Opinie o Hydac Sp. z o. o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hydac Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hydac Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydac Sp. z o. o. w Mikołów

radek

Cześć.Zamierzam złożyć CV w tej firmie, ale chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki na produkcji?

Patryk

Inżyniera ds. sprzedaży w Poznaniu firma szuka od 15 lat.

Enter

Nie wiem na czym to polega,ale w Poznaniu poraz już nie wiem który, firma poszukuje pracownika na stanowisko inżyniera ds. sprzedaży komponentów hydraulicznych. To jest jakaś masakra i powinno to być jakimś ostrzeżeniem dla potencjalnych kandydatów. Żadna firma jak ta, nie zmienia pracowników jak rękawiczki jednorazowe !!!!!!!!!!!!!!! Zanim podpiszesz umowę na czas określony zastanowić się dobrze. Po to jest Gowork żebyś wiedział i nie żałował decyzji!

owner

Witam czy ktos moze napisac szczerze na temat firmy w Mikolowie.Zarobki itp. I czy przyjmuja bez doswiadczenia ??

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hydac Sp. z o. o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Projektant Układów Hydraulicznych / Inżynier Projektu? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
Zadowolony

Narzekacie, a najważniejsze - czyli wypłaty - są na czas. Cieszcie się że macie pieniądze regularnie, w innych firmach dają wypłaty na raty. Dziś 1 czerwiec, pieniądze na koncie już do południa. A jak ktoś uważa że mało zarabia, zawsze może spróbować poszukać innej pracy - w końcu wolny rynek.

mat
@Zadowolony

Hahaha.Polska - kraj w ktrórym ludzie mają się cieszyć, że wypłaty są w terminie. A co to ludziom łaskę robią?

Hanys elektromechanik

A ja to se dłubie w garażu. Garaż dzierżawie od tescia. Klucze mam niemieckie po dziadku. Dziadek z Berlina przywiozł, zdobyczne. Dziewietnastke to mam z "hakenkrojcem" a siedemnastke z „glapą”. Wizjonerow omijam z daleka. Na koniec roku i tak wyjdę lepiej niż w biedo pensyjka w idealnym porządku. Jak wspomnę HYDAKA to krzyczę na Gienka: (usunięte przez administratora)Phracować, PHHHHRACOWAĆ! A jak ci się nie podoba to rauuuuussssssss!!!

TEREFERE

Te Krzysiu M.teraz se poczekasz na te pieniadze 3 miesiace jak u prywaciarza i co zatkało kakao.Dalej se chwalisz...?

admin

Jak widać kolega, który wyraził swoją negatywną opinie o biurze w Poznaniu nigdy w nim nie był. Nie jedna firma z wyższej półki może pozazdrościć profesjonalnej organizacji zaplecza serwisowego nie wspomnę o idealnym porządki jaki tam panuje.

admin

NIE JEDNA GARAZOWA FIRMA WYGLĄDA LEPIEJ NIŻ HYDAC W POZNANIU.

qwert
@admin

Nie wiem o czym mówisz. Nie jedna garażowa firma mogła by pozazdrościć wyposażenia warsztatowego i diagnostycznego jakie ma Poznań. Warsztat założony z rozmachem i wiżją. Ktoś kto to zaprojektował i zrealizował miał głowę na karku.

Patryk

Dotyczy Inżynier Sprzedaży (Hydraulika siłowa)Poznań. Czy na wyjazd do klienta trzeba uzyskać pisemną zgodę? Czy Inżynier z poprzedniego naboru się wypalił? Czy się nie nadawał?

Ktosik
@Patryk

Nie trzeba podpisu, ale musisz przedstawiać plan wyjazdów do klientów do akceptacji na cały tydzień. Odpowiadając na drugą część to się wypalili, ale psychicznie. Do puki jesteś firmę potrzebny to jest wszystko ok. Ale jak masz spadek formy to Cię traktują jak zbędne narzędzie. Płacą dobrze, ale atmosfera jest jaka jest.

Patryk

Jak pozwalaja oddychac w pracy to musza byc OK.

arek

Jacuś czemu się nie podpisujesz swoim imieniem i nazwiskiem :)

Krzysztof Moszyński

Czy Wy zastanawiacie się co piszecie??? Firma płaci na czas, szefostwo jest naprawdę OK, w jakich czasach żyjecie? Idź do prywaciarza i czekaj 3miesiące na wypłatę!!! Ciekawe co będziesz ćwierkał ;) Dla wiadomości nie wchodzę nikomu w 4 litery bo nie nawidzę tego, pozdrawiam

kandydat

Bylem na rozmowie, pieniądze w zależności od kompetencji, wymagania bardzo sprecyzowane. Widać ze pani kierownik jest konkretna i zotientowana, wie o czym mówi.

kierownik

małe tzn jakie? i jaka atmosfera w Poznaniu? Warto wybrać się na rozmowę? jak kierowniczka oddziału Poznań? Pozdrawiam

drosselklapa

Pieniądze są na poziomie, ale za wiedzę można dostać więcej w innych firmach, tym bardziej w Poznaniu. No i co wazniejsze od pieniedzy, to fakt ze w innych firmach nie ma takich "starszych panów", którzy dawno powinni sobie nogi ogrzewać termoforem...

adi
@drosselklapa

Pieniądze, które proponują na stanowisku kierownika-koordynatora serwisu w P-ń są małe. W dobrej firmie więcej zarobi mechanik liniowy. Najlepsze, że po 3m próbnych proponują umowę na 3 lata bez podwyżki i premii(wiem z autopsji). Pierwsze wpisy na forach o naborze na to stanowisko pochodzą z 2011r. Niezły przemiał?

Moze ktos chetny? Production and Test Technician HYDAC - Witney UK

zainterespwany
@kamil

Czy wHYDAC - Witney UK też rządzi taki starszy pan jak w Mikoloweie, bo jezeli tak to wolę sobie innej pracy poszukać. Napis z coś Więcej o tej pracy w Hydac UK

hydroaku

Aktualnie jest w necie ogłoszenie na kierownika serwisu w Poznaniu.Krąg zainteresowanych jest jednak bardzo ograniczony ze wzgledu na specyficzną wiedzę. Ci ktorzy byli by odpowiednimi kandydatami mają dziś lepsze oferty i znają środowisko Hydac. W Poznaniu ruszy się dopiero gdy ... Mozliwosci sprzedaży usług i części są na rynku poznańskim olbrzymie.Rejon bardzo uprzemysłowiony z olbrzymim niemieckim kapitałem. Bezrobocie wśród kadry kierowniczej i fachowców praktycznie na poziomie zerowym. Poznań to nie Pcim Dolny ... resztę sobie dopowiedzcie. Szkoda tylko że możliwości firmy nie są na tym terenie wykorzystywane.

ac/dc
@hydroaku

To co Hydac proponuje na tym stanowisku to jest słabo jak na Poznań no i niepoważne podejście do przyszłego pracownika. Wygląd firmy i renoma budzi zaufanie ale gdy na przedbiegach zaczynają się niedopowiedzenia i znaki zapytania to trzeba dać sobie spokój.

kamil

Jak by kto potrzebowal robote. (usunięte przez administratora)

@kamil

wymazano HYDAC UK

tubylecobserwator

Na ogrodzeniu biura w Poznaniu pojawił się szyld " lokal do wynajęcia". Czyżby zaczynali się powoli zwijać?

Zostaw merytoryczną opinię o Hydac Sp. z o. o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Hydac Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydac Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydac Sp. z o. o.?

Hydac Sp. z o. o.
2.4/5 Na podstawie 210 ocen.
  • Reymonta 17
    43-190 Mikołów