Opinie o ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk w Siedlce

Taki Pracodawca to jakiś żart Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

@Pracodawca Firma miała rekrutację z tego co pamiętam na przełomie zeszłego roku listopad/grudzień, minęło 6 miesięcy i znowu szukacie pracownika? Na stronie Urzędu Pracy w Siedlcach został wyrzucony plakat w dodatku z błędem "obsługa kontrahentów (mailowo i telefonicznie) jest wpisana dwa razy, co raczej nie świadczy o profesjonalnym podejściu. Chyba, że to taki benefit ze strony firmy w postaci dwukrotnej liczby zadań na stanowisku, dlatego zostało to wymienione dwukrotnie.

Na jakiej zasadzie można nawiązać współprace z firmą? Chodzi mi o stanowisko doradcy klienta. Czytałem na ich stronie o atrakcyjnych prowizjach tylko chciałbym wiedzieć jaka umowa. Trzeba mieć własną działalność żeby zacząć współprace?

Opiniodawca Nowy wpis

Umowa o pracę.

Anka Nowy wpis

Czy ktoś może mi powiedzieć jak i czy w ogóle jest szansa dostać się do firmy? Piszecie ze spoko praca dla studenta. A jak to wyglada z godzinami pracy. Można wyrabiać mniej niż etat? Ktoś wspomniał o wyjazdach integracyjnych To gdzie są takie wyjazdy bo ja nie zrozumiałam xd

Opiniodawca Nowy wpis
@Anka

Są 2 etapy rekrutacji, w tym rozmowa z prezesem. Pytanie, czy chcesz się w to bawić. Jak dla mnie strata czasu, pytania o poglądy gospodarcze/polityczne, rzeczy niezwiązane z pracą itd. Przeglądanie social mediów pracowników. Godziny pracy 9:00-17:00.

Opiniodawca

Jeśli chodzi o przebieg rekrutacji, 1 etap rozmowa z panem Y i panią X bardzo merytoryczna i konkretna dot. naprawdę pracy, a nie pierdół. 2 etap rozmowa z p. Prezesem naprawdę nie wiem co miała na celu, pytania o wydarzenia gospodarcze w kraju i na świecie chyba miały na celu sprawdzenie, czy potencjalny pracownik interesuje się polityką oraz jakie ma naprawdę poglądy. Dodatkowo sprawdzanie i śledzenie social mediów przyszłych pracowników i dzwonienie do nich, czy to ich post (ktoś wstawił post z zapytaniem o to jak przygotować się do rozmowy z prezesem, co moim zdaniem świadczy o nim dobrze, ponieważ chciał jak najlepiej przygotować się do tej rozmowy), bardzo niegrzeczne i źle świadczące o pracodawcy. Pan Prezes powiedział, że zadzwoni do mnie pani Z w środę z wynikiem rekrutacji, niestety nikt nie zadzwonił, co świadczy o braku szacunku do czasu i drugiej osoby oraz niedotrzymanie słowa i totalny brak profesjonalizmu. Gdybym sama nie wzięła sprawy w swoje ręce i nie zadzwoniła, nie wiedziałabym jaki jest wynik. Omijać szerokim łukiem taką firmę.

Siedlce
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Siedlce
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
klient

Nie polecam ,na reklamacje nie reagują.Brak kompetentnych ludzi.

Jolanta

Napiszesz coś więcej? Dlaczego omijać? Pisali wcześniej że słabo płacą, to prawda? Podasz konkretną kwotę?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk?

Walaszkowane

A kto jest gotowy pracować za wynagrodzenie oscylujące przy najniższej krajowej ? Każdy, bo to Polska, tu jest bieda xd biorą jak leci, zależy do jakiego działu, ale biorą jak leci....zależnie od stopy bezrobocia w danym momencie ... xd

Starszy specjalista

Dzień dobry, pracowałem w w/w firmie jakiś czas, nieokreślony ;), rekrutacja chyba się zmieniła, bo rzeczywiście była beznadziejna, prowadziła ją kobieta o podejściu do innych które pozostawiało trochę do życzenia, patrzyła na mnie jak Gargamel na smerfy, i to nawet nie chodzi o pogardę w oczach, chociaż ta była doniosła xd, tylko to podejście "jesteś nikim" .... no ale rozmowa o pracę to nie koncert życzeń, oni Ci płacą ty masz robić swoje. Tyle że to poniekąd wyjaśnia opinie osób, które się "zraziły" nawet nie zaczynając pracy, cała rekrutacja to 3 spotkania, z rekrutującym, później z rekrutującym i przyszłym kierownikiem potem z rekrutującym i z właścicielem, Panem Adamczuk. Przynajmniej tak było kiedyś... Moja rozmowa, pierwsza rozmowa była bezndziejna, potem chyba coś się zmieniło, druga rozmowa była, normlana bym powiedział. Bo zaproszono mnie 2x, raz odpadłem na pierwszym spotkaniu, później za jakieś pół roku, po 3x spotkaniach jak pisałem wyżej, dostałem Umowę o Pracę na 3 mieś, potem bezterminowa, albo na rok i bezterminowa, taki raczej standard... Ogólnie wg mnie praca dobra, tzn dobra dla studenta, z pensji raczej się nie utrzymasz, to typowa firma gdzie dostaniesz wszystko to, z czego nic nie masz, bananowe piątki, młody dynamiczny zespół, ubezpieczenie, wyjazdy integracyjne... tam gdzie "chcą wszyscy" if you now, what I mean ;), no i retoryka jest taka, że albo jedziesz, albo jesteś dziwny, ja osobiście jestem dziwny (usunięte przez administratora) nie no, wyjazd na koszt szefa zawsze na propsie... no ale czasem wole urlop na własnych warunkach, niekoniecznie tylko z osobami z pracy, ogólnie taka opcja dla osób z rodzinami była wręcz tragiczna... tak było kiedyś, nie wiem co sie dzieje w dobie pandemii, wojen... ale pieniądze są tam priorytetem... resztę można wnioskować. Wg mnie jak masz tam 20 parę lat, masz studia, i plany żeby w weekend chlapnąć Harnasia i wyskoczyć nad zalew, to spoko robota, dorobisz nie za duzio ;) ale tyle Ci pewnie wystarczy, poznasz ludzi, grejfrutowe poniedziałki... xd nauczysz się excela, sprzęt tam był raczej spoko, ja na start miałem nowego kompa, może nie bestie ale działał płynnie, a wiem że czasem dadzą liczydła i musisz tym kuć skalne bloki w Mozambiku....a bosman smaga Cię batem jak za wolno śmigasz liczydłami.... Ale jeśli masz dobrze 20 parę lat, a weekendy to kontemplacja sensu istnienia i gdzieś tam myślisz, że może by jakąś rodzinę założył a zasadniczo to może chociaż kupił kota, to na karmę już Ci zabraknie raczej... robota ostro "wchodzi" w życie prywatne, urlop na warunkach polityki firmy, mała kasa, rozrywki na warunkach polityki firmy, bez sensu się tam pchać. Excela pewnie umiesz więc dostaniesz tam tylko kasę, mało kasy, moim zdaniem nie warto. Ja osobiście nie żałuje, nauczyli mnie Ms. Office poznałem fajnych ludzi i tych nie fajnych też poznałem ale zawsze fajnie znać też tych niefajnych xd. no i co się jabłek objadłem... to moje ... :D (ogryzkowe środy xd) Pozdrawiam ;)

kotek

Miałam ,, przyjemność" nie polecam

Halina
@kotek

No tak... :/ A ciekawa jestem czy mimo tego odpiszesz mniej więcej co i jak. Tak informacyjnie tylko

Pytająca/y

Cześć. Nie pracowałam/łem w tej firmie, a widzę często dodawane są ogłoszenia o prace w tej firmie. Czy powodem tego jest to, że firma się rozwija i potrzebuje nowych pracowników, czy raczej duża rotacja (z jakich powodów) Jak atmosfera i zarobki? Warto aplikować?

Wanda
@Pytająca/y

Pewnie to i to po części, ale najszybciej się dowiesz jak zaczniesz tam pracować. Może wyślij cv? Czemu się zainteresowałeś właśnie tą firmą?

myszka

przykro jest pisać, ale nie polecam tego pracodawcy. (usunięte przez administratora)Zwalnia się pracownika z dnia na dzień nie podając prawdziwego powodu, tylko zmyśla się coś na poczekaniu. Zwalnianie jest w takim trybie że później nawet nie dostaniesz zasiłku dla bezrobotnych ( bo zabraklo ci dwudziestu kilku dni). Piszecie o premiach- cały dział dostał a ja nie- chociaż szef obiecał, ze każdy dostanie.

Bartosz
@myszka

Sam wiesz że z premiami bywa różnie. Jak są przyznawane uznaniowo to zawsze znajdzie się ktoś kto nie dostanie kasy. Jaką miałeś umowę że można cię było zwolnić z dnia na dzień? Pracowałeś na zleceniu czy co?

myszka
@Bartosz

nie miałam umowy zlecenia- tylko na czas określony. Ale ich nie interesuje do kiedy masz umowę- przyjmują za dużo ludzi na inne działy i żeby ich zatrudnić to zwalnia się innego pracownika.

@myszka

Szczerze mówiąc nie zauważyłam tutaj takiej praktyki. Z moich obserwacji wynika, że jeśli ktoś jest wartościowym pracownikiem, a np. z jakiegoś powodu zadania, które wykonywał nie są już potrzebne (bo zmienił się sposób realizacji czegoś), szuka się dla takiej osoby innego zajęcia i przesuwa np. do innego działu, dając inny zakres obowiązków. @myszka Przykro mi, że masz takie odczucia, ale nie sądzę, aby powodem Twojego zwolnienia była chęć zatrudnienia kogoś innego do innego działu... Trochę to bez sensu...

Aneta

Pracowałam w ASF i mega super wspominam ten czas! Polecam każdemu. Super firma!!!

Czy nowo zatrudnione osoby w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, umowa o pracę obowiązuje od pierwszego dnia pracy.

Nie polecam współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora) Człowiek się nie liczy ,tylko kasa. Jak Ci się coś nie uda to jeszcze Ci dokopie .

VeniVidi

Internetowe opinie w każdym temacie są moim zdaniem zbędne. Nawet trudno z czegoś takiego medianę otrzymać, bo i tak to nie przyniesie konkretnego rezultatu. Ja w firmie pracowałam i mam pozytywne odczucia. Wszystko było w porządku. Zarobki i premie zależą od negocjacji oraz starań pracownika. Mając za sobą pracę w kilku miejscach w Siedlcach - tu warunki były najlepsze.

K.

Również nie polecam. Opóźnienie na rozmowie ponad godzinne. Rozumiem, różnie może się zdarzyć, ale ani przepraszam ani nic. Informacje w stylu: " jesteśmy zwolennikami najniższej krajowej i prowizji" też są niepoważne szczególnie dla kogoś kto parę lat pracuje w zawodzie. Tym bardziej, ze biuro zrobione na tip - top - i od razu odnosi się wrażenie, ze jest to kosztem pracownika. Standardowo jak w poprzednich postach prosisz o kontakt czy tak czy nie i nawet tego nie potrafią spełnić. Skoro tak jest na rozmowie to jak wygląda praca u nich?? Nie polecam.

Mik
@K.

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak szacunku do innych .

C.z.
@K.

Minęło kilka lat odkąd już nie pracuje w ASF ale było tak, że Banki miały swoje wymagania co do ubioru Pracowników, zarówno w Placówkach franczyzowych, jak i np Kierownika Regionalnego. W Placówkach własnych strój był biznesowy ,powiedzmy. Niektórzy, a nawet wiekszość pracownikow ubierala się bardzo elegancko i stosownie, ale zdarzały się też tandetne szpile i kuse kiecki w panterkę pasujące co najwyżej na odpust . W Centrali sportowa elegancja . Nie wiem, czy coś się zmieniło, bo nie mam z Firmą kontaktu . Zakup stroju służbowego był w zakresie pracownika., Jak w większości podobnych instytucji. Poza Bankami nikt nikomu niczego nie narzucał. Generalnie ok.

Jack Norris
@C.z.

Uważaj bo możesz być namierzana????

Myszka1977
@Mik

Jedna wielka bzdura. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra

Stefania

Widzę, że jest sporo opinii i komentarzy więc może i ja podzielę się swoimi (usunięte przez administratora) Jak ktoś chce spróbować, bardzo proszę ale reklamacji się nie uwzględnia (usunięte przez administratora) Jak ktoś tam musi pracować to pracuje Ciekawe czy już prowadzi śledztwo ilu pracowników wypowiada się nieprzychylnie na temat firmy(usunięte przez administratora)ku do tych osób. Młodzież gdzieś musi zdobyć doświadczenie a najlepsi i tak odejdą. Niech każdy sam podejmie decyzje czy warto...?!

@Stefania

Piszesz nieprawdę szef jest ludzku i nie liczy się u niego tylko kasa. Wiadomo jak ktoś prowadzi swoją firmę musi liczyć koszty i zyski, a szef dba o swoich pracowników. Proszę nie wypisywać głupot bo to krzywdzi .Szef jest osoba dla którego liczy się każdy pracownik od specjalisty po członka zarządu.

Alina
@Stefania

Pracuje w ASF i uważam że pracownik jest na pierwszym miejscu. Prezes zawsze oferuje pomoc kiedy jesteś w trudnej sytuacji.Znam to z własnego doświadczenia. Polecam pracę w ASF.

Abc

To co piszę to nie są kłamstwa. Mi pracuje się dobrze i nie widzę aby osoby pracujące narzekały.

Rerutacja

Polecam firmę ASF Adamczuk Serwis Finansowy

Sombrero

Nie wiem skąd taka nie chęć do tej firmy. Przypuszczam, że te opinie piszą ludzie, którzy nigdy w tej firmie nie pracowali.

Sombrero

A co może powiedzieć osoba, która miała styczność z firmą na poziomie rekrutacji? Jak może wypowiadać się na temat atmosfery, ludzi którzy tam pracują lub pracowali? Trochę nie rozumiem.

Error
@Sombrero

Na rekrutacji już są potraktowani bardzo źle - i z tąd te opinie. Jednak większość tutaj osób pracowali w firmie... Dlaczego nowe osoby są tak traktowane? Może osoby z zarzadu powinni się tym zainteresować a nie wierzyć w krzywdzące kłamstwa... Powinniśmy sobie nawzajem pomagać - tym bardziej jak przychodzi nowa osoba, a nie potępiać tą osobę i z niej szydzić... Nikt nie jest na początku doskonały...Zresztą uczymy się całe życie... Niektóre osoby również nie mają wystarczającej wiedzy czy umiejętności - chociaż pracują dłużej...Jednak mają umiejętności w kłamaniu i manipulowaniu innymi- np.kierownikom czy innym ... Nie jest to wporządku... Tak jak napisała tutaj jedna osoba - mamy nadzieję, że spotka te osoby to samo...Prędzej czy później nadejdzie sprawiedliwość...Karma wraca...

C.z.
@Sombrero

Weź, proszę, jedno mi wytlumacz. Po co ktoś nie zatrudniony miałby pisać jakiekolwiek opinie? I skąd znałby tyle szczegółów, którymi Firma się nie afiszuje ? Ludzie, zamiast szukać teraz dziury w całym, lepiej poprawcie to, co nie gra , pożegnanie się z plotkarami i donosicielami, Grzegorz niech przestanie klepać po plecach rodzinkę i znajomków i atmosfera sie oczyści. Oczywiście, firma jest własnością Grzegorza i naprawdę może robić to co chce i to jego święte prawo. Ale potem nie dziwcie się takim komentarzom , które są takie, jakie są. I tyle na temat. I nie ma co udawać, że król ma piękne szaty, skoro w rzeczywistości jest nagi .... Grzeskowi życzę wszystkiego dobrego, bo mimo wszystko jest dobrym człowiekiem, tylko obstawił się ludźmi z paskudnymi duszami .

@Error

Ludzie dajcie już spokój z tym hejtem bo to na prawdę przesada. Pracuje w ASF i nie można narzekać. Osoby które negatywnie wypowiadają się o firmie chyba nie miały do czynienia z pracodawcą który jest tzw tytanem. Ja że swojej strony życzę każdemu takiego pracodawcy jak ASF i szefa jak Grzegorz.

Ona
@Abc

Zgadzam się z Abc.W ASF pracuje się bardzo dobrze.W firmie istnieje cos takiego jak system dodatkowego wynagradzania pracowników, system szkoleń oraz dodatkowe bonusy poza płacowe. Nikt nikogo nie szkaluje. Szef jest obiektywny i sprawiedliwy. Polecam pracę w ASF W 100%.

Oliwia
@Abc

A co ty tam robisz że masz tak cudownie?

@Oliwia

Uczciwie pracuję. I nie szukam dziury w całym.

diament

cześć, macie może teraz otwarte jakieś rekrutacje ?

Xyz
@diament

Przy tak olbrzymiej dynamice rekrutacja to proces ciągły

Iwo

Polecam jestem zadowolony z teamu w jakim pracuje. Można liczyć na każdego

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk - Siedlce

• Jak się pracuje w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk?

Zobacz opinie na temat firmy ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk?

Kandydaci do pracy w ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk
2.5/5 Na podstawie 42 ocen.

ADAMCZUK-SERWIS FINANSOWY Grzegorz Adamczuk