Firma Usługowa EKO-JAGR

Wola

Opinie o Firma Usługowa EKO-JAGR

łaznia 2010-12-05 18:48:57
pracowałem tam kopa lat temu najlepsza firma
kaczu_cha 2011-12-10 13:41:04
Dajcie sobie spokój z tą firmą.Placą w terminie ale warunki pracy [usunięte przez moderatora].
PRACOWNIK 2015-02-23 10:31:56
FIRMA EKO-JAGR ,PŁACI W TERMINIE POD TYM WZGLĘDEM NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ NIC ZŁEGO , SZEF NIE INTERESUJE SIĘ SWOJĄ FIRMĄ CO JEST NIE DOPUSZCZALNE A SŁUCHA KONFIDENTÓW A INNI PRACOWNICY NIE MAJĄ JUŻ WTEDY NIC DO POWIEDZENIA I SIADAJĄ PSYCHICZNIE W TAKIEJ PRACY WIEC DZIEKUJĘ WRAZ Z INNYMI PRACOWNIKAMI BYLEGO JUZ EKO-JAGRU BO W SUMIE NIE MA CZEGO ŻAŁOWAĆ....PRACOWNIK....
waski 2016-04-22 10:39:30
Pracowałem nie długo ale potraktowali mnie jak śmiecia, z Panią do której miałem telefon uzgodniłem ze po 3 miesiącach zadzwoni i przedstawi dalsze warunki współpracy. Po kilku telefonach Pani odebrała i przekazała że umowa nie zostanie przedłużona ponieważ nie przykładałem się do pracy. Zaznaczam że nigdy nie było skargi na mnie ani nigdy Pani nie zadzwoniła że coś jest niezrobione lub nie tak.Pozdrawiam Panią z EKOJAGR i jesli ktoś chce pracowac na umowę zlecenia to proponuje OMIJAĆ tą FIRMĘ z daleka
Wysoki 2016-11-07 13:56:30
Wreszcie firma komar upadła złodzieje oszukiwali KWK Brzeszcze za ubrania robocze brali kasę do kieszeni A my mieliśmy swoje człowiek był poniewierany za święta płacili niewiele od stawki godzinowej niż w tygodniu
Zostaw swoją opinię o Firma Usługowa EKO-JAGR - Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowa EKO-JAGR