Opinie o Pośrednictwo Pracy Cova w Venlo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pośrednictwo Pracy Cova. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pośrednictwo Pracy Cova o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Pracy Cova w Venlo

Olaf Nowy wpis

Dużo tu komentarzy sprzed lat. Na FB jakaś oferta sprzed prawie dziesięciu lat, że mieli robotę w ogrodnictwie, a do tego zakwaterowania i transport do/z pracy. Za to ich strona internetowa w całości jest po niderlandzku. Także zanim będę pytał o szczegóły i aktualności, to może wpierw uda się od kogoś dowiedzieć, czy oni jeszcze zatrudniają ludzi spoza Holandii? I czy działają w Polsce?

Marlena Nowy wpis

Odradzam poważnym ludziom te firmy z Turkami i ciapatymi w zarządzie. Niewolnictwo w warunkach koszmarnych.. I że UE na to pozwala? Miałam okazję tam pracować. Masakra. Na szczęście ze swoim chłopem znalazłam lepszą pracę przy kwiatkach w Holandi.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Pośrednictwo Pracy Cova?

on 27 Nowy wpis

tzn co to???

Filip

@hubciuk a w jakim kraju to się wydarzyło?

Aplikowałeś do firmy Pośrednictwo Pracy Cova? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Operator maszyn CNC
Venlo
Euro Labora
logo firmy Pracownik produkcji (sałatki)
Venlo
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
Hubciuk

Odradzam, dali mieszkanie w piwnicy bez okien, z dwiema cygankami(nie obrażając przy tym cyganek), ale obiecywany był dwuoosobowy pokój, więc dla mnie to jakaś komedia. Jeszcze nie skończone 20 lat to mi dali stawke 6.5 euro czyli jakiś 1000 euro na miesiąc(mówione było, że nie płacę za mieszkanie i wyjdzie tyle samo co koledze, który ma juz 20). Wchodzisz pusty pokój 50 euro za pościel haha jak tu odłożyć i wyżyć za 1000 euro. Nie polecam wszystko wyszło inaczej jak było mówióne. Wspólna praca ze znajomym?(usunięte przez administratora)czekałem 3h aż bus przyjedzie po mnie z firmy do domu, a kierowca nawet nie trybił i musiałem z buta iść 50 minut.

Julo

Bylismy tam w 2012 roku ale wszystkie opinie również mogę potwierdzić :) do nas nie skakali bo bylismy w 8 sami kumple z jednego miasta na glowe sobie wejsc nie dalismy, kasa tez sie zgadzala nawet sypneli wiecej ale tylko dlatego, ze bylismy na jakims europejskim projekcie i rozliczał nas w sumie kto inny. Wysyłali na jakies beznadziejne fuchy po odmowie brali innych. Cova w biurze rumunka Roksana co cos tam po polsku sepleni, szef turek Asiur, na Niemczech ogarnial wszystko Gianni same turki nic dobrego o nic powiedziec nie mozna. Wspominamy milo przyjemne z pozytecznym ale firme odradzam kazdemu! Jak chcecie jechac pojedynczo to tam przepadniecie

@Julo

Które konkretnie informacje poprzedników możesz potwierdzić, bo trochę ich się tu pojawiło? Pośrednictwo Pracy Cova daje jakiś okres próbny, czy od razu jest zwykła umowa? Dzięki za poświęcony czas na odpowiedź.

nicnicnic

Aż sprawdze bo tak brzydko piszecie a tej roksanie prosto z mostu powiem , że jest (usunięte przez administratora) i kazdy tak na nią tu mówi . Ciekawe jaka reakcja bedzie jej. Walić takie biura w (usunięte przez administratora) odrazu , najlepiej od początku bo zle bedzie . W sumie Roksane też można w takim razie po tych wypowiedziach

@nicnicnic

Co chciałeś nam przekazać poprzez swój komentarz? Czy jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy? A może zamierzasz rozpocząć swoją karierę zawodową za pośrednictwem pracy Cova? Czekamy na Twoją opinię.

Szymon.g

Mi cova płaci na czas i dobrze.

Agusia
@Szymon.g

Witam czy w tej firmie rozmawiają po polsku i czy mają dobre oferty pracy

@Agusia

Czy próbowałaś może na własną rękę znaleźć interesującą Cię ofertę pracy w firmie? W ogłoszeniu zapewne powinny znaleźć się informacje dotyczące języka wiodącego i kontaktowego w firmie. Warto doprecyzować także słowo "dobre oferty pracy". Dla każdej osoby "dobra praca" oznacza coś innego. Jedni uważają dobrą pracę za taką, która oferuje wysokie wynagrodzenie, a inni za priorytet obierają sobie przyjazną atmosferę w pracy. Jak jest w Twoim przypadku?

Olek

Więcej opinii na temat agencji Cova znajdziesz na stronie https://bpwh.pl Bezpieczna praca w Holandii Ranking Agencji Pracy w Holandii

Starszy dziadek 56
@Olek

Powiem taak ! Jest 2017r. A wszystkie negatywne komentarze są 100% prawdziwe ! Narkotyki to tu się przelewają jest ich więcej niż marihuany ! Szefostwo to mafia i sam byłem świadkiem jednej z akcji i nawet raz dostałem w ryj ale co zrobisz jak nas jest garstka? Niektóre dziewczyny to sypiają z innymi za kasę bo nie mają co jeść ! Ale pewnie ten kom zostanie usunięty jak połowa komów bo negatywne usuwają zauważyłem to i powiem tak nie idźcie do takich firm COVA, OTTO, QWEBO czy jakoś tak i dużo innych w pobliżu pozdrawiam

Bestus

Cova heee chcecie pracowac za darmo idzcie do covy legalna mafia !!!!do polskiej cichodajki I turasa Brudasa!!!!

Julita

@dzik200, pod opieką mamy? Z tego co mi wiadomo to musisz być pełnoletni. W jakim charakterze masz jechać? Czy ktoś z was może napisać czy osoby nie majace 18 lat mogą podjać pracę w firmie?

dzik2000

mam 17lat i bede pod opieka mamy,opłaca mi sie tam jechac ile zarobie?

Maku

Witajcie, pracowałem w covie z żoną 5 lat, w różnych pracach, szklarnie,fabryki itp, jeśli chodzi o kasę nie mieliśmy problemu nigdy ponieważ jak pracujesz,nie pijesz i nie cpasz i nie bierzesz zaliczek to zarobisz, co do warunków to zależy gdzie trafisz , my akurat mieszkaliśmy w straelem i było spoko chociaż nie zawsze a co do weeze wszystkie opinie negatywne potwierdzam,tam jest tylko chlanie i cpanie, normalna osoba tylko się tam męczy, transport też czasem trzeba było trochę czekać. Największa wyjebe mają w sezonie bo przyjeżdża mnóstwo ludzi połowa z tego to patola, częśc chce się zabić za robotę i walić w ch.. Godzin i w ten głupi sposób uczą że nadajemy się tylko żeby teraz, w robotach chcą się zabić i robić za trzech i każda nowa osoba przez to cierpi bo jak robisz normalnie to odazu idziesz do zwolnienia bo nie robisz jak duren za trzech, co do Moniki i smiesznej Izy no najlepsze będzie określenie dramat,na temat szefów opinie są wyżej zamieszczone. Pamiętaj jeśli chcesz pracować i zarobić, nie cpasz i nie chlejesz i nie zawierasz dużo znajomości tak jak my to robiliśmy to zarobisz,my zrobiliśmy fajnie i wróciliśmy do Polski i otworzyliśmy firmę dzięki temu

galilieo

@ Ktos - serio wygląda to aż tak słabo jak piszesz?

Ktos

Z zarobkami różnie oczywiście można odłożyć zależy do jakiej pracy trafisz są źle zorganizowani transport czasem 2-3 godziny wcześniej i musisz czekać pod biurem to samo po pracy z zakwaterowaniem masakra kto był to wie grzyb brud imprezy dragi cpanie porażka jednym słowem .jak dasz w łapę pewnej osobie z biura to załatwi ci swietna robotę czyli dobrze płatna zmianowa, na weeze gdy masz wolne po np całym tygodniu rypania po 12h wali nagle do drzwi Iza ze masz iść do roboty i to takiego zamieszania zrobi ze nie wiesz jak się nazywasz do Rumunów pukaja cichutko . Pracujac tam musisz być pewny siebie i nie pozwolic sobie wejść na głowę musisz znać zasady pracy w holandii bo cova wykorzystuje nasza nie wiedzę i pozwala sobie na zbyt wiele . Najlepiej to chyba zacząć od prywatnego pokoju/mieszkania i dopiero startować do agencji pamiętając o tym żeby nie wlesc sobie na głowę.

ella

aktualnie jest 9,34 brutto jesli nie jestes oczywiscie na wiekówce i pracujesz na holandii a nie ma niemczech. Jak umiesz o swoje walczyc to wywalczysz wszystko ja zawsze mam duzo nadgodzin i mam wyplacane nie po kazdym miesiacu ale mam, praca tez jest, oczywiscie dla tych ktorzy chca pracowac.

Gang Albanii

Cova to najlepszy sposób zeby dac zarobic turasom i popasc w depresje, pozdro! dodatkową atrakcją jest (usunięte przez administratora) uchodźców z Kosowa latającymi z kosami po weeze

mała

jestem w Covie od kilku tygodni, kasy jeszcze nie widziałam, nikt nic nie wie, nikt nie potrafi powiedzieć za jaką stawkę pracuję. Obiecanej umowy również jeszcze nie widziałam i nie mam pojęcia na jakich warunkach tu jestem. Od ludzi słyszałam że stawka jest około 9 euro brutto co po odliczeniach daje około 6 euro na godzinę (o ile masz pracę bo jak cova nie ma zleceń to zapomnij). A tej Moniki na oczy nie widziałam, ktoś mówił że jest w biurze, idę a jej tam nie ma, telefonów też nie odbiera. Po pierwszej wypłacie dam znać jak wyszłam. Acha, jeszcze jedno, jeden moich pracodawców mówił mi że płaci za mnie Covie 18 euro za godzinę haha

jolka
@mała

Cześć mała ....od szcześćia zależy ile dostaniesz ....ale nie wiecej niz 950 euro jezeli przepracowałaś 40 godzin w każdym z tygodni...nadgodzin nigdy na oczy nie zobaczysz....Złodzieje i nic wiecej

lukas

Nie ma tragedii

Agusia

Witajcie ile płacą w Covie na godzinę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Cova - Venlo

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Cova?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Cova tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Cova?

Pośrednictwo Pracy Cova