KANZEON Wrocławski Catering

Opinie o KANZEON Wrocławski Catering

Aga

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Interesuje mnie praca w firmie i liczyłam na opinie pracowników a tu pusto

Gonika

Z tego co wiem właśnie pojawiła się informacja o tym ze Kanzeon będzie robił nabór pracowników do pracy w kuchni.

Mel

ciekawe jak jest w państwa firmie , cyrk na Skłodowskiej to dopiero cyrk

@Mel

Nie za bardzo jasne jest, do czego właściwie mamy odnieść Twój komentarz. Po Twojej wypowiedzi wnioskuję jednak, że nie jesteś zatrudniona w firmie KANZEON Wrocławski Catering. Planowałaś rozpocząć tam pracę i dlatego interesujesz się nią?

Hanna

Dla tych, którzy chcieliby rozpocząć pracę w firmie KANZEON Wrocławski Catering jest to bardzo dobry moment. Zauważyłam ostatnio na paru stronach z ofertami pracy, że poszukują aktualnie kucharza oraz pomocy kuchennej. Może ktoś z obecnych na forum byłby zainteresowany którąś z tych posad?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie KANZEON Wrocławski Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Irmina

Lubię atmosferę w KANZEON Wrocławski Catering za: Pracuję w tej firmie cateringowej już jakiś czas i nie mogę złego słowa powiedzieć, bo dobrze mi się tu pracuje. W firmie panuje miła atmosfera, człowiek chodzi z przyjemnością do pracy. Dyrektor firmy dba o dobro pracowników, dobrze nam płaci i zapewnia dobry pakiet socjalny. Pracuje się tu na dobrych i świeżych produktach.

Hanna

@Arkadiusz Cieszymy się, że współpraca z firmą KANZEON Wrocławski Catering układa się dla Ciebie pomyślnie. Jak Twoim zdaniem wygląda atmosfera pośród jej pracowników? Może jeszcze ktoś z pracowników tej firmy zechciałby zabrać głos? Może planują w najbliższym czasie zatrudnić parę nowych osób do pracy?

Arkadiusz

Nie wiem o co chodzi, współpracuję z tą firmą ładne pare lat a co jest najlepsze - nigdy ale to nigdy nie było żadnych problemów: ani z jedzeniem ani z obsługą ani z dostawą. Pan co dostarcza jedzenie zawsze uśmiechnięty, pozytywny, Pani (usunięte przez administratora), która mówi o menu i daje nam bieżące informacje na temat dań jest do rany przyłóż, a Panowie z biura to tacy fajni ludzie. Dodatkowo dochodzi do tego na prawdę dobre jedzenie, różnorodne, domowe, ciekawe i pełnowartościowe. Cieszę się, ze od lat mogę współpracować z taką a nie inną firmą cateringową - dziękuję! ;)

Hanna

@Dariusz Czyli zatem spokojnie możesz polecić tego pracodawcę? To w takim razie może orientujesz się, czy poszukują aktualnie nowych pracowników? I jak to jest z doświadczeniem - jest wymagane, czy można się douczyć? @Radosław Masz inne zdanie niż @Dariusz? Za co konkretnie jesteś odpowiedzialny w KANZEON Wrocławski Catering?

Hanna

@Dariusz Dziękuję Ci bardzo serdecznie za Twój głos o pracodawcy, jakim jest firma KANZEON. Wynagrodzenie na czas ta absolutna podstawa. Piszesz o nadgodzinach - czy są one obowiązkowe dla wszystkich pracowników? I może wiesz coś na temat tego, czy nie potrzebują teraz nowych ludzi do pracy? Myślę, że parę osób byłoby zainteresowanych podjęciem tam pracy.

Dariusz
@Hanna

Nadgodziny nie są obowiązkowe. Ogólnie jest lajtowo.

Radosław
@Dariusz

Zależy dla kogo

Dariusz

Wynagrodzenie zawsze na czas i bez problemów. Liczone nadgodziny po 15,00 zł na rękę i godziny nocne po dodatkowo 7,00 zł do tych 15,00 zł. Są różne dodatki za pełnione funkcje. Ja mam taki dodatek i nie muszę brać nadgodzin. Są nagrody w zależności od wyniku firmy od 100,00 zł do 250,00 zł w każdym miesiącu poza wakacyjnymi. Co jeszcze? No podstawa w zależności od stanowiska. Ja pakuję posiłki do GNów więc zaczynałam 1700,00 zł na rękę na próbnym potem była podwyżka, mała ale była. Po roku była znowu i tak od kilku lat. Atmosfera.. tu różnie bo jest dużo pracy i czasem jest nerwowo szczególnie jak menu jest skomplikowane. Ludzie Ok, wiadomo każdy jest inny ale nie ma psychopatów czy wariatów (no może jeden się znajdzie) reszta OK. Ogólnie jak ktoś lubi kończyć pracę o 13.00 i nie zabierać pracy do domu to OK.

Hanna

Mamy już wiedzę na temat tego, jaką jakość usług świadczy firma KANZEON Wrocławski Catering. Teraz należałoby poznać opinie osób tam pracujących. Jakim pracodawcą jest wyżej wymieniona firma? Proszę, napiszcie coś o atmosferze, zarobkach, ewentualnych premiach, itp. Myślę, że na forum są osoby zainteresowane podjęciem tam pracy, więc z chęcią poznają te kwestie.

Sabina

Dania przygotowane sumiennie, czuć, że nie są odgrzewane ani odmrażane tylko, że wszystko na prawdę jest świeże. Zamówiony catering do naszej placówki na prawdę smakuje dzieciom. Cieszymy się, że w końcu udało się zamówić odpowiednie dania od rzetelnej, konkretnej i sumiennej firmy. Pan Michał super ! Wszyscy pracownicy widać, że cieszą się z tego co robią.

Hanna

@Daniel Niestety, na żadnej ze stron zawierających ogłoszenia nie ma ofert pracy od firmy KANZEON Wrocławski Catering. Proponuję jednak, żebyś skontaktował się bezpośrednią z pracodawcą i dopytał - może posiadają jakiś wakat http://www.wroclawskicatering.pl/ Życzę Ci powodzenia! I pamiętaj, żeby dać nam znać o tym, co postanowiłeś.

Daniel

Wesołe Bąbelki

Firma KANZEON Wrocławski Catering od 4 lat prowadzi w sposób ciągły usługę z zakresu codziennego przygotowania i dostarczania posiłków do żłobka Fundacji Familijny Poznań przy ul. Pilczycka 100A. Od 01.09.2018r będzie dostarczać posiłki do żłobka ,, Wesołe Bąbelki” przy ul. Pilczycka 100A. Usługa realizowana jest w sposób profesjonalny i przebiega bez wszelkich problemów. Jedzenie bardzo dobre i smaczne, wzbogacono owocami i warzywami. Firma KANZEON myśli także i o maluchach, które mają dietę bezglutenową i bez nabiału, dbając o to aby była ona zróżnicowana i smaczna. Do przygotowania posiłków Firma KANZEON wybiera produkty wysokiej jakości i tylko od sprawdzonych dostawców. Kwestie związane z realizacją usługi są bezzwłocznie ustalane i wyjaśniane, co znacznie usprawnia żywienie dzieci w naszym żłobku. Polecam firmę KANZEON Wrocławski Catering jako sprawdzonego i odpowiedzialnego partnera do współpracy w zakresie przygotowania i dostarczenia posiłków dla dzieci w żłobkach i przedszkolach.

PaulinaO

Zamawiamy od tej firmy posiłki na zawody sportowe z udziałem dzieci ze szkół na terenie Wrocławia. nigdy się nie zawiedliśmy, posiłki są spore, zawsze świeże i po prostu smaczne. Dzieci i młodzież dojadają do końca, bądź pozostaną małe resztki, co jest dla mnie fenomenem. Polecam ten catering.

Fifi

Bardzo rzetelna firma cateringowa. W 100% mogę polecić, nigdy nie dostałem złego jedzenia, porcje też są mega solidne ;). Warto spróbować ;)

Gutek

Czy firma stawia jakieś warunki przed kandydatem?

Tymon

Czy polecacie pracę w formie? Słyszałem, że jest spoko ale taka cisza na forum nie wiem co myśleć?

Robert
@Tymon

Zdecydowanie polecam, bierzemy od nich catering do naszej placówki, dla wychowanków i w końcu chcą jeść, a nie tak jak było z dwoma innymi cateringami wcześniej ;).

Hanna

@Kucharz dobrze to słyszeć! Czyli polecasz pracę w KANZEON Wrocławski Catering?

Zostaw merytoryczną opinię o KANZEON Wrocławski Catering - Wrocław

• Jak się pracuje w KANZEON Wrocławski Catering?

Zobacz opinie na temat firmy KANZEON Wrocławski Catering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KANZEON Wrocławski Catering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KANZEON Wrocławski Catering