Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Nicki

Zadowoleni z wypłaty ?

Lomp

Jaka płaca Taka będzie praca

@Nicki

Skoro wymiar pracy 80% to płaca ma być 100%?

Majkel Dżordan

Wypłata (usunięte przez administratora) ledwo 1600 z hakiem

Ccccc
@Nicki

Za siedzenie w domu to chyba i tak za dužo. Inni pracują i mają tyla samo!!!!!!?

Nicki
@Ccccc

Ja nie jestem zadowolony. mniej niż najniższa krajowa na pracę? Ciekawe ile wzięli ludzie co siedzą w domu

Kurfa

Siedz i ty

Ci co siedza w domu
@Nicki

Oj zebys sie nie zdziwił/la ze ci co siedza w domu ledwo 1000 zl zarobili bo sie w kadrach pomylili ????

@Ci co siedza w domu

Teraz tylko złożyć wniosek i wrócą w formie zapomogi

Poinformowany
@Nicki

Ludzie którzy byli na chorobowym wzieli jeszcze mniej chcecie miec wiekszą wypłatę zacznijcie myslec i uciekac bo Zakład będzię szukał oszczędnosci i przy każdej możliwosci będzię wam zabierał i tak gówniane pieniądze o wypłatach po 2 tysiące będzięcię sobie mogli jeszxze długo pomarzyc

Binjdjd
@Ci co siedza w domu

A gdzie są związki zawodowe

Nie do uwierzenia
@Binjdjd

Prawda jest taka że związki podpisaniem porozumienia wynegocjowały gorsze warunki płacy niż były bez zgody pracowników teraz rączki umywają i ratują się zapomogami dla ludzi którzy oskubani zostali z pieniędzy pytanie z jakiej puli będą płatne i na jakich zasadach według jakich podstaw prawnych ludziom proponuje się zamianę zasiłków opiekunczych na postojowe

ZM.D

Jak myślicie BMW zwolniło nie pamiętam ile zwolniło osób dla kogo będziemy szyć

Ciekawy
@ZM.D

Nie będzięcie szyc BMW narazie nie ma zamówien to nie ma pracy prawdopodobnie nie które modele są do likwidacji z samych masek Zakład nie utrzyma długo

kasztaniak

1840 na szyciu bez postojowego, a 1740 za siedzenie w domu cały czas morał z tego jaki ?

@kasztaniak

820 zł na zasiłku opiekunczym ?to żart? Dodajmy że płatne 80%wynagrodzenia

Złodziejeeee
@kasztaniak

Moral z tego taki ze nikt z nas za siedzenie w domu kasy nie dostal bo to gowniane postojowe kazdy powt kazdy z nas sobie przez lata wypracowal ciagle zabierali to 150 z 300 to 30 to 50 i postojowe jak nic

@Zainteresowany

A to ja wzielam wiecej bo az 900 zl ....

Wracamy wszyscy od poniedziałku do pracy? Dostaliście sms-y? Jak to teraz wygląda?

Ja Wiem
@pracownik

Wracacie ale i tak będzięcie szyc maseczki i kombinezony za 80 % a nie za 100 % jak się nie którym z was wydaje I powiem wam jedno żele na rękę i odstępy nie pomogą niech tylko pojawi się Jeden pacjent i koniec po Zakładzie Zamknięty Definitywnie

Na bieżąco

Ty minister poczekaj może zatrudni cię "budka suflera" do prania maseczek.

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
NAJWYŻSZA IZBA KONTROLI

KP ART 85 & 5 pracownicy Lear corpo w Jar żadaja wydania paskow z wyplat z ost miesiecy roku 2020

Też poproszę ????????

Teresa
@NAJWYŻSZA IZBA KONTROLI

Ja też bo chciałam prosiłam i niedali!

Prezes nik
@NAJWYŻSZA IZBA KONTROLI

Oni będą wiedzieli o jakie miesiace sie rozchodzi:)

Nik

Spokojnie kolego:)

Ada

Wiadomo czy laminacja wraca do pracy

Www

Czyli nie wiadomo jeszcze kiedy wszyscy wracamy do pracy

Asddss
@Www

Nigdy za takie pieniądze

Mieczyslaw

Podobno w listopadzie wiem to z pewnych źródeł

Vaccine

Do jesieni bo wtedy drugi etap covid????

Obiektywny

Chyba koncem Czerwca a nie Maja jeszcze troche to potrwa jak produkcja ruszy !!!

Hgw

Jeśli nie przekroczysz 80% czsu wymiaru pracy to państwo nic nie zrobi ???? chciałeś siedzieć w domu i za darmo kasę brać ?

Jinn
@Hgw

Tyle lat pracowalem w tym zakładzie za psie pieniadze oszukiwali na kazdym kroku dla mnie to postojowe to wypracowane przez lata pieniadze. Czesc

Majkel Dżordan
@Jinn

Trzeba było się uczyc a nie kamieniami w szkołę rzucac

Aaa

Co tam?

Eee
@Aaa

Nic

Bee
@Eee

Daj numer Niunia pójdziemy na małe bajo bongo ????

Witam--wiadomo kiedy firma rusza

Witam
@☺

Oby jak najdłużej ,mi się tam nie spieszy

Poinformowany
@☺

Firma jeszcze dłużej postoi niż do konca Czerwca przez sytuację w innych krajach nie ma zamówien fabryki stoją także drogi kolego siedz i bądz cierpliwy a jak ci się nudzi radzę zmienic pracę jak to w tej chwili robią ludzie w Learze

...Dla kogo my właściwie szyjemy te maseczki ???

JA.

Dla mieszkańców Jarosławia

Ty
@JA.

A ja słyszałem że dla USA

Hgw

Dla innych zakładów Lear

Vsd
@☺

Szyjscie szyjcie potem będą kazac wam nosic do 2023????

Mieczyslaw

Podobno wracamy do pracy dopiero pod koniec maja czy jakieś wiesci na ten temat wieksze macie

Df
@Mieczyslaw

Ja to mogę i nawet do końca czerwca siedzieć na chacie

Ja Wiem
@Mieczyslaw

Małe szanse na taki powrót a jak się skończy Czerwiec to polecą głowy i to setkami także ludzie szykujcie się bo epidemia dopuero się zaczyna u nas rozkręcac a Związki nas nie uchronią

Eset
@Ja Wiem

Moja moze byc pierwsza he

Ann9

Co chwilę co innego człowiek się dowiaduje. Podobno od 15 kwietnia do pracy przychodzi zmiana B i A. Zmiana B idzie na I zmianę a zmiana A ma II zmianę. Niby przychodzą tylko te osoby, które są przeszkolone do szycia tych maseczek. Wiem, że są też osoby ze zmiany C, które z nimi szyją.

Pandemia czy Epidemia?
@Ann9

Po jaką szyjecie maseczki jak tego jest naprodukowane pod niebiosa zwoza nadmiary do polski a potem ci itjoci beda nam je kazac nosic obowiazkowo do grudnia czy ktos powie mi, mamy epidemie czy pandemie bo podobno to dwie inne kwestie w co jestesmy upaprani?

Ann9
@Pandemia czy Epidemia?

Ja ich nie szyję a po co Lear się za to zabrał to nie pytanie do mnie :P

Pandemia czy Epidemia?
@Ann9

Tak a to przepraszam.

Pandemia

Coś nowego?

@Pandemia czy Epidemia?

Zadzwon sobie do Dyrektora on ci powie po co to szyją a maseczki będziesz nosił codziennie radzę się przyzwyczaic a nie siac głupotę

Cibeczka nie maseczka

To czy będę czy nie będę ja decyduję jak do tej pory nie wydałem i nie wydam na maseczke ani zlotowki jak bedzie trzeba to wykombi uje cos innego bedzie szybko i sprytnie????

Majka5

Czy ktoś mi powie dlaczego zmiana C w dalszym ciągu nie pracuje? Może my też chcemy przyjść do pracy? W tym tygodniu to my powinniśmy chodzić na drugą zmianę a nie zmiana A. Zmiana A powinna teraz siedzieć w domu bo im nocki wypadają w tym czasie.

Obserwator

Czy ktoś się spotkał z odmowa udzielenia chorobowego przez lekarza rodzinnego bo Lear wysłał jakieś pismo żeby takiego nie udzielać ? Bo ja tak ! To są jaja i niedorzeczność .

Ghjv

Zakład Lear Corporation w Jarosławiu informuje, że w okresie od 06.04.2020 r. do 10.04.2020 r. częściowo wznawia produkcję na I i II zmianie (zm. A i B), a mianowicie dotyczy to projektów: BMW, L494, L405, Porsche, Nissan, X260, Crafted, LRDodatki. W związku z tym projekty: Laminowanie, MSport, VW, Karojownia skóry i tkaniny oraz cała zmiana III (zm. C) nie wznawia produkcji (# Zostań w domu). W przypadku zmiany sytuacji zostaną Państwo poinformowani. Życzymy zdrowia!

Staś
@Ghjv

Proszę napisać na jakich warunkach ? Czy to postój czy wzięte kolejne dni urlopu. Bo to jest już przegięcie jak wezmą kolejne dni ...

Ona
@Ghjv

A co z dojazdem do pracy? Ktoś coś wie? Czy dowiemy sie o 4:50 na przystanku w poniedzialek, że jednak nic nas tam nie zawiezie?

Baby
@Ghjv

A jak dział jakości i biura 10.% idzie do pracy czy częściowo.

Beches
@Ona

He bydło na chwile zostanie wygnane z zagrody zrobi swoje a potem koronawirus zapedzi z powrotem do zagrody

Embe
@Ghjv

Zakład Lear Corporation w Jarosławiu informuje, że w okresie od 06.04.2020 r. do 10.04.2020 r. częściowo wznawia produkcję na I i II zmianie (zm. A i B), a mianowicie dotyczy to projektów: BMW, L494, L405, Porsche, Nissan, X260, Crafted, LRDodatki, Maserati i Alfa. W związku z tym projekty: Laminowanie, MSport, VW, Karojownia skóry i tkaniny oraz cała zmiana III (zm. C) nie wznawiają produkcji (# Zostań w domu). W przypadku zmiany sytuacji zostaną Państwo poinformowani. Życzymy zdrowia!

Czesław
@Beches

Wszystko ładnie i pięknię wygląda tylko zobaczymy co Ci nasi Wszechmocni Technolodzy wymyslili jak porozmieszczają ludzi w srodku

Pracownik Biura
@Staś

A na co Ci urlop jak i tak nię będzię wczasów ?? Siedz na (usunięte przez administratora) w domu i nie marudz za chwilę będzię taka sytuacja że będziesz płakał w domu

Fred
@Pracownik Biura

Zaprawde powiadam wam ze szybciej zaplacza ludzie z biura.. Amen

Ciekawski
@Ghjv

Jutro 10 Kwiecień i dalej nic nikt nie wie czy Zmiana C też ruszy we wtorek czy dalej Cisza ?? Niech wreszcie ktos się wypowie z Kadr bo chyba każdy tu czeka na odpowiedz ?

@Beches

Beches -to nazwa bydlecia

Mietek

Nie cielęcia i nie bydlecia ale łosia w mojej stajence

kk
@Ciekawski

Zmiana C od wtorku pracuje. W smsach, które wysłali do ludzi pomylili zmiany. To wysyła ktoś z biura. Dla nich pierwsza zmiana to zawsze zmiana A, zmiana B to dla nich zawsze druga a nocki to dla nich zmiana C. Część ludzi z biura nie wie, że zmiana A, B, C to nie zawsze I,II,III

KKK
@kk

W takim wypadku wyjaśnij, dlaczego przełożeni każą stosować się do SMS. Zwłaszcza, że widać, iż ktoś z biura ogarnia, gdyż w porównaniu do poprzedniego SMS zmieniło się ustawienie zmian A i B na zm 1 i 2. Poza tym, mało kto dostał jakąkolwiek informację od przełożonych, o ile ktoś dostał.

kk
@KKK

Bo wtedy zmianie A wypadała pierwsza zmiana a zamianie B wypadała zmiana druga. Ja pracuję na zmianie A i byłam wtedy w poniedziałek rano w pracy. Majstrowa powiedziała, ze kto chce to może wrócić do domu. Powiedziała też, że następny tydzień też będziemy mieć wolny bo wtedy wypadają nam nocki. Czyli po świętach zmiana A też ma wolne.

KKK
@kk

Czyli rozpowiadasz informację sprzed 8 dni. Nie mówię, że są błędne. Ja podałam informacje uzyskane po dostaniu ostatniego sms. Możliwe, że przełożeni sami dobrze nie wiedzą co się dzieje w zakładzie. Tak czy inaczej, warto upewnić się, jak to wygląda. Niestety informowanie pracowników niezbyt dobrze działa. Wypadałoby dawać informacje w aktualnościach na stronie głównej Lear. Nie pogłoski sms.

Ciekawski

Czy ktos wie czy autobusy od srody 13 kwietnia będą normalnie jezdzic do Leara ??

Miki
@Ciekawski

W środę jest 15 kwietnia.

Pan Ciekawy

Witam czy ktoś cos wie na temat tego co dzieje się na Krojownii i czy po swiętach to ruszy wszystko ?

Df
@Pan Ciekawy

Chyba zaraza ruszy ,ale na nas

Kibic

Ciągle słyszę że kiepskie zarobki, to jakie sà naprawdę : na produkcji , w biurze na rękę...

Sama Prawda
@Kibic

Jak dostaniesz 2000 to jest dobrze a tak to 1950 i nikt wiecej ci nie da a jesli chodzi o Urzędasów to mają 2500 na rękę na czysto

Kibic
@Sama Prawda

To faktycznie jest różnica , w hucie i nie tylko. To fachowiec na produkcji zarabia więcej. Przykre.

Zainteresowany_Elo

Doszły mnie słuchy - od osób aktualnie pracujących w Learze – że jutro z niewiadomych przyczyn zamykają szatnie. Czy myślicie, że to przez to, że był ktoś chory i trzeba dezynfekować szatnie? A oni chcą to po prostu zataić? Mamy prawo wiedzieć, wracamy do swoich rodzin. Nikt nie chce zarazić bliskich. Liczą się fakty, a nie plotki. Czy ktoś coś wie?

Vpn
@Zainteresowany_Elo

W srode ma byc sluzba epidemiologiczna nikogo nie wypuszcza

I co Dalej ??
@Zainteresowany_Elo

Czyli mamy pacjentkę zero ???

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II