron

przecież sam po sobie poprawial to on ma sam sobie odpowiedzieć na pytanie??

@Dron

nie widziałem twojej odpowiedzi/pytania. chodziło mi o konkretnie ten oddział.

Gomez

Jak oceniacie oddział w Karlinie?

jet

Jak wyglądają te wasze obiady za złotówke?? to jakaś stołowka wydaje? macie tam swoja kuchnie??

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.