ELOKON Polska

Opinie o ELOKON Polska

kolega 2016-05-09 15:23
Kolego A, daj sobie spokój. Firma jest OK natomiast prymitywów którzy będą robili tępe wpisy nie brakuje. Dobrze że są tylko na tej stronie a nie z nami.
prymityw 2016-05-11 08:59
A Ty kto? Kolega kogo? Pana prezesa?
Jeśli odchodząc z firmy awansuje się na prymitywa to ciekawe kim się było wcześniej.
Obserwator 2016-05-11 12:39
Mnie wciąż zastanawia rosnąca liczba ocen. Ktoś wie o co chodzi? Czyżby masowe zatrudnienia? Nowi pracownicy wystawiają wysokie oceny? A może taki przemiał pracowników? Ale skoro przemiał to wychodzi na to, że byli pracownicy wystawiają pozytywne oceny! Cud nie firma!
ikar 2016-05-20 18:35
skrzydła mi się odkleiły
michał archanioł 2016-05-22 01:29
mi też
geniusz 2016-05-23 23:59
było się geniuszem
uhu 2016-05-24 21:08
Prawda taka że każdy wpis na tym forum to czyta prawda. Kto tam pracował pracuje lub będzie pracował zgodzi się ze firma jest mierna.Do wszystkiego trzeba dojrzeć a czasem refleksja przychodzi za późno. Reasumując NIE POLECAM PRACY W ELOKONIE!!!!!
uhu 2016-05-24 21:09
mhm 2016-05-25 09:14
Zgadzam się. Elokonik to mierna firemka. Zazwyczaj jest to tylko przystanek (dłuższy lub krótszy) w karierze inżyniera. Wpis w CV z Elokonem innym pomaga, a inni woleliby zapomnieć o tym epizodzie. Nie mniej jednak jest to niezła szkoła, która prędzej czy później daje efekt.
huh 2016-05-27 16:01
Zacząłeś zapominać o różnych rzeczach?
Kiedy rozmawiasz, zdarza Ci się, że masz lapsus pamięciowy?
Jeśli tak, to Twój mózg potrzebuje Twojego wsparcia by mógł prawidłowo funkcjonować.
hehe 2016-06-01 10:21
Elokon to niezły lapsus
hehehe 2016-06-07 22:35
Przychodzi do lekarza pół baby.
- Co się pani stało?
- A sąsiad mnie przerżnął.
- A gdzie druga połówka?
- A wypiliśmy.
Jonas 2016-06-18 21:34
Widzę, że kampania kryptoreklamowa elokonu znów startuje. Sezon wakacyjny, wysyp absolwentów, gromadka CV się uzbiera.
copy_paste 2016-07-12 13:44
Witam, wszystkich. Co tutaj taka cisza ostatnio? Kiedyś aż miło było wejść i poczytać świeże komentarze, a teraz co? Czyżby już nikt nie mógł złego słowa powiedzieć o Elokonie? Aż wierzyć się nie chce.
Zwalniam się niedługo - dowiecie się kim jestem 2016-07-20 11:54
Nadal jest tu kiepsko. Nadgodziny i nadgodziny... Moi przełożeni nie wiedzą wiecej niż ja i nie mają nawet minimalnego przygotowania do tych stanowisk. Podobno sa tu od kilku lat - to ich pierwsza praca. Nie mam od kogo się uczyć rzeczy technicznych tylko ocena ryzyka i klepanie raportów w Word 2010. A miałem projektowac automatykę. Nie polecam, bo sam juz szukam pracy!
Zarobki - słabe. Atmosfera - zenujaca. Możliwości rozwoju i awansu - brak
Nie ma indywidualnych samochodów służbowych a wyjazdów dużo. GPS pokaże jak długo procowałeś....
Automatix - inszynier bezpieczeństwa maszin 2016-07-21 20:49
Tak, tak, tak! Zupełnie jakbym słyszał siebie jeszcze kilka miesięcy temu :) Pracę zmieniłem, Elokon zostawiłem. Teraz robię to co chciałem robić i pracuję w konkretnej firmie, z konkretnymi ludźmi, którzy znają się na swojej robocie i mam od kogo się uczyć. Widzę dokładnie, jakim śmiesznym miejscem była moja poprzednia praca.
zwolnił się sam 2016-07-30 22:20
Widzę, że od lat nic się w tej firmie nie zmienia :)
Dal zainteresowanych - 3 lata temu wyglądało to dokładnie tak samo i widzę że nic się nie zmieniło.
Pozdro dla kierasa w rejonu Centrum :)
bigosmiszcz 2016-08-02 10:59
Elokon się skończył
kocio 2016-08-07 07:35
Nie będę oryginalny - 8 lat temu wyglądało jak 3 lata temu i jak zapewne wygląda dziś. Jak zobaczyłem Elokon na Automatikonie ze dwa lata temu - ominąłem ich szerokim łukiem, nie wszedłem w tę alejkę, tak mi dopiekli.
sąsiadka 2016-08-07 22:33
chwila zastanowienia się nad tym od razu pokazuje, że pojawia się w tych myślach jakaś głęboka pomyłka
Jan Azbest 2016-08-08 10:41
Może ankieta ?
W miejscu pracy powinno być :
a) stanowisko do przygotowania kebabu
b) ciepłe kapcie
c) hamak
d) ktoś kto przyjdzie i pocieszy
e) biblioteczka z najnowszymi numerami "Moda i uroda"
f) budka telefoniczna z linia do mamy
Marian Eternit 2016-08-09 10:14
g) Dyrektywa Maszynowa 2006/42/WE
h) biblioteczka z numerami magazynu "Młody audytor"
i) ekspres do kawy i cukierki
Nie trawię dwulicowych pajaców. 2016-08-15 20:05
Polska muzyka taneczna, nie disco polo. Ludzie, muzycznie wykształceni i ukierunkowani, nie czekający na łaskawe spojrzenie producenta, Ludzie, którzy chcą coś przekazać. Nie kelnerzy, oczekujący na angaż.
Ciepło i serdecznie pozdrawiam wiedząc, jak wielkie wyrzeczenia bierzecie na karb swojego życia prywatnego. Spotkania, koncerty w zestawieniu z Waszymi planami biznesowymi wyglądają blado.
Ale to procentuje i jest niewymierne. Dajcie z siebie wszystko.
były 2016-08-17 10:00
2500 PLN netto + nadgodziny (których jest sporo). Czy to dobra stawka? Odpowiedz sobie sam.
nie_trawię itd.. 2016-08-18 20:16
O muzykę, bo elokon pożegnałem. Firmę tworzy Pracodawca, atmosferę - ludzie. A mnie chodziło o muzykę.
muzyk 2016-08-27 11:09
Rozpatrując muzykę jako sztukę piękną, być może lepiej byłby analizować ją pod kątem sztuki wymagającej rozumienia. Wobec tego rodzi się pytanie: jak rozumieć i jak w pełni zrozumieć muzykę?
muzyk 2016-08-27 11:09
Kulfon12345 2016-08-29 10:45
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Jeżeli weżnie się 2 osoby i odpowiednio sparametryzuje tzw prawda najczęściej ulegnie zmianie.
Można wiec powiedzieć ze prawda jest taka jak doopa , każdy ma swoja.
To jest kwestia kompromisu nie prawdy , ponieważ prawda obiektywna nie istnieje.
Prawda zaklinana jako obiektywna jest jest często bardzo subiektywna ..

Co prawda to prawda , prawda ?
ja 2016-08-31 14:35
Żartowniś :)
Elomelo 2016-09-01 19:59
Przychodzisz do pracy i na dzień dobry podpisujesz papier, że zrzekasz się wszelkich benefitów i socjali. Taki psikus od Elokoniku
filo 2016-09-02 21:08
Mniejsze rzeczy trzeba poświęcać dla większych
Elomelo 2016-09-07 14:17
Jak można odpowiedzieć jakie to benefity i socjale jeśli po prostu ich nie ma?
Jak się nie podpisze tego papierka to nic się nie zmienia, nic się nie dostanie.
Gender 2016-09-08 08:22
Piszesz o sobie w rodzaju żeńskim a podpisujesz się jako Arek? Gender w Elokonie? Prezes na to pozwala? Chyba dużo płaci za pisanie komentarzy
Nie_cierpie_dwulicowych_pajacow 2016-09-11 22:33
Podziwiam wytrwałość Derektora (oby żył wietrznie) ds. Dezorganizacji i
Spraw Zbędnych w kreowaniu i utrwalaniu wirtualnego wizerunku firmy, która nieuchronnie przesuwa się w stronę korporacji z elementami koreańskiego modelu pracy.
Mnogość klonów, spod których ów osobnik usiłuje wydobyć coś, czego nie ma (w tej firmie) w części usprawiedliwia uzasadnioną drzemkę, którą, strudzony, oddaje się codziennie w ramach swoich obowiązków.
Cóż, specyfika firmy...
Firmy, w której pracują ludzie. A ludzie tworzą wartość firmy.
. 2016-09-13 12:54
Po czym Leopold dodał i rozstąpcie się góry.
I góry się rozstąpiły.
Wtenczas Leopold rozcapierzył ręce i krzyknął Mastodont, Mastodont,Mastodont.
Niósł się ten Mastodont wśród ciszy nocnej.
W oddali zawył pies.

Mastodont...mastodont ...mastodont.
filo 2016-10-22 18:04
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się
z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego,
co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
fan elokonu 2016-11-16 22:23
Grupa ELOKON - jak to teraz dumnie brzmi.
Innowacje w przemyśle i intralogistyce - cały świat z niecierpliwością czeka na te innowacje.
To i tak dalej ten sam Elokon, w nowym opakowaniu, ale mentalność i ludzie wciąż ci sami.
Kocio 2016-12-24 14:19
Kiedy przestaję lubić mojego pracodawcę, przypominam sobie lata spędzone w Elokonie i złość natychmiast przechodzi.
Pracownik 2016-12-27 21:04
Prawie wszystkie negatywne oceny prawdziwe, omijać z daleka szkoda czasu typowa wyciskarka nie dająca nic w zamian!!!!!
mietek 2016-12-29 10:44
No kto by pomyślał ze Elokon ma tak prężnie działające zasoby konkurencji.
Z drugiej strony chyba rynek się powoli nasyca.
Nic tylko pogratulować zauważalnego zainteresowania, sukces mierzy się sam.
copy_paste 2016-12-30 10:22
Widzę, że świąteczne nastroje się utrzymują i chęci to narzekania na Elokonik nie brakuje
DonByku 2017-01-02 21:06
A można wiedzieć co to za super firma w której pracujesz? ;) don.byku(na)gmail.com
Automatix - inszynier bezpieczeństwa maszin 2017-01-06 22:54
Nie można.
nieobecny 2017-02-23 16:04
Pozdrowienia dla panów elektryków ;)
- nie mylić z pseudo elektrotechnikiem (alpinistą)...
alpinista 2017-02-25 13:41
???
jamrożyna 2017-03-12 22:09
Czy coś nowego? Umowy o zakazie rozmów o pracy i jej warunkach, straszenie konkurencją. Mobbing i wyzysk na każdym kroku. Niejasne warunki płacowe i lawinowy spadek zamówień w ostatnim czasie... Miałem zdobywać doświadczenie w programowaniu a robiłem zupełnie coś innego. Ale ja mam to już w D...E. Szukam innej pracy będąc na bezrobociu. Rynek pracy jest dziś chłonny! RADA: UCIEKAJCIE Z ELOKONIKU PÓKI NIE WRÓCILI INŻYNIEROWIE WYSP BRYTYJSKICH - NIEDŁUGO BĘDZIE ZA PÓŹNO! Stać Was na lepszą pracę i płacę - nie słuchajcie podszeptów przekupnych pupilków. Pamiętajcie, ze cześć pupilków jest jawna a część utajniona ale wszyscy chcą z Was wycisnąć jak najwięcej.
papka w bani 2017-03-21 11:20
Nie wiem co palisz ale to musi mieć zajebistego kopa.
Będziesz to importował do Polski ?

filo 2017-03-27 21:43
Nienawiść jest łatwiejsza do realizacji niż miłość, bo opiera się na wrodzonym, prostym mechanizmie odwetu, który zaobserwować można u większości zwierząt. Dlatego, żeby pokonać nienawiść, trzeba wzbić się ponad naszą zwierzęcą naturę - a to wymaga dojrzałości i siły wewnętrznej.
utajony pupilek 2017-04-11 23:27
@
nick 2017-05-07 15:47
Nie odpowiadają po rozmowie kwalifikacyjnej mimo zapewnień p. dyrektora. Brak profesjonalizmie na etapie rekrutacji dyskwalifikuje tę firmę w moich oczach.
Zostaw swoją opinię o ELOKON Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELOKON Polska