Kaufland

Siedlce

Kaufland

Opinie o Kaufland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mam dosc

Tragedia z dnia na dzień coraz gorzej degraduja pracowników a każą dalej to sama pracę wykonywać za mniejsze pieniądze co chwilę dają aneksy do umowy zwiększające zakres obowiązków ludzie nosami się popierają a i tak zle bylym kierownikpm sie wydaje ze wladza im zostala i pomiataja ludzmi brak pracowników mam nadzieję że nie długo ich nie będzie ludzie trzymajcie się jak najdalej od siedleckiej kauflandu bo to kauszfidz

zyczliwy

na plus mozna uznac napewno umowe o prace . Na poczatku dostajesz 3 mce a potem na czas nie okreslony. na minus...i tu zaczyna sie litania...: godziny pracy: niby pracuje sie 8,15 ale w rzeczywistosci wychodzi wiecej. nadgodzin oczywiscie nie mozna wpisywac na liste... sa 'niby do odbioru'...ale kto Ci uwierzy ze masz jakiekolwiek nadgodziny skoro nie mozna ich wpisac na liste?? pominmy fakt ze nigdy nie ma kiedy ich odebrac ... pracownicy sa generalnie od wszystkiego :stanie na kasach, towarowanie polek, 'robienie za ochrone' ... ile czlowiek by nie zrobil , ile by nie zostal po godzinach to wraz bedzie wszystko zle.... ale czego sie spodziewac po korporacji.. . szkoda ze zarobki nie sa adekwatne do wlozonej pracy...

Zostaw opinię o Kaufland - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland