brak logo

E-KIEROWCA.PL

Szczecin

Opinie o E-KIEROWCA.PL

anonim 2011-07-08 17:15:18
Potrzebuje opinii o kierowca.pl czy tam się dobrze pracuje, jakie zarobki itp.
as 2011-07-23 01:02:39
i co - wie ktoś coś na temat tej firmy? jak tam się pracuje? ile płacą? czy są urlopy? pomóżcie
1
kubatura 2011-08-10 19:08:38
ja też chce wiedzieć jak się tam pracuje - czy szanują ludzi, czy płacą, czy są słowni, jaka umowa
Kolega z pracy 2012-08-30 09:52:06
No akurat Ciebie to powinny byli wywalić na zbity ..., a zachowali się przyzwoicie
1
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina 2016-02-01 14:31:21
"kierownik" hahaha chyba powinno być "manager" cytat najlepiej opisujący doświadczenie zawodowe tego osobnika "zapchałeś sobie głowę pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych" https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=Yk2stLdEeZ8 typowy teoretyk, dużo czyta, dużo wie ale g....o potrafi. Przed różnymi osobami odgrywa różne role - w twarz zawsze stoi po Twojej stronie, udaje przyjaciela, a za plecami obsmarowuje współpracowników na dyrektorach i zarządzie kończąc tylko po to żeby wytłumaczyć swoją nieudolność. Bardzo dobrze manipuluje ludźmi, z rozmowy potrafi wyciągać tylko te informacje, które później będzie mógł wykorzystać przeciwko danej osobie i skakać dalej jak "żaba po szczeblach kariery" i tylko patrzeć jak się spierniczy :). Polecam pracę z "managerem" dla osób nie posiadających znajomych i rodziny i mogących oddać się całym życiem dla pracodawcy.
3
Night_Knight 2016-02-24 22:21:54
Kij i marchewka...w jednej dłoni bat, a w drugiej stoper. Wstając rano bierzesz stoperan aby wykluczyć kolejny przesrany dzień w "towarzystwie" managera, obcując z niewiadomym. Zadajesz sobie pytanie: będzie dzisiaj jazda o byle caco? myslisz sobie-a może jednak nie znajdzie dzisiaj czasu na kolejne wytykanie palcem "obowiazków" od których zaleza los świata?
Nagle dzowni telefon..odbierasz polaczenie majac z tylu glowy niedoparte uczucie obrzydzenia. Slyszysz Dlaczego to nie zosatło zrobione? Umawialismy sie inaczej? Poniesiesz daleko idące konsekwencje! Twoje tłumaczenia, argumenty, a przede wszystkim racja, która jest po twojej stronie to nic nie znaczace slowa. Próznia w ktorą trafiają twoje wypociny sa jak zadania do wykonania-niemierzalne i potrebne jak stare podarte galoty (choc one moga sie przydac chocby jako wycieraczka). Rodzinna firma? Wspaniała atmosfera? TAK- ale tylko w stronę ludzi poza murami FIRMY. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kazdy udaje, ze ptrzeciez fajnie sie pracuje, nie ma na co narzekac-przeciez jest dobrze. Chowanie glowy w piasek, zamiatanie pod dywan nabrzmialego problemu, splukiwanie niedokonczonych spraw to niestety objaw choroby, ktora toczy ta wspaniala firme.

Ta opinia to nie smiech przez lzy, czy kolejne narzekania-to naga prawda.
1
ktoś 2016-05-11 10:01:26
3-letnie doświadczenie na takim stanowisku @ladek, w ogóle nie powinno dziwić. Cenią sobie profesjonalizm na każdym kroku, a tak to przynajmniej daje to odpowiednie odzwierciedlenie w zarobkach w firmie. Ciekawe tylko kiedy pojawią się jakieś oferty pracy.
Zostaw swoją opinię o E-KIEROWCA.PL - Szczecin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-KIEROWCA.PL