Opinie o Konspol w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konspol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konspol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol w Słupca

dd

cóż za wyjątkowy pracownik ten dex. w sam raz na brygadzistę.

dex

125 normalny jesteś. humor to do kina,empati to u rodziny szukać musisz a przyjaźni u przyjaciela. zawsze tak było że jak w pracy przykładowo jest dwóch przełożonych na tym samym stanowisku to tego który jest przyjazny ugodowy to tak się nie bardzo człowiek słucha pomarudzi sie a takiego chama za przeproszeniem którego się człowiek słowem boi odezwać takiemu się nigdy nie odmawia wszystko się dokładnie robi żeby tylko ochrzanu nie dostać albo żeby nie zwolnił. i taka jest prawda praca to praca a nie przedszkole. za jaja i do roboty. Nygusy tylko narzekać umiecie poszli byscie do wojska byscie się nauczyli życia. placzki.

nikt by brygadziście nie wszedł na głowę gdyby brygadzista zostawał człowiek do tego stworzony- a nie każdy jest co widać ,słychać i czuć.Brygadzista powinien prowadzić dyscyplinę ale kulturalna a nie rodem z III Rzeszy.Brygadzistę charakteryzować powinny cechy tjak: kultura osobista i społeczna,dobry humor, empatia, przyjacielskość, asertywność,umiejętność nauczenia zawodu nowego pracownika itp.a nie tylko kij i znajomość jednego słowa -"robić, robić"taki brygadzista rosnie w oczach pracownika i swoich przelozonych

marzena

każdy narzeka,praca jest wypłaty na czas,brygadzisci wszędzie mogą być wiadomo jedni bardziej życzliwi drudzy mniej kierownictwo i dyrekcja super mamy imprezy zakładowe bony na święta jaki zakład tyle w Slupcy robi dla pracowników żaden. nie chce żeby wyszło że tylko chwale wiadomo są problemy ale gdzie ich nie ma jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a tu jest ok.

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy ( PS ) Operator wózków elektrycznych
Słupca
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
rx

dla mnie obie nie są miłe ale do pracy przychodzę by pracować potem wychodzę i się nie przejmuje pozatym myślę że brygadzisci nigdzie nie mogą być mili bo ludzie na głowę by im weszli.

to po co pisać głupoty nie rozumie takiego zachowania. dla mnie jest ok.

new01

wsumie to przesadzilem faktycznie jak ktoś potrzebuje pomocy to Wioletta zawsze pomorze. a stym ze Dyrektor Sanepidu jest u niej zameldowany i dlatego ma plecy to tak naprawde plotka która słyszałem i nie moge potwierdzić. zresztą wszystko to głupie plotki przepraszam zainteresowana pisałem to bo zwolnila mnie pani z pracy i byłem zły ale po spowiedzi zrozumiałem że takie szkalowanie jest nie wporządku jeszcze raz przepraszam za te plotki.

basia

to że ty nie masz pracy to nie oznacza że ja mam pracować za 800zł bo ty nie pracujesz i powinnam się cieszyć druga sprawa obiecywanki cacanki

rik

Basia przepraszam ale ludzie nie doceniają tego co mają dopóki tego nie stracą nie pasuje ci zwolnij się. ją od 2lat pracy nie mam i poszła bym nawet za 800zł pracować. chcesz zamien się będziesz bez pracy i obiad raz w miesiącu. mój mąż pracuje 48h na 24h i odbiera 2500 i co. Basia zapraszam do Gisztra tam podstawa nie wypłaca żadnych nadgodzin tylko do odbioru i żadnych dodatkow nawet na swieta zadnych bonow nic. nie narzekaj ciesz się tym co marz bo kiedyś jeszcze zapłaczesz za tym.

wojtek

pamiętam te czasy jak tylko rozbiór odrabiał przerwę 15 minut my zawsze 14.15 inni 14 dlaczego się pytam dlaczego i nie mowcie że tak nie było

janek

męczą nas ciągle zjedziemy wszystkiego kurczaka jeszcze palety wyjdzie nam 9.5h albo 10 no czasem 9 i zamiast puścić nas do domu narobiliśmy się to oni zapraszamy do trybki paleta jeszcze jest czy to nie jest po złości przecież za chwile wchodzi mała zmiana nie mogą oni tego zrobić to są kpiny ile oni zarabiają a ile my prawie żadna różnica a ile my w ciągu miesiąca rozbierzemy kurczaka milion lekko a oni ile sam tunel nawet miesiąc niech rozbierają to wyjdzie im ile 200tysiecy 300tysiecy a wypłaty takie same ja mma na maszynie tyle co tamci na drugiej zmianie dosłownie jaja i kpiny

basia

obiecywali premie wypłaty miałem 2200zł na kwitku od wypłaty było tak premia 400zł dodatek 150zł odjąć to od 2200zł wychodzi 1650zł to ja się pytam za cały miesiąc ciężkiej pracy stania po 10 albo 9,5h zarobiłam 1650zł no jak mi to ktoś wytłumaczy a bym zapomniała jeszcze mam dodatek stażowy hehe to ile ja zarobiłam dodatki dodatkami ale pensja za taką prace powinna być minimum 2000zł i dopiero plus dodatki odpowie mi na to pani sylwia????

new01

czytaj dokładnie nie pisałem że na rozbiorze pracują lenie, tylko że ci co narzekają na panią Sylwie to że może lenie bo pani Sylwia jest bardzo wymagająca i trzeba się napracować stat taki wniosek. a o Arku i Wlotku też źle nie pisałem bo pewnie że są wporządku tylko ludzie to wykorzystują i się tak nie przykładają do pracy na ich zmianie. a okropne to sa brygadzistki na biedronce to są kosy.

Wypraszam sobie, ze na Rozbiorze pracują LENIE- mało się tam na gibiemy!. Pan Arek i Pan Włodek doskonale trzymają porządek i niema mowy o obijaniu się- jakoś każda praca u nich na zmianie jest prawowicie i w całości wykonana. A to, ze są ludźmi dla ludzi to ich wysoki atut!

mafi

marzena na biedronce da sie zarobic, godziny pracy różne, sa brygadzistki każdy ma inne zdanie ale nie zamile. wiesz dla jednych ciężko dla drogich nie

ZAINTERESOWANA

Mam pytanie czy w biurze w Konspolu przyjmują stażystów z Pup-u? orientuje się ktoś?

marzena

słuchajcie dużo piszecie proszę powiecie mi coś o pracy na dziale biedronka bardzo ciężko pracuje się w nocy jak brygadzisci można się dogadać czy nie bardzo. od poniedziałku zaczynam tam pracę za każda informacje bardzo dziękuje.

i po sprawie

tak czytam te wasze wpisy i sie zastanawiam dlaczego was nie zwolnia bo przeciesz wy nie macie czasu wydajnie pracowac jesli wiecie wszystko co dzieje sie na kazdym dziale a moze cos o sobie napiszecie porazka

kier

Witam szanowanych państwa jestem jednym z kierowników w Konspolu widzę między państwem pewien spór rozwiążemy go Pani Wioletta jak każdy ma wady i zalety ale nigdy nikt jej nie proponował aby była kierownikiem. a bony faktycznie wzięła nie dala osobie której powinna dać ale sobie też nie wzięła przekazała je innemu pracownikowi co było naganę i została za to ukarana.

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol - Słupca

• Jak się pracuje w Konspol?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konspol?

Kandydaci do pracy w Konspol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konspol