KANZEON Wrocławski Catering

Opinie o KANZEON Wrocławski Catering

Żłobek

3 lata dobrej współpracy tak trzymać :)

@Żłobek

Dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo nam miło. Pozdrawiamy Pilczycką ;).

mq

Na pewno Kanzeon wyróżnia chyba najuczciwsze ogłoszenie o pracę, jakie widziałem . Co jest napisane - to jest w praktyce. To duży plus.,że nie (usunięte przez administratora) na początku, Nie ma wyścigu z czasem żeby zrobić trasę (punkty są tak zaplanowane, że człowiek się wyrabia), atmosfera jak pracowałem była raczej ok. Kasa o czasie, tak jak w umowie. Starzy kierowcy umiejętnie wprowadzają nowych, nie ma żadnych kwasów. Na pewno trzeba sporo się nanosić. Są szkoły mega przystosowane ,gdzie podjeżdza się i szybki zrzut, są takie gdzie trzeba wnieść termosy na piętro, bez windy. A taki termos z zupą te 15 kg waży. Jeśli ktoś jest nastawiony tylko na jeżdżenie, bez dźwigania, to raczej odpadnie. Przy zabieraniu posiłów trzeba mocno ogarniać, czy wydawka się nie pomyliła. Są kartki z wykazem, i jak na X ma być 23 litry zupy, to tyle ma być.Firma trochę pachnie komuną - wszechobecne napisy "zakład pracy" ,ręcznie wypisywane KP ,nawet jak zostanie b. dużo jedzenia,nie można nic zabrać do domu - posiłek pracowniczy tylko w kuchni, tylko na miejscu. Skąd skoro w sumie jest ok, tak spora rotacja kierowców ? Kasa. Niestety we Wrocławiu 2200 za etat kierowcy ( a wiadomo jak się jeździ po mieście za dnia) to lekka żenada (parę stów mniej od etatu w Biedronce) A i jak napisałem ,i trzeba myśleć, i targać, i jeździć. Ale stałe godziny i to co wymieniłem wyżej ma większe znaczenie, więc są osoby pracujące tam latami.

@mq

Dziękujemy za merytoryczną opinię. Mając na uwadze Pana zdanie oraz wychodząc na przeciw zmieniającemu się dynamicznie rynkowi pracy, zmodyfikowaliśmy kilka rzeczy w tym wynagrodzenie. Obecnie wynosi na okresie próbnym 2500,00 zł na rękę + 300,00 zł premii frekwencyjnej.

firmo, która pisze te obraźliwe i nieprawdziwe komentarze, radzimy najpierw sprawdzić czym zajmuje się firma, którą macie oczernić gdyż w przeciwnym razie akcja się nie powiedzie ;). Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej diet ...

Robbie

Moze by ktos odpowiedział dlaczego kierowca musi zrobic 8 punktow i jedna godzine w 4 roznych częściach warszawy

@Robbie

Nasza firma działa tylko i wyłącznie na terenie Wrocławia...Można sprawdzić po nazwie firmy ;)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie KANZEON Wrocławski Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Pietia

Praca dla młodych silnych najlepiej kawalerów bez zobowiązań by poświęcić się pracy. A Szefostwo i tak firma tego nie doceni

Pinio

Kiedyś było bardziej domowo czuło się ze dbają o pracownika a teraz wiecej ludzi od zarządzania. Ogólny choas we wszystkich. Aż dziwne że to jeszcze działą

Pinio

Jaka umowa obowiązuje w KANZEON Wrocławski Catering podczas okresu próbnego?

Janusz

Janusz

Obecny pracownik

Pracuję już 2 rok w tej firmie na tym samym stanowisku. Wcześniej pracowałem w innej firmie cateringowej (9 miesięcy) więc mam porównanie. W Kanzeonie wynagrodzenia są na czas i w takiej kwocie jak ustalało się z dyrekcją. Posiadam umowę o pracę na pełny etat gdyż na tym mi zależało i po okresie próbnym ją otrzymałem. Można w kryzysowych sytuacjach wystąpić o zaliczkę. Najczęściej jest ona udzielana bez problemów. Tak przy okazji kryzysowych sytuacji to w pandemii musieli obniżyć wynagrodzenia ale nadal wypłacają je w terminie. Co do wynagrodzeń to może szału nie ma ale co rok są podwyżki i jak jest dobry miesiąc to szefostwo przyznaje nagrody 100-250 zł. Nadgodziny są wypłacane w gotówce lub w dniach wolnych. Pracuję pięć dni w tygodniu. Weekendy mamy wolne co sobie bardzo cenię. Atmosfera... no tutaj wiadomo różnie ale są ludzie z którymi da się pogadać i tacy których lepiej omijać. Tutaj się raczej przychodzi do pracy a nie na poznawanie ciekawych osób. Jak na razie to oceniam to miejsce pracy pozytywnie.

Irena
@Obecny pracownik

Witam, napisałeś, że w związku z pandemią koronawirusa firma Kanzeon musiała obniżyć wynagrodzenia, żeby przetrwać kryzys. A możesz napisać, jak wysokie były to obniżki na Twoim stanowisku pracy? Chętnie poznam szczegóły, pozdrawiam.

Firma posiada 2 kuchnie. Brucknera - jest super, fajni ludzie, miła atmosfera, super dyrektor który naprawdę chce każdemu pomóc. Trzeba uważać na dziewczyny w biurze bo kablują wszystko co usłyszą, nawet jak źle usłyszą, do szefa. (usunięte przez administratora) Ogólnie to firma całkiem spoko, dyrektor (usunięte przez administratora)robi wszystko aby było dobrze, ale niestety przez szefa duża rotacja ludzi, na Wilanowskiej jeszcze większa.

Piszę z perspektywy kilkuletniego pracownika. Kanzeon Wrocławski Catering, to firma, która nie zwalnia tempa i z roku na rok obsługuje coraz większą ilość klientów na terenie Wrocławia i okolic. Gwarantuje stabilne zatrudnienie i nie ma problemu z terminowością wynagrodzenia. Daje możliwość rozwoju i awansu.

Wojtek

A to macie palarnie tak?

Mateusz

Fajna firma. Dobrze płacą.

Paulina

Bardzo żałuję, że musiałam odejść z firmy, no ale cóż, życie, bywa. Będę miło wspominać, bo to jedna z najfajniejszych firm, w której pracowałam.

Mariusz

Super team!!

Arti

Najlepszy catering dla którego pracowałem. Robimy posiłki z dobrych i świeżych produktów, bez ściemy. Zresztą szefostwo też ma takie w porządku podejście do swoich pracowników i swojej pracy. Ja jestem zadowolony.

Mariusz

Bardzo fajni ludzie. Warunki i wynagrodzenie zadowalające.

Jacek
@Mariusz

Super, że chwalisz atmosferę, bo to ważna część zatrudnienia. Czy pracodawca w ramach benefitów organizuje jakieś wspólne aktywności dla zatrudnionych osób? Mam na myśli eventy lub imprezy firmowe.

Hanka

Super ekipa. Przyjemna atmosfera i uczciwe warunki pracy.

Iwan

Pracowałem przez rok. Było fajnie. Dobrze się pracowało, ale musiałem wyjechać, więc zrezygnowałem.

Łukasz

Bardzo fajna i przyjemna firma :)

Zostaw merytoryczną opinię o KANZEON Wrocławski Catering - Wrocław

• Jak się pracuje w KANZEON Wrocławski Catering?

Zobacz opinie na temat firmy KANZEON Wrocławski Catering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KANZEON Wrocławski Catering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KANZEON Wrocławski Catering