Opinie o ELOKON Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ELOKON Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ELOKON Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELOKON Polska w Warszawa

automatyk

Jestem prawie absolwentem (czekam na termin obrony), ale już od jakiegoś czasu szukam pracy. Codziennie szukam ogłoszeń i wysyłam CV. Znalazłem też ogłoszenie Elokonu, było dla mnie bardzo atrakcyjne, bo nie jest wymagane doświadczenie. Takich ogłoszeń jest bardzo mało. Jakimś sposobem, przez wyszukiwarkę trafiłem na to forum, wcześniej nie wiedziałem że jest taka baza opinii o firmach. Szczerze? Załamałem się, całe moje wyobrażenie o tej firmie, o tym co bym robił pracując tam, o mojej pracy jako automatyk po prostu zostało zniszczone. Żałuję tylko, że złożyłem aplikację. Mam tylko nadzieję, że nikt do mnie nie zadzwoni, bo wtedy nie będę miał żadnych wyrzutów sumienia, że to ja musiałem rezygnować. P.S. Osobie, która tak pieczołowicie trolluje to forum mogę powiedzieć tylko tyle, że robi bardzo glupio i nawet niewtajemniczony czytelnik (tak jak ja) widzi co jest na rzeczy. Negatywnie opinie po prostu aż biją po oczach, tego nie da się zamaskować.

moderator zemsty

Koniec pierwszej sceny. Do następnego razu. Mam nadzieję , że czekacie z niecierpliwością na dalszą część

CZEŚNIK

zniecierpliwiony Ot, co powiesz, wszystko głupio. — Ten mankament nic nie znaczy: Wszak i u niej, co w ukryciu, Bóg to tylko wiedzieć raczy; I nikt pewnie się nie spyta, Byle tylko w dalszym życiu Między nami była kwita.

Po przepiciu.

Leszno

Kurcz żołądka.

niekontent Ej, czasami.

DYNDALSKI

W małżeńskim ciężko stanie: Pan zaś, mówiąc między nami, Masz pedogrę.

Hę?

skrobiąc się poza uszy Tylko że to, jaśnie panie —

kończąc rozmowę Dam dowody. Chwila milczenia

Miary Z mego wieku…

urażony Możeś młodszy?

niekoniecznie przystając Tać…

Ona czegoś więcej czeka.

DYNDALSKI

nabierając na talerz Nikt rozumny, jaśnie panie, Rzecz to śliska.

CZEŚNIK

Arcymiła, ani słowa kładzie papiery Cóż, polewki dziś nie dacie? DYNDALSKI wychodzi. Długoż na czczo będę czekać? po krótkim milczeniu Nie — nie trzeba rzeczy zwlekać — DYNDALSKI, spotkawszy we drzwiach hajduka niosącego na tacy wazkę, talerz, chleb itd., odbiera od niego i wraca, zawiązuje serwetą pod szyję CZEŚNIKOWI, potem podaje talerz z polewką, co wszystko nie tamuje rozmowy. Qua opiekun i qua krewny, Miałbym z Klarą sukces pewny; Ale Klara młoda, płocha, Chociaż dzisiaj i pokocha, Któż za jutro mi zaręczy!

DYNDALSKI

Trzy folwarki! Miła wdowa.

misiek

A czy macie informacje czy przyjmują tam na praktyki ?

moderator zemsty

Dawno nie byłem na tym blogu, ale wpisy które dzisiaj przeczytałem spowodowały, że postanowiłem się włączyć. Dzisiaj tylko zapowiadam swoją przyszłą aktywność ale od weekendu postaram się systematycznie przekazywać informacje, które będą dla wszystkich czytających ten blog z pewnością mocno interesujące, gdyż będą dotyczyły znanych wam osób.

stary gwardzista

Podobno który z byłych pracowników wrócił do elokonu. Czy to prawda ?

stary gwardzista#2
@stary gwardzista

tak, to prawda. była to osoba która najbardziej krytykowała firmę, jej prowadzenie i ludzi którzy w niej pracują. Osoba ta zwolniła się z Elokonu i wróciła spowrotem po 2 tygodniach. Z tego co wiem odeszła po raz drugi... Narazie jeszcze nie powróciła...

ten z raju
@stary gwardzista#2

Podobno odebrał żelazko zamiast telefonu. Co zrobisz. Może jak odzyska twarz to wróci.

mob
@ten z raju

Zgodnie z Kodeksem pracy – mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników (art. 94 3 § 1kp).

Byłem tam
@stary gwardzista

Pani nasza fajna wróciła ... po urlopie macierzyńskim. Oprócz powrótów po delegacjach/urlopach.chorobach nie znam przypadku POWROTU! Ja poszedłem do inne firmy i na koncie mam zamiast 2500zł co miesiąc to 6230zł. Żle zrobiłem?

Robol
@Byłem tam

Panie, takie rzeczy to chyba tylko w Goworku. Chyba, że dorabiasz własnym wdziękiem? Ciekawe jak możesz jeszcze patrzeć w lustro? Całujesz dzieci na dobranoc tymi ustami?

Zostaw merytoryczną opinię o ELOKON Polska - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELOKON Polska?

Kandydaci do pracy w ELOKON Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELOKON Polska
2.5/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Tytoniowa 22
    04-228 Warszawa