Opinie o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Zuzanna

Pracujesz w Univeg Poland? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć obecnie jej pracownicy?

cycuszek

witam mam takie pytanie jakie sa teraz warunki w univeg zabia wola i na czym polega ta praca z gory dziekuje

Łysy

Jak i Żabia Wola tak i Niepruszewo to niezły (usunięte przez administratora) Traktują ludzi jak niewolników. Nie polecam nikomu takiej roboty. Picking to jest dno a załadunki to latanie na pełnych obrotach przez całą noc, gdzie na sam koniec powiedzą Ci że Twoja wydajność była do bani. Robota idealna dla ludzi którzy chętnie nabawią się nerwicy czy schorzeń górnych dróg oddechowych.

Tym

Jak nazywa sie ten brygadzista z nocnej zmiany na mrozni? Zawsze kiedy przyjade i chcę dopytać kiedy mogę się podstawić on ma wielki problem żeby mi odpowiedzieć krzyczy na cały magazyn przeklina Nawet z pięściami do kierowców startuje Człowiek ma jakiś problem ze sobą.

Gaduła
@Tym

No no LIDER (usunięte przez administratora)on lubi prowadzić WOJNY MAGAZYNOWE. Na szczote go. Właściwa osoba.

Gaduła
@Tym

Zapomniałem dodać że ja też mam z nim problem jak tam jestem. Jak najmniej z takimi ludźmi.

Pracownik Produkcji

rekrutacja przebiega etapowo przynajmiej tak wyglądało w tym przypadku wielkie zaskoczenie że odbyła sie z szefem całej firmy belgiem po angielsku pierwsze wrażenia super

wszystko o doświadczenia swoje gdzie pracowałeś język skaner

Praca na owocach i warzywach jest godna uwagi czy lepiej nie wysyłać CV ?

UMOWA O PRACĘ A NIE ZLECENIE

UMOWA-ZLECENIE – charakter pracy Podstawową różnicą, która dzieli zlecenie i umowę o pracę jest fakt, że zlecenie jest uregulowane w przepisach kodeksu cywilnego. Przedmiotem takiego kontraktu jest wykonanie czynności prawnej na polecenie zleceniodawcy. Podstawowymi cechami umowy-zlecenia są: Możliwość wykonania zlecenia przez OSOBĘ TRZECIĄ (jeśli wynika to z umowy lub w przypadku, gdy zleceniobiorca jest do tego zmuszony przez okoliczności), Możliwość wypowiedzenia umowy przez zleceniodawcę w dowolnym momencie (w takim przypadku zatrudnionemu wypłaca się wynagrodzenie za faktycznie przepracowany czas), Swoboda warunków pracy - zleceniobiorca ma prawo wykonywać swoje obowiązki w wyznaczonym PRZEZ SIEBIE MIEJSCU I CZASIE. W związku z powyższym, jeżeli dana osoba: jest zatrudniona w miejscu i czasie narzuconym przez zleceniodawcę oraz wykonuje obowiązki pod kierownictwem zleceniodawcy, który zobowiązuje się wypłacić wynagrodzenie, spełnia warunki nawiązania STOSUNKU PRACY. Mimo to, wielu pracodawców dla takich samych obowiązków, zamiast etatu, chciałoby proponować umowę-zlecenie. Co w takim przypadku może zrobić pracownik, którego charakter stanowiska wskazuje na umowę inną niż ta, która została z nim zawarta? Zatrudniony ma wówczas prawo zgłosić skargę do Państwowej Inspekcji Pracy, która po przeprowadzeniu kontroli zweryfikuje zasadność zawarcia umowy cywilnoprawnej lub złożyć powództwo do sądu celem ustalenia istnienia stosunku prawnego. W 2015 roku dzięki interwencjom PIP, na etat przeszło 8,1 tys. pracowników zatrudnionych wcześniej na „umowach śmieciowych''.

uni

Normy nie do zrobienia. Pieniądze śmieszne, na śmieciowej umowie. Dziennie do przerzucenia kilkanaście ton. Bajki jak wszędzie, praca po 8 godzin, realia inne.

fresh żaba

Elo, mam kilka pytań. Ile osób pracuje na pickingu? Jakie są zarobki? W jakich godzinach pracujecie? Czy macie umowy o pracę? Czy jest możliwość nadgodzin? Jak oceniacie kierowników? Kim są liderzy i trenerzy?

A co wy na podwyzki w greenyard? Zadowoleni?

Byku 19

Powiem tak ta Firma to ptak i krzak lizusów nie brakuje w tej Firmie i Konfidentów .

Ziom

Elo. Są jakieś fajne panienki na mrozni?

papa jury

śmierdzi brudasem na stołówce hhehe

papa jury

śmierdzi brudasem na stołówce hhehe

Xxx

W naszej firmie według kierownika to wrzesień ma 31 dni

Piker

A co ma należeć do obowiązków pracownika na kompletacji - trzepanienie worków po cemencie?

Leszek Pękalski

Univeg sprzedany no to kierowniczki teraz wam się skończy hahahahaha

Atmosfera tam jest tragiczna, oczywiście mowa o Univeg Trade Poland czyli owoce i warzywa, płacą dobrze, ale to najgorsze miejsce pracy w jakim miałam możliwość pracować i nie jest to wyolbrzymianie, po prostu jest tragicznie. Co do obcinania premii to prawda, najchętniej obcieliby co tylko można, latają cały czas a aparatem i fotografują wszystko, krzywo postawione auto na parkingu, otwarte drzwi itd

Nikola
@:)

Akto biega z tym aparatem ?

drajwer

Univeg - odradzam. Normy z kosmosu ,chętnie zabierają premię.Ucinanie przepracowanych nadgodzin. Dział warzywa i owoce jedno wielkie targowisko.Dział mroźnia -25 C to syberia za złotówki

wiadomo kto :)

UNIVEG TRADE POLAND: Jeśli chodzi o warunki pracy biorąc pod uwagę wynagrodzenie, umowę o pracę oraz płatne nadgodziny wygląda to naprawdę fajnie, jednak wszystko znika na tle panującej tam atmosfery, niczego bez kłótni nie da się zalatwic, kazdy stara sie u kazdego znalezc blad, nikt nie potrafi przyznac sie do winy. Atmosfera jest na tyle ,,przyjemna" ze przy wejsciu do pracy (biura) rzadko kiedy ktos odpowie CZESC lub sam sie przywita, kierownik działu administracji ma wybraną grupe osob, z ktora rozmawia od reszty odwraca glowe i udaje, ze nie istnieja, dwie osoby z dzialu administracji sa na tyle uprzejme, ze nie sa w stanie w niczym pomoc a przy prosbie o pomoc robia glupkowate miny, notorycznie donosza do kierownika niestworzone rzeczy oczywiscie stawiajac siebie w swietle poszkodowanych, kierownik na to wszystko pozwala...na rozmowie rekrutacyjnej mowa byla o nadgodzinach w momentach kiedy jest naprawde duzo pracy (kierownik mowila ze sa to zawyczaj tylko poczatki i konce miesiaca) jednak w rzeczywistosci codziennie powinno sie zostawac po godzinach, a jesli sie tego nie robi kierownik krzywo patrzy, wyrecza sie innymi pracownikami, aby wykonywali za nia prace. Atmosfera pracy tragiczna, strach wyjsc do lazienki, bo kazdy sie zastanawia czy oby za dlugo czasu tam nie spedziles i czy nie za czesto do niej wychodzisz. Nikomu nigdy w zyciu nie polecam pracowac w takim towarzystwie, szczegolnie osoby, ktore dopiero wchodza na rynek pracy, moglyby sie zrazic...podczas pierwszych tygodni kazdy podkresla jak jeszcze w ogole sie nie liczysz i z radoscia mowia ci o tym, jak nie ma kierownika jest jeszcze wieksza samowolka dwie osoby pracujace tam, staraja sie udowodnic osobie uczacej sie kto tu rzadzi, obarczajac go np o godzinie 15:45(praca do godziny 16) materialami w kolosalnych ilosciach, ktore jak twierdza im zajmuja 1godz na zrobienie, a osobie uczacej sie np 3godz, ze maja to zrobic na JUZ I ICH TO NIE OBCHODZI JAK TYLKO JUTRO CHCA TO WIDZIEC NA BIURKU, bo ktos chce przyjsc w sobote do pracy, jesli sie postawisz, bo masz inne plany i nikt cie wczesniej nie uprzedzil (jak bylo w moim przypadku) w poniedzialek tylko wyjdziesz do lazienki po powrocie juz jest spotkanie w salce z kierownikiem, na ktore jestes wezwany po czasie i okazuje sie jak to nic nie robisz, chodzisz sobie tylko rozmawiasz z innymi pracownkami, WYKRADASZ owoce z magazynu...smiech na sali, kierownik nawet nie śni zalozyc ze moze ktos troche nadwyręża opis calej sytuacji i nawet nie chce sluchac wyjasnien, tlumaczac ci krotko, ze musisz sobie znalezc kilka dni w tygodniu, w ktorych zostajesz po godzinach i pomagasz...pisze ten komentarz ze wzgledu na to jak bardzo mozna sie zrazic przez takie zachowanie (mobbing) w pracy, to jest i tak 1/10 rzeczy, ktore się tam dzieja, obecnie pracuje w firmie z super ludzmi, ale po takiej pracy jak tutaj zaistnial maly problem z otworzeniem sie na nowa prace.... wychodzi na to, ze tylko tam jest tak niesamowita atmosfera,a kierownik zespolu na to wszytko pozwala i popiera takie zachowania jednak nalezy pamietac, ze nie wolno sie zrazac do innych prac, zaluje kazdej sekundy, ktora uciekla mi w tej pracy

liloooo
@wiadomo kto :)

Istnieje jeszcze inspekcja pracy oraz inne instytucje ktore w najblizszym czasie zostana powiadomione. Kierownik niech sie troszke ogarnie i wyluzuje majty bo jego tez sprawiedliwosc dopadnie:)

wiadomo kto :)
@liloooo

kto poinformuje o czymś takim? i czy tylko niejedna osoba spotkała się z czymś podobnym w Univegu?

nowy

poszukują do załadunków jak tam sie pracuje ? każdy jak czytam narzeka wyzywa znajdzie się ktoś co nieco uszczknie prawdy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. - Żabia Wola

• Jak się pracuje w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.