Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

FREDDY

Ludzie dajcie spokój tonnnis i polskie biuro w Lintel to jest sam SYFFFFF!!!Stanowczo ODRADZAM prace w tym zakładzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rheda

czesc wqybieram sie do toonies na 7.09 trasa leszno-koscian-nowy tomysl-rheda ktoś chętny ?

były naiwny
@rheda

Szerokiej drogi. W obie strony.

Zatrudnie do pakowania miesa w Cottbus.Zakwaterowanie gratis,praca od pon,do pt.w godzinach od 5 rano do 15tej.Bardzo mile widziane malzenstwa i osoby z doswiadczeniem.

piter
@721238724

a możesz coś więcej napisać

scan100

Uważajcie na tych naciągaczy! Minimalna w niemczech 8,5€. W tym zakładzie pracujecie faktycznie za 4,85 € netto! W umowie jest napisane że gdy nie wypracujesz całego mc to dostaniesz zero! Odległość do pracy około 16 km. Za dojazd w 1 stronę 2 €! Przy 200 h netto płacą 850 €. Masz za wszystko kary. Mieszkania to meliny!!!!

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

tak tak

Jest tak jak piszą. Poszukaj coś innego bo cię za nic będą mieli, na dodatek zapłacą jak widać.

ders

witam mam jechać na pakowanie do tej firmy ale widzę że opinie raczej złe, faktycznie jest 300godzin w miesiącu za 1200 euro, kiedy minimalna u Niemca to ok. 7e/netto/godz.? jest aż tak prze**bane jak wszyscy piszą?

ROMAN
@ders

Witaj . Tak jak pisza . Ja byłem 5 miesiecy , koledzy zjechali po 2 . Po miesiacu nie wiesz jak sie nazywasz. Tak cięzko nigdy nie pracowałem , ludzie co robili na stolarce czy w hucie byli w ciezkim szoku. Jednym słowem nie dla kazdego , rozłaka z domem, nawet największy twardziel ma załamanie bo psycha siada po jakimś czasie.

Anka

mozesz kogos bliskiego znalez jest za darmo!!!

Sebek

Ludzie nie jeździcie do tego Polsko - Niemieckiego obozu pracy. Dziadek mi opowiadał jak to jest być w obozie , gdzie jest mordercza praca i ciągły krzyk . Pomyslałem sobie : dobrze ze zyje w obecnych czasach i bardzo sie pomyliłem ...z biura w Sokolnikach M.S. Meat pojechałem do Rhedy , zarobić kasę w Tonnies. To co tam przezyłem to ... mega piekło , mordercza praca , 300 godzin roboty w miesiacu za 1200 euro ... za 300 godzin ciezkiej pracy, okupione ciągłym krzykiem przez prymitywnych Polskich brygadzistów . W Polsce by dostali po robocie w papę i tyle by było .Tam człowiek czuje sie tak malutki że nie jest w stanie podskoczyć, wszędzie daleko , rozłąka z domem tez robi swoje. Ludzie nie pakujcie sie w to , poczytajcie wczesniejsze wpisy , 95 % negatywów ... a 5 % to pomyłka. Tyle w temacie .

tomik
@Sebek

To jest święta prawda. Czytajcie nie dajmy sobą pomiatać. A polacy to najgorszy gatunek ludzi.

marta

Pokaż mi (usunięte przez administratora) gdzie jest dobrze.

rheda

ee jak ktos bedzie chcial pracowac to bedzie mysle ze tam nie jest tak zle jak kazdy opisuje !

eelba

poczytaj co ludziska pisza

rheda

jakjest w toonies oplaca sie jechac na polskich warunkach?

yyy

no ja pisale ze gdzies na poczatku 2000roku ale dokladnie nie pamietam dm owszem rarytas byl jeszcze marki ddr za jedno dm mialem 12ddrmark przebitka niesamowita na berli zachodni na frydrychstrasse buciki dzieciece kupilem za 10dm na wschodni berlin przynioslem 120ddr marek my niemcy dawali lokmeny wszystko co zza murem bylo to kasa nawet marki sprzedawali obrot pieniadza byl byl wszystko co do polski przywiozlem telewizor kolorowy odtwarzacze videa plus kasety z och ach szlo jak woda salami miski czekolady orzeszki ziemne fistacje gumy do zucia balonowe owocowe snykier mars dywany buty sportowe puma adidas nawet mieso wieprzowe cukier make bo tu puste polki sklepowe a ludzie potrzebowali nawet dla dzieci oj dobre czasy byly i wszyscy byli zadowoleni a teraz jest w super markirtach wszystkiego a ludzie pracy potrzebyja jada za kasa

BBB

PISZESZ W FORMIE CHLOPAKA WIEC COS U CIEBIE Z PISOWNIA JEST T NA BAKIER PO CO NARZEKASZ I BZDURY PISZESZ ZE KREDYT ZE TO CZY TAMTO NA SIEBIE ZAPRACUJESZ I FINITO NIEMA PLACU BEZ LEZ

@BBB

Hm, ciekawe...Od kiedy słowo: słyszałAM jest formą męską? Nie napisałam bzdur. Powtórzę. Nie znasz mojej sytuacji, więc guzik wiesz.

bbb
@Yuzu

nikt kredytow tobie na sile nie wciskal twoja dobrowolna wolaaaaaaaaaaaaaaaaa wiec twoj wybor twoj problem latwo sie bierze trudno sie oddaje chyba ze podzerowalas nieuczciwej osobie no to inaczej sie rozumie

yyy

wy jezdzicie na saksy za praca chlebem a dministracja w polsce ma sie dobrz e gdzie wejdziesz do urzedu to jak w sesmisji we flimie komputery stosy papierow zaswiadczenie jkaie potrzebujesz to dyplomacja wydaja w kilku egzemplarzach kartek papieru jaka to oszczednosc za prl mniej bylo biurokracji os mniej te po to rozbudowalo siec i kazda osoba dobra pensje bierze do (usunięte przez administratora) z takim systemem zaklady pracy sa potrzebne nie biurokracja wstydze sie za taki kraj zasada taka nie rabotajesz nie kuszajesz oj dzierzynski albo inaczej czesany na druga strone chociaz na miesiac tu potrzebny oj porzadek z administracja by zrobili zrobili zaraz sybir lub wejscie brama a wyjsie kominem i znowu by plakali nie naucza sie niczego a lud za chlebem na emigracje

Yuzu

Czy ktoś wyjeżdża do tonnies w okolicach 20 lipca na wykrajanie mięsa? Cóż, słyszałam, że praca ciężka, ale jak się ma masę długów, to co zrobić...

nmnmn
@Yuzu

ogłosić upadłość. Raz na 10 lat.

bbb
@Yuzu

yazu tesciowej plecy umyj odda ci ostatnia koszule i dlugow nie bedziesz mial ty kolego co do dlugow to sam sobie jestes winien z banku latwo sie bierze ale ciezko sie oddaje stopniowo sie doracbiac a nie bank i z niebem wszystko i co dalej a zyc z czego no pozniej ratuj sie jak moge zycie jest dlugie i choroba moze byc i dzieci bocian przynosi i tato pracy nie ma a rate trzeba zapłacic

@bbb

Ciekawe nie powiem, ale wiesz...JESTEM DZIEWCZYNĄ. Nie znasz sytuacji, a się wypowiadasz. Polecam najpierw spojrzeć na siebie i na to jak piszesz, bo ciężko cokolwiek zrozumieć. Przykro mi, że nie wiesz co to są chociaż kropki, nie mówiąc już w ogóle o twojej pisowni, stylistyce... Chcesz się wypowiedzieć? To naucz się pisać. Dodam jeszcze od siebie, że jestem za młoda na teściową, więc tylko pogrążyłeś siebie takim komentarzem. Nie pozdrawiam :)

sss

w polsce w tv akcja dopalacze jaki problem robia z tego moi drodzy w oswiecimiu 70lat temu mieli dopalacze cyklon c 45 dr mendele stosowal na ludziach jeszcze obecnie ludzie nie rozumieja tego ba w szkolach nie ucza nie ma lektur a powiem krotko glupole siegaja dopalacze siegaja smierc nnie zaluja takich ludzi sam sobie wyrok robi nawet bym nie leczyl takiego osobnika niech sie zabija na wlasne zyczenie

sss

oj euro w niemczech to weszlo nie w 2012 roku wczesniej bylo chyba 2005 jka mi sie wydaje

Do historyk

Doucz się głąbie!od 2012 roku? Śmieszny jesteś !!!!

siostra

SEBEK- piszesz wielkie bzdury!! To praca dla ludzi którzy chcą pracować .Mój kuzyn jest z wykształcenia rzeźnik wędliniarz, ma czyste papiery.Pracował tam 8 lat. Wybudowali z żoną dom bez kredytów , mają samochód ,szwagierka w tym czasie skończyła studia , mają dwoje dzieci którzy teraz studiują. Mieszkał w mieszkaniu w Redzie z ludźmi których mile wspomina. Było mu ciężko w pracy , przyjeżdżał do domu co dwa tygodnie. Ale w naszym kraju by się tego nie dorobili. Ani domu z ogrodem ,ani samochodu , szwagierka by też się nie wykształcił. Wrócił i otworzył własny interes bo miał kasę. Wiem że zarabiał ok.1200-1300 euro. Fakt ,że żyli w miarę oszczędnie i odkładali pieniądze bo mieli cel.I nie pisz Sebek bzdur , że to praca tylko dla złodziei i jakiś meneli , bo kto chce to tam zarobi.

historyk
@siostra

Aż cud że coś pamięta. 8 lat temu takie wypłaty w euro - bajerantko euro w Niemczech jest od 01.01.2012 roku. Ucz się zanim zaczniesz pisać takie bzdury.

siostra
@historyk

Pisałam o ostatnich zarobkach. Pracował na rozbiorze , i to nie jest ,, bajer" to fakt. A niby dlaczego ma nie pamiętać co się działo 8 lat temu? Jeżeli ktoś ma słabą pamięć , to już nie moja wina. 8 lat to nie 80

syla
@siostra

euro w niemczech jest wprowadzone od 01.01.2002rok jak w całej strefie euro,skąd masz taką wiedzę!?

rzeźnik rheda
@historyk

Historyk euro jest w niemczech od 2001 a ty tu takie bzdury wypisujesz ze sie czytac nie chce

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG