Opinie o Hydac Sp. z o. o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hydac Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hydac Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydac Sp. z o. o. w Mikołów

Ogólnie powiem tak, firma stabilna, wypłata na czas – zazwyczaj do 10 każdego miesiąca, premia ? ha wszystko zależy od Kierownika, czyli on ma najwięcej a Ty jakieś tam ochłapy dostaniesz ale to było tylko raz, bo rok później już było jej mniej, bony faktycznie co roku ok 700 zł, ale nie wiadomo co będzie w tym roku – może już tego nie będzie bo przecież podatek od tego jeszcze biorą, a dało się 2 razy zrobić tak że podatku nie zabrali, no ale cóż zrobić jak to mówią jedni lepsze to niż nic, karta Multisport to taka że Ty płacisz za wszystko, Hydac nic nie dopłaca, imprezy ? no może raz w roku ale to wszystko takie naciągane, ludzie się specjalnie nie lubią, udają że jest inaczej, nie ma grania do wspólnej bramki, jest tylko mój dział, mój dział, tz. Każdy sobie ! W działach różnie – wszystko zależy od Kierownika, w DLS – Kierowniczka facetów uwielbia aż za bardzo !!! z kolei ładniejszych kobiet od Siebie to nie lubi – udaje, że tak, ale robi wszystko żeby Cię zgnoić najlepiej nie przez siebie, żeby dalej grać Twoją koleżaneczkę ! Kierownik Zakupów – ja Was proszę – same problemy z pracownikami, ale to ze starej ekipy, która się już wykruszyła – została chyba tylko 1 osoba, na stołek dostał się przypadkiem – nikt go nie lubi, zadufany w sobie, zresztą przeczytajcie opinie poniżej piszą tam o nim, Kierownik Działu Konstrukcyjnego – nie wiem jak on nim został nie posługując się żadnym językiem obcym, tz. Pan Procedura – ciągle wszystko by zmieniał, tak żeby jego dział totalnie nic nie robił – a nie ukrywajmy nie robią – ciągle gadają, wietrzą te swoje pomieszczenie, ale nadgodziny w sobotę to chętnie = dodatkowa kasa ! Kierownik Działu Jakości to tylko koleżaneczki, żeby na śniadanka razem chodzić do kuchni ! Ogólnie to polecam dla tych co nie chcą się narobić, ale z zarobkiem to już różnie jest – zależy czy lubi Cię szefowa!

Ból duszy niewybranych na kierowników w tej firmie jest niczym lament dusz przeklętych w polskim sejmie na byle konferencji. Oj zawiść i jad przeziera. A wystarczy złożyć i zawalczyć o nowy własny status pryncypała. Pozostaje życzyć żeby świeży podwładni po kiblach, kuchniach, bramach, magazynach a w końcu Go Worku waszych poczynań zbyt głośno i szybko nie rozliczyli. Bo twarzą w twarz wszak ich nie nauczycie skoro dotąd to w krew nie weszło. Idzie w Hydacu ku lepszemu skowytu Wilka od rana na hali nie słychać. W kuchni jakby luźniej. Pozostaje zadać pytanie. Skoro tak im źle tu było to po co wracają na stare (usunięte przez administratora) po romansach z innymi pracodawcami, jątrzą w klikach z daleka, dopytują, płoty nadal jak gąbki chłoną. Ładnie to tak ? Umowy za nikogo tu nikt nie podpisuje, szlaban zawsze można otworzyć na bramie. Ej Mleczko miał by używanie.

Aplikowaliście do pracy w firmie Hydac Sp. z o. o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Specjalista Ds. Zakupów są korzystne?

Agnieszka

Zarobki negocjowane są indywidualnie. Jestem zadowolona. Zawsze można negocjować warunki umowy o pracę. Nic nie dzieje się tam pod stołem.

Kamil

@patryk a co nikt się na serwisanta nie zglasza? Ile płaca ?

@Urszula

Firma działa od 13 lat. Najwyraźniej w Poznaniu jest to stanowisko rotujące. Serwis zatrudnia osoby dyspozycyjne do ciągłych wyjazdów w tym zagranicznych. Trzeba być maksymalnie samodzielnym i wykwalifikowanym specjalistom aby podjąć się tej pracy. W momencie aplikacji niektórym osobom wydaje się to praca marzeń jednak później okazuje się, że to niełatwy kawałek chleba dla każdego. Tego typu pytania świadczą o nieznajomości zagadnienia oraz nie przeczytaniu historii firmy. Garaż działa w całej Europie dostarczając komponenty na cały świat. Kto nie spróbuje zaaplikować ten pozbawia się szans na pracę.

Andzia Nowy wpis

cześć, do dziś uważacie, że konstruktor tutaj ma w zasadzie lekko? Takie komentarze pojawiły się z w zeszłym roku a ja z aktualną ofertą przychodzę. Piszą w niej, że czas pracy może być elastyczny. W jakim zakresie mogę to rozumieć? W jakich godzinach się pracuje?

Daro Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 godziny.

Jeżeli chodzi o stanowiska robocze to gdzie jest najlepiej się dostać (praca/wynagrodzenie) są jakieś konkretne działy które lepiej zarabiają? Magazynier? Monter? Są stanowiska kontrolera jakości?

Embedded Software Engineer C / C++ - od początku miesiąca poszukują na to stanowisko, po komentarzach widzę, że na mechanika trudno było doczekać na odpowiedzi, może przy IT będzie inaczej? : ) chce poznać wasza ocenę i to czy według was warto udać się na rozmowę. spełniam wymogi

Kandydat Nowy wpis

Hej, Proszę o Wasze opinie, czy warto aplikować do Hydac ? Dodam, że ukończyłem studia o kierunku Mechanika i Budowa maszyn, posiadam również pewne doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej. Proszę o opinię za i przeciw ???? Pozdrawiam, Kandydat

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hydac Sp. z o. o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Projektant Układów Hydraulicznych / Inżynier Projektu? Podziel się swoimi wrażeniami!

Hej, Proszę o opinię na temat pracy w Hydac, ukończyłem studia o kierunku mechanika i budowa maszyn. Posiadam pewne doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, natomiast nie wiem, czy warto aplikować ? Jakieś argumenty za i przeciw? Z góry dziękuję za odpowiedzi, Pozdrawiam kandydat

Luiza

Chcę aplikować do roli specjalista ds. Sprzedaży Produktów E-Mobility w Dziale Technicznym. Chyba benefit w postaci opieki zdrowotnej ruszył już, bo go oferują? W jakim procencie dofinansowują kursy i szkolenia? Stanowisko wygląda na mocno mobilne, czy auto służbowe daje radę?

Czy Hydac Sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Yyy

A jak opinie o stanowisku konstruktora ?

Spokojnie
@Yyy

Dobra kasa z nadgodzin, mało stresu, niewielka odpowiedzialność. Polecam każdemu kto szuka lekkiej i przyjemnej pracy.

Ewela

Zarobki montera instalacji jakoś się różnią w zależności od tego, czy ma te uprawnienia do 1 kV, czy nie? Mąż ma, jest zainteresowany składaniem dokumentów tutaj, do Mikołowa (pod Poznań nie chcemy jechać, póki co :)) Może ktoś napisze, jak się ogólnie pracuje w firmie, czy obejmują ubezpieczeniem i opieką medyczną całą rodzinę pracownika?

spoko
@Ewela

Wchodzi za niedługo LUXMED, do tej pory nic nie było. Mają być różne opcje. np. 1. Wersja standard tylko dla pracownika bez rodziny , firma dopłaca większość kwoty, pracownik kilkanaście zł / miesięcznie. 2. Jak chcesz rodzinę objąć LUXMED to pracownik musi dopłacić, nie mam tej tabelki przed oczami, z pamięci piszę 100-200 zł/miesiąc.

ByłyPracownik

krótko i zwięźle. patrzac na produkcje gdzie pracowałem, no cóż jeśli chodzi o monterkę to są dwie strony tzw. pupilki Majstrów i Kierownika i ci którzy nie wchodzą bez masła tam gdzie słońce nie dochodzi, brak socjalu, co na te czasy w firmie to aż dziwne, raz w roku bony, gdzie zawsze słychać to samo czyli nie wiadomo czy będą, albo jak będą to obniżone i mamy się cieszyć że cokolwiek dostajemy. największą porażką to jest chyba dział "przygotówki" i może jako sam dział w miare sprawnie działa to Chłop który jest tam Majstrem to jedno wielkie nieporozumienie. brak jakichkolwiek Manier, zero szacunku do pracowników, ciągłe kłotnie z każdym no po prostu masakra a spróbuj mieć własne zdanie które sie nie zlewa z jego to krzyż na droge. jak to stwierdzili że szkoda żeby taka osoba się marnowała..współczuje pracownikom którzy muszą się męczyć z nim na tym dziale. jeśli ktos chce się przyjąć do Hydaca to praca jak najbardziej jest okej, wypłaty na czas ale OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM PRZYGOTÓWKĘ ! jak zaproponują ten dział to lepiej odpuścić bo prędzej czy później dostaniecie przy nim na głowe Trust ME.

Sam robisz to o czym piszesz. Oczywiście musiało się konstruktorom dostać. Taki mądry jesteś to usiądź i wymyśl. Dlatego odszedłem. Wszystko wina konstruktorów, zero wsparcia z innych działów. Tylko żeby udowodnić że lewus z konstrukcyjnego błąd popełnił. Technika wojny między działowej wprowadzona przez starego ma się dobrze w rękach nienawistnych pracowników, którzy tylko drugiemu na ręce patrzą. Bawcie się tam dobrze.

5600 netto

@Kandydatka

I to pewnie podstawa, tak? A czy przysługują do tego jeszcze jakieś dodatki / premie może?

Tak warunki pracy bardzo korzystne. 8000 netto, każdy ma laptop, najlepsi auto służbowe. Nic nie trzeba robić. Można siedzieć na komórce lub na necie. Szkoda tylko ze fejs zablokowany przez IT.

Krystyna
@Ania

W takim razie jak zostać najlepszym skoro twierdzisz, że nic nie trzeba robić? Jakiś konkurs na nicnierobienie? :p

@Krystyna

Najlepszym bywał ten co coś pracował.

@Ania

"coś"? tzn., co robił? czyli inni wcale nie robili a on za wszystkich czy jak?

Zakupowiec

Nie narzekamy. Kierownik ludzki i można się dogadać, a ekipa przyjazna i pomocna.

Daria
@Ania

Chyba Cie ponioslo.... Pracuje tutaj i nie mam laptopa a najlepsi auta nie maja tylko kierownicy i ci co wiedzą z której strony polizać. Z wynagordzeniem to chyba dla pracownika ktory robi lata i juz zaszedl wyzej niz inni.

Agnieszka

Mariusz

Ale to mówisz o osobie z umową o pracę na czas nieokreślony? Dziwna sprawa. Ja właśnie robię małe szukanie informacji na temat tej firmy, bo tak rozważam, czy warto ewentualnie aplikować. Mam uznawać, że to stabilna praca, czy nie bardzo? Bo zaniepokoiła informacja, że za zajście w ciążę zwalniają. Może tu było inne podłoże tego, co?

x
@Mariusz

Znam przypadki, gdzie w czasie ciąży umowa była przedłużana. Sama ciąża nie jest tam na pewno argumentem do zwolnienia.

@x

Zgadzam się pracuję ponad rok. Koleżanki wracają z macierzyńskiego czy wychowawczego do pracy w danym dziale i tyle. Jeśli zmieniają pracę to z własnej woli bo np potrzebują innych godzin pracy, itp. to już decyzję każdej z kobiet.

Kamil

@patryk a co nikt się na serwisanta nie zglasza? Ile płaca ?

@Kamil

W Wielkopolsce cały czas szukają Pracownika Serwisu, ogłoszenie pojawiło się ponownie. Nie napisali w ogłoszeniu ile płacą. Serwisanci z garażowych firm się do niczego nie nadają.

@Patryk

Jedni szukają Yeti, a inni HYDAC Wielkopolska serwisanta!

@Patryk

Nie udało się znaleźć tego lata pracownika serwisu. Nikt dzisiaj nie chce pracować w niemieckiej garażowej firmie. W polskich garażach płacą lepiej i nie trzeba pracować w niemieckim porządku.

@Patryk

HYDAC niemiecka firma która cały czas szuka serwisanta w Poznaniu od trzynastu lat. Każdego roku dwa trzy ogłoszenia. I ciągle nic.

Urszula
@Patryk

Od 13 lat to ogłoszenie jest dodawane? Co może być powodem tego że tyle czasu szukają? Zgłasza się ktoś? Byl ktoś na rozmowie na to stanowisko?

@Urszula

Julia

Natrafiłam na ogłoszenie na pozycję Automatyk projektant na stronie internetowej firmy. I szukam info o kasie. Wiecie, jaka jest stawka na start dla osoby z doświadczeniem? Może ktoś zna chociaż widełki płacowe?

specjalista ds. zakupów

hahahaha znowu szukacie? serio? nie dziwota, jak po rozmowie kwalifikacyjnej nawet was nie stać na feedback. Powodzenia dalej

@specjalista ds. zakupów

A jak sama rozmowa wyglądała? Czułeś, że byli zadowoleni? O co pytali?

Ponownie
@specjalista ds. zakupów

W tym dziale ówcześnie kierownik nie patrzył na doświadczenie tylko jakiej jesteś płci. Kobieta - ok, facet - od razu kandydatura odrzucona. Teraz ponownie wystawione ogłoszenie. Słabo to świadczy o pracodawcy, jak ma takie podejście. Nie ma się jednak co irytować, ja życzę dalej powodzenia. Szukajcie możne znajdziecie. P.S - dobrych pracowników coraz mniej na rynku, wiec teraz Ci wartościowi popatrzą na was.

Upper

Dno

@Upper

A wodorosty gdzie zgubiłeś? ;p Chociaż widzę, że jeszcze tu pracujesz, to chyba aż tak źle to nie jest?

Bronisław

Z nicku wnioskuje że interesuje cię tu praca. Jakie stanowisko? Bo ja też chciałbym wysłać CV. Jakbyś się zdecydował na rozmowę to napisz czy dobrze płacą? Bedę wdzięczny za info.

młodziak
@Bronisław

idź na rozmowę to się dowiesz, każdemu płacą inaczej.

Izabela
@młodziak

Czyli jest to uzależnione od doświadczenia, umiejętności?

Upper++
@Upper

Właśnie że nie. Korporacja która ma kasę i zaplecze technologiczne/doświadczenie w danym zakresie przemysłu. Mniejsze firmy korzystają z produktów i rozwiązań Hydac. Problem firmy to HR i sytuacja wewnątrz. Jako nowy pracownik masz szansę na stabilną pracę, stanowiska zostały już zajęte przez ludzi ze stażem bez wiedzy ale ze stażem pracy. Kultura pracy niby jest ale dla wglądu PIP, @ piszą grzecznie rozmawiają między sobą inaczej, wyścig szczurów do przelewu, i tu zaczyna się robić ciekawie. Zarząd nie wie co się dzieje w firmie. Błędy są zatajane straty nie ujawniane chyba że uda się to przełożonym bezpośrednio przypisać do podwładnego. Jak lubisz korpo intrygi brak zasad to pieniądze czekają na ciebie.

Co jaki czas w Hydac Sp. z o. o. można ubiegać się o podwyżkę?

Namber łan

Jak donosisz na kolegów do kierownika to majster nawet sobotę ci załatwi. Kiedyś tak było.

Kamila
@Namber łan

niby ta pracująca sobota to benefit, tak mam rozumiec ze tylko dla wybranych ? aż tak dobrze płatna jest?

Witam serdecznie, dość często pojawia się ogłoszenie na stanowisko Pracownik do obsługi klienta zagranicznego. Z czym to jest związane? Sami odchodzą czy są zwalniani? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku? Zastanawiam się czy składać CV czy nie warto.

Zbyszek

Odchodzą pracownicy.

@Zbyszek

Czy w Hydac występuje zjawisko (usunięte przez administratora) ?

@Kandydat

Lekka robota, brak limitu czasu na obiad, kawę, papierosa, luźne rozmowy. Wymagania niskie, w zasadzie zero odpowiedzialności i stresu. Szczerze polecam, wypłata też się zgadza.

@Kandydatka

Serio taki lajkcik jest? To czemu tak często pojawia się ogłoszenie na to stanowisko? Zaczyna się ludziom nudzić jednak? ;)

@Sylwia

Może kierownik słaby ?

Grażyna
@Kandydat

A to co znowu jest oferta na kierownika, gdzie ty to widzisz?

qwerty
@Kandydat

pracowałam na tym stanowisku :) Napisz maila to chętnie opowiem Ci co nieco o Pani kierownik (z małej litery ;))

Kamila
@qwerty

opinie tutaj są anonimowe, nie możesz otwarcie napisać o pracy na tym stanowisku ?

8Gwiazdek

Firma, która utknęła głęboko w PRL-u tak bym to ujęła. Atmosfera w pracy o zgrozo, jeden pod drugim dołki kopie, ludzie na ciepłych posadkach od kilkunastu lat nie do ruszenia, myślący, że pozjadali wszystkie rozumy, a prawda taka, że nic w życiu poza tą jedną firmą nie widzieli. Dbałość o pracownika i warunki pracy tak jak powiedziałam wcześniej PRL.. Wydawać by się mogło, że firma która wywodzi się z Niemiec będzie cechować się porządkiem, ładem itp. - wręcz przeciwnie. Jeden wielki chaos - 0 organizacji, 0 wdrożeń dla pracowników, szkoleń itp. Dbałość o pracownika i jego komfort w pracy na poziomie zerowym. Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać, zdobywać cenne doświadczenie itd. to szczerze odradzam, natomiast jeśli lubisz pracę pod ciągłą presją, krzykami, i podkopywaniem dołków to serdecznie zachęcam.

@8Gwiazdek

Czy tak jest w całej firmie? Czy są działy, które szczególnie nie polecasz?

Gwiazda
@8Gwiazdek

Pracuje się pod bardzo dużą presją. Brakuje współpracy pomiędzy działami. Niechęć pomiędzy działami na bardzo wysokim poziomie. Wewnątrz działów ludzie raczej dobrze się dogadują. Na porządku dziennym jest bezpośredni donos do dyrekcji, nie ważne czy prawdziwy, ważne że dotarł zanim druga strona się odezwała.

@Kandydat

Jak się pracuje w logistyce ? Warto składać podanie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hydac Sp. z o. o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Hydac Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydac Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydac Sp. z o. o.?

Hydac Sp. z o. o.
2.4/5 Na podstawie 210 ocen.
  • Reymonta 17
    43-190 Mikołów