Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Magda

Witam odradzam pracy w tej firmie jest ciężko trzeba szybko pracować mimo ze praca nie jest na akord nie szanują ludzi a szczególności BEATA jesli jeszcze pracuje pupilka brygadzistki Anki Jej mąż to Piotr. Wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma

nick
@Magda

dokładnie

Joanna

Dzień dobry, chciałam Was przestrzec wszystkich przed tą firmą. Pojechaliśmy tam z przekonaniem że będziemy pracować przy pakowaniu kurczaków (tak bylo mówione przez telefon) ofertę znaleźliśmy na internecie było mówione że praca dwu-zmianowa od 5 do 13 lub od 14 do 21 , na miejscu okazało się że od 3 do 3 . Zostaliśmy przydzieleni mieszkaniowo do dosłownie (usunięte przez administratora) ... Cudów nie oczekiwałam ale to co zastaliśmy to dramat.....Okna zabite dechami , powybijane...wszystko oblepione, karaluchy były dosłownie wszędzie...dziury w podłodze, dziury w ścianach. Nad nami rumuny lub cyganie, którzy po zobaczeniu mnie i mamy darli się.Powiedziano nam że to mieszkanie na dwa tygodnie dopóki nie przejdziemy 2 tyg "kwarantanny" . Nasze badania na COVID wyglądały tak że weszliśmy z drogi do kantyny zaraz przy fabryce (panie które tam obsługiwały bez maseczek) podaliśmy dowód osobisty i weszliśmy za parawan, pani pobrała wymaz i rzuciła próbkę do skrzynki nie podpisane ani nic więc nie wiadomo która czyja probka poprostu na stosie Kazali nam przyjść na 8:30 na szkolenie w poniedziałek czyli po dwóch dniach "kwarantanny". Przyjechaliśmy na szczęście autem i mogliśmy wrócić, gdybysmy przyjechali busem zmuszeni byśmy byli tam zostać w tych gownach na mieszkaniu. Bardzo współczuję ludziom którzy nie mają odrazu jak wrócic i musieli iść do tej pracy. Nie pisze tu o samej pracy ale o tej pseudo firmie która robi z ludzi idiotów i ściąga. Kłamcy i tyle. Nie polecam i to co zobaczyłam to już zostanie traumą do końca życia...omijać szerokim łukiem... Jak szybko przyjechaliśmy tak szybko uciekliśmy z tych warunków gorzej niż na wojnie

Daniel

Witam byłem tam w 2006 na wydziale TK, jest tam jeszcze ktoś z starej ekipy?

Alan

Bardzo fajna praca.Mili brygadziści .Super firma.Pozdrawiam z za grobu Alan!!!

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Donata

@Żona serio w mieszkaniach pracowniczych nie ma takich podstaw jak łóżko?

Żona

Warunki mieszkaniowe są okropne wszystko nawet łóżko musieliśmy załatwić sami .Praca ciężka redukaca pracowników dziś jeden człowiek robi za 3 .Na jednego pracownika przypada 2 brygadzistów którzy nic nie robią tylko poganiają jak psa. Zapewniali lepsze warunki a tak naprawdę jest jeszcze gorzej jak było bo płaca za tą pracę jest pożal się Boże.o dodatkach za nadgodziny godziny nocne i warunki szkodliwe można zapomnieć.Jawna dyskryminacja faszyzm .

XXX

Tonnies Fleisch i DSI GmbH to najlepsze firmy w jakich pracowałem miła atmosfera, wspaniali ludzie, bardzo dobre zarobki, praca lekka i przyjemna naprawdę polecam. Ha Ha Ha

Sylwia
@XXX

Twój śmiech na końcu wskazuje, że Twoja wypowiedź była bardzo ironiczna. Możesz powiedzieć co nie odpowiada Ci w pracy w firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG? Praca jest ciężka, a zarobki nieadekwatne? Atmosfera w miejscu pracy jest kiepska? Liczę na Twoją szczerą odpowiedź.

jka zwal tak zwal
@XXX

w rzezni nie jest lekka praca trza zapieprzac agencja opie rrr da la kase jes tustawowo 152 godziny miesiecznie i 9,883 brutto godzina plus 200e diety niech te cwaniaczki z agencji w rogi was nie wala oszukuja jak tylko moga po 200godzin pracujecie murzynow z was zrobili nie dajcie sie albo jedz do ammmer taufkirchen vils masz umowe masz 15 co miesiac kase na koncienetto 1280 e i pracujesz 152 godziny miesiecznie hotel bardzo dobry niektorzy w chacie tak nie maja pokoje 2 osobowe kuchnia wyposarzona lodowka zamrazalka kuchnia indukcyjna mikrofala lazienka przestrzenna prysznic kabina super stan polecam i czysto to jest za monachium taufkirchen vils tam mateusz polak jest w tej agencji nie bojcie sie i wsiadaj jedz zostaw tych wyzyskiwaczy jak piszecie po 200 godzin pracujesz i masz 1200euro dowidzenia

@Sylwia

Rozumiem że jako Administrator chciała by Pani dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie, lecz nie da się tego opisać w dwóch zdaniach.

Natalia

Ile minimum trzeba pracować? Jako student mogę jechać na około miesiąc czy muszę np dwa?

Człowiek
@Natalia

Możesz jechać na miesiąc, tylko pytanie czy wytrzymasz tam miesiąc. Znam twardzieli którzy wytrzymali tam tydzień.

rafka
@Człowiek

Mój mąż pracuje tam 10 lat i z palcem w nosie daje sobie radę

Człowiek
@rafka

Brawo brawo

jka zwal tak zwal
@Natalia

tu w polsce szukaj se jakiejs pracy podatki od nowego roku dotkn aludzi pracujacych za granica tam kase zaplacisz i 2 w polsce juz nie polecam

@rafka

Twardy Gość szacun.

rafi

pracowalem na pakowaniu miesa,praca ciezka za (usunięte przez administratora)euro na godzine. niech niemcy robia sami za ta stawke.

Gg

Ludzie jak możecie za takie psie pieniądze robić w takim zakładzie pracy ?

Czy pracodawca Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Vacek

Tak motywuje,poganieniem do pracy i wyzwiskami przełożonych

Grzes

Praca jak praca wielu pracowalo i Dali rade ale jest wiecej innych fajnych opcji w Rheda wpisz na fb pomocwde i po mozemy Chetnie po szukac o cos wiele lepszego. Tonnies jest zawsze dobrym przetarciem. Pozdrawawiam

Dominika
@Grzes

Trochę mało konkretów napisałeś o pracy w Tönnies Lebensmittel. Na czym polega? Trzeba znać jakiś język obcy, żeby się dostać?

Ryszard

Generalnie firma dobra, dba o pracowników więc i opinie ma dobrego pracodawcy, polecam.

Maciora
@Ryszard

O!!! jest jakiś jeden pozytywny wpis o tej firmie, to chyba znowu Dyrektor zaprasza.

Sylwia

W Twojej opinii jest dużo obraźliwych określeń, które są niezgodne z regulaminem forum GoWork.Podajesz mało konkretów ,co do samych warunków pracy - na jakiej umowie pracowałeś w Tönnies?

Franciszek

Bardzo rzadko udzielacie się w tym wątku, dlaczego tak jest? Liczę że napiszecie co sądzicie o współpracy z Tönnies Lebensmittel GmbH, czekam na Wasze odpowiedzi.

Pd

Witam , praca w Redzie nie jest zła kasa jak wszędzie. Powiem tak ja może byłem dobrym pracownikiem ,może złym np ,ale było super . Praca dobra, tylko dzień za krótki !!!!! Mieszkania to katastrofa ,nie wiesz na kogo trafisz Bardzo chciałem przeprosić panie z biura za siebie , i podziękować za każdą szansę która mi dały za moje błędy . Dziękuję(usunięte przez administratora)

znaczek

Pracowałem tam praca sama w sobie nie jest ciężka, można dać sobie radę ale atmosfera i ludzie to brak słów. Polacy gdyby mogli to utopili by w łyżeczce wody.

@znaczek

Co lekka praca co ty pier sz ile pracowałeś i gdzie jaki dzial

Anka

Już nie przesadzajcie i nie umartwiajcie się nad tym zakładem ...w Polsce też trzeba (usunięte przez administratora) na SB i TK praca jest lajtowa fakt godziny przytłaczają bo niestety czasami miesięcznie można dobić do prawie 300....ale na innych działach pracuje się po 7-9 godzin ale adekwatnie praca jest cięższa....pamiętam jak płakałam z bólu ale się dało przeżyć i przyzwyczaić...a ludzie fakt świnie ale nie można sobie pozwolić i trzeba od początku pyskiem szczekać.... Patrycja to gdzie się mieszka tutaj jest mało istotne bo i tak wszyscy jadą na Polskę spod zakładu ważne jest to dokąd jadą czy akurat w kierunku Świecia czy Grudziądza...

@Anka

Tak fajnie to idź do (usunięte przez administratora)to zobaczysz czy tak fajnie lajtowo albo na Chiny nie mówiąc o rozbiorze

Polak

Pracuje w tunies juz dłuzszy czas i jak narazie nic zlego mnie tu nie spotkalo pieniadze sa na czas godziny rowniez sie zgadzaja. Teraz akurat jest najwiekszy nabor ludzi ja pracuje na dziale chiny zarobki od 900 do 1400 € i naprawde fajna praca nikt nikogo nie pogania moze to kwestia kierownictwa i brygadzistów ale nie jest duzo, duzo gorszych firm. Mieszkania sa ladne ja mieszkam z giter na parowym w nowej kamienicy a teraz koncza budowe nowych blokow w redzie kazdy kto z tad zjezdzal mowil ze nigdy tu nie wruci a po uplywie zaledwie kilku miesiecy spotykam ich ponownie tak ze chyba nie jest az tak zle

Krystek

A jak płacą

Thar
@Polak

no i co to jest 1400euro? gosciu ja pracuje przez firme posredniczaca na lakierni czesci samochodowych, oczywiscie znam niemiecki i zarabiam od 1600euro do 2000 za prace po 8 godzin 5 dni w tygodniu, ale jak lubicie to zapierdzielajcie jak robaki po 15 godzin na jakis smiesznych masarniach ;))

Thar
@Polak

ale tak to jest jest siedzicie w niemczech po 20 lat i ani slowa po niemiecku nie zdazyliscie sie nauczyc, ale w sumie dobrze, tacy jak wy wszedzie sa potrzebni, zawsze musi ktos (usunięte przez administratora) zeby drugi mial lzej ;)

Sylwia.donhefner@wp.pl
@Polak

Jest źle, tyle tylko że my Polacy jedziemy za pieniędzmi, tak samo jak Ukraińcy do nas. O Tunisie nie mam dobrego zdania, a już na pewno o brygadzistach. Terroryści, ale jak to mówią poznasz Polaka za miedza.

Ha ha ha
@Krystek

Tak jakby nie płacili

aszasz
@Thar

2000 euro to za te pieniądze ja oka nie otwieram. Wdychać lakier i truć się....aaaa nie myślisz że magiczna maseczka Ci pomoże... wow... ja pracuje w Ubojni w Norwegii i miesięcznie 14000 zł + darmowe wyżywienie... Chciałeś jeszcze coś dodać o śmiesznych masarniach.... no to maska i jedziesz z lakierem :)))))

Julita

@Xxxxx czyli w umowie, jaką się podpisuje z Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher nie są zapisane konkretne stawki? Można zrezygnować z mieszkania, jaki oferuje firma i znaleźć własne miejsce pobytu?

Robson
@Julita

Są napisane . Po polsku , po niemiecku . Ale są to najniższe stawki . Wiadomo że jak będziesz na pakowaniu , wszystko zależy od tego ile godzin wyrobisz . Jak będzie ponad 200 - będziesz miał fajną kasę . Co do mieszkania - wiadomo że można zrezygnowac. Ale co wtedy ? Koszty są ogromne , gdzieś na kwaterze , w parę osób może i tak , ale gdzie ? to nie Polska , wynająć tam pokój dla 1 , 2 osób ? to nie jest możliwe. Ewentualnie mieszkanie , ale koszty Cię zjedzą.

Karino
@Julita

Witam jak jest w clarholz w rzezni.mam jechać proszę o jakikolwiek kontakt

york
@Julita

te agencje co zatrudniaja to o kant dddd ja proacowalem we fleisch kombinat berlin mialemumowe stawke urlop norme godzin prace od do socjal a jak zostawalem ponad godziny to placili kase do reki a tel firmy layf to lepie sie nie czepiajcie 2 x pracowalem nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG