E-KIEROWCA.PL

Szczecin

Opinie o E-KIEROWCA.PL

anonim 2011-07-08 17:15:18
Potrzebuje opinii o kierowca.pl czy tam się dobrze pracuje, jakie zarobki itp.
as 2011-07-23 01:02:39
i co - wie ktoś coś na temat tej firmy? jak tam się pracuje? ile płacą? czy są urlopy? pomóżcie
kubatura 2011-08-10 19:08:38
ja też chce wiedzieć jak się tam pracuje - czy szanują ludzi, czy płacą, czy są słowni, jaka umowa
ktoś 2016-05-11 10:01:26
3-letnie doświadczenie na takim stanowisku @ladek, w ogóle nie powinno dziwić. Cenią sobie profesjonalizm na każdym kroku, a tak to przynajmniej daje to odpowiednie odzwierciedlenie w zarobkach w firmie. Ciekawe tylko kiedy pojawią się jakieś oferty pracy.
ktoś kto wie :) 2016-11-09 08:26:13
Szkoda że portal ten staje się coraz mniej wiarygodny! Jeszcze do niedawna znajdowały się opinie które opisywały prawdziwą sytuację panującą u tego pracodawcy. Podejrzewam że za drobny datek przedsiębiorca może usunąć negatywne opinie a swój temat pozostawiające te pozytywne ewentualnie neutralne - wstyd GOWORK !!!
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina 2016-11-22 11:58:00
Podpisuję się pod poprzednikiem. Niestety ale na tej stronie został tylko jakiś bełkot, a nie wiarygodne opinie o tej firmie. Admin dostał w łapę i wyczyścił komentarze - żenada
Zostaw swoją opinię o E-KIEROWCA.PL - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-KIEROWCA.PL