Opinie o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Jaguar pisuar

Jestem kierownikiem, jestem mondry. modżejszy nirz wam sie wydaje i sprytny. Wszsytkich zwolnie od tak.. bez mrugniecia okiem.. wszystkie weekendy mam wolne i jest zajebiście nic nie robie i zatruwam atmosfere.. grafik już mam w głowie to za dwa tygodnie bendzie bo jeszcze mysle.... A moje podlizuchy za pizze zrobia wszystko.... :) WSZYSTKO:) i fryzure mam fajnom i byłem wszedzie i wiem wszystko. a za nim mnie z teco zwolnili to jeszcze w morde dostałem..to było to.. może i w univegu się tak też uda.. kiedys sztaplarka zdjelem 500 palet w godzine i zaladowalem 10 samochodow i rozladowalem 5 ale to w 10 min to nie ma co się chwalić bo możn a w godzine.. ja to w sumie od zawsze jestem kierownikim..

liza
@Jaguar pisuar

Ej to ty to pisałeś,ja nie wiem chyba ta góra to nie ma oczu ani uszu.Jak można z kogoś takiego jak ty zrobic kierownika.Weź chłopie w ktory ty wieku zyjesz haha

Pracowałem tam i wiem czym to śmierdzi , upieprdzielają pracowników jak tylko moga ale może by za górę się wzieli co oni wyprawiają całe samochody załadowane towarem i kradną są tacy co nawet dobrze się dorabiają na univegu bo to nie problem sprzedać towar

To czemu tam pracujesz?

Kierownictwo i liderzy porażka totalna oni powinni od podłogi zaczynać to może by wiedzieli jak praca wygląda , oczywiśćie nić nie robią bezinteresownie np zabranie komuś premii to dla nich pikuś Nie polecam nikomu tam pracować , nie za te pieniądze i nie z tymi ludzmi

Pracownik Produkcji

rekrutacja przebiega etapowo przynajmiej tak wyglądało w tym przypadku wielkie zaskoczenie że odbyła sie z szefem całej firmy belgiem po angielsku pierwsze wrażenia super

wszystko o doświadczenia swoje gdzie pracowałeś język skaner

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kat

najgorsza firma w jakiej pracowalem!!!!!!!

grrromzjasnegonieba

Univeg to porażka,na magazynie ginie towar,a obciążają za to przewoźników,firma spadła na dnoo już dobre pare lat temu,pracują tam jakieś bezmózgi,o szefostwie nie wspomnę i o nowej pani na samej górze,nawet nie umieją się rozstać jak na porządnych ludzi by przystało,dno dno i jeszcze raz kupa mułu,dziękujęmy tej firmie i spadamy stąd,oby jak najdalej

re

orientuje sie ktos jakie były w tym roku zasady wystawiania premii swiatecznych ???

kk
@re

tak jak zawsze bardzo dobre i sprawiedliwe

ja4444

(usunięte przez administratora). płaci każdemu za trasy

Lary

Pierwsze co słyszę,że w styczniu mają być jakieś dodatkowe pieniądze.500 zł brutto ciekawe

skckwnknw

Głupoty ktoś napisał, karnety są za darmo raz na rok wartości ok(250pln).. płacisz 30 pln. ale w sumie nie wiadomo za co. Ważniejszą kwestią jest to że w tym roku integracji nie było a pieniążki z socjalu poszły gdzieś nie wiadomo na co. Co roku była premia świąteczna i w tym też jest ale pewnie powiedzą teraz że to za pieniądze z socjalu.. Firma powoli ale w stałym tempie schodzi na dno. A na socjal nie lada kasa była bo zeszłym roku prokop prowadził. Teraz rzucą jakieś grosze na święta i niby wszystko fajnie.

conar
@skckwnknw

Głupoty piszesz jak nie masz pojęcia to nie pisz nic-karnety dostajesz praktycznie za darmo i dwa razy do roku a nie raz o wartosci 200 zł. Płacisz przy odbiorze tylko 30 zł a to dlatego że niektórzy zamawiali karnety i ich nie odbierali więc firam ponosiła straty. Premie świąteczne są zawsze w grudniu i zawsze były i w tym roku też będą. Nowościa jest że zamiast integracji maja dawać po 500 żł brutto tyle że w styczniu.Na razie firma wprowadziła co mieszięczne wypłaty godzin nadliczbowych więc ci co chcą zostawać odbieraja nawet po 2500 zł co miesiąc a znam duzo takich ludzi co sami zostaja! Więc powoli i stałym tempie to z tobą coraz gorzej ewentualnie twój lekarz ma bliżej do emerytury.

antyUni

Karnety owszem i są, ale bez rewelacji. Należy uiścić opłatę 25-40 zł za udział w "edycji" , jeśli ktoś ma basen i nie posiada plastiku, wpłaca kaucję. Nie ma czegos takiego jak paczki dla pracowników i dzieci. Imprezy integracyjnej też nie było. Stwierdzenie, że firma posiada bogaty pakiet socjalny jest po prostu nieprawdziwe. Płace są koszmarnie niskie. Przy jakiejkolwiek negocjacji kierownictwo stale utrzymuje ,że Univeg jest upadły i na wykończeniu. Brak możliwości jakichkolwiek szkoleń czy rozwoju. Szczerze nie polecam .

badabadu

A nie wiecie co za kasą z socjalu? co roku były imprezy integracyjne a w tym roku cisza............. coś tam jakieś plotki nie potwierdzone że mają pracownikom dać coś w zamian do wypłaty kiedyś.. nie mówię tu o premiach świątecznych.. ale to plotki chyba bo na górze cisza..

tralala

Bzdura. Pakiet socjalny żaden. Pracuję w Univeg 10 lat, i nie otrzymałam nigdy paczki, ani ja, ani moje dziecko. Nie ma nic poza karnetami do kina lub na basen, za które i tak trzeba zapłacić.

xxx

ce magazynowe Kwalifikacje: wykształcenie zawodowe; dyspozycyjność; doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane) Umiejętności: umiejętność pracy w zespole Inne: Informacje nt. oferty: zatrudnienie na umowę o pracę; szkolenie na wózki widłowe; bogaty pakiet socjalny (paczki dla pracowników i ich dzieci, spotkania Integracyjne, wycieczki i itd.) Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: 516 010 219 lub wysyłanie CV na adres mailowy: praca_mszczonow@fmlogistic.pl Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych dnia 29.08.1997 r. /Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm./” Firma zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Aktualizacja oferty: 01.10.2014 r.

kat

Z tej firmy juz nic nie bedzie proponuje przewegetowac do grudnia a w grudniu wyjebac na zwolnienie niech sobie sami pikuja, laduja, sztapoluja itp, a po nowym roku poszukac czegos innego....

UniDeath

Dzien pracy kierownika zaladunkow: kawa fajka kawa fajka fajka.

@UniDeath

Dzień pracy magazyniera 04:00 kawa fajka , kawa fajka . godz 05:00 może byśmy poszli na magazyn . 06:00 po dwóch godzinach pracy 150 paczek i znowu kawa fajka . Powinniśmy się dobrze zastanowić po co tu w ogóle przychodzimy .

Mieczysław
@Jaguar

Tak angażuje się bardzo ,ale na stołówce i w rozmowę a nie w pracę i ma bardzo długi język ,co chwile słychać że ma wyje..ne na to na tam to ,że ma to w (usunięte przez administratora) i owo ,a tak wogóle mam wrażenie że dużo mu się tam mieśći.... Niech się lepiej za robotę weżmie....

Pokorny
@Mieczysław

Panie kolego (usunięte przez administratora) na tą prace ma 80% zespołu więc może sam byś pokazał jak to się robi , ja z tego co widzę go (usunięte przez administratora) i dobrze mu to idzie , siedzi na kawie ok, a ile razy widziałeś go żeby coś jadł lub o której godzinie wychodzi z pracy , uważasz że jet taki zły to go zastąp .!!!!!!! Ps . Zacznijmy w końcu pracować jak ludzie , i nie szukajmy zaczepek z innymi pamiętajmy kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada , a na marginesie odpowiedz sobie na pytanie jakie podejście masz ty do tej roboty , z tego co ja zauważyłem to praca każdego z nas odbywa się od 20 minutowej kawy i papierosa tak że zacznijmy od samych siebie rachunek sumienia .

przewoźnik

Czy to prawda ze cało Makro idzie do FM? Co teraz będzie z UNIVEGiem? Z czym teraz będą jezdziły cięzarówki? przeciez auchan to za malo aby wypelnic auto...

przewoźnik

qqq

kiła mogiła syf i demagogia. ludzi mają za totalne zero.

Dajcie spokój kierownicy po podstawówce jakieś lidery trenery tylko dziada i baba brak a teraz jeszcze jakieś agencje sobie wymyślili kiedyś tego nie było i magazyn stał mocno a teraz to pierdolnie. Ps. Co to za nowy pajac na tych zaladunkach skąd oni go wzieli???

@pracownik

Drogi kolego mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat , po pierwsze ten gość w stu procentach angażuje się w swoja pracę , po drugie pracuje tu dopiero dwa miesiące ,jak by nie słuchał liderów i nie współpracował z nimi to by to dawno padło , po trzecie zawsze znajdzie się ktoś twojego bardzo niskiego poziomu inteligencji , ktoś kto będzie ciągle narzekał .Ps weź się do roboty i daj w spokoju pracować innym , jeśli ci nie pasuje to się zwolnij .

@pracownik

Panie kolego ile klas szkoły pan skończył , czyżby zaledwie jedną , osoba pana poziomu powinna zajmować stanowisko konserwatora powierzchni płaskich w renomowanej firmie .Ps dobra rada , zadbaj o swoje miejsce w szeregu bo cię z niego wykopią .

Siwy
@pracownik

Chodzi o to abyś cymbale wziął się do roboty i nie (usunięte przez administratora) głupot . Twoje chore spostrzeżenia przeczą prawą logiką tej firmy , po drugie takich pracowników jak ty za przeproszeniem można palcem w T namacać , więc posłuchaj dobrej rady zap-dalaj te paczki i ciesz się że firma się lituje nad takimi jak ty i masz jeszcze prace . Ps to nie jest zakład pracy chronionej dla inwalidów tylko dla normalnych ludzi którzy szanują prace innych .

totalUNDERworld

Myślałem że w Univegu widziałem już wszystko... heh myliłem się..Oto dwa miesiące temu pojawił się najnowszy kierownik działu załadunków...To dopiero brylant.. Zwykły pracownik wie więcej od niego o załadunku a to jeszcze nie wszystko, cały magazyn obserwuje jak zakłóca proces załadunków, łącznie z kierownictwem i o dziwo nikt nic mu nie mówi.. jak to jest że kilka miesięcy temu ilość palet wyjeżdżających siegała ponad dwóch tysięcy i wszystko było w miare ogarnięte a teraz przy ilości półtora tysiąca i dużej liczbie osób na zmianie nocnej nadal są spóznienia... Wprowadza wymysły przeczące logice, ogólnie ma wy..ne na prace i zielonego pojęcia nie ma... nie słucha liderów dobrze mu radzących tylko robi swoje... czyli zakłóca proces załadunków... Super partia, jest to osoba wbijające ostatnie gwozdzie do trumny tej ledwo stojącej na nogach firmy...... O co w tym wszystkim chodzi????

emiltodebiljakichmalo
@totalUNDERworld

Witam Na temat tej firmy mógłbym książkę napisać :) kierownictwo to banda idiotów. na prawdę debile jakich mało... przynajmniej dwóch panów z nabiału z którymi ja miałem do czynienia :) pracowników traktują jak idiotów którym można wcisnąć wszystko, a i tak będą zapieprzać jak murzyni. zero szacunku dla ludzi. nie polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. - Żabia Wola

• Jak się pracuje w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.