Opinie o Polster Sp. z o.o. Sp.k. w Piła

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polster Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polster Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polster Sp. z o.o. Sp.k. w Piła

Czy w Polster Sp. z o.o. Sp.k. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

JK Nowy wpis

obecnie trwa rekrutacja na stanowisko zabudowa autobusów oraz camperów w zawodach : tapicer , stolarz , elektromechanik , mechanik samochodowy lub osoby które biegle posługują się narzędziami typu wyrzynarka , wkrętarka , szlifierka kątowa itd.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Polster Sp. z o.o. Sp.k. odbywa się w siedzibie firmy?

NN Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy w Pile

A

Jak wygląda praca I płaca na stanowisku tapicer?

Czym w Polster Sp. z o.o. Sp.k. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Wiesław

Za REKLAMĘ ;)

Janusz
@Wiesław

Co to znaczy dodatki za reklamę? Dostajesz kase za reklamowanie firmy? Weź wytłumacz bo nie załapałem.

Tapicer

Tragiczny

Szef pod wpływem alkoholu lub innych środków.

Widać bardzo masz ciekawe życie skoro marnujesz czas na pisanie takich wspaniałych wpisów :)

Czy Polster Sp. z o.o. Sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

P

Pracujemy Pn-Pt 8-16

Firma, której rozwój widać gołym okiem. Praca na jedną zmianę to zdecydowany atut. Zgadzam się, że to miejsce dla ludzi ambitnych a nie dla malkontentów, którzy tylko potrafią narzekać a co gorsze krytykować na podstawie tego co usłyszą. Zdecydowanie polecam!!!

Jacek
@Marta

W naszej firmie nie pracuje żadna Marta. Skad ty masz to wiedziec?

@Jacek

No wie Pan co, trochę wdzięczności. Coś tam trochę popracowałam.

@Marta

A w jakich godzinach się pracuje? Czy grafik jest elastyczny tzn. urlop można wziąć w firmie bez problemu jeśli zgłosi się to wcześniej? Może Pani podzielić się jeszcze jakimiś spostrzeżeniami odnośnie pracy w firmie Polster? Ile Pani u nich pracowała?

Jak szefostwo w Polster Sp. z o.o. Sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Edek Rybak

Czy w tej firmie nadal można kupić haczyki do wędkowania?

Filip

Nooo nawet jak wypłaty nie dali to zaprosili na kolacje.

Szukam pracy. Zatrudniacie?

Spawacz

Szukam pracy jako spawacz/blacharz. Czy firma poszukuje jeszcze pracowników?

Polster - Admin
@Spawacz

Dziękujemy za zapytanie, ale nie prowadzimy na razie rekrutacji. Pozdrawiamy.

Szukam pracy

Czy prowadzicie nadal rekrutacje??

Zwolniony

Heh dobre przychodzisz do prac jesz śniadanie o godzinie 10 kończysz śniadanie i co dostajesz wypowiedzenie tak wyleciało parę osób za co tego nie wie nikt a na płocie wisi reklama taka wielka zatrudnimy pracowników dobre

Arek

Podpowiedzcie czy w obecnej sytuacji firma będzie prowadziła rekrutacje?

Arek

@Sprinter Myślę, że każdy powinien zająć się swoją pracą a nie oceną kierownika , który zwraca uwagę jesli ktoś źle wykonuje swoje!

Sprinter
@Arek

@Arek, każdy zajmuje się swoją pracą (w końcu praca na akord ;)) Nie chodzi o zwracanie uwagi, bo to normalne na tym stanowisku. Chodzi o sposób w jaki zwraca się uwagę. (usunięte przez administratora). Myślę, że dobrym słowem,a nie krzykiem można zdziałać więcej. Pytanie do zarządu czy pracownicy mających pod sobą ludzi nie powinni mieć szkoleń HR ?? Kultura przede wszystkim !!

Droga Plotkaro, dziękujemy za Twoją opinię. Przyjęliśmy ją do wiadomości. Na pewno zweryfikujemy i wyciągniemy wnioski.

Dziękujemy za Twoją opinię. Na pewno zweryfikujemy i wyciągniemy wnioski na przyszłość :)

gonzo

pracuje już tam dłuższy czas... nie polecam..

@gonzo

Rozumiem, ale jednak jest to niewiele mówiąca opinia. Potrzebne są tu jakieś przykłady. Dlaczego właściwie nie polecasz pracy w Polster? Problem tkwi w zarobkach, czy chodzi o coś innego?

@gonzo

Co dokładnie wymaga poprawy Twoim zdaniem? Nadal pracujesz, więc chyba nie jest tak źle jak twierdzisz :)

Richirich

Firma godna polecenia, super zaplecze dla pracowników, co do pracowników to jest kilku fałszywców co się uśmiechają a później gadają za plecami, no ale w każdej firmie trafi się jakaś (usunięte przez administratora) jedna czy druga ;) ogólnie jest Ok!

Sprinter

Warunki pracy są ok, ale nowy (usunięte przez administratora)produkcji nie ma pojęcia o zarządzaniu personelem ludzkim. Bardzo zniechęca do pracy w zespole. Myśli, ze wszystko da się załatwić krzykiem i grozbami. Potrzebne są szkolenia w firmie i to od zaraz. Bez tego atmosfera (już kiepska) będzie się pogarszac i ludzie zaczną odchodzić.

młody

W firmie pracuję od dwóch miesięcy, polecam! Trafiłem na fajną, pomocną ekipę szkoleniową. Pensja zawsze na czas, luźna atmosfera no i dbają o pracowników, we wrześniu idę z dziewczyną na koncert. Wiem, że cały czas szukają do pracy, także polecam.

Gutek
@młody

A jak pójdziesz na koncert to wróć pracować bo znowu będą szukać ludzi... Hahaha

@Gutek

A na jakie stanowiska obecnie szukają? Coś dla kobiet się znajdzie? Dajcie znać, jak się aktualnie mają sprawy z warunkami zatrudnienia w Polster (rodzaj umowy, podstawa, itp.).

Zostaw merytoryczną opinię o Polster Sp. z o.o. Sp.k. - Piła

• Jak się pracuje w Polster Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Polster Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polster Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polster Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Polster Sp. z o.o. Sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polster Sp. z o.o. Sp.k.