Topaz

Siedlce

Opinie o Topaz

Marta

Przypominam wszystkim, że wątek dotyczy sklepu Topaz w Siedlcach. @Natasza rozumiem Cie, bo atmosfera powoduje czy chce nam się przychodzić do pracy, czy też nie. Przez zachowanie współpracowników nie lubisz pracy w Topazie, dlatego powinnaś zgłosić te zachowania osobie, która jest przełożonym kierownika. Firma bez wiedzy co się dzieje w sklepie nie może zainterweniować w sprawie zachowania w pracy.

Kamil

Widzialem ostatnio oferte na magazyniera na brzeskiej ale slyszalem ze dziewczyny z biura sa bardzo nie przyjemne i utrudniaja prace ogolnie dobrze dla tych co strzelaja z ucha . Podobno zwolnili magazyniera bo wzial dzien na zadanie , czy to prawda ?

Klient

Sklep topaz w Jablonnej to jeden wielki (usunięte przez administratora) bo inaczej nie umiem tego nazwać. Kierowniczka wiecznie roześmiana i rozbawiona ma romans z magazynierem który chodzi za nią krok w krok przez cały czas a na koniec szczęśliwi idą razem robić zakupy. Cała Jabłonna się z nich śmieje jak rozjezdzaja się po żwirowni i lasach nawet w trakcie pracy. Siedzą przez pół dnia i śmieją się oglądając filmiki w telefonie i popijaja kawkę. Kasjerki muszą same sprawdzać towar za magazyniera który przychodzi do pracy jak chce i kiedy chce.

Anna

Miejsce pracy okropne, a szczególnie na dziale mięsnym, kobiety boją się do siebie odezwać, jedna drugiej nic nie podpowie jeśli ją zapyta bo boi się o swoje miejsce pracy, atmosfera fatalna, kierowniczka okropna, jeśli zaczynasz pracę nikt nic ci nie podpowie, co najwyżej skrytykuje i poskarży się do głównej kierowniczki bynajmniej tak jest na Brzeskiej, ale w innych jest podobnie po rozmowie z innymi pracownikami. Nie polecam nikomu takiej poniewierki i tyrania za grosze.

Natasza

Okropne miejsce pracy, współpracownicy tylko patrzą spod oka co robisz i jak ci się coś nie uda od razu skarga do kierowniczki. Na Brzeskiej kierowniczka działu mięsnego okropna osoba, uważa siebie za osobę nieomylną i najmądrzejszą jak by mogła to by wszystko na raz zrobiła aż jej się łapy trzęsą. Nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi tam pracować.

asia

ja widzialam ,że ofert mają parę głownie poszukiwali Sprzedawcy do działu mięsno- wędliniarskiego, nie wiem jakie stawki tam są ale podjerzewam,że najniższa krajowa lub chociaż 2000tysiace będzie już netto?

Natasza
@asia 13.09.2016 21:52

Nie polecam pracy na dziale mięsno-wędliniarskim w topazie, współpracownicy okropni, jedna przez drugą przepycha się i warczy jak na psa, nikt do nikogo się nie odzywa, a kierownictwo wymaga cudów, masz wszystko umieć i nikogo to nie interesuje, ciężko okropnie. Atmosfera pracy okropna.

Marta

Szkoda, że nie dostałam odpowiedzi na wcześniejsze pytanie, bo akurat w Topazie w Siedlcach są trzy wolne etaty na: Magazyniera, Kasjera i Sprzedawcę Działu Mięsno – Wędliniarskiego. Wszystkich szczegółów możecie szukać na tej stronie: https://www.topaz24.pl/praca?offer=72 Gdyby komuś się udało dostać pracę, dajcie znać jak wygląda rekrutacja.

Marta

@Blabla czyli, gdyby nie współpracownicy poleciłbyś pracę w Topazie? Mógłbyś powiedzieć więcej o zaletach pracy? Czy pracodawca oferuje jakieś benefity dla swoich pracowników?

Blabla

Sama w sobie praca nie jest zla. Tylko ludzie nie umieja sie zachowac. Wiem, ze czesto kierownicy nie szanuja podwladnych, oczerniaja i podejrzewaja o najgorsze., co wiecej wspolpracownicy nie umieja sie czesto dogadac, tylko klna do siebie i warcza. Ludzie troche kultury w pracy. Rozmawiajcie a nie warczcie! Mamy XXI wiek i te czasy juz dawno minely! Badzcie mili dla siebie a bedzie przyjemniej Nam.

Bogdan

super miła obsługa topaz na kazmierzowskiej w Siedlcach sklep zadbany i brawo dla pań z mięsnego profesjonalnie czysto i milo podziękowania dla grubszej bladynki za doradzanie uratowała pani nam obiad pozdrawiam

Nina

Bardzo mila i przyjemna obsluga dzialu miesnego na Kazimierzowskiej w Siedlcach.

Klient

To, co opowiadacie to jest nic. W Topazie w Jabłonnie kierowniczka sklepu ma romans z magazynierem. I się wcale z tym nie ukrywają. Całymi dniami nic nie robią, siedzą w socjalnym i wychodzą sobie wcześniej z pracy. Niestety nikt z pracowników nie odważył się jeszcze kogoś o tym zawiadomić.

Zbi

Tak czytam te wszystkie opinie i mam wrażenie ze piszą tu osoby które straciły prace w Topazie i oczerniają swoich kierowników mszcząc sie w ten sposób . Ja pracuje juz 5 lat w Topazie uważam ze to najlepszy pracodawca w Siedlcach jeśli chodzi o market . jak sie komuś nie podoba ńiech zmieńi i po co sie meczy niepotrzebnie oczerńiajac .

stały klient

TOPAZ NA UL. BRZESKIEJ.................. bardzo często robię tam zakupy - prawie zawsze jestem z kilkuletnią dziewczynką. Na ogół jest ok. Miłe dziewczyny zawsze pomogą, doradzą coś podpowiedzą. Czuję się tam swobodnie. NO I TERAZ WIELKI WSTYD DLA WŁAŚCICIELA - TOALETA DLA KLIENTÓW JEST - ALE OD LAT NIECZYNNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chodzi mi o to żebym to ja mogła z niej korzystać. Ale dziecko nie wytrzyma zanim wróci do domu. NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST ZAMKNIĘTA DLATEGO ŻE NIE MA KOMU JEJ SPRZĄTAĆ!!!!!!!!!!! Toaleta w tak dużym sklepie gdzie czasami zakupy robi się ponad pół godziny albo i więcej ze staniem w kolejce do kasy. JUŻ KILKAKROTNIE PRZYMIERZAŁAM SIĘ DO ZGŁOSZENIA TEGO FAKTU W SANEPIDZIE. Ale chyba to zrobię.

Klieent
@stały klient 04.11.2016 09:24

Sorry, ale przy takiej ilosci sklepow wlasciciel nie bedzie zajmowal sie toaleta. Od tego jest kierownik sklepu. Robi sie grafik i sprzataja pracownicy jak nie ma innego personelu do tego.

obecny pracownik (magazynier)

Marne zarobki . Biuro jest spoko (ale to nie znaczy że gdzie indziej też). 11 palet na jednego człowieka i kierowcy (WEWNĘTRZNI NIE PISZĘ O DOSTAWCACH Z POZA FIRMY) "marudy" zrzuci 11 nie weźmie nic...( pakowanie paczek ,zwrotów towaru,skrzynki i butelki po piwie , itp.) . Lepiej poszukać coś innego . Sam to będę robił..:P

bakłażan

Orientowałam sie jaka jest obsuga na sklepie i czy sprzedawcy sa pomocni niestety po rozmowie z kierowniczka odnioslam wrazenie ze to nie jest praca dla mnie( sklep przy więzieniu) zuchwała i przemądrzała kierowniczka tak naprawde jest tam zwykłym pracownikiem i nie powinna sie wywyższać, nie polecam. Ja zrezygnowałam i chyba wole poszukac innej pracy niż żyć w takiej swiadomośći że czeka tylko aż powinie mi sie noga. co do sprzedawców podziwiam ich wytrwałość i sumiennośc, ciężko sie patrzy na te kobiety dzwigajace wory ziemniaków, paki cukru i zgrzewy napojów.

Nicolodion

Zostałam poinformowana w biurze że socjalnych dodatków nie ma tylko talony na swieta. Pani w biurze była zła jak osa. Bez kija nie podchodz !!

reenkas

Nie polecam nikomu pracy w Topazie przy więzieniu, brak szacunku dla pracownika przez kierownictwo oraz nie miła atmosfera

z

średnia krajowa? średnia krajowa to obecnie na rękę około 2800zł :)

ooo

średnia krajowa + karta żywieniowa + 10% premii frekwencyjnej

janka

Najniższa krajowa bez względu na zajmowane stanowisko.

kosmo@
@janka 16.02.2015 18:37
Najniższa krajowa bez względu na zajmowane stanowisko.

najniższa krajowa, a nie średnia krajowa+karta żywieniowa(150zł)+10%premii frekfencyjnej

retwa

a jak wlasnie sie dostac do tej firmy bez doświadczenia tez szukam i chiałbym spróbować nabyć doswiadczenia w tej firmie tylko nie wiadomo czy przyjmują tak bez zadnych kwalifikacji zawodowych moze ktos wie jak jest w tej firmie i jakie zarobki oferuja czy adekwatne do zajmowanego stanowiska dziekuje za odpowiedzi...

Anka

Z temperaturami różnie bywa. Robię zakupy w kilku siedleckich Topazach, ogólnie dbają, żeby zarówno latem jak i zimą można było można komfortowo robić zakupy. Jedynym ewenementem jest sklep na sokołowskiej. Tam zakupy zimą to masakra - kasjerki w ciepłych bluzach lub nawet kurtkach obsługują. Kiedyś przytrafiła mi się sytuacje, że dziewczyna liczyła w rękawiczkach. Z własnej obserwacji wiem, że tam raczej męczarnią jest praca zimą - wiatr wieje, deszcz i śnieg pada bezpośrednio do wnętrza obiektu, ochładzając atmosferę zakupowego szaleństwa i na pewno pracownikom też nie jest wtedy miło. A szkoda bo to mój ulubiony sklep - blisko, miła obsługa, wybór towarów również nie jest ubogi jak na sklep osiedlowy. Ostatnio spostrzegłam jeszcze jedną dość istotną rzecz - chyba jakoś zmniejszyła się liczba osób obsługujących. Ciężko znaleźć osobę która mogłaby donieść z magazynu kapustę kwaszoną, czy tak jak w moim przypadku zgrzewkę mojej ulubionej wody. Lubię robić zakupy w sklepach Topaz. W tych mniejszych czuć przyjazną atmosferę wśród personelu, co przekłada się na jakość obsługi i zadowolenie konsumenta.

maciejka

Tydzień temu dostałam w odpowiedzi na cv propozycję pracy na Brzeskiej umowa na zastępstwo.Otrzymałam komplet dokumentów do wypełnienia,łącznie z umową.Cały wieczór pisania.Wypełniłam.Stanowisko fajne bo kasjer sprzedawca.Miałam zrobić badania w Wisie.Termin dostałam za 8 dni.Czekam.Poinformowałam kierownik coś chrząkneła że długo ale nie protestowała.Po tygodniu telefon ale inny głos niż kieriwnik i pytanie czy mam badania?Odpowiadam,że nie bo termin narzucony11 września.Dodam że była ze mną dziewczyna na stoisko z mięsem i też ten termin miała.To Pani z Topaza oświadczyła że już mnie nie chcą bo kogoś mają.Powiedziałam,że pójdę jutro zribię prywatnie Nie bo nie.Chamstwo i szczyt grubiaństwa..

Zawsze znajdzie się jedna chętna :)))

cukalo

Witam, poszukuję osób pracujących w topazie. Bardzo proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]

były pracownik

na sklepie i na kasie, wszyscy tak samo, magazynier ma ok 200 zł więcej, i biuro oczywiście też ma wyższe zarobki. w praktyce wygląda to tak, że magazynier również pracuje na sklepie np: dowozi napoje i piwo i ustawia je na półkach .

Pracuję w tej sieci już 3 rok, 2 lata w jednym sklepie i rok po przeniesieniu (na własną prośbę) na drugim. Prawdą jest że jeśli spodoba się kierownictwu osoba i jej praca to można popracować dłużej ale gdy ktoś nie przypadnie do gustu paniom w biurze otrzymuje automatycznie wypowiedzenie i nie jest to związane z źle wykonywaną pracą. Tekst: "jeśli ci się nie podoba praca to się zwolnij bo na twoje miejsce jest 10 innych osób gdyż 100 podań dziennie jest przysyłanych do topazu"- jest tu jak chleb powszedni. Przykre, brak szacunku i poszanowania pracownika oraz jego pracy. My pracownicy jesteśmy w różnych sytuacjach życiowych, pracują tu panny i kawalerowie rozwiedzione osoby, matki same wychowujące dzieci, ojcowie płacący alimenty, małżonkowie spłacający kredyty, ogólnie z pracą jest ciężko i każdy stara się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej aby utrzymać się w pracy, niestety panie z kontroli nie mają litości dla nikogo i często popełniają błędy w swych decyzjach. Proponuję o lepsze doszkolenie tych osób.

Janek

@Janek 31.05.2014 20:06
Dopytam jeszcze jak wyglądaja sprawy socjalne, co ile mozna robic sobie przerwę, czy Topaz zapewnia wode do picia?...

topaz nie zapewnia wody do picia pracownikom na sklepie, w biurze tak.przerwa na 8 godzin pracy wynosi 15 min i po wpisaniu w zeszyt przysługuje ci z małymi wyjątkami: jeśli jesteś magazynierem to tylko wtedy gdy nikt nie czeka na ciebie z dostawą towaru, gdy jesteś kasjerem to wtedy idziesz gdy nie ma ludzi przy kasie albo wówczas gdy ktoś z pracowników zechce cię zastąpić na te 15 minut, pracownicy hali nie mają większych problemów z wyjściem na przerwę

Janek

To aby nie jest w takim razie praca na akord, bo juz pracowałem wiele razy przy zbiorach, w Polsce i za granicą, topaz gwarantuje dobre warunki?

my

panie z kontroli to dopiero potrafia zdolowac czlowieka niech lepiej szef sie im przyjrzy

bodzio

Panie z kontroli akurat mówią prawdę, bo chętnych jest masa. Choć z drugiej strony nie jest to zbyt miła zagrywka

salvador

Ciekawe czy właściciele firmy wiedzą jak naprawde wygląda życie zwykłych pracowników ? Panie z kontroli tylko potrafią człowieka zdołować i zniechęcić do pracy i straszą że na jego miejsce jest wielu chętnych. Atmosfera jest coraz gorsza .

fjg

NOWA JEST I MUSI ZROBIC POŻĄDEK

Marian
@lupa 13.09.2016 18:04
To nie są kierowniczki tylko su.i. Na Brzeskiej kierowniczka po zawodówce ha ha ha . Tępa jak stara kosa głupia i mściwa . Myś...

Co ty mozesz wiedzieć o wykształceniu !!! Szkoda słów na taka prostaczeke !!!

Marian
@lupa 13.09.2016 18:04

Co ty mozesz wiedzieć o wykształceniu !!! Szkoda słów na taka prostaczeke !!!

Topaz Siedlce na Brzeskiej bardzo miła obsługa a przede wszystkim kasjerki czego nie można powiedzieć o paniach z biura. (usunięte przez administratora)

aaa

Topaz Siedlce na brzeskiej bardzo miła obsługa a przede wszystkim bardzo miłe i pomocne kasjerki, które maja najgorzej z całego sklepu bo musza wysłuchać wszystkich klientów i ich nie uzasadnionych żali podziwiam prace tych dziewczyn ze mimo użerania się z klientami to maja siłę jeszcze się do wszystkich usmiechac

Kazia

Nie wiem jaka panuje atmosfera między kierownictwem a pracownikami,często robię zakupy w Topazie Exspresie na Starowiejskiej i powiem że jestem mile zaskoczona,obsługa zawsze była miła i pomocna, a ostatnio pojawiła się nowa przesympatyczna [usunięte przez moderatora] pani naprawdę przesympatyczna i pomocna.Człowiek nie czuł się lekceważony i odsyłany a szukaj sobie sam może znajdziesz!jak to ma miejsce w innych Topazach. tylko kobieta odrywała się od swojej pracy i wskazywała gdzie dany produkt się znajdę a jeśli sama nie wiedziała chodziła do biura pytać.Zawsze z uśmiechem i szacunkiem do klientów.Co mnie rozbawiło najbardziej kiedy tej przesympatycznej pani powiedziałam dziękuję bardzo jest pani naprawdę bardzo miła,dziewczyna się zawstydziła i odpowiedziała mi proszę pani przecież ja nic takiego nie zrobiłam to jest moja praca i pani powinna wyjść z mojego sklepu zadowolona a ja jestem od tego żeby pani pomóc najlepiej jak potrafię.Topaz powinien jak najwięcej zatrudniać takich pracowników!!!!dodam że jestem niepełnosprawna i jak to mówią na takich klientów ekspedientki upierdliwa,albo trudny klient.Szkoda że tej pani nie ma już tutaj kiedyś zapytałam o tą pania to mi pani kasjerka odpowiedziała że ta pani była tutaj tylko na chwilę bo się uczyła i została przeniesiona na Janowską szkoda bardzo szkoda bo była przemiła i bardzo pomocna tu mam bliżej do sklepu ale nie powiedziane że nie odwiedzę i nowego sklepu przy Janowskiej.Kierownictwo powinno doceniać takich ludzi i wtedy by może nie było takich negatywnych opinii które tu czytam.Starowiejska najlepszym Topazem w mieście jest pod względem obsługi

jula

na Brzeskiej na mięsnym jest taka chamska ekspedientka-[usunięte przez moderatora]. dłubie w nosie i jest bardzo opryskliwa, włosy wpadają do jedzenia. taką trzeba zwolnić.

kula

to jest chore miejsce pracy wykanczlnia psychiczna zero szacunku nik nie liczy sie z opinia zwyklych pracownikow ale pociesze was te wszystkie madralinskie i na nich przyjdzie pora szkoda tylko ze pan [usunięte przez moderatora] nie wie z kim tak naprawde pracuje

JERZY

BARDZO CIEKAWA I AGRESYWNA PANI Z DAWNEGO PRL-u NA KASIE. NIE WIEDZIALEM ZE JESZCZE TAKIE ISTNIEJA I SA W SIECIACH. PEWENIE MA DUZEGO GARBA. SLYSZALEM O NIEJ DUZO A OSTATNIO ZOSTALEM ZAATAKOWANY. KIEROWNIK - DZIECKO ZE SLOIKAMI - OCZYWISCIE TRZYMAJACE STRONE PRL-u. JAK INNI BEDE OMIJAL TEN SKLEP

gość

to prawda, ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ona osoba nie ma szacunku do nikogo !!! jest zastępcą kierowniczki a rządzi wszystkimi w sklepie !!! Cała kierowniczka nie lepsza.... Do krów...! a nie na stanowisko kierowniczki! Ciekawe co musiała zrobić żeby dostać to stanowisko ?

koran52@o2.pl

zgadzam się z tobą . Cała Polska to jeden wielki kit. Robią co chcą z ludźmi kanalie, chociaż jak sam zauważyłeś są takimi samymi robolami. I to Polak Polakowi gotuje taki los. I pracuj tu do 67 lat. Przecież to jest chore.Im gorzej w kraju tym bardziej te kanalie wykorzystują ludzi.Komuno wróć!!! Wyklęty powstań.... !

całe to szefostwo to jedna wielka banda. zwalniają kobiety przed końcem roku dając im wypowiedzenia dwutygodniowe z umów śmieciowych., aby sami mogli się nachapać i w podzięce za dobry rok pójdą [usunięte przez moderatora] do kościoła pomodlić się.Pies ich [usunięte przez moderatora]

Witam czytałem opinie na temat Topazu i mam kilka pytań: zastanawiam się czy te opinie chociaż 1 raz czytał pan [usunięte przez moderatora], a jeśli tak to czy mają nas po prostu w nosie bo jakoś żadnej reakcji nie widać. chociaż czasem porożmawiajcie z takim szarym pracownikiem-TOPAZ ma chyba przyciągać kientów a nie odstraszać chorą atmosferą.W opiniach pracowników jest tam parę słów o biurze jak ono super pracuje i jak jest strasznie oskarżane o te podłości. Sory ja się z tym zgadzam(tylko że ja skulę głowę i słucham tych chamskich odzywek krzyku itp... tylko drogie panie my nie zarabiamy tyle co wy a te wasze wypłaty to z naszych starań. To my połowę zamówień i nie tylko robimy za was bo wy jesteście tak bardzo zapracowane. no tak 10x na dzień kawa i obiadek się sam nie zrobi, a no przecież jeszcze paję telefonów trzeba wykonać poprawić sobie humorek.A że 2x to samo wprowadzicie -zdarza się a jakby koś pytał to wy błędów nie popełniacie łatwiej na pracowników zwalić winę. Tak się zastanawiam czy ktoś kiedyś się naprawdę zlituje i popatrzy na biuro? pracownikom to wiecie jak ubliżyć ale jak ktoś z SOKOŁOWA się pojawi to jednak wiecie na czym polega współpraca z ludzmi i wtedy jestęście tak miłe az kochane. Z POWAŻANIEM ZASMUCONY \"ASY\"

Janosik

Sklepy są świetne i nic poza tym dobrego . Pani [usunięte przez moderatora] w jednym z Siedleckich Topazów wyzywa pracownice między innymi od np. stada szarańczy , nierobów , bandy idiotów itp. ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW (sama jest tam też tylko pracownikiem )

nika

@nika 07.03.2011 16:01
Nie polecam. Wynagrodzenie za pracę marne, brak dodatkowych świadczeń socjalnych i zero szacunku ze strony biura....

płaca jest niezmienna, najniższa krajowa + 150 na tak zwanej karcie żywieniowej, płacisz tą kartą za produkty spożywcze w sklepach topaz.

Zostaw opinię o Topaz - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topaz