Opinie o ELOKON Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ELOKON Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ELOKON Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELOKON Polska w Warszawa

PAPKIN

Ach! co widzę, tu śniadanie.

moderator
@PAPKIN

Jakie to uczucie, być takim popychadłem?

CZEŚNIK

Bom niegłupi, mocium panie.

PAPKIN

Waszmość nigdy nie dasz wiary.

moderator
@PAPKIN

Prezes dobrze płaci?

git

Nawet jeśli teraz są zajęte to za pół roku będzie coś wolnego.taka praca sezonowa

moderator zemsty

zapraszam od jutra do dalszej lektury

elokon2

Potwierdzam.Elokon jest Ok.Można się dużo nauczyć,przełożeni zawsze chętni pomóc.Ludzkie podejście.Do tego premie,szkolenia a dla chętnych podyplomowe studia.Możliwość awansu,czy o czymś zapomniałem?

@elokon2

bravo wreszcie ktoś prawdę powiedział 110% racji.

poszukujacy pracy

a ja mysle ze jest zle skoro pracownicy pisuja tu o 3 w nocy.kazdy widzi co chce zobaczyc.

ex-elokonowicz
@poszukujacy pracy

Bo prawdziwy człowiek elokonu nie śpi, nie je, nie pije. Oddychać może, ale jak nikt nie widzi. Mruganie oczami, nie częściej jak raz na godzinę.

Elokon
@poszukujacy pracy

cytujac "a ja mysle ze jest zle skoro pracownicy pisuja tu o 3 w nocy.kazdy widzi co chce zobaczyc" Mysle ze sie koleszko grubo mylisz. Ja ze swoim kierownikiem w Elokon ustalam na biezaco godziny pracy i dlugosc pracy. Moge zaczynac rano nawet miedzy 6 a 10, chociaz i to nie jest sztywne. To pozwala mi dopasowac zycie prywatne. Oczywiscie wyjazdy wdrozeniowe maja swoje prawa. Ale gdy siedze w biurze to luksus i w mojej ocenie 100% rekompensuje to wyjazdy. Poza tym kazda godzinka platna. Pracowalem w innej firmie wczesniej wiec wiem co mowie. Nie wiem gdzie ty pracujesz bo cos bredzisz. Ale malolaty bez doswiadczenia i frustraci i tak beda marudzic.

ex-elokonowicz
@Elokon

"Koleszko" pisze się przez 'ż' panie Elokon co z kierownikiem ustalasz godziny, masz w biurze luksus i każdą godzinkę płatną. O używaniu polskich liter i przecinków już nie wspominając. Niby taka wykwalifikowana kadra, hehehe.

Herr Prezes

Świetnie się spisujesz mój fantastyczny trollu. Tak trzymaj, a sowita nagroda cię czekać będzie. W imię bezpieczeństwa i podstępu!

Poszukujący pracy

Wyczytałem miedzy wierszami, ze skoro w godzinach pracy dokonujesz wpisów to chyba nie jest tak źle w tym elokonie

Z pamiętnika młodej lekarki

Będąc młodą lekarką, zdezintegrowaną tem wszystkiem, co się dokoła nas wyprawia, wszedł raz do mej przychodni pacjęt o wyglądzie rezolutnym. PACJENT – Dzień dobry, pani doktór! MŁODA LEKARKA – Dziędobry, co panu dolega? P – Dolega mię, pani doktór, prostota. ML – Rozumię. Je pan kuraka ręcami, albo mówi pan ościennemu premierowi, że tańczy czoczotkie na grobie socyjalizmu. P – Skądże znowu. Nie rozchodzi mię się o prostactwo, tylko o prostotę. ML – Aha. Nie owija pan do bawełny, tylko wali jak chory do wiadra, na ten przykład ministrowi, że się nie nadaje, albo posłowi z dawnego Zeteslu, że nie ma kidre – sztuby. P – Skądże znowu. Nie rozchodzi mię się o prostolinijność, tylko o prostotę. O gruczoł! Otwarłam ukradkowo szufladę, zerkłam do ęceklopedii pod gruczoły, zidętyfikowałam schorzenie i zaśmiałam się z daleko posuniętą ironią. ML – Cha, cha, cha! Rozchodzi się panu o gruczoł kroczący (…) Ale jest pan nieukiem, gdyż zgodnie z ojczyzną – polszczyzną nie jest to prostota, tylko prastata. P – No, no, proszę sobie nie pozwalać! Nieukiem to jest pani doktór, bo zamiast po rozum do głowy, sięga pani do szuflady po ściągaczkę. Rozgniewana, poderwałam się na wyrównane nogi i krzykłam: ML – Jak pan się wyraża do osoby obdarzonej wiedzą medyczną i stanowiskiem?! Nie po tośmy walczyli gołą piersią z ustrojem!!! P – (…) natomiast pani doktór dyndy zbijała na rubieży! Tu mię aż zatkało z oburzenia. ML – Ja dyndy zbijałam? P – A pewnie, że dyndy! Podbiegnęłam do bezczelnego pacjęta i ze wzburzenia kopłam go, gdzie popadło. Widać popadło dobrze, bo pacjęt najpierw zawrzasnął, potem chwycił się za adekwatne miejsce, a następnie rozpromienił na twarzy. (…) Tak oto błysłam intuicją medyczną, ale nie dawało mię jeszcze spokoju słowo: dyndy. Po wyjściu pacjęta sięgłam ponownie do ęcyklopedii, ale pod „dy” znalazłam tylko dur brzuszny, dur plamisty i demokrację.(…)”

Polsat News

Premierowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Za niecałe dwa tygodnie pary zaprezentują po raz pierwszy swoje taneczne umiejętności. Wśród nich jest m.in. Joanna Opozda, która nie traci ani minuty na treningach. Aktorka będzie występować wraz z Kamilem Kuroczko. Para od samego początku bardzo się polubiła, a wspólna praca to dla nich przyjemność. I choć podczas szlifowania choreografii zdarzają się zabawne momenty, to gwiazda swój udział w programie traktuje bardzo poważnie. W pierwszym odcinku show wraz z parterem zaprezentuje cza-czę.

Wasz Czas

„Twój Czas” to profesjonalne Centrum Psychoterapii, w którym wysoko wykwalifikowani psycholodzy-psychoterapeuci świadczą kompleksową pomoc terapeutyczną. Zajmujemy się leczeniem oraz diagnozowaniem różnego rodzaju zaburzeń związanych z funkcjonowaniem psychiki, pracując zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi. Świadczona przez nasze Centrum Psychoterapii pomoc to poradnictwo psychologiczne, terapia indywidualna, grupowa, terapia rodzin, a także pomoc psychologiczna dla dzieci. Pomagamy osobom doświadczającym różnych kłopotów i trudności związanych z przeżywanymi emocjami czy rozumieniem siebie i innych, koncentrując się zawsze najistotniejszych dla pacjenta potrzebach i wartościach.

japs

elokon - へ - クールな人々

Tłumacz
@japs

Elokon jest ok

były elokonowicz

Ciekawe czy tak samo dobry nastrój panuje w firmie. Zarząd i szanowna dyrekcja pewnie bawi się w najlepsze.

kaźmirz

ELOKON gównokon

az
@kaźmirz

Jak ci smakowało?

kakowy smakosz
@az

Ślinka cieknie, palce lizać i miód w gębie.

sufler

A czy ten pan Hamlet to z tej samej sztuki ?

Radek

Witam forumowiczów. Niedawno trafiłem na ciekawą ofertę Elokonu. Mam pytanie, może trochę z innej beczki. Jak wygląda proporcja pracowników firmy?? Mam na myśli kobity i faceci. Czy jest różnie w różnych regionach? Widzę, że ELokon ma pięć lokalizacji, to dość dużo. Gdzie najwięcej babek? Czy jeździ się do innych biur lub na inne tereny? Rozważam aplikację do Elokon. Ale dla mnie w pracy, zawsze najważniejsza jest możliwość podrywu. Robote jak zwykle i tak trzeba robić. Dziękuję za rzetelne odpowiedzi!!

moderator zemsty

Chyba wszyscy się zgodzą, że na tym forum jest potrzeba odrobiny kultury „ mocium panie”. Będę kontynuował, chyba że się poprawicie ...

konelo

Ale dno! Ciekawe kim jest ta menda, która tak ciężko pracuje dla pana prezesa i chce to forum zdyskredytować.

the best of
@konelo

Pthirus pubis
@the best of

Witajcie. Nie wiem od czego mam pisać. Jestem z mężem 6 lat po slubie. Myślałam ze to co przeszliśmy juz razem jeszcze przed slubem i w trakcie wzmacnia nasz związek. Niestety sie myliłam. Ostatnio odkrylam, że przez dluzszy czas mnie oklamuje. Koresponduje sobie z inna kobietą, a najlepsze jest to że znam ją. Pobawilam sie w malego detektywa i dowiedzialm sie, że piszą i dzwonia do siebie. Powiedzialam mu o tym, wręcz wpadlam w furie. Na poczatku wogóle sie nie chcial przyznac ale jak dałam porzadne dowody to sie przyznał. W trakcie rozmowy powiedzial wiele słów, które uważam naruszyły konstrukcje naszego związku. Uważa że ona ma wieksze problemy niż my, że to ona jest jego przyjacielem. Zamurowało mnie totalnie, to co uslyszała. Od tamtego czasu nie umiem z nim rozmawiać. A dla niego to najlepiej jakbym sie o tym niedowiedziala. Co mam robić?

MĄDRY
@Pthirus pubis

Jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie krytykuje tego co robisz, nie obchodzi go, czy jesteś ładna czy brzydka, gruba czy chuda, młoda czy stara, kto zachowuje się tak, jak gdyby każde słowo, które wypowiadasz było specjalnie godne słuchania, i kto kocha Cię bezwarunkowo, całkowicie... kup psa.

conte

Osoby się tu wpisujace potrzebują pomocy psychiatry. Czy jest na sali lekarz?

Hamlet

Być albo nie być- oto jest pytanie. Kto postępuje godniej: ten, kto biernie stoi pod gradem zajadłych strzał losu, Czy ten, kto stawia opór morzu nieszczęść I w walce kładzie im kres?

Zostaw merytoryczną opinię o ELOKON Polska - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELOKON Polska?

Kandydaci do pracy w ELOKON Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELOKON Polska
2.5/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Tytoniowa 22
    04-228 Warszawa