Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

pakowacz

5 euro

gruby

chudy - 2013-07-23 21:07:31 Pierdolicie farmazony a pośrednik się cieszy. I ma ubaw...Ja też mam ubaw z pośrednika.nikt normalny nie pojedzie do tonnies widząc takie komentarze.kółko się zamyka coraz mniej chetnych u naszego posrednika. jest około 10 stron z takimi jak te opiniami oraz inne miejsca gdzie opisali te psełdo posrednicze firmy.odpowiednie instytucje tez maja swoje informacje.

inspekcja pracy

indiana - 2013-07-23 09:17:24 inspekcja pracy - 2013-07-23 08:53:16 tak tak oczywiście ale na Niemieckich warunkach.a ci co niby mają lepiej to sami wynajmują w 2 lub 3 osoby chaty za 400 euro :) dobra ściema mam znajomą co tam pracuje 9 rok i z roku na rok coraz więcej nowych twarzy i tylko na kilka miesięcy max na rok.ktoś kto tam przyjedzie i jest nowy nie ma żadnych obowiązków i dostaje tyle samo co ci co tam muszą znać kody i odpowiadają za jakość tego co wyjedzie:) tak więc między bajki wasze opowiadania pozdro olewam ten portal Jak byłeś na niemieckich warunkach to dlaczego odeszłeś??/to ty głupoty wypisujesz i to przez cały czas , pewnie cię [usunięte przez moderatora] pogoniła jak co drugiego z tąd i teraz cię cwaniaczysz , i rację i nie oikazuj się tu więcej [usunięte przez moderatora] jak tak masz kłamac jak kłamieszpakowacz vacum to nie sb dracho:) ja nie byłem na niemieckich a na pośredniczych machura and ms meat prawdę piszę tylko prawdę ciebie to boli bo sama się oszukujesz że jest inaczej=)

indiana

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

indiana

inspekcja pracy - 2013-07-22 23:38:23 Zuska =) dowcip miesiaca.Tak tak i jeździ na białym koniu tyłem jak w old Spice=) płacą w ms meat i Machura naliczana wg tonażu bezpłatne przerwy.średnio jak tam byłem wyszlo 4-50 do 5.25 oiro a na umowie 600 w gatce obiecywali 1200 -1400 za normę godzin np 160 w danym miesiącu 50% za nocki i 8 h na dobę po otrzymaniu czeku i obliczeniach wg kodeksu pracy sprawdź sobie jeśli nie wierzysz dodatek za prace w godzinach nocnych za soboty niedzielę itp 50 % i 100 % teoretycznie jest się tam 12 h a płacone za 10 h 30 minut odrazu wycinają zero grafików itp zeby nikt nie miał żadnego ale kwitek z rozliczeniem na koniec miesiąca brakInspektor! A jak długo ty tam pracowałeś? Podejrzewam że pierwsze trzy miesiące! Bo na początku tak płacą i tak miałem. Bardzo się staralem i przedłużyłem kontrakt o rok ,mało tego-załatwiłem sobie przeniesienie na inny dzial i tam dostałem więcej.Po trzech latach pojechałem na pauze, wróciłem i sami mnie przenieśli na rozbiór ,jestem tam już pięć lat.Sa starsi pracownicy co siedzą tu po kilkanaście lat, oni zarabiają dość dobrze,mieszkają też w dobrych warunkach- mój kumpel mieszka w redzie w troje na mieszkaniu -mają dwa pokoje kuchnię i lazienkę.Pewnie że jest to nieliczna grupa facetów którzy tam się liczą bo sobie wyrobili i markę i chody.Teraz jadę na pauze i wracam.I tak jak pisał sep można wyciągnąć tyle ile jego brat

sep

tu i w kraju niekorzy maja duza kase i na urzedzie pracuja 13tys i 10tys miesiecznie i jeszcze malo im dzis o 16 w interwenji w tv bedzie o nich po co za chlebem za granice jechac

kebab

poni - 2013-07-22 10:02:28 mam pytanie, czy od razu mozna dostac mieszkanie tzw parowe? bo z chlopakiem jade i chcialabym wiedziec czy jest taka mozliwosc, bo do pracy zostalismy przyjeci jako paraTak oczywiście obiecali wam jeszcze coś np 8 euro za godzinę jak Zuzi i jacuzii =) dziewczyna i chlopak zapyta się w biurze i napisze co jej powiedzieli.kiedys byli tam też w 2 pary i im obiecali ze będą w jednym miejsu w czwórkę czytaj w jednym mieście kobiety do kobiecego domu mężczyźni do męskiego jak będziecie 10 km od siebie to dobrze

pakowacz

Zuska co ty [usunięte przez moderatora]. Ja na pakowaniu za 218 h dostałem 1150 a lokator z pokoju z rozbioru za 188 h 870 kto tam ma stawkę większą niż 5 euro.to chyba masz męża turasa i niemieckie wyciągi z konta nie pisz głupot

xyz

zuźka - 2013-07-22 18:01:11 sep - 2013-07-22 17:12:29 i co zatkalo kakao sa tacy co tam pracuja za konkretne pieniadze a nie ochlapy i sie cieszysz jedna z druga i psuja zobote innym a won do kraju jak nie umiesz o swoje dbac krotko i na temat ustawowo w niemczech pracuje sie 146 godzin a nie 200 i banku godzin niemmaaaaaaa polski posrednik wymyslil to jeszcze raz wam pisze tam sa grupy ludzi i [usunięte przez moderatora] mocno pogonia to jest nie uniknione niemcy szanuja prace niema gdybaniaMnie nie zatkało!!! bo wiem ile zarabia mój mąż. No to może wreszcie Jola mi uwierzy że tak jest.DziękujęSepNORMALNI TAM NE PRACUJĄ.......

sep

na rozbiorze brat pracuje i ma 14e a wy tu [usunięte przez moderatora] o 4 czy 5 e bzdur nie piszcie chyba ze na masc na odciski dostaja

zuźka

jola - 2013-07-22 09:46:20 Do zuzki co ty bredzisz każda z która tam pracowałam dostawała 5 e na godzinę i faceci też obojetnie jaki dział ja wróciłam bo to nie życie praca spanie i tak w koło sił na nic nie było stawy bola nogi wszystko JOLU!! wcale nie bredzę! mam przecież wyciągi z konta niemieckiego. Nie jest prawdą z kolei ze na każdym dziale płacą identycznie. Skoro tam byłaś to wiesz ,że stawki są różne inne np. na SB, Korei, a jeszcze inne są na rozbiorze. Mój pracuje na rozbiorze i wiem ile zarabia , bo -jak wspomniałam -mam wyciągi. I z podatku w Skarbówce rozliczamy się razem jako małżeństwo- bo tak nam się lepiej opłaca.

poni

jola

sep

znam zycie doskonale w polsce trudno jest z praca chachmet i przekret za przekretem ludzi w [usunięte przez moderatora] maja praca na obczyznie za 5 e to hanba dla polaka murzyn ma wiecej broncie swego wiedz ze tam sa takie grupy specjalne czesane na druga strone i polakow przepedza jak sie dowiedza za ile pracuja bo niemiec za 12 18e minim socjal ma 830e a polak sapie dala za 600e to chyba cos nie tak

zuźka

sep - 2013-07-21 22:46:03 zuzka glupia babo co ty[usunięte przez moderatora] za glupoty naiwna jestes niech twojemu chlopu sie cos stanie to won do polski i finito nielicz dudkow bo to za malo bedzie niemcy minimum 12 do 18 e a polaczki godza sie za 4 6 e ryja im jeszce nie tluka ja w warszawie pracowalem i hutnicy zarabiali 4,5tys a ja w spolce zoo 1800 zl dlugo nie przepracowalem bo dali mi do zrozumienia nawet i przez zwiazki bylo latwione zeby przyjeto mnie do hutnikow nie stety nie musialem odejsc roznica kasy proste a polaczki w niemczech za ochlapy pracuja i niemcy nie reaguja oni szybko sie dowiedza tam sporo neonazistow jest jeden opisywal co w berlinie pracowal jak neonazisci obcokrajowcow gonia bo im psuja rynek pracy SEP!! Przeczytaj to , co napisałam powyżej o naszej sytuacji rodzinnej i poradź mi z serca ,, co mamy zrobić, żeby wykształcić dzieci? "a może ich po prostu z domu pogonić , bo już przecież są pełnoletni? Tak uważasz!! Pewnie że masz rację ,że coś może stać się ze zdrowiem mego męża - na razie jest wszystko dobrze! - ale licho nie śpi! Ale z drugiej strony w Polsce też może mu się coś przydarzyć i myślisz ,ze od razu dostanie godziwą rentę??? i tu się mylisz! wiesz dobrze , jak trudno u nas dostać świadczenie z zus! A zresztą w 2007 roku był na chorobowym i to przez 3 miesiące - poszedł do szpitala zaraz na początku pauzy i było zwolnienie poszpitalne- 1 miesiąc a następnie od rodzinnego dostawał. I co ciekawe? - chorobowe jego było wyższe niż zarobki moje jako baby pracującej w urzędzie. Jeżeli masz lepszy pomysł na życie -biorąc naszą sytuację rodzinną - to chętnie z niego skorzystamy .Bo mimo wszystko chcemy ,żeby mąz wrócił do kraju na stałe. Pozdrawiam cię serdecznie.

zuźka

JOLU!! Mój ma więcej niż 4,5euro na godz. i nie pracuje po nocach. Chociaż tu masz rację - bo pracę zaczyna o drugiej,trzeciej - czwartej nad ranem i kończy ok/12-13-14.Twierdzi że, się wysypia po śpi na dwie tury - najpierw po pracy do 16-17 a potem od 21 . A z pieniędzmi robimy tak jak mówisz -zarabia w Niemczech a wydajemy a Polsce. Wiem ,że to jest marne pocieszenie - ale tak właśnie gospodarujemy żeby jego wypłata i moja dawała jakiś przyzwoity dochód. Jak pisałam wyżej mamy dwoje dzieci na studiach i musimy to jakoś posklecać ,żeby pokończyli uczelnie .Coś za coś. A co mamy zrobić? Powiedzieć: , ,drogie dzieci -koniec kształcenia , bo tatuś zjedzie i będzie razem z wami siedział na kuroniówcwe - bo wy też pracy po liceum nie dostaniecie w kraju -a mamusia w biurze zarobi na chlebek ze smalcem , najwyżej po pół roku komornik zabierze mieszkanie ale najpierw odetną prąd , gaz bo na wszystkie opłaty nie będzie stać"- czy to jest Jolu wyjście???

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG