Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

W Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. trwa proces rekrutacji na stanowisko Mechanik. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

ok

byłem niedawno, miła i rzeczowa rozmowa

@ok

I co dostałeś się? Jak nie to ile już czekasz na odpowiedź?

@ok

Dużo pytań szczegółowych zadawali?

@Domino

można się domyślić, że kilka dni dopiero. Po dłuższym czasie bym tu nawet nie wchodził, bo po co

@Domino

jak to na rozmowie, po samych odpowiedziach tak/nie niewiele by wywnioskowali

@ok

No nie gadaj? Wyobraź sobie że zdaję sobie sprawę z tego, że muszę się zaprezentować. Chodziło mi o bardziej szczegółowy opis tego, czego mogę się spodziewać.

kajko
@Domino

szczegółowego to ci nie podam, chwilę temu rekrutacje miałem, ale tak typowo. Pytania o doświadczenia, trudne sytuacje z poprzednich prac, umiejętności...

@kajko

To w porządku, że tak, dzięki za odp

Całe kadry do zwolnienia i panie od rekrutacji też

max

Dobrze, że nie ty o tym decydujesz...

Ja.. Ja

Niby szukają do pracy a nie szukają wysyłam papiery na różne stanowiska, mam papiery na wózek UDT i cisza, kiedyś im odmówiłem podpisania umowy bo inaczej się ogłaszali a co innego było na rozmowie to nie podpisałem umowy tylko poszedłem sobie to teraz taka zemsta z działu rekrutacji. Pozdrawiam

Rrrr
@Ja.. Ja

Mogłeś najpierw może wyjaśnić sprawę zamiast od razu tutaj pisać. Tak szczerze to trochę wątpię żeby to była zemsta bo sporo ludzi się przewija na przyjęciach

Bes
@Ja.. Ja

Poważnie myślisz, że tak sobie ciebie zapamiętali i upatrzyli? To normalne, że kandydat rezygnuje i jednak nie podejmuje współpracy i nikt nie ma o to pretensji, bo na jego miejsce są inni. Nie wiesz ile osob sie zgłosiło z takimi samymi kwalifikacjami, mogli szybko wybrać albo już sie umówić na kilka rozmów i na razie nie dzwonią do pozostalych, nie widze w tym nic dziwnego.

Dum
@Ja.. Ja

No tak, nie przyjęli cię, to nie szukają...już bez takich. Pewnie były inne osoby, które bardziej odpowiadały potrzebom firmy i tyle, nei trzeba się egocentrycznie doszukiwać jakieś "zemsty haerów" bo to nielogiczne i śmieszne.

kizo

Hej, jak wygląda rekrutacja na elektryka? Ile etapów i czy są jakieś testy czy coś

@kizo

Ogólnie dostajesz propozycje spotkania i potem jest rozmowa, a jakieś zadania się zdarzają na niektórych stanowiskach, ale nie wiem czy na tym akurat jest

ileto
@mumik

to chyba taka szybka akcja z tego co piszesz tu tak?

@ileto

No nie wiem na ile się to rozciągnie w czasie, więc ciężko powiedzieć

@ileto

U mnie to poszło dość sprawnie

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Marco

Byłem na rozmowie i chciałem tu tylko napisać że mili ludzie na tej rozmowie i gładko poszło. A to ważne, bo wiadomo że się człowiek denerwuje przed i zastanawia. Wszystko potłumaczone, warunki mi pasują także zobaczymy jak to będzie.

Biały
@Marco

Na jaki dział aplikujesz?

@Biały

Na operatora wózka

@Marco

Były jakieś pytania odnośnie poprzedniej pracy na przykład?

@Marco

ile trwało od wysłania cv do zaproszenia na rozmowe?

@kandydat

Jakieś pobieżne zahaczenie tematu tak, na zasadzie czym się zajmowałem i skąd pomysł na zmianę pracy, ale bez jakiegoś wałkowania tematu

@kandydat

Wiesz co, nie liczyłem...ciężko mi powiedzieć, tydzień jakoś chyba.

@Marco

a czyli tak zwyczajnie. okej to dzięki

Aro

Jak są ustalone przerwy w zakładzie? Jakieś konkretne godziny czy samowolka?

pyt
@Aro

i ile trwają?

heh
@Aro

jakby była taka całkowita samowolka to nie miałby kto pracować

Aro
@heh

Dlaczego? Bo weźmiesz sobie przerwę nie wiem, o 10, zamiast o 12, to miałoby cokolwiek zmienić? Chodzi o samowolkę tylko w tym zakresie.

Antek

Czy wymagane jest wykonanie jakichś badań na produkcję?

Okaz
@Antek

no na pewno badania medycyny pracy jak to zawsze przy zatrudnianiu w nowej firmie

@Okaz

To tak tak, tylko też czy jakieś dodatkowe są wymagane, oprócz tej podstawy. Różne są oczekiwania firmy

hhee
@Antek

Ale co ty chcesz jeszcze sobie badać? Powiedzą ci jak będzie trzeba.

@hhee

Nie chcę żadnych, pytam zwyczajnie, bo nie wiem jak to wygląda.

Darling

Przyjmują ludzi? Są jakies nowe nabory? słyszałem że wartościowa firma.

lis
@Darling

jest kilka wakatów od zaraz, na stronie znajdziesz ogłoszenia.

@lis

A jak robiłem kiedyś na wózki ale w koncu niepracowałem na magazynie to mnie przyjmą?

@lis

w sensie te udt

nolan
@Darling

dobrze słyszałeś. jedna z najlepszych w rejonie, z czystym sumienem polecam, przynajmniej jest uczciwie i nie ponad siły

hiena

Często tak jest że ktoś ma łeb na karku i będzie się nadawał bardziej niż jeden z drugim co niby przerobione mieli lata a co chwilę coś nie tak. Kiedyś jeszcze w innej robocie miałem takiego jednego i co z tego że miał doświadczenie jak był nieporadny. nie przewidzisz musisz sprawdzić.

Łukasz
@nolan

To fajnie że tak polecasz, chociaż wiadomo, że warto aplikować. Można w czasie pracy załapać się na szkolenia żeby zrobić nowe uprawnienia, czy raczej bez szans?

nolan
@Łukasz

powiem tak, jak nie miałem okazji ani potrzeby korzystać, więc nie wiem co końca, ale myślę, że tak

@nolan

Pokazują co jak robić przez zaczęciem pracy ? Bo nie wiem jak to będzie wyglądać i wolę najpierw sobie zobaczyć.

No tak tak

@oko

Nie zależy im, żebyś nie wiedział co robić, także spokojnie

@.

Ok ale tak konkretniej. Przychodzę do pracy pierwszy dzień i co?

J.
@Łukasz

Można jak zagadasz do kierownika.

@J.

W sensie te uprawnienia? I on jakoś zapisuje cię wtedy?

Vernon
@oko

przychodzisz do pracy i pracujesz. rozpoczynasz szkolenie, pokazują ci wszystko co i jak. na pewno się nie obijasz

grzesiu

Chciałem się zgłosić na magazyniera bo akurat mam papiery ale mnie zastanawia jedno. Ja jestem technik rolnik po zawodówce i tam chcą po zawodówce kogoś ale czy musi być jakiś konkretny kierunek? Czy mnie wezmą tylko chodzi o to żeby skończyc szkołe? jak ktoś wie to proszę o odpowiedź jakąkolwiek bo narazie to pracuje gdzie indziej ale już mam dosyć i chce zmienić.

@grzesiu

Zgłaszaj się Grzesiu bez obaw. Masz papiery, to najważniejsze.

grzesiu

Okej dzięki to mnie pocieszyłeś. a wiesz jak na magazynie czy ok?

@grzesiu

Tak, pracuję na magazynie już od kilku lat. Nie narzekam.

grzesiu

Długo się czeka na odpowiedź? tak orientacyjnie bo wysłałem też papiery gdzieś indziej

grzesiu

Zresztą w sumie może głupie pytanie ale już mnie do muru przypiera

@grzesiu

Nie nie wiem, nie mam pojęcia jakie tam terminy odpowiedzi mają w kadrach ustalone. No ja długo nie czekałem. Tydzień może? Sam już nie wiem. Nie pamiętam takich szczegółów za bardzo

grzesiu

Ale ci chodzi o termin odpowiedzi po złożeniu CV czy po rozmowie?

grzesiu

Bo ja to właśnie wysłałem dopiero cv i nie wiem czy się odezwą.

@grzesiu

To nie pamiętam ale też jakoś nie długo.

@grzesiu

jak tam udało się coś??? daj znać pozdro

hm
@hom

A po co ci ta wiadomość?

z ciekawości, ot co...

@hm

mi by tam było miło jakby się ktoś mną zainteresował i zapytał...

Otto
@hm

a co ty taki ciekawski jesteś? to już nie można się o coś kulturalnie zapytać tylko ze wszstkiego trzeba się tłumaczyć? ludzie co z wami

Irma nadciąga

Odeszła kolejna osoba z działu bhp a tego co pamiętam to chyba 5 czy 6 w ciągu kilku lat. chyba jedyna ogarnięta od dłuższego czasu, szkoda. nowa wiecznie z nadąsaną miną i strasząca wszystkich mandatami. ogólnie nie jest źle, ale konkurencja się buduje, zobaczymy ile ludzi odejdzie

Top
@Irma nadciąga

5/6 w ciagu kilku lat to dla ciebie dużo? ty nawet nie wiesz co to znaczy, kiedy ludzie sie masowo zwalniają, a tutaj to wcale nie jest źle. powody odejścia pracowników zawsze są różne, jednym praca mogła nie podpasować, ktoś odchodzi z powodów osobistych a jeszcze inna osoba bo chce sie rozwijać np bardziej w swoim kierunku, wiec bez przesady

Irma nadciąga
@Top

@Top ale mówimy o 1 dziale. tam chyba są 3 osoby

@Irma nadciąga

No wlasnie widzialam ogłoszenie o pracę w bhp. Pytanie czy w tej firmie segregują ludzi? Bo z tego co czytam to ludzie raczej zadowoleni i ze normalna firma.

Firefly

pracuję tu już od przeszło 2 lat i dobra, wszędzie znajdą się jakieś minusy, gorsze dni, ale z perspektywy czasu nie mogę powiedzieć złego słowa. Zatrudnienie jest stabilne a ludzie normalni i nie ma wyścigu szczurów.

Alan

Na operatora wózka jest na stronie, tylko nie wiem właśnie czy aktualne, trzeba by było tam zadzwonić. Nie wiem czy cię to urządza i czy masz uprawnienia ale słyszałem, że spoko praca. Wysłałem dzisiaj cv i zobaczymy.

Elektryk
@Alan

wtrącę sie tutaj w wątek zeby nie zaczynac nowego, ktoś tu może coś powiedzieć o elektryku w tej firmie? widzialem, że szukają

Tak12
@Elektryk

Praca jak praca, jak masz jakiekolwiek doświadczenie w tym to nie powinno być dla ciebie nic nowego.

Baba Ganoush

Mądrzy ludzie są w tej firmie. Można się od nich wiele nauczyć.

Rosnek

czytałem niedawno w ogłoszeniu, że coś dają za polecenie kogoś do pracy, ktoś wie co w zasadzie albo ile to pieniędzy ewentualnie? Ja bym miał w sumie kogoś, kogo bym mógł potem polecić, ale tak sie chciałem zorientować czy to warte

?
@Rosnek

Ale to musisz być pracownikiem, żeby kogokolwiek polecać.

@?

no tak, przecież nie dadzą komuś obcemu bo polecił

@?

w niektórych firmach tak jest, że jak sam jesteś pracownikiem i kogoś polecisz do pracy a ta osoba sie sprawdzi to coś ci za to wpada od firmy

adwokat
@?

Wiadomo, ale chyba może zapytać w perspektywie przyszłościowej? Nie powiedział, że chce to zrobić teraz już natychmiast, tylko pyta

Zainteresowany.

Jakie stawki godzinowe po okresie próbnym?

bear
@Zainteresowany.

i ile trwa okres próbny właściwie?

@Zainteresowany.

19 zł na początek i trzy miesięczny okres próbny

Hm?

jeszcze tak podpytam, po okresie próbnym umowa na ile czasu? czy już na nieokreślony?

Qwercia

w firmie każdy robi swoje i jest w porządku. nie wszyscy się do tego nadają, niestety, ale to dość szybko wychodzi. na pewno jak ktoś chce się nauczyć takiej pracy, to tutaj spokojnie się wszystkiego dowie i wprawi. a jak polubi, to jest w firmie dla niego albo niej miejsce bez problemu. także ogólnie polecam.

Bend
@Qwercia

a jak ktoś chce zdobyć pierwsze doświadczenie to też droga wolna?

tozależy
@Bend

Ja np jak się przyjmowałem na wózki to trzeba było mieć uprawnienia no i wykształcenie zawodowe. W ogłoszeniu było, że mile widziane doświadczenie wiec tutaj sprawa jest taka, że zatrudnią bez doświadczenia ale też musisz sobie zdawać sprawę, że jak będzie ktoś, kto ma doświadczenie to prędzej jego wezmą pewnie. No ale spróbować warto, ja zachęcam

Bartek

firma oferuje pracownikom jakieś zasiłki czy coś w tym rodzaju?

Odp.
@Bartek

Są zapomogi w takich nagłych przypadkach. Nie wiem czy o to ci chodziło Bartku.

@Odp.

a czasami dają jeszcze firmy pieniądze częściowo na wycieczki jest coś takiego może?

@Bartek

tak, jest dofinansowanie do urlopu i zapomogi, których nie trzeba zwracać

@Odpowiadam

coś jak wczasy pod gruszą?

tak, coś takiego

@Odpowiadam

W Homanit Karlino nie ma czegoś takiego jak wczasy pod gruszą!

Odpowiadam

czytaj ze zrozumieniem, nie napisałem że jest dokładnie to tylko coś w tym stylu jakby. No każda firma jakoś inaczej układa sobie dodatki.

logika
@Odpowiadam

to chyba jasne, że nie wszędzie wszytsko musi sie tak samo nazywać albo działać, co nie znaczy, że jest gorzej

Snookums

Klienci was chwalą ????

Billy
@Snookums

Skarg za bardzo nie ma, ale jakiś tam niezadowolony pewnie znajdzie sie zawsze.

Rety
@Billy

taki sie jeszcze nie urodził co by wszytskim dogodził

Big Love

Szukam w internecie informacji na temat pracy w firmy i doszedłem do wniosku, że skoro nie można żadnych opinii znaleźć, to znaczy że pracujący tam pracownicy są chyba zadowoleni.

Rudy
@Big Love

Dla mnie jest okej, co prawda zdarzają się trudniejsze dni ale czuje, że mam bezpieczną pracę, nawet przy covidzie tak się czułem więc to chyba dobrze świadczy o firmie

Edi
@Rudy

Praca jak praca. Fajnie, że jak się siedzi tych dobrych parę godzin to z fajnymi ludźmi i nie ma jakichś spin, czy coś.

Omar
@Big Love

zwykle tak jest, że ludzie prędzej napiszą jak są niezadowoleni niż na odwrót, ale fakt praca jest jak najbardziej ok, sam tam jestem już 3 lata i nie myslę sie ruszać póki co

Dolu
@Omar

Widziałem ostatnio ogłoszenie na wózek u was. Trzeba mieć doświadczenie jakieś, żeby się dostać?

Peanut

pewnie, ze sie da pracowac i racje maja ci ktorzy pisza ze jest ok. ja tam pracuje kilka ladnych lat i moge chwalic.

Khal

Można tu osiąść na lata, nawet spokojnie popracować do emerytury. stabilna i dobra praca.

Zwłaszcza w biurze

Year
@Khal

na jakim dziale pracujesz, jeśli mogę z ciekawości zapytać?

Pawik
@pracownik

Na produkcji tez jest stabilnie

Czed
@Pawik

wszędzie stabilność normalnie nie wiadomo na co sie zdecydować

@Khal

Jest tak stabilnie, że będąc specjalistą w jakiejś dziedzinie, i pomimo naboru, nikt się Tobą nie zainteresuje, nadal będziesz spinał palety :)

Ej

jak ci nie pasuje droga wolna, nikt ci nie każe pracować jak coś ci nie leży

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.