Opinie o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Siała baba mak

"HAHAHA" prymusie szkolny WOGÓLE pisze się tak: W OGÓLE. Wystawiam SYSTEM STARS firmie UNI VEG:"Do 2013 roku 3 gwiazdki ,a od 2014 roku mocno podciągana jedna gwiazdka.Komiczna porażka.

hahaha

Dyzio i Gryzli 1990 ja na Waszym miejscu wróciłbym do szkoły uczyć się ortografii . jak czytam te wypociny z błędami to zastanawim się jak wogóle Was ktoś tam zatrudnił ... Brak słów ....

Pelagia
@hahaha

To nie jest praca dla elit , tam pracuję każdy kto chcę ,obojętnie ,żeby miał dwie nogi i dwie ręce, biorą z łapanki kto się trafi. Chcą żeby ta firma była najlepsza , ale żadna firma nie będzie dobra z słabymi pracownikami , a dobrzy pracownicy mają swoje wymagania , ale kierownictwo to ma w nosie bo liczą sie cyferki , oszczędnośći ukłon w stronę Putina z FM

Hirneila
@Pelagia

Witam Właśnie to samo pomyślałam.... Powrót do podstawówki ;) Pozdrawiam

dyzio

(usunięte przez administratora) chlopie jak masz zdrowe myslenie to sie tam nawet niepchaj ja robilem tam 1 miesionc i przymnie sie ponad 20 osub zwolinilo taka tam jest (usunięte przez administratora)

staszek

Był tam u was jakiś bunt czy coś? ;)

Pracownik Produkcji

rekrutacja przebiega etapowo przynajmiej tak wyglądało w tym przypadku wielkie zaskoczenie że odbyła sie z szefem całej firmy belgiem po angielsku pierwsze wrażenia super

wszystko o doświadczenia swoje gdzie pracowałeś język skaner

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
smieszek

Ale jaj w tym univegu... Coraz śmieszniej... Endrju picer...100 paczek na 8h. I to jest ok nikt nie ma pretensji takich zatrudniają a pracowitych ludzi zwalniają.... Cyrk sie rozrasta...

olobolo

A co to się stało, że sławno nie przyjechało?? Jaka bedzie przyszlosc univegu? Ktos wie?

MobyDick

Nie kolego nie wszędzie jest tak samo jak w Univegu ,większość moich znajomych nie narzeka na swoją pracę , a ja aż się k..... wstyd przyznać gdzie pracuje

doduś

z ciekawosci czytam te opinie o tej firmie teraz i powiem tyle...ze szukajac w internecie opini o roznych firmach to sa one zawsze takie same tzn.ze nikt nie poleca,ze porazka,ze wyzysk itp.itd... Nie wazne czy to univeg czy fm ,czy jeszcze cos innego,zawsze opinie sa te same. takie sa czasy w polsce,wszedzie jest tak samo,jeden wielki wyzysk. to takie szukanie w (usunięte przez administratora) ie miodu.

pulpet

Szczerze prace w tej firmie nie polecam. Przepracowalem parę dlugich lat i stwieradzam ze awnsuja ludzie bez wykrztalecenia, kable itp. (usunięte przez administratora) i tak dalej ,mozna by bylo wymieniac ,a ludzie z wykształceniem znającym sie na pracy harują dźwigając paczki po 10-12 godzin i nie otrzymuja nawet złotówki za nadgodziny a o premii mozna zapomnieć. Jednym słowem wyzysk ludzi! Jeżeli masz trochę oleju w głowie znajdź inna prace choć by na miotle. Wiecej zarobisz. Pozdrawiam.

x
@pulpet

Pisząc ludzie z doświadczeniem masz na myśli siebie ? Bo jeżeli tak to dlaczego nie pracowałeś w takiej firmie a nie w innej godnej twojego doświadczenia ?

Miki
@x

Ta cała "załoga" to 2 chłopaków.

Szeryf

Szkoda ,że Belgowie nie wiedzą co się dzieje firmie , coraz więcej osób zwalnia się z firmy (dodam że byli to dobrzy pracownicy ) wszystko przez tego Putina z Fm ,a on nic nie robi żeby ich zatrzymać bo przyjdzie nowy za mniejsza stawkę i pierwszym kwartale na robi takie starty że mu się czkawką odbije , najlepiej żeby ludzie za darmo pracowali 8 dni w tygodniu , wtedy będą mu się cyferki zgadzać dąży do tego żeby ci co tam pracują znienawidzili tą firmę do końca ...

service level to dno i 3 metry mułu, kiedyś byli porządną firmą ale z roku na rok jest coraz gorzej. doszło do tego że Makro nie przedłużyło umowy na obsługę logistyczną. ludzie zasuwają po godzinach ale każą się odbijać po 8 aby nie wykazywać nadgodzin, na placu kocioł kolejki aut z każdej strony, liczy się tylko wydajność i cyferki, klient i pracownik są na samym końcu i nawet nie są priorytetami od dawna

jato ja

Nie polecam, to powinno sie nazywać CYRK a nie univeg. Szkoda gadać. Burdel i tyle.

Zenek

Na podwyżki niema co liczyć odkąd przyszedł ziomek z FM..emu jedynie tylko swoim kolegą , których nagminnie ściąga z byłej pracy obsadzając odgórnie stanowiska brak komentarza... Jedyna podwyżka jaka może nastąpić to normy ,poprzeczka coraz wyżej i wyżej i tak będzie mało , a na koniec zwolni Cię z uśmiechem na ustach takie teraz czasy na stały....

Tatanka

Jak masz honor i godność to nie polecam tej firmy , (usunięte przez administratora)

as

od 5 lat nie ma carrfoura ciemniaku!!!

miksowy
@as

a mrozonki?

Miksowy

A sluszalam plotki ze carrefour tez juz nie chce zostac w zabiej... Czy ktos wie wiecej? Od kiedy?

mn
@Miksowy

od 5 lat

GRYZLI1990
@mn

to jest naigorsza firma jak moze tylko być napierdalasz nadgodziny i (usunięte przez administratora) z tego masz zamiast kasy to ci dni wolne wpierdalaja frajery a kase za nadliczbowe godziny placom ci z łaski po 3 miechac niepolecam tei firmy nikomu o zdrowym mysleniu pracowalem tam 2 lata i caly cza jest to samo makro niby teraz odeszlo ale i tak przypuszczam ze bendzie (usunięte przez administratora) br /> ponieważ placom pracownikom zatrudnionym przez inne firymy prawie 3 klocki a pracownikowi uniwegu niecale 1800 z (usunięte przez administratora) i w (usunięte przez administratora) z taka firmom mogom byc pewni ze sond pracy donich zapuka bo ludzie nerwowo niewtrzymują

nieznajomav

Witam. Jakie zarobki na biurze magazynu? I jaka początkowo umowa? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

ktoś

Piszecie glupoty, tyle wam powiem. Pracuję w tej firmie od pewnego czasu i widzę że premie można odebrać całkiem dobrą tylko trzeba nie (usunięte przez administratora)/>

załadunki
@ktoś

Premie są jak się dziobie u (usunięte przez administratora)tak jak kolec to się dostaje same biedronki nawet jak ma 3 godziny do awizacji(i norma rośnie) a reszta dostaje cały śmietnik i ngdy nie załaduje tylu palet co na biedro

Mateusz

To i ja dodam coś od siebie nie liczcie na premie, nadgodziny itp cuda. Premie nie zawsze się zdobywa zależy od błędów prawdziwych i fałszywych. Nadgodziny też nie zostaną wam wypłacone, dostaniecie wolne dni powszednie, tylko nieliczna grupka dostanie kasę za nadgodziny.

Zgadzam się tak jest piszesz ja dodam jeszcze, że jak zaczniesz się stawiać olewać soboty kiedy trzeba przyjść i odciążyć bardziej zasłużonych wychodzić w regulaminowym czasie po 8,9 godzinach a nie po 11 czy 12. I to będzie nagminne to znajdą sposób aby Cię odstrzelić potrzymają do sezonu a od stycznia zostaniesz uwalony za błędy swoje czy nie swoje ^^ będziesz miał wybór sam odejść lub zostaniesz zwolniony. Tyle ja mam do dodania.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. - Żabia Wola

• Jak się pracuje w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.