ELOKON Polska

Opinie o ELOKON Polska

gość 2016-05-04 10:49:21
@Adrian z oddziału kaszubskiego? Sądząc po godzinie wpisu pewnie nad ranem kończył projekt w domu!
bla bla bla 2016-05-04 14:24:29
To jest podejście praktyczne.
Jeżeli masz coś do zaoferowania to oferuj to tam gdzie jest na to zbyt.
Skoro target jest zły ,sytuacje można ująć też jako marnotrawstwo zasobów.
Oczywiście te marnotrawstwo przechodzi niezauważone w sytuacji gdzie głównym akcentem sporu jest tzw "walka klasowa".
Tak wiec technicznie rzec biorąc nie stawia cie na podium efektywnych pracowników. Ani byłych ani przyszłych.
Poczytaj sobie jakieś elaboraty na temat life work balance.

Możesz powiedzieć pies jest zły bo szczeka albo jestem zły bo pies szczeka lub pies szczeka bo jestem zły.
Twoja wersja tej historii jest mało obiektywna, z gruntu zła ze tak powiem.

Życzę owocnej pracy aczkolwiek powątpiewam czy będzie ona efektywna oraz czy jej ocena będzie obiektywna.

Tu w zasadzie następuje powrót do początku problemu.
Jak możesz się zorientować to Ty jesteś problemem.
Moje gratulacje.
dobry nos 2016-05-04 18:17:10
kanapka z tej strony jest posmarowana gównem
tak i nie 2016-05-04 21:36:12
wiem ale nie powiem
filozof 2016-05-06 22:04:42
Ocenianie ludzi przychodzi nam tak łatwo… Lubimy myśleć, że wiemy wszystko o innym człowieku… Uważamy, że mamy prawo oceniać… Że możemy wskazywać palcem za popełnione grzechy… Czujemy się lepsi… Nie rozumiem skąd w ludziach tyle złych, negatywnych uczuć dla kogoś, kogo często nawet nie znają… Chociaż nie, chyba rozumiem – bo tak jest przecież najłatwiej
Znachor 2016-05-06 22:11:39
Pozdrawiam wszystkich. Czy wydażyło się coś ciekawego ?
Były 2016-05-07 15:55:25
to samo
kolega 2016-05-09 15:23:53
Kolego A, daj sobie spokój. Firma jest OK natomiast prymitywów którzy będą robili tępe wpisy nie brakuje. Dobrze że są tylko na tej stronie a nie z nami.
prymityw 2016-05-11 08:59:11
A Ty kto? Kolega kogo? Pana prezesa?
Jeśli odchodząc z firmy awansuje się na prymitywa to ciekawe kim się było wcześniej.
Obserwator 2016-05-11 12:39:20
Mnie wciąż zastanawia rosnąca liczba ocen. Ktoś wie o co chodzi? Czyżby masowe zatrudnienia? Nowi pracownicy wystawiają wysokie oceny? A może taki przemiał pracowników? Ale skoro przemiał to wychodzi na to, że byli pracownicy wystawiają pozytywne oceny! Cud nie firma!
ikar 2016-05-20 18:35:48
skrzydła mi się odkleiły
michał archanioł 2016-05-22 01:29:00
mi też
geniusz 2016-05-23 23:59:54
było się geniuszem
uhu 2016-05-24 21:08:22
Prawda taka że każdy wpis na tym forum to czyta prawda. Kto tam pracował pracuje lub będzie pracował zgodzi się ze firma jest mierna.Do wszystkiego trzeba dojrzeć a czasem refleksja przychodzi za późno. Reasumując NIE POLECAM PRACY W ELOKONIE!!!!!
uhu 2016-05-24 21:09:08
mhm 2016-05-25 09:14:22
Zgadzam się. Elokonik to mierna firemka. Zazwyczaj jest to tylko przystanek (dłuższy lub krótszy) w karierze inżyniera. Wpis w CV z Elokonem innym pomaga, a inni woleliby zapomnieć o tym epizodzie. Nie mniej jednak jest to niezła szkoła, która prędzej czy później daje efekt.
huh 2016-05-27 16:01:16
Zacząłeś zapominać o różnych rzeczach?
Kiedy rozmawiasz, zdarza Ci się, że masz lapsus pamięciowy?
Jeśli tak, to Twój mózg potrzebuje Twojego wsparcia by mógł prawidłowo funkcjonować.
hehe 2016-06-01 10:21:34
Elokon to niezły lapsus
hehehe 2016-06-07 22:35:02
Przychodzi do lekarza pół baby.
- Co się pani stało?
- A sąsiad mnie przerżnął.
- A gdzie druga połówka?
- A wypiliśmy.
Jonas 2016-06-18 21:34:58
Widzę, że kampania kryptoreklamowa elokonu znów startuje. Sezon wakacyjny, wysyp absolwentów, gromadka CV się uzbiera.
copy_paste 2016-07-12 13:44:53
Witam, wszystkich. Co tutaj taka cisza ostatnio? Kiedyś aż miło było wejść i poczytać świeże komentarze, a teraz co? Czyżby już nikt nie mógł złego słowa powiedzieć o Elokonie? Aż wierzyć się nie chce.
Zwalniam się niedługo - dowiecie się kim jestem 2016-07-20 11:54:19
Nadal jest tu kiepsko. Nadgodziny i nadgodziny... Moi przełożeni nie wiedzą wiecej niż ja i nie mają nawet minimalnego przygotowania do tych stanowisk. Podobno sa tu od kilku lat - to ich pierwsza praca. Nie mam od kogo się uczyć rzeczy technicznych tylko ocena ryzyka i klepanie raportów w Word 2010. A miałem projektowac automatykę. Nie polecam, bo sam juz szukam pracy!
Zarobki - słabe. Atmosfera - zenujaca. Możliwości rozwoju i awansu - brak
Nie ma indywidualnych samochodów służbowych a wyjazdów dużo. GPS pokaże jak długo procowałeś....
Automatix - inszynier bezpieczeństwa maszin 2016-07-21 20:49:24
Tak, tak, tak! Zupełnie jakbym słyszał siebie jeszcze kilka miesięcy temu :) Pracę zmieniłem, Elokon zostawiłem. Teraz robię to co chciałem robić i pracuję w konkretnej firmie, z konkretnymi ludźmi, którzy znają się na swojej robocie i mam od kogo się uczyć. Widzę dokładnie, jakim śmiesznym miejscem była moja poprzednia praca.
zwolnił się sam 2016-07-30 22:20:29
Widzę, że od lat nic się w tej firmie nie zmienia :)
Dal zainteresowanych - 3 lata temu wyglądało to dokładnie tak samo i widzę że nic się nie zmieniło.
Pozdro dla kierasa w rejonu Centrum :)
bigosmiszcz 2016-08-02 10:59:14
Elokon się skończył
kocio 2016-08-07 07:35:52
Nie będę oryginalny - 8 lat temu wyglądało jak 3 lata temu i jak zapewne wygląda dziś. Jak zobaczyłem Elokon na Automatikonie ze dwa lata temu - ominąłem ich szerokim łukiem, nie wszedłem w tę alejkę, tak mi dopiekli.
sąsiadka 2016-08-07 22:33:30
chwila zastanowienia się nad tym od razu pokazuje, że pojawia się w tych myślach jakaś głęboka pomyłka
Jan Azbest 2016-08-08 10:41:36
Może ankieta ?
W miejscu pracy powinno być :
a) stanowisko do przygotowania kebabu
b) ciepłe kapcie
c) hamak
d) ktoś kto przyjdzie i pocieszy
e) biblioteczka z najnowszymi numerami "Moda i uroda"
f) budka telefoniczna z linia do mamy
Marian Eternit 2016-08-09 10:14:45
g) Dyrektywa Maszynowa 2006/42/WE
h) biblioteczka z numerami magazynu "Młody audytor"
i) ekspres do kawy i cukierki
Nie trawię dwulicowych pajaców. 2016-08-15 20:05:12
Polska muzyka taneczna, nie disco polo. Ludzie, muzycznie wykształceni i ukierunkowani, nie czekający na łaskawe spojrzenie producenta, Ludzie, którzy chcą coś przekazać. Nie kelnerzy, oczekujący na angaż.
Ciepło i serdecznie pozdrawiam wiedząc, jak wielkie wyrzeczenia bierzecie na karb swojego życia prywatnego. Spotkania, koncerty w zestawieniu z Waszymi planami biznesowymi wyglądają blado.
Ale to procentuje i jest niewymierne. Dajcie z siebie wszystko.
były 2016-08-17 10:00:57
2500 PLN netto + nadgodziny (których jest sporo). Czy to dobra stawka? Odpowiedz sobie sam.
nie_trawię itd.. 2016-08-18 20:16:46
O muzykę, bo elokon pożegnałem. Firmę tworzy Pracodawca, atmosferę - ludzie. A mnie chodziło o muzykę.
muzyk 2016-08-27 11:09:13
Rozpatrując muzykę jako sztukę piękną, być może lepiej byłby analizować ją pod kątem sztuki wymagającej rozumienia. Wobec tego rodzi się pytanie: jak rozumieć i jak w pełni zrozumieć muzykę?
muzyk 2016-08-27 11:09:41
Kulfon12345 2016-08-29 10:45:01
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Jeżeli weżnie się 2 osoby i odpowiednio sparametryzuje tzw prawda najczęściej ulegnie zmianie.
Można wiec powiedzieć ze prawda jest taka jak doopa , każdy ma swoja.
To jest kwestia kompromisu nie prawdy , ponieważ prawda obiektywna nie istnieje.
Prawda zaklinana jako obiektywna jest jest często bardzo subiektywna ..

Co prawda to prawda , prawda ?
ja 2016-08-31 14:35:56
Żartowniś :)
Elomelo 2016-09-01 19:59:18
Przychodzisz do pracy i na dzień dobry podpisujesz papier, że zrzekasz się wszelkich benefitów i socjali. Taki psikus od Elokoniku
filo 2016-09-02 21:08:24
Mniejsze rzeczy trzeba poświęcać dla większych
Elomelo 2016-09-07 14:17:06
Jak można odpowiedzieć jakie to benefity i socjale jeśli po prostu ich nie ma?
Jak się nie podpisze tego papierka to nic się nie zmienia, nic się nie dostanie.
Gender 2016-09-08 08:22:42
Piszesz o sobie w rodzaju żeńskim a podpisujesz się jako Arek? Gender w Elokonie? Prezes na to pozwala? Chyba dużo płaci za pisanie komentarzy
Nie_cierpie_dwulicowych_pajacow 2016-09-11 22:33:36
Podziwiam wytrwałość Derektora (oby żył wietrznie) ds. Dezorganizacji i
Spraw Zbędnych w kreowaniu i utrwalaniu wirtualnego wizerunku firmy, która nieuchronnie przesuwa się w stronę korporacji z elementami koreańskiego modelu pracy.
Mnogość klonów, spod których ów osobnik usiłuje wydobyć coś, czego nie ma (w tej firmie) w części usprawiedliwia uzasadnioną drzemkę, którą, strudzony, oddaje się codziennie w ramach swoich obowiązków.
Cóż, specyfika firmy...
Firmy, w której pracują ludzie. A ludzie tworzą wartość firmy.
. 2016-09-13 12:54:17
Po czym Leopold dodał i rozstąpcie się góry.
I góry się rozstąpiły.
Wtenczas Leopold rozcapierzył ręce i krzyknął Mastodont, Mastodont,Mastodont.
Niósł się ten Mastodont wśród ciszy nocnej.
W oddali zawył pies.

Mastodont...mastodont ...mastodont.
filo 2016-10-22 18:04:57
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się
z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego,
co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
fan elokonu 2016-11-16 22:23:18
Grupa ELOKON - jak to teraz dumnie brzmi.
Innowacje w przemyśle i intralogistyce - cały świat z niecierpliwością czeka na te innowacje.
To i tak dalej ten sam Elokon, w nowym opakowaniu, ale mentalność i ludzie wciąż ci sami.
Kocio 2016-12-24 14:19:42
Kiedy przestaję lubić mojego pracodawcę, przypominam sobie lata spędzone w Elokonie i złość natychmiast przechodzi.
Pracownik 2016-12-27 21:04:28
Prawie wszystkie negatywne oceny prawdziwe, omijać z daleka szkoda czasu typowa wyciskarka nie dająca nic w zamian!!!!!
mietek 2016-12-29 10:44:27
No kto by pomyślał ze Elokon ma tak prężnie działające zasoby konkurencji.
Z drugiej strony chyba rynek się powoli nasyca.
Nic tylko pogratulować zauważalnego zainteresowania, sukces mierzy się sam.
copy_paste 2016-12-30 10:22:23
Widzę, że świąteczne nastroje się utrzymują i chęci to narzekania na Elokonik nie brakuje
DonByku 2017-01-02 21:06:33
A można wiedzieć co to za super firma w której pracujesz? ;) don.byku(na)gmail.com
Automatix - inszynier bezpieczeństwa maszin 2017-01-06 22:54:40
Nie można.
Zostaw swoją opinię o ELOKON Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELOKON Polska