Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Cukiernia Mistrza Jana

Pracowałeś w firmie Cukiernia Mistrza Jana i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
misia - 2014-11-10 17:41:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Praca w cmj grozi kalectwem
zdjecie uzytkownika
Muminek - 2014-11-10 19:19:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co do wyborów to są one fałszowane. 280tyś głosów zostało unieważnionych w poprzednich wyborach do europarlamentu. Czy 280tyś polaków była na tyle głupia, aby nie potrafiła zakreślić jednego krzyżyka? Widać w jakim Kraju my żyjemy :P Władza robi z nas jaja. A większość polaków nawet o tym nie wie, że Polska istnieje tylko teoretycznie. :P pozdrawiam z zielonej wyspy :P
Ps. Dobrze, że już tu dawno nie pracuję :)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-11-15 00:59:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Uciekajcie stad gdzie pieprz rośnie wykorzystują ludzi na maxa dlatego mają takie podejście do pracy niedlugo wezmą baty i będą stać na ludźmi i krzyczeć. szybciej a ludzi ze Stargardu to dlugo trzymać nie będą jak by mieli zostać to by ich uczyli ma innych liniach A nie tylko na 1 takie jest moje zdanie
zdjecie uzytkownika
Kamieni Kupa - 2014-11-19 21:32:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
I jak tu być zdrowym w tym chorym Kraju. Następne wybory znowu z sfałszowane. Śmiech na sali. 27% wyborców dalej PO popiera. Masakra. Akurat nasz rejon jest najbardziej przesiąknięty całą Platformą, więc jak tu być zdrowym. :( Ciekawe kiedy będą te "wyniki" z ruskich serwerów :(
zdjecie uzytkownika
Tup - 2014-11-29 19:01:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ANONIM Myślisz, że aż do takich sytuacji by doszło? Szczerze wątpię. Muszą przecież mieć szacunek do pracownika bo inaczej nikt nie miałby ochoty u nich pracować nie mówiąc o warunkach jakie musieliby zaproponować, żeby ktoś się skusił na ofertę pracy. Swoją drogą jakich zarobków nowozatrudniony teraz mógłby się spodziewać?
zdjecie uzytkownika
ola - 2014-12-18 13:13:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Super cukiernia i duze zarobki POZDRAWIAM
zdjecie uzytkownika
CMJ - 2014-12-19 20:29:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca nie jest ciężka, zarobki jak na nasz kraj też nie sa tragiczne do tego mozna sobie wziąc jakies nadgodzinki i ok 2500 mozna wyciagnąć,brygadzisci mało rozgarnieci ale ogolnie sympatyczni , najgorsza jest pani dyrektor zakładu ... A co do ludzi tam pracujacych sa tacy z ktorymi mozna sie dogadac ale sa i zwykłe pojeby a idac tam do pracy trzeba sie nastawic psychicznie , że dupe Ci obrobią na każdym kroku i nie wolno sobie dac wejsc na głowe i soba pomiatac ... Pozdrawiam :)
zdjecie uzytkownika
=] - 2015-01-07 11:32:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiem wam, że jeśli chodzi o pracę bez doświadczenia w Szczecinie to ta cukiernia to chyba najlepszy zakład. Zanim odejdziecie zastanówcie się dobrze. Pracowałem w kilku innych jak np. zakład mięsny i są o wiele gorsze warunki.
A najlepsza rada to uzbierajcie sobie na jakiś kurs języka i spier*** z tego chorego Kraju!
zdjecie uzytkownika
d.m. - 2015-01-19 07:59:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jedna pani ze S. to pomyliła się z miejscem pracy chyba...makijaż non stop jak na Sylwestra poprawiany w toalecie,do pracy mało chęci,raczej zainteresowana operstorami,a gdy się odezwie to szkoda gadać...
zdjecie uzytkownika
aaa... - 2015-01-20 22:31:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiem o kim mowa,masakra.to ta co się non stop głupio śmieje cokolwiek sama powie albo ktoś jej powie.to aż wkurzające.lata za tym jednym operatorem,ale do pracy niezbyt rozgarnięta.szkoda że jest z nami na zmianie.
zdjecie uzytkownika
tutka - 2015-01-25 23:23:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Głupio śmieje to mało powiedziane. Dorosła dziewczyna a lata i robi z siebie pośmiewisko bo KAŻDY za jej plecami mowi jak bardzo jest wkurzająca. I jeszcze to kółko wzajemnej adoracji z brygadzistami...Dobrá rada dziewczyno: weź się w końcu do roboty i nie rżyj jak koń, bo wszyscy już na Ciebie krzywo patrzą, kiedy każdy pracuje a Ty stoisz oparta i urządzasz sobie pogawędki w trakcie pracy, albo latasz z jednego końca hali na drugi.
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-27 16:01:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pani A. Ze stargardu proponujemy zmienić miejsce pracy bliżej Stargardu...he he he
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-27 16:02:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
zdjecie uzytkownika
kasiula - 2015-01-28 06:36:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ciekawe czy będzie podwyżka,no i czy wogóle będzie więcej pracy,bo narazie to przestój za przestojem.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-02-05 18:19:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej:) Chcialbym tam pracowac, CV mozna internetem zlozyc czy trzeba osobiscie?
pozdrawiam:)
zdjecie uzytkownika
www - 2015-02-05 18:32:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A jak tam jest z systemem pracy? codziennie po 8h 7dni w tygodniu czy daja jakies wolne dni?
zdjecie uzytkownika
Były pracownik - 2015-02-12 10:39:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca na umowę zlecenie w systemie 3 zmianowych od pon-pt. Możliwość zrobienia nadgodzin w weekendy.
zdjecie uzytkownika
misia - 2015-02-21 17:22:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie bylo stargardu nie bylo problemow wiec paniom podziekujemy
zdjecie uzytkownika
xx - 2015-02-25 07:28:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja tam lubię dziewczyny ze Stargardu :-)
zdjecie uzytkownika
xd - 2015-02-25 19:59:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jaki macie problem ze Stargardem? Normalni ludzie tacy sami jak inni...
zdjecie uzytkownika
kubuś - 2015-02-25 20:51:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tez przynajmniej niektorych
zdjecie uzytkownika
XD - 2015-02-26 16:45:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wiem co wam tak przeszkadzają dziewczyny ze Stargardu. Owszem może i niektóre są nierozgarnięte ale nie można powiedzieć o wszystkich. Spójrzcie najpierw na siebie czy tacy idealni jesteście a później dopiero wypowiadajcie się na jakiś temat.
zdjecie uzytkownika
madeline - 2015-03-04 22:11:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po pierwsze,jeśl ziewamy to przykrywamy buzię,po drugie,jeśli smarujemy torty ,lub kładziemy roladki itp. itd. to ubieramy rękawiczki na rączki ,bo też niewiadomo gdzie pani te rączki trzymała,no a jeśli mamy ochotę na operatora,lub z nim wypić,to robimy to po pracy Pani Anetko.to tyle dobrych rad,bo dłużej tu pracuję.no i tak na marginesie to współczuję koleżankom ze Stargardu.Pozdrowionka.
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Przejscie przez hale i to wszystko
Pytania: Brak
zdjecie uzytkownika
kubuś - 2015-03-04 22:52:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
M jak młdosć
zdjecie uzytkownika
sara - 2015-03-05 12:38:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panie ze Stargardu niech placa za siebie za przejazd bo nam nikt nie daje na sieciowki my sami kupujemy a co oni maja jakies k ... Przywileje większość zamiast pracować to lata po hali na pogawędki a placa za pracę a nie latanie !!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Mistrza Jana

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Cukiernia Mistrza Jana?
Zadaj pytanie