Opinie o Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin w Świebodzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin w Świebodzin

gosia Nowy wpis

A jak zakupy? Kierownictwo ok ? ktoś mógłby się wypowiedzieć?

Zorro

To jest moja opinia ogólna o firmie Recaro w Świebodzinie. Pracowałem tam. Z tego jakie mam wnioski z perspektywy czasu i rozmów z byłymi pracownikami i obecnymi. Zacznijmy od góry Pan prezes K. niczym się nie zaszczycił w działaniu firmy poza tym że zwolnił podczas covidu z dnia na dzień 20 osób po 2 miesiącach było już 70 ale wideo konferencja zaprzeczała, kto widział to wie. Teraz dalej Pan dyrektor od restauracji w Gorzowie Wlkp. I Szczecinie mianowany przez Pana prezesa nie dał rady. Mianował znajomą na mistrza produkcji ale Pani też nie pyklo bo odnosiła się źle do pracowników. Ale cóż jak ktoś sobie nie radzi to mimo wszystko trzeba go utrzymać. No i awans na górę, a na dole zostało co?Panowie brygadzisci którzy wykorzystywali pracowników do pracy na swoim gospodarstwie domowym inny gubił telefon służbowy na stacji. Tacy oni są a jak ktoś podskoczy odezwie się to wypad z firmy. Sami nie znaczą nic a ludzi wykrztalconych mają za nic. Zresztą sami pokończyli zawodówki ale nadrabiają uchem i to się liczy. Jeszcze do Panów zielonych słowo, Ci co sobie sami to zdobyli to szacun a lizusom dziękuję. Jak oni to przeczytają to każdy z nich zrozumie kto jest kim bo przecież zawsze dymali pracowników. I słowo jeszcze do mistrza tańczącego w miejscu. Czas kiedyś się skończy i będzie bieda póki Recaro jest to jest dobrze ale ze zmywaka W Anglii kariery nie będzie. A tak na koniec pozdrawiam byłych pracowników i tych obecnych i proszę was odezwijcie się czasem jak coś jest nie tak. A i na koniec zespół HR. Panią dyrektor J... cóż taka praca. Ale za to i tak szczeze naprawdę pozdrawiam na 1 miejscu Ewę O. zawsze pomocna uśmiechnięta i pomocna dziękuję i Małgorzatę G za uśmiech. Pozdrawiam

Palu Nowy wpis
@Zorro

Do tego drugie zmiany wprowadzane niezgodnie przepisami nie mają papieruw wymaganych przez urzond pracy

Żona męża Nowy wpis

Czy w Recaro pracownikom jest oficjalnie znany i podany czas dostępny na zmianę ciuchów na robocze przed pracą i ponownie w ciuchy cywilne, po zakończeniu pracy? Np. 7:00 musisz odbić się na bramce, ale dopiero o 7:10 musisz być na stanowisku pracy. Potem 14:50 możesz już zejść i o 15:00 odbić się na bramce. Czy jest przestrzegany artykuł 128 paragraf 1 kodeksu pracy? Jeśli nie, to czy można to zgłosić do inspekcji?

Stanisław Nowy wpis

A jak się pracuje w ochronie recaro może ktoś się wypowie ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Świebodzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca CE
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Koimex
Maja

w nawiazaniu do postu o pracy 10h dziennie, czy w ciagu dalszym tak jest czy jednak po dwoch latach wszystko wrocilo i pracuje sie 8h ? A jeśli są nadgodziny to jak często i w jakich sytuacjach?

@Nieznany co za bzdury wypisujesz. Pracuje w tej firmie od dawna i nigdy czegoś takiego nie było!!! Dobre sobie pan Krzysztof i wyżywanie się na ludziach haha jaki idiotyczny wpis i niby jeszcze w pracy pod wpływem no tragedia jak można tak bezpodstawnie oczerniać drugiego człowieka... I jeszcze jedno słownik ortograficzny się kłania!!!

Karol

@pracownik dasz znać jak rozwinie się sytuacja?

Ostatnim czasie pracowaliśmy w harmonogramie, po 10 godzin dziennie, mam pytanie do kierownictwa, kiedy zostanie wypłacone wynagrodzenie za te nadgodziny lub dzień wolny?

Ryszard

Jeśli są uzasadnione powody do narzekania to zamiast zostawiać na forum lepiej rozmawiać z szefostwem.

maja

pks powinni zwolnić albo sama niech sie zwolni .Zwalnia pracownikow bo jej się nie podobają.Nadaje się do pisania rozkładów jazdy,a może i nie bo by autobusy jezdziły co dwa dni...... a nie być kierownikiem produkcji..Jej zachowanie i traktowanie ludzi powinno być zgłoszone do głównego prezesa do Niemiec.Wszyscy powinni napisać list bo nikt w niemczech nie wie co tu się dzieje.Cała dyrekcja doprowadza ludzi do zwolnień i zamknięcia zakładu..Może do końca roku przetrwa..(usunięte przez administratora)

Pytajnik

Napisze ktoś jakąś nową opinię o tej firmie? Większość narzekań (jak w wielu firmach) płynie z produkcji. A jak wygląda praca w biurach? Też jest tak "źle", czy wręcz przeciwnie?

Iza
@Pytajnik

Bardzo mnie dziwi to, że do tej pory nikt nie napisał tu nic o specyfice i o warunkach pracy w Recaro Aircraft. W samej sieci też raczej nie znajdzie się o firmie zbyt wielu informacji. Ale może od tego czasu zdążyłeś już aplikować i tam pracujesz? Jak to wygląda na chwilę obecną?

Prawnik

Byłem tam dzisiaj-sprawdziłem,zawsze sprawdzam nowe firmy.Moja opinia nie polecam!!!Jeśli lubisz być zamknięty-a przez osiem godzin w czterech ścianach bez łyku świeżego powietrza,to pracuj.Zakaz opuszczania zakładu przez cały dzień-nawet na dymka nie wyjdziesz.

Nikt

Nie warto składać podań. Praca tylko dla dzieci miejscowych komuchów.

giki

Apka, RECARO Aircraft Seating jest dostawcą foteli lotniczych klasy Premium dla wiodących linii lotniczych oraz największych producentów samolotów na całym świecie. Obecnie zatrudniają ponad 150 osób, wiekszość jest chyba zadowolona, skoro tu nie narzeka.

Jakich?

gruby Franio

uwe - 2012-01-25 17:58:31 atmosfera to jest nie za ciekawa.potwierdzam i nie polecam. Jest wiele innych lepszych firm.

uwe

atmosfera to jest nie za ciekawa.

beeeee... nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin - Świebodzin

• Jak się pracuje w Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin?

Zobacz opinie na temat firmy Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin?

Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin