Opinie o Megastore.pl S.A. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Megastore.pl S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Megastore.pl S.A. o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megastore.pl S.A. w Kielce

Klaudia Nowy wpis

Czy wszystkie weekendy w firmie są pracujące ?

Majkel Nowy wpis
@Klaudia

Zależy na jakie stanowisko chcesz wbijać

John Nowy wpis
@Majkel

Pracujące są wszystkie, ale nie w każdy do pracy idą te same osoby. To wynika z godzinowej normy miesięcznej do przepracowania

Adrian Nowy wpis

Z ogłoszeń o pracę to jest tylko jedno z 2018 r., gdzie szukali specjalisty ds. obsługi klienta, ale nie podali za ile. Kto wie, na jaki zarobek mogę obecnie liczyć na tym stanowisku? Ktoś tu pisał, że zarabiał 2200 netto...

Darek

Mam nadzieję, że ta cisza to efekt dobrej pracy i nie ma narzekania.

Mirosław

Akurat ten wątek dotyczy Kielc. Od dawna nikt nie zamieścił opinii z jakiegoś powodu?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Megastore.pl S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Były kierownik

Jeśli ktoś aplikuje na kujawsko pomorskiego outlet nexterio lub komfort home. To nie warto płacą na poziomie 3000 brutto z sobota a nawet niedziela. Jesteś magazynierem,sprzedawca, księgowym pracownikiem biurowym. I musisz znać ihurt. Bo centrala ci nie pomoże. Szkoleń brak.benefitow zero przepraszam 100 zł brutto na święta.ubezpieczenue grupowe cena po 200 zł. Karta typu Multisport sam opłacasz. Ciuchy robocze oraz BHP na papierze. I wymagane są obroty rzędu 200 tys. Sprzedajesz szrot tzn 2 Gat. Płytek ceramicznych. Więc premia nie osiągalna przynajmniej w kujawsko pomorskim. Lepszym socjal masz w markecie budowlanym. Czy warto hmm umowa na okres próbny później rok. Być może na czas nieokreślony. Ale i tak mogą cię zwolnić w każdej chwili. Sumując nie warto bo firma nic nie oferuje oprósz ,2200 netto. Nawet nie masz do wglądu na co idą twojej składki. Uprawnienia na wózki też musisz mieć. I większość rozmów prowadzisz droga mailową. Skąd wiem bo jak chcesz to znajdziesz lepsza firmę z lepszymi zarobkami i normalna polityka firmy. Ty w tej firmie nie istniejesz jesteś tylko trybem. Jeśli czegoś nie wiesz to albo się nauszysz albo nie będziesz wiedział. Słowo typowe nie nie zrobię ale to nie zgodnie z przepisami nie istnieje.

Alicja

@Pracownik, a długo już pracujesz w Megastore.pl w Kielcach? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? @Gość, jakie według Ciebie zmiany powinny zajść w firmie, aby była bardziej atrakcyjna dla obecnych i potencjalnych pracowników? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Megastore.pl? Jakie są plusy i minusy tego pracodawcy?

Gość.
@Alicja

jakie zmiany? Zmiana wiceprezesa. Zmiana dyrektorów operacyjnych, albo likwidacja tych stanowisk. Zmiana obsady i metod działania działu marketingu. Zmiana sposobu zachowania się przez większość ludzi z centrali, tych na "stanowiskach" wobec kierowników sklepów bo oni razem ze sprzedawcami ZARABIAJĄ KASĘ NA WASZE WYPŁATY I ZASUWAJĄ W SKLEPACH DO WIECZORA ORAZ W SOBOTY I NIEDZIELE ŻEBY ZAROBIĆ NA PENSJE LUDZI Z CENTRALI.

Mieczysław
@Gość.

Każdy pracownik zatrudniony w firmie Megastore obowiązkowo musi przepracować również soboty i niedziele, czy może są one ustalane według grafiku z pozostałymi pracownikami? Jeżeli weekendy są obowiązkowe, to napisz proszę, czy również są one dodatkowo płatne? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda.

FanSoboty

Katarzyna M. rozpiepsza firme. Oferuja mega pieniądze wielkie perspektywy rozwoju, szkolenia, imprezy firmowe, awanse a takie coś nie istnieje.(usunięte przez administratora)pracowników ile się da. Stanowczo odradzam pracy w tym (usunięte przez administratora) przypominjacym sklep. ludzie strzeżcie się!!!!! Moje sugestie dla Megastore.pl S.A.: zamknijcie ten sklep i nie oszukujcie ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zacząć ludzi szanowac

Alicja
@FanSoboty

Jesteś w stanie bardziej szczegółowo przedstawić, dlaczego tak sądzisz? Które dokładnie aspekty pracy nie zgadzają się w rzeczywistości z tym, co obiecała firma Megastore.pl w trakcie przyjmowania pracownika? Możesz opisać to bardziej precyzyjnie?

Firma na początku rozwijania swoich posow. Płaciła premię. Niektóre posy nie dadzą rady wyrobić wygórowanych planów,tym bardziej że to siedź Outletów a nie salonów z ceramiką. Plany na poziomie marketów budowlanych są nie do przyjęcia. Pracownik poza goła płacą nie oferuję nic motywacyjnego. Zero benefitow. Taki system zarządzania idzie w zła stronę.

Zgadzam.sie z tą opinią zbyt szybko chcą się dorobić. Nie patrzą na dobro firmy i pracowników

admin

Kierunek drogi zawodowej wielu osób zależy od ciebie. Opowiedz na naszym forum o firmie Megastore.pl S.A..

Zostaw merytoryczną opinię o Megastore.pl S.A. - Kielce

Megastore.pl S.A.