Opinie o Polster Sp. z o.o. Sp.k. w Piła

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polster Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polster Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polster Sp. z o.o. Sp.k. w Piła

Jarek

Od jakiej kwoty odprowadzany jest ZUS?

@Jarek

Jest ok

Anineg

Nie polecam tej firmy. 30 osob tam pracuje a wszyscy sa wrogo nastawieni do siebie.....

@Anineg

Witaj Anineg, przykro nam, że twoja opinia jest taka, a nie inna. W Polster dbamy o integrację i przyjazną atmosferę. Zatrudniamy już ponad 40 osób, a wiele z nich pracuje u nas po kilka, kilkanaście lat. Sygnały, które otrzymujemy zarówno od wieloletnich jak i nowych pracowników są jak najbardziej pozytywne, dlatego dziwi nas Twoja opinia. Nie mniej jednak każdy ma prawo do jej wyrażenia. Pozdrawiamy serdecznie!

CCC
@Anineg

Czysta prawda o tej firmie. Nie polecam tej firmy , szkoda czasu dla tej firmy.

Juras

W jaki sposób można zgłosić swoją kandydaturę do pracy? Proszę o jakieś dane kontaktowe xD

@Juras

Poprosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@polster.pl! :)

Tomi

Firma Polster przyjmuje na dzień dzisiejszy Spawaczy?? Pozdrawiam. . .

@Tomi

Dzień dobry Tomi! Tak, poszukujemy osób na to stanowisko :) Zachęcamy do złożenia aplikacji!

Tapicer

Tragiczny

Szef pod wpływem alkoholu lub innych środków.

logo firmy Sprzedawca CCC Piła
CCC S.A.
logo firmy Kierowca ciężarówki
Profesjonalny kierowca
James

Polecam!! Pozdrawiam ekipę z Przemysłowej!

James

Polster to firma która docenia fachowców ale zatrudnia również ludzi którzy mają mniejsze doświadczenie. Wszystko jest kwestią chęci i zaangażowania. Można powiedzieć ze większość chętnych dostaję szansę ale też szybko wychodzi na jaw kto jest lewusem którego praca parzy. Więc jeżeli lubisz pracować a nie ściemniać to dawaj w ciemno!! Polecam i pozdrawiam ekipę z Przemysłowej!! Lubię atmosferę w Polster Sp. z o.o. Sp.k. za: Jeden etat. I możliwość pracy pogodzinach dla chętnych.

Mała Mi

Polecam firmę jeśli szukasz pracy w której nie chcesz się nudzić :) Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a praca jest dla ludzi ambitnych :) Pozdrawiam :)

Radek, bardzo nam przykro, że taka jest Twoja opinia o naszej firmie. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, które na co dzień pracują w przyjacielskiej atmosferze w normowanym czasie pracy. Po raz pierwszy widzimy taką opinię i zupełnie nie rozumiemy jej podstaw. Do każdego pracownika podchodzimy z szacunkiem. Sytuacje, które insynuujesz są nam obce. Życzymy wszelkiej pomyślności na drodze zawodowej i pozdrawiamy.

Alicja

A ja polecam firmę Polster jako pracodawcę. Pracowałam dla nich i byłam zadowolona, wynagrodzenie wyższe niż w innych firmach w Pile, dobra atmosfera i warunki pracy.

@Alicja

Dziękujemy Alicja, powodzenia!

Łukasz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W tej firmie ludzie pracują po kilkanaście lat. Rotacja swego czasu była duża ale myśle, że spowodowane jest to brakiem umiejętności przez młode pokolenie. Wiec jeżeli masz umiejętności i lubisz się rozwijać to firma dla Ciebie.

@Łukasz

Łukasz - dziękujemy za polecenie!

Polecam Lubię atmosferę w Polster Sp. z o.o. Sp.k. za: godziny pracy do 16 , bez sobót

Dziękujemy Piotr!

Situ

Jestem nowym pracownikiem w Polster i POLECAM. Czytając te komentarze wcześniej troche sie obawiałem ale warto tu pracowac. Zaplecze sanitarne oraz miejsce pracy na naprawde wysokim poziomie, wynagrodzenie OK. Początki bywaja trudne jak w kazdej firmie gdy sie zaczyna wiec mam wrazenie ze te negatywne komentarze wystawaja osoby ktore nie potrafia przykrecic srubki a pchaja sie na produkcje. Jestem dosc nowym pracownikiem a juz sam przezylem dwoch takich ktorzy mysla ze wystarczy przychodzic do pracy. Wiec jezeli ludzie macie checi i doswiadczenie to POLECAM.

@Situ

Możesz napisać, w jaki sposób dostałeś się do pracy w firmie Polster? Zostałeś polecony przez znajomego, czy może brałeś udział w procesie rekrutacyjnym? Jeżeli brałeś udział w procesie rekrutacyjnym, to pamiętasz może, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca sprawdzał w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności, które mogą być pomocne w tego rodzaju pracy? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Situ
@Piotr

Szukałem pracy więc trafiłem na ogłoszenie w internecie. Proces rekrutacji polegał na rozmowie, następnie zaproponowano umowę na okres próbny w którym po prostu trzeba się wykazać.

@Situ

Dziękujemy Situ! Cieszymy się, że podoba Ci się u nas! :)

Kumpel

Konkretna firma która robi konkretną robotę!! Pozdrawiam całą załogę Polster!!

@Kumpel

Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy!

Natina

Świetna atmosfera pracy, firma profesjonalnie zarządzana, szacunek do pracownika i docenianie przez Szefostwo zaangażowania. Naprawdę polecam! Lubię atmosferę w Polster Sp. z o.o. Sp.k. za: Indywidualne podejście do pracownika

@Natina

Bardzo dziękujemy Natina!

Czysta prawda

NIE POLECAM TEJ FIRMY .PROSZĘ OMIJAĆ TĄ FIRMĘ Z DALEKA.

@Kasia

Dlaczego nie polecasz tej firmy? Nie polecasz firmy Polster jako miejsca pracy, czy jako miejsca, gdzie korzystałaś z usług i masz do nich jakieś zastrzeżenia? Sprecyzuj kierunek swojego wpisu w tym wątku, aby rozwiał wszelkie wątpliwości.

JA

JAKO MIEJSCE PRACY

JA

JAKO MIEJSCE PRACY

@Qwert, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie Polster s.c.? Czy poza stałą stawką firma motywuje w jakiś sposób swoich pracowników, np. oferując premie za rzetelną pracę? Mógłbyś przedstawić, jak wygląda ten aspekt pracy?

Qwert
@Piotr

Na produkcji masz pracę na akord. Ustalona stawka za danego busa. Ile zrobisz tyle zarobisz, ale nigdy nie masz pewności czy wszystko dostaniesz bo nikt nie musi ci całej wypłacać jeśli na umowie masz najniższą. W biurach masz stawke ustaloną, ale też są kary pieniężne za spóźnienie itp.(usunięte przez administratora). Atmosfera pomiędzy pracownikami to tragedia ponieważ jeden drugiemu jest w stanie wyrzygac każda stowe. Jeden drugiego podpieprza i patrzy krzywo jak ma wieksza wypłate. Naprawde warto sie zastanowić pracując na takich warunkach. Ja odradzam.

Qwert

Najgorsza firma,w której przyszło mi pracować. Wszyscy zatrudnieni są z najniższą krajową (usunięte przez administratora) Tyczy się to pracowników biurowych oraz fizycznych na produkcji. Realizacja zamówień dla klienta jest dokonana zawsze na ostatnią chwilę więc presja wywierana na pracowników jest ogromna. Szefostwo obcina wypłaty za każdy zły krok wykorzystując to, ze reszta wyplaty jest do reki. Wiec nie ma gwarancji czy ta reszte w ogole dostaniesz. Duza rotacja pracowników jest świetnym przykładem na to, ze szefostwo lubi zmieniac kadre. Jest to firma rodzinna i malo profesjonalna i albo jestes konfidentem i podlizujesz sie dwom panom albo predzej czy pozniej cie tam nie bedzie. Ogólnie to nie polecam. Szkoda czasu na takiego pracodawce. Omijac szerokim łukiem.

admin

Byłeś pracownikiem firmy Polster s.c. lub nadal w niej pracujesz? Napisz nam co o niej sądzisz, jaką masz opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Polster Sp. z o.o. Sp.k. - Piła

• Jak się pracuje w Polster Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Polster Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polster Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polster Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Polster Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polster Sp. z o.o. Sp.k.