Regionalny Dystrybutor IRobot

Bielsko-Biała

Opinie o Regionalny Dystrybutor IRobot

Mrs Novaq 2011-05-14 20:00:05
Powiem tak: Jeśli macie kase i bogatych znajomych oraz troche tupetu to jest to dla was idealna praca. Ja nie posiadam żadnej z powyższych rzeczy więc wytrzymałem tam tylko 2 m-ce. Na początku wiadomo wciskanie kitu darmowe szkoloenia, duży rynek zbytu i wysokie zarobki. oraz co mnie ucieszyło mieli dopłacać za paliwo. (usunięte przez administratora)no prawda, wygląda to tak że płaca tylko przez pierwszy miesiąc i tylko pod warunkiem dostarczenia pełnej listy dwudziestu znajomych od klienta. Ludzie kto wam da 20 swoich znajomych ? Ja przez jakiej 25 spotkań wycyganiłem 2 takie listy a i to tylkko od moich znajomych których poprosiłem o pomoc. Co do zarobków to nie powiem płacą dobrze ale prowizyjnie czyli jak nie sprzedaż do nic nie zarobisz. Ja przez 2 m-ce jeździłem jak debil po ludziach którzy zarabiają 1500zł/mc i kto mi kupi produkt warty 4000 zł. Za te dwa miesiące zarobiłem uwaga 60 zł (za te listy znajomych!!) Najlepsze zaczęło się jak z tamtąd odszedłem. Zaczęli z totalnym tupetem dzwonić do ludzi z moich list i na siłę wciskać im spotkania. Mam teraz u wszystkich przesrane i nikt nie chce ze mną nawet rozmawiać. Na przyszłość mówię. Jak przyjedzie do was jakiś "przedstawiciel handlowy z tejże firmy nie dawajcie mu żadnych list znajomych bo możecie skończyć tak jak ja. To tyle ode mnie ja mam zdecydowanie złe przeżycia z tą firmą. może ktos miał inaczej. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Regionalny Dystrybutor IRobot - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regionalny Dystrybutor IRobot