Opinie o ADR w Schijndel

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ADR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ADR o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADR w Schijndel

Magda Nowy wpis

Jakie stawki są u Was proponowane na rozmowie ?

Były pracownik Nowy wpis

Agencja mierna, przed przyjazdem mówili że dostanę auto lub będę wożony do pracy (koszt 5 euro tydzień) na miejscu okazało się że mam do pracy 8km tydzień miałem auto a później dali mi rower którym miałem dojeżdżać do pracy. Warunki mieszkaniowe takie sobie liczą 88euro tydzień za łóżko bo pokój 2 osobowy. W ofercie było że praca stała a dostajecie kontrakt który przedłuża się co tydzień jeśli pracujecie, czyli jesteście pracownikiem tymczasowym wg. kontraktu. Jak ktoś chce zarabiać na czysto 1000 euro za 180h pracy w miesiącu to może jechać

anonymous Nowy wpis

zgadzam sie z panem anonimem w calej rozciaglosci-niestety...

Dawid Nowy wpis

Podpowiedzcie coś o firmie. szkoda, że nikt nie pisze.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ADR? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
lysy

Ja pracowalem w 2008 i nie byli az tak tragicznie

tako17

Czy pracował ktoś przez Synergie przy szyciu dywaników samochodowych? Jeśli tak to jakie wrażenia?

Anonimus

Ogolnie to nie polecam pracowalem rok czasu w tej agencji[0 zwolnien] a nawet, nie moglem dostac jednego dnia wolnego, Hania W. to żmija uwazajcie na nią, Gosia wporządku 2 koordynator pracy jest malo, chociaz byscie 50 h mieli to i tak 200e nie zarobicie a czy sa godziny ? własnie ze nie ma. Niby high sezon a godzin nie ma caly tydz na 21 do 24, nowym daja godziny przez 2-3 tyg zeby nie uciekli a pozniej po 3 dni w tyg, ale to jest opinia synergie na docdacie Pozdro :D

Dawid Gramza

widze,ze tylko pozytywy zostaja a negatywne opinie sa kasowane:)powtarzam ADR to zlodzieje i idioci(niewazne pod jaka teraz nazwa kradna)moja opinia

Dawid Gramza

widac ze zlodzieje zmienili nazwe...ale i tak pozostana zlodziejami:)pzdr

pastor

No dokładnie, jakieś jaja chyba sobie robią. Możesz kolego fhfh napisać jednak coś więcej, bo powodów dla których nie byłes w pracy może być wiele, nie znamy też wersji ADR. Może nie dopełniłeś jakiś formalności, czy to jakiś klient się wycofał i nie ma co winić firmy? Napisałeś jedno zdanie, bez opisu sytuacji, to trudno wydac sprawiedliwą ocenę.

fhfh

ludzie podpisalem umowe miesiac temu! ani razu w pracy nie bylem!

nieznajoma

Ta firma to tragedia! Salarisy na -20euro! Za zgubienie klucza do domu kara 150euro, za zgubienie czipa tez kara! Wszedzie kary, czlowiek wraca o 3 w nocy, telefon rano dostaje zeby isc jak najszybciej, jak sie nie zgodzi - kara! W postaci kilku dni wolnego. Teraz urwania dupy juz nie ma, to Ludzie po 3dni pracuja w tyg. ale na transport z pracy czeka sie 1.5h czy wiecej czasem. Tekst wiadomosci 'wstepnie wolne, prosze byc pod telefonem' -oto wolny dzien. A pozniej sciagaja czlowieka w 20min do roboty nagle! Czasem soboty nie wyplaca, czy niedzieli... . Jak godzin nie notujesz to r*chac beda Cie na kazda strone. Osobiscie odradzam to biuro.

bela

Jeśli to teraz Synergie to odradzam - oszuści. Widzieliście solarisa na 25 E za tydzień pracy - ja widziałam! 20 do 30 h pracy. Masz ciągle przestój ale nie możesz wypić ani gdzieś pojechać, bo niby masz być dyspozycyjny 7 dni w tygodniu. Czasem wstajesz do pracy na 6 rano i jedzie na 3 godziny, a potem czekasz 3 kolejne na transport. Albo jeździsz jako kierowca rozwozisz ludzi, przywozisz do pracy i nikt Ci za to nie płaci. Masz sprawę służbową, choćby podpisanie umowy (15E za umowę, którą mają obowiązek z Tobą podpisać!!!) to powiedzą koordynator jest zajęty, przyjedź sam na własny koszt (nawet jak nie masz transportu). Jeśli chcesz wolny dzień - nie da rady, musisz kręcić, żeś chory, bo niby tyle roboty - jedziesz do roboty, a tu 3 h i do domu. Mieszkania - domki holenderskie z grzybami i regularnie okradane. polecam masochistom

grzes

pracowałem 3 lata temu przez pół roku.szkoda czasu.oszuści jakich mało!!!. do podpisania umowy pięknie. później tylko gorzej. wszystko mają w d.... nawet odkurzacza na domku nie było i przez pół roku próśb - pewnie do tej pory nie ma. Jak chcecie spokojnej pracy i pobytu w holandii wybierzcie inną firmę.I nie pocieszajcie się, że jakoś to będzie.NIE BĘDZIE - zapewniam.

liroy

pracowalem w tej firmie,i jest godna polecenia,

Marli

UWAGA ADR zmieniło nazwe na "Synergie"!!! ARD to totalna patologia, jedynie lizusy Gochy i Moniki mają jakieś "normalne" warunki, jeśli w ogóle można to tak w ADR nazwać. Absolutnie nie polecam pracy przez ta patologiczną agencję! Na szczęście koordynator żul Marian już tam nie pracuje (chyba zmienił agencję). Kierowcy nie mają nic płacone, a czasami muszą 1,5h wcześniej jeździć i zbierać ludzi do pracy. Koordynator potrafi zadzwonić i powiedzieć ze za godzinę masz być gotowy do pracy a jak się nie zgodzisz to dostajesz "karę" czyli kilka dni wolnego. Nawet pracownicy którzy pracują tam kilka lat mają po 2-3 dni w tygodniu pracujące. Naprawdę nie dajcie się wykorzystywać za granicą bo jest tyle agencji do wyboru i idzie znaleźć normalną agencję. Pozdrawiam

k3

zapomnialem dodac, ze i z takimi mozna walczyc. jak beda fikac zwiazki zawodowe ich uspokoja. i Polacy nie (usunięte przez administratora)sie za jakies 1000e na miesiac. wiem ze przeliczajac na pln to nie tak zle ale zyjemy tutaj. wiec zadna rewelka.

mała

Cześć Mi się tu podoba. Polecam tą firmę. Wszystko płacą i zawsze na czas.

kwiatek

Podjęłam pracę w firmie Adr około trzech miesięcy temu w dokdata. Praca mi się bardzo podoba. Pieniądze mam na czas i w domku też mamy ładnie. Z mojego punktu widzenia to jest mi tu dobrze.

Kola

A gdzie was wysylali do pracy? Pytam, bo mi zaproponowali prace w Docdata a mojemu chlopakowi "prace rozna" i sie zastanawiamy, czy skorzystac z tej oferty!

Zostaw merytoryczną opinię o ADR - Schijndel

ADR