ATERIMA MED

Opinie o ATERIMA MED

Yulia

Виїхала з Атерімою перший раз і було в порядку. Спокійна робота, гроші на час. Фірма коректна.

Barbara S.

Wspolpracuje z wami już ponad 5 lat i nigdy się nie zawiodlam. Na koordynatorach i calym zespole pan pielęgniarek zawsze można polegac:)

Ewa G.

jest rok 2022 a ja nie zmieniłam zdania na temat pracy w Aterima Med.Jestem nieustajaco zachwycona tym,że mogę w tak dobrej firmie pracować.Doszło parę powodów -jeden związany z moim parodniowym pobytem w szpitalu w Niemczech -codziennie dzwoniły do mnie panie z Działu Pielegniarskiego i koordynatorki,pytając mnie o stan zdrowia,podpowiadając co powinnam zrobić itd.,z wielka empatią wysłuchiwały moich zwierzeń,dzieliły sie ze mna swoimi doświadczeniami.Były ze mna cały ten bolesny czas/bolesny bo miałam lumbago ,kto przeżył ten wie/A jeszcze dodam,że nie musialam dokładac z własnej kieszeni,wszystkie koszta pokryło ubezpieczenie,którym objete sa opiekunki . Zawsze po rozpoczęciu nowego zlecenia dzwoni koordynatorka pytając czy wszystko zgadza się ,czy mam problemy itp.Naprawdę mozna czuc się zaopiekowanym..A druga sprawa - Aterima uruchomiła cotygodniowe szkolenia związane z opieką nad seniorami,.Webinary prowadzone są przez panie mające długa praktykę w opiece,przekazują nam swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną,można zadawać pytania na szkoleniach ,dzwoniąc ,mejlując bezposrednio do pielęgniarek.To jest nie do przecenienia ,opiekunka dostając zlecenie wie czego się spodziewac ,na co zwrócić uwagę,co zrobic w konkretnych przypadkach. Opiekunki ,które straciłyby finansowo przez wprowadzenie Nowego Ładu ,dostały wyrównanie finansowe. Mogę tylko powtórzyć i zachęcić panie, które szukają pracy w opiece -Warto pracować w Aterima Med.To naprawdę najlepsza firma,dba bardzo o prawa opiekunek i zapewnia im bezpieczeństwo,pozdrawiam ekipę Aterimy i dziekuję

Ірина

Їду від фірми "ATERIMA MED" вперше! Але переглянувши регістрацвйні документи в Інеті, широкий спектр діяльності на території Польщі і не тільки, зрозуміла, що це надійний, сталий роботодавець! Спілкуючись з працівниками-консультантами, керівниками відділів - панянками Ілоною, Ольгою, Русланою переконуюся, що вони уважні та добропорядні до кожного! Врахують всі наші, Опікунок, побажання та життєві обставини, зроблять все якнайкраще для робітників і, звичайно, клієнтів, про яких розповідають з великою повагою і любов'ю! Рекомендую і впевнена у плідній співпраці!

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja w porządku, wszystko telefonicznie. Sprawdzali czy umiem niemiecki i zaproponowali mi niezłe warunki.

Pytali o niemiecki i o rekomendacje z innych firm

Anka

Dla mnie najlepsza z firm w opiece. Dobre pieniądze dobry kontakt, organizują webinary, w których można się wielu rzeczy douczyć, organizują również lekcje niemieckiego. Polecam

xxx

zgadza się!

Walentyn M.

Polecam współpracę z Aterimamed!!!

Wojciech C.

superowa firma polecam jest godna zaufania ,pomocna i bardzo odpowiedzialna

Elżbieta N.

Polecam ATERIMA MED -pracuję od lat z tą firmą ,mam możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez webinary w zakresie opieki nad osobami starszymi,także w zakresie nauki j.niemieckiego przez kontakt z lektorem,szybka reakcja ze strony koordynatora i zespołu Aterima Med.,dobra organizacja i kontakt.POLECAM!!!

Beata K.

Wir arbeiten schon lange mit ATERIMA zusammen und sind zufrieden. Die Firma ist sehr gut, sie arbeiten ehrlich. Ich empfehle sie gerne weiter.

wera

Bardzo dobra firma do wyjazdów do niemiec.

Wiesiek

dobra firma, pojawiają się u nich oferty dla mężczyzn, dlatego korzystam i jeżdżę z nimi.

Roksana

Oferty mają sprawdzone i dlatego z nimi jeżdżę, bo nie trafiłam na minę, a z innymi firmami to różnie bywało. Od lat tak zarabiam i niejedno widziałam. Ci piszą w ogłoszeniach jak jest.

Dzień dobry Chciałabym zapytać o rozmowę kwalifikujaca do pracy dla opiekunek, jak to wygląda i czy trudno ja przejść? Jaki realny poziom jest wymagany do tej pracy? Oraz jakie fotele są w busach czy wygodne i mozna się rozłożyć? O której godzinie są wyjazdy z Polski i ile średnio taka podróż trwa, czy są postoje itp? Będę jechała pierwszy raz ale nie wiem czy poradzę sobie bo mój niemiecki jest bardzo początkujący. Z góry dziękuję za pomoc :)

@Monika

Dziękujemy za komentarz. Staramy się dobierać oferty pracy do kompetencji i możliwości każdego kandydata, z poszanowaniem jego potrzeb, umiejętności językowych oraz preferencji. Rozmowa może odbyć się zdalnie, co jest niezwykle wygodną formą, która pozwala uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym bez wychodzenia z domu. Większość naszych Opiekunów dojeżdża na miejsce zlecenia busami ATERIMA MED, w których podróżują wyłącznie nasi Opiekunowie. Pozostajemy w stałym kontakcie z kierowcami i dbamy o to, aby przejazdy były realizowane z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Wszelkie szczegóły (w tym godzina odjazdu) są wcześniej ustalane, może więc być Pani pewna, że podróż jest niezwykle wygodna. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz do kontaktu z nami: www.aterima-med.pl/kontakt

Renata
@Monika

To ja jeszcze ze swojej strony dopowiem, że ja znałam niemiecki o tyle o ile i mnie wzieli a teraz po paru wyjazdach już mówię dobrze, także najważniejsze się przełamać. Nie ma się co stresować, bo zawożą i przywożą, także podróż bardzo fajnie ogarnięta i wygodnie jest. Kierowca normalnie zatrzymuje się ludziom do toalety i nie ma problemu z tym po drodze. Firma w porządku. Płacą na czas.

@Monika

Monika kompletnie się rozmowy nie bój. To bardziej taka pogadanka, że czemu chcesz wyjechać, co by cię interesowało, czy masz doświadczenie i takie tam. Rekruterka jest bardzo miła, także wspominam fajnie.

@Renata

rozumiem, czyli po kilku wyjazdach ogarnela Pani juz jezyk? to rewelacja, bardzo dobrze i gratuluję !! :)

Renata
@Monika

Tak. W sensie to nie było tak, że wcześniej nie wiedziałam nic, ale na pewno nie mówiłam płynnie. Najwięcej człowiek uczy się języka w praktyce, bo jak musi mówić, to się z czasem przestaje bać odzywać. No i stale poznaje się nowe słowa. Moim zdaniem wyjazd to najlepsza forma nauki.

Monia
@Renata

Też jechałam mocno tak sobie znając język, a po trzech wyjazdach już mam poczucie, że mówię nieźle. Najważniejsze, że podopieczna rozumie o co mi chodzi. Warto jechać i się sprawdzić.

Karo.Lina

Ja uznałam, że wyjadę na próbę i tak jeżdżę już trzy lata. Łatwo przywyknąć. Firma całkiem w porządku.

Anka

Dobra firma do współpracy. Interesją się opiekunem w trakcie zlecenia, wynagrdzenie w porządku. Mogę polecić

Monia
@Anka

Potwierdzam! Bardzo na plus to, że koordynatorki starają się omawiane z nimi kwestie doprowadzić do końca i nie olewają sprawy.

@Anka

rozumiem ze niedawno z nimi wpsolpracowalas? czy dlugo trwalo zalatwienie pracy ?

Wanda

skoro jest tak źle z osoba ktora sie opiekujesz to nie mozesz prosic o zmiane na inna? nie ma o tym nic w warunkach pracy ktory podpisywalas przed wyjazdem?

Gocha
@Wanda

Nic mi nie powiedzieli ze jest tak źle.Jak przyjechałam to mi się oczy otworzyły.Miala być taka życzliwa i pogodna staruszka.

@Gocha

Każdy Opiekun posiada swojego Koordynatora. Zawsze w nagłych sytuacjach zachęcamy i prosimy o kontakt z nami bezpośrednio, abyśmy byli w stanie zareagować.

@Gocha

dzwonilas w koncu do swojego koordyatora i opisalas sytuacje? zareagowali ?

Mariola
@ATERIMA MED

Każdy ma jak się wyjeżdża to dzwonię kilka razy a jak zjedzie to nikt nie oddzwania ciagle wszyscy zajęci to jest nie do pomyślenia

@Mariola

Dziękujmy za opinię. Zachęcamy do skorzystania z funkcji dostępnej na naszej stronie: "Zamów bezpłatne połączenie", dzięki której kontaktujemy się na Państwa życzenie.

Ciekawa

W St.Wendel?

Magda
@Mariola

Prawda

@Magda

Dzięki funkcji "Zamów bezpłatne połączenie", którą odnajdzie Pani na naszej stronie, możemy skontaktować się w dogodnym dla Pani terminie.

Ludzie tu wypisują cuda, a przecież te wszystkie firmy są jednakowe. Korzystam zawsze z tej która daje wysoką premię w danym momemcie, bo wiadomo że chodzi o pieniądze. Jeżdżę z nimi bo płacą.

Witold
@Anna

To te premie się zmieniają? Kwota nie jest stała ciągle? Ile teraz tu dają?

@Witold

Są różne. Świąteczne, wakacyjne itd. Teraz w czerwcu to do 2650. Na stronie zawsze piszą co i jak. Ja sobie jeszcze zawsze dzwonię potwierdzić. Jak się wejdzie na ich główną stronę to tam jest napisane.

Olka
@Anna

Dokładnie tak. Najlepiej sprawdzać na stronie bo są premie z różnych okazji. Co w sumie jest fajne, bo to zawsze dodatkowa kasa.

Pracownik z długim stażem

Mika zgadza się żenująca niska stawka podatkowa

Halina
@Anna

Moje wynagrodzenie z premia bylo nizsze od wynagrodzenia bez premii. Wiec tak wyglada placenie premii. Pozdrawiam.

Julita

Nie znałam niemieckiego nie wiadomo jak dobrze i jadąc po raz pierwszy bardzo się stresowałam, ale super że firma uznała, że jednak da mi szansę, bo najwięcej języka człowiek uczy się już tam na miejscu. Nie ma co się bać na zapas.

Maria Andriuk

Polecam wszystkim pracy w Niemczech od Aterima Med!!! Miałam kilka wyjazdów od firmy i byłam bardzo zadowolona z organizacje wyjazdu ta wypłaty wynagrodzenia. Webinary szkoleniowe są bardzo pomocne plus Opiekunie w dodatek otrzymują sertyfikaty w polskim ta niemeckem języku. Nie wszystko było idealnie ale jak mówisz o tym to otrzymujesz szybko w odpowiedź maksymalną zmianę... Aterima Med - firma która zawsze slysze i myśli o tym co można zmienić w sytuacjach nie komfortnyh dla opiekunów.

Olaa
@Maria Andriuk

Pełna zgoda, że starają się bardzo dbać o opiekunki. Koordynatorki zawsze się realnie przejmują, by wszystko było ok.

Kryśa
@Maria Andriuk

Też się pod tym podpisuję. Wcześniej jeździłam przez lata z dwiema innymi firmami i o nic się doprosić nie można było, a tu można nawet powiedzieć, że jest troskliwość o człowieka. Dobrze, że dalej szukałam. Do trzech razy sztuka i w końcu jestem zadowolona.

Kaśka

Niedawno wróciłam z wyjazdu ale chyba więcej nie pojadę. Niby wszystko w porządku, firma się wywiązała, ale to nie dla mnie.

Oliwia
@Kaśka

Też póki co byłam raz i się waham, ale chyba na wakacjach znowu pojadę, bo nieźle płacą, a to dla mnie najważniejsze.

Krzysztof
@Oliwia

Nieźle to znaczy ile? Podasz stawkę żebym mógł ocenić czy warto wyjeżdżać?

@Krzysztof

Panie Krzysztofie wysokość wynagrodzenia zależna jest od kilku czynników. Wyszczególnić można między innymi okres, w którym realizowany jest wyjazd, dodatki w postaci premii oraz znajomość języka konkretnego kandydata. Czynnikiem zwiększającym wynagrodzenie jest także doświadczenie w opiece, które posiada osoba zainteresowana ofertą. Zlecenia dobierane są indywidualnie dla każdego kandydata, dlatego celem ustalenia wysokości wynagrodzenia, które jesteśmy w stanie zaoferować, zachęcamy do kontaktu. Warto zapoznać się z ofertami dostępnymi na stronie www.aterima-med.pl/oferty-pracy lub skontaktować się telefonicznie: 12 341 15 15

Krystyna
@Kaśka

Tzn co nie dla Ciebie? Pracy szukałam chyba to co jest nie tak?

@Krystyna

Jeśli chodzi o pracę, to wszystko było w porządku, bo faktycznie tak jak opisali w ofercie, tak było na zleceniu i o firmie nie mogę powiedzieć złego słowa. Chodziło raczej o moje podejście. Za bardzo tęskniłam za domem i dziećmi. Wolę poszukać czegoś u siebie w miejscowości i nie jeździć. Ale cieszę się że się odważyłam i spróbowałam.

Miki
@Kaśka

Można pogodzić wyjazdy z dziećmi. Po prostu jak się jest na wyjeździe to 100% praca, a później nie trzeba pracować 8h i na zmiany, więć całość czasu poświęca się rodzinie i sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA MED?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA MED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA MED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 326, z czego 244 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA MED?

Kandydaci do pracy w ATERIMA MED napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA MED