Opinie o ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk w Siedlce

Zadowolony

Polecam pracę w ASF. Zawsze mila atmosfera i szefostwo w porządku

Jaki dress code obowiązuje w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk?

Krystyna

To zależy co chcesz robić Do sprzątania wystarczy dres i trampki

Mik

Zgadzam się w 100% zero szacunku i brak kompetencji na swoich stanowiskach. Brak pomocy. Typowa korporacja bez serca. (usunięte przez administratora)

Osoba kompetentna
@Mik

A czy pracowałaś/pracowałeś, żeby się wypowiadać na temat kompetencji osób pracujących? ASF słynie z tego, że wszyscy są pomocni wobec innych, a atmosfera jest bardzo przyjazna, żadna korporacja. Jeśli nie pracowałaś/pracowałeś w firmie to nie pisz bezsensownych komentarzy a jak pracowałaś/pracowałeś to znaczy, że się nie sprawdziłaś/sprawdziłeś

@Osoba kompetentna

Nie nazywaj się "osoba kompetentna " jeżeli oceniasz innych bez właśnie kompetentnej wiedzy...Pracowałem i wiem jak to wygląda " od środka " Zero pomocy i szcunku. Nie jest to tylko moja opinia - jak widać po innych wpisanych opiniach i opniach innych osób którzy starali się bądź pracowali, lub osoby pracujące z rodzin pracowników. Właśnie się sprawdziłem , ale to nie wystarczyło. Nie wypowiam się, że wszyscy są tacy. Jednak do szefa wiem, że dochodziły informacje jak są traktowani niektórzy pracownicy - niestety nic z tym nie zrobił- przykre...A wygrywa konkursy na Najlepszego Pracodawcę - Ci co to przyznają powinni bliżej przyjrzeć się jak jest naprawdę. Myślę, że są tacy którzy naprawdę zasługują na to miano. Zapewne pracujesz w tej firmie i cieszę się, że się Tobie podoba- życzę Tobie żeby tak było. Jednak kiedy coś niezależnego od CIEBIE wydarzy się w Twoim życiu - uwierz - nie licz na " pomocnych ludzi" Wręcz przeciwnie zostaniesz potraktowany/a bezdusznie - " korporacyjnie"... Życzę powodzenia :-)

@Osoba kompetentna

Dobrze wiecie, że atmosfera w Firmie pozostawia dużo do życzenia . (usunięte przez administratora). Podczas kilku lat pracy w ASFie najgorsze było właśnie bycie obiektem plotek i donosów oraz to, że osiągając lepsze wyniki od starych pracownikó(usunięte przez administratora). Nie powiecie, że tak nie jest, bo Siedlce są małe .... Pierwsze słyszę, że ASF słynie z tego, że jest przyjazne pracownikom. Nie. To nieprawda. Sam komentarz: jeśli pracowałeś to znaczy że się nie sprawdziłeś niestety świadczy właśnie o tej ,,przyjaznej atmosferze". Moja opinia jest jedna i niezmienna.(usunięte przez administratora). Firma ma oczywiście wiele plusów- system szkoleń np . Niech każdy kto ma ochotę sam sobie wyrobić zdanie, ale najpierw żąda sobie pytanie czy nie szkoda czasu, nerwów... ?

Mik

Dziękuję za tą prawdziwą wypowiedź. Jest w niej 100% prawdy. Plotkary i Ci co wykańczają dobrych pracowników obawiając się ich, że mogą ich wygryźć " posuwają się " do kłamstw na ich temat...Udają, że są wszechwiedzacy a tak naprawdę ich praca, kompetencje i wiedza ma wiele do życzenia. Ale tacy tam mają najlepiej... Były Pracownik - ująłeś wszystko idealnie -opisałeś faktyczną prawdę.. Ja też mam nadzieję, że podłe OSOBY dosięgnie sprawiedliwość... Prędzej czy później los pokaże im jak się człowiek czuje kiedy się go krzywdzi . Teraz macie z tego satysfakcję.." Żywicie się krzywdą innych... Jednak" Kto kogo klnie w tego lgnie..."

Mik

Były Pracownik- właśnie o to chodzi , że z tej firmy odchodzą kompetentni, rzetelni i osoby co chcą uczciwie pracować... Odeszłaś bo Byłaś za uczciwa i chciałaś spokojnie pracować...Jak widać takie osoby nie są mile widziane w tej firmie...Jest jeszcze kilka takich osób, ale przypuszczam że to kwestia czasu i zmienią pracę...

Error

Nic dodać, nic ująć... To przykre ale 100% prawdy...

Becia

To nie prawda ja jestem nowym pracownikiem

Abc

Pracuje tu i nie widzę aby ktoś kogoś faworyzował. Trzeba sumiennie pracować i nie mieć do nikogo pretensji że się nie dostało podwyżki jak sie nie należała.Proszę się zastanowić w sprzedaży wynagrodzenie i podwyżki uzależnione są od wyników. Jeśli wyników nie ma to za co mają być benefity. Ja jestem zadowolona : wypłatą w terminie, ciągłe podnoszenie kompetencji pracowników oraz wiele innych udogodnień socjalnych.

@Abc

Z całym szacunkiem .... Wypłata w terminie to nie jest żaden plus Pracodawcy, tylko obowiązek !

C.z.

Nie idź tą drogą. Wyraźnie napisałaś: "wypłata w terminie" Wynagrodzenie jest obowiązkiem a nie plusem pracodawcy! A jakie to ma znaczenie, że ktoś Ci zrobił przelew przed ostatecznym terminem? Żadne .

@C.z.

Wielu pracowników jest zadowolona jeśli dostanie wynagrodzenie wcześniej np.przed świętami. Skonczmy ten wontek, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam

@Abc

W sumie muszę przyznać Ci rację. W Firmie, w której obecnie pracuję, nie zdarzyło mi się w ciągu kilku lat, otrzymać wynagrodzenia wcześniej, niż dzień czy dwa przed terminem. Nawet przed Świętami czy urlopem. Wprawdzie dostajemy na Boże Narodzenie dodatek w wysokości połowy poborów, na Wielkanoc już mniej bo około jednej trzeciej, na wakacje też około połowy wynagrodzenia plus na wypoczynek dzieci. Ale wypłaty wcześniej to nie. Kończąc wątek- szczerze życzę Tobie i wszystkim pracownikom ASF rozwoju zawodowego i satysfakcji z pracy . Jest to moja ostatnia wypowiedź na temat warunków pracy w ASF . Powodzenia!

@C.z.

Ja też Ci życzę samych sukcesów i zadowolenia z pracy ????

Pracownik firmy

Pracuję w firmie Adamczuk Serwis Finansowy od 1,5 roku, uważam to za odpowiedni czas na wystawienie opinii na temat pracy tutaj. Jestem przerażona, czytając komentarze, co ludzie, którzy (podejrzewam) nie mieli wcale, bądź nie mieli zbyt długiego, stażu w tej firmie piszą. Jeśli chodzi o rekrutację, to jak w każdej większej firmie, przychodzę, rozmawiam, otrzymuję datę w jakiej otrzymam decyzję. Po zatrudnieniu: - wypłata ZAWSZE na czas -baaardzo przyjazne kierownictwo -super atmosfera podczas corocznych spotkań w siedzibie -ciągłe powtarzanie, że jeśli ktoś widzi przeszkody bądź ma zarzuty wobec pracy może osobiście porozmawiać o tym z kierownikiem bądź bezpośrednio z szefem -meega pomocni pracownicy siedziby (odpowiadający chętnie na każde pytanie, nawet pomimo w kółko powtarzających się zagadnień) Są niestety na tym świecie ludzie, którym nawet po rozłożeniu "czerwonego dywanu" nie będzie po prostu pasowało to, że jest czerwony. Proponuję jak ze wszystkim w życiu, przekonać się i nie czytać głupot. Albo odezwać się do pracownika, który po prostu tam pracuje.

...
@Pracownik firmy

Mnie właśnie ostrzegano przed pracą w tej firmie, a mimo to spróbowałem i żałuję że nie posłuchałem Żal straconego czasu... Nie neguje Twojej wypowiedzi. Nie w każdym dziale pracują takie podłe osoby Więc proszę nie wypowiadaj się jeżeli nie masz pojęcia. Nikt tu bezpodstawnie nie wyraża opini... Nie chodzi o " rozkładanie czerwonego dywanu" ale o szacunek do drugiej osoby... Szef powinien sprawdzić jak pracują inne osoby osobiście a nie słychać opini osób które są zawistne i bezczelne...

Siedlce
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Siedlce
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
Bartek

Generalnie firma z dobrymi opiniami, więc mając odpowiednie kwalifikacje będzie pełne zadowolenie!

Osoba rekrutowana

Ruda Pani rekrutująca osoby od pierwszych chwil spotkania ewidentnie pokazuje swoją wyższość i brak szacunku.

Kto pyta nie bladzi.

Myślę o złożeniu cv do tej firmy, ale ciagle widnieja nowe lub te same ogłoszenia o prace na portalach ogłoszeniowych na te same stanowiska. Co jest tego powodem? Czy firma sie rozrasta i jest tak duza? Czy jest ogromna rotacja pracowników bo cos tam jest nie tak jak byc powinno? Moze ktos odpowiedzieć co tam pracuje lub pracował ale z jakiegos powodu juz nie pracuje?

jimmy

umowa o prace czy zlecenie? jak patrzą na b2b? jakie prowizje?

agent

poszukują teraz agentów?

Karola

Brak kompetencji osób przeprowadzajacych rozmowę kwalifikacyjną. Poziom rozmowy poniżej zera. Brak kultury osobistej, nie wspomnę już o okazaniu szacunku wobec kandydata. Nie polecam nikomu. Szkoda czasu chociażby na rozmowę.

TOMEK

Witam. Byłem na dwóch rozmowach. Niestety minął tydzień i nikt się do mnie nie odezwał, więc zapewne nie zostałem przyjęty. Szkoda bo chciałem tam pracować i myślę że mógłbym mieć kilka fajnych pomysłów Na siebie. Na jednej rozmawiałem chyba z(usunięte przez administratora) zajmuję się rekrutacją A na drugiej z (usunięte przez administratora). Rozmowy były bardzo miłe i z każdej można coś wynieść i czegoś się nauczyć. Każdy powinien iść na taką rozmowę bo na kolejnych będzie już bardziej doświadczony. A Wy tutaj piszecie głupoty, pewnie mając taką firmę przyjmiecie każdego do pracy? Miałem kiedyś możliwość brania udziału w rekrutacji i ciężko jest trafić na odpowiednią osobę. Ludzie nie czytajcie internetów tylko bądźcie pewni w dążeniu do własnej doskonałości. Pozdrawiam. P.s. Jak kiedyś będą jeszcze szukać to na pewno spróbuje. Nic mnie to nie kosztuje a doświadczenie jest bezcenne. No i żeby nie było moje wypociny nie lokowały produktu bo pewnie i takie komentarze tu się pojawią.

Boni

Nie polecam nawet współpracy z tą firmą.(usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zająć się czymś innym a nie wykorzystywać innych.

Cezary

Firma jest niepoważna. Zapraszają na dwie rozmowy, wszystko ładnie pięknie. Ustalony zostaje termin na oddzwonienie, lecz niestety nikt się nie kwapi aby zadzwonić i powiedzieć. Tak się nie robi. To brak poszanowania czasu pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk - Siedlce

• Jak się pracuje w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk?

Zobacz opinie na temat firmy ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk?

Kandydaci do pracy w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk
2.5/5 Na podstawie 42 ocen.

ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk