Opinie o E-KIEROWCA.PL w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E-KIEROWCA.PL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-KIEROWCA.PL o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-KIEROWCA.PL w Szczecin

Czy firma E-KIEROWCA.PL kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Szyderca Nowy wpis

Podłącze się pod pytanie... I czy przedstawiciele LGBT mają z tego tytułu płacone więcej?

aaa Nowy wpis

Pan Sebastian to niestety straszny bufon

Kostek Nowy wpis

A jak mamy ocenić takie obrażanie innych? Firma jak najbardziej ok jedynie trzeba pracować.

Śmiszek

ale cukrowe :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie E-KIEROWCA.PL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
Juri

Kto z Was wymyśla te pytania? Jeżdżąc 20 lat i czytając Wasze pytania to się pytam co Wy tam jaracie? 25% pytań nie mają zastosowania co do obowiązków kierowcy. Pytanie o kąt pomiedzy udem a łydką podczas wyciśniętego sprzęgła rozwaliło system. Pytanie o percepcje posiłku i w nawiasie zjedzenia obfitego posiłku? Co to ma być? Dwa w jednym. Dla inteligentnych i (usunięte przez administratora) Nie macie pojęcia o tej pracy a opracowujecie pytania. Totalne zero.

hej, czy dobrze się pracuje w tej firmie?

Tymon

Zawsze może przydarzyć się moment trudny i najważniejsze żeby dobrze kierować firmą i wyjść z tego.

Janek

Chciałem dodać tu coś od siebie, bo widzę sporo negatywnych opinni sprzed kilku miesięcy, które niekoniecznie odzwierciedlają aktualny stan. Pracuję w tej firmie już kilka miesięcy i mogę powiedzieć z własnych obserwacji, że tak, było sporo rotacji na stanowiskach. Było to jednak spowodowane koniecznymi zmianami. Teraz jest już wg mnie "stabilnie". Płaca jest adekwatna, samo biuro zadbane, no i ludzie do zniesienia :) Nie mam większych zastrzeżeń co do tego miejsca pracy. I na marginesie: nikt mnie nie zmusił, ani nie zapłacił żeby tak napisać. Takie jest moje zdanie :P

Teresa

@Witek, a Ty jesteś zadowolony z pracy, którą wykonujesz? Rozumiem, że jesteś związany w jakiś sposób z firmą E-KIEROWCA.PL, skoro wypowiadasz się w wątku jej dotyczącym. Niewiele piszecie na forum na temat pracy w tej firmie - jaka jest tego przyczyna?

Witek

Idealnych firm nie ma. Myślę, że ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Witold

W dzisiejszych czasach rotacja jest czymś normalnym. Spoko firma!!

xyz
@Witold

nie wiem, nie pracowałam, ale jak ktoś pisze, ze rotacja w ostatnim czasie to 30% to trochę za dużo na mój gust...Coś się pewnie dzieje, albo zarobki zbyt niskie albo/ i kwestie wewnętrzne, zarządzania słabo stoją. Jednak przy dobrym pracodawcy pracownicy nie odpływają masowo...

Były

Z zewnątrz wszystko wygląda nowocześnie. W środku zaczyna się zabawa w uratowanie biznesu, który się wymyka... Złote czasy minęły bezpowrotnie. Niestety konkurencja już dogoniła w jakości i merytoryce a przede wszystkim w cenie. Generalnie współczuję regionalnym od zawodowych kierowców. Temat bardzo trudny do obrony. Odradzam !!!!

x

Nazwiska tak często się zmieniają, bo zwalniają się ludzie, w tym roku zmieniło się prawie 30% zespołu. Firma jest źle zarządzana, a pracownicy i menadżerowie nie są szanowani, nie wspominając już o jakiejkolwiek inwestycji w pracownika i jego rozwój. Ilość obowiązków rośnie, a pensja nie. Szkoda tracić czas na aplikowanie, nie wspominając już o pracy.

Santa

Czy ktoś wie czemu na stronie tego pracodawcy rzeczywiście nazwiska specjalistów ds klientów kluczowych ostatnio często się zmieniają? A może ci pracownicy nie odeszli tylko są awanse wewnętrzne? Może nadal pracują tylko na lepszych stanowiskach? Myślę że warto spytać o to podczas rozmowy i zweryfikować po zatrudnieniu. Natomiast jeżeli na taką skalę (chyba nawet na wszystkich regionach) jednak sami odeszli no to coś może być na rzeczy i trzeba być czujnym żeby nie wdepnąć....

Estherozaur

Zapoznanie się z ogłoszeniem o prace, przygotowanie CV to jedno. Poczytanie o tym czym się firma zajmuję, w jakiej działa branży oraz jakie oprogramowanie wytwarza to drugie. Wreszcie przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej i jej odbycie to trzecie. Trwa to razem pewnie około 5 godzin. Ile czasu zajmuje firmie przesłanie maila że dziękujemy za udział w rekrutacji ale wybraliśmy inną osobę? Bardzo źle to świadczy o firmie ale jak czytam komentarze tutaj to układa się to niestety w smutną całość.

Nebu

@drum drum Nie ograniczaj sie tylko do działu handlowego, przecież w ostatnim czasie z firmy odeszło wiele osób od asystentki zarządu poprzez dyrekcje i pracowników większości działów. Najlepiej w handlowym zobaczyć ze obroty były kiedyś ok a jednak handlowcy uciekli..... ale propaganda w tej firmie wyleczy wszystkie wątpliwości......Rzeczywiście komentarze zostały tu usunięte, widać to po tym ze ocena jest na podstawie 33 wpisów a widać......wybrane. Jak ktoś chce przeczytać te usunięte opinie to podajcie maila to podrzucę.

drum drum

Spytaj dlaczego wszyscy handlowcy odeszli z firmy (nawet długoletni i robiący plany) i jaka jest prawdziwa historia traktowania ludzi przez Pawła L. Znamienne też jest że nieprzychylne prawdziwe opinie zostały podpłacone i usunięte z tego portalu. Po dobrym marketingu jak to nie jest nowocześnie w firmie zaczniesz zauważać real pracy. Jak już sie skusisz desperacie to miej na uwadze jakby ktoś jeszcze zaprosił Cię na rozmowę z innej wysłanej cefałki... może się przydać.

Hej, zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Specjalista ds kluczowych klientów. Pytanie do Was czy warto? Jaka atmosfera w firmie jakie warunki pracy tj. umowa samochód itp. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Santes

To prawda kolejny raz zniknęły opinie ostrzegające przed tymi oszustami, adminie czy mogę podlinkowac screeny usunietych opinii na dowód ze usuwacie takie opinie na wniosek zainteresowanego? He he, Żenada gowork to nie jest rzetelny serwis tak jak ten pracodawca. Inaczej nikt by nie usuwał niewygodnych opinii. Ale na szczęście mam ich screeny, komuś podesłać?

kierowca.pl

Poraz kolejny zostały usunięte negatywne opinie, czyżby przygotowanie do kolejnej rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o E-KIEROWCA.PL - Szczecin

• Jak się pracuje w E-KIEROWCA.PL?

Zobacz opinie na temat firmy E-KIEROWCA.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-KIEROWCA.PL?

E-KIEROWCA.PL
  • Wojska Polskiego 184