Piekarnia Ciastkarnia Król

Opinie o Piekarnia Ciastkarnia Król

Sprawiedliwa

Czy Szefostwo w ogóle to czyta ? Powinniście zareagować na groźby karalne i pomówienia. Jeśli nic się nie zmieni i wpisy nie znikną, doradzam (usunięte przez administratora) udanie się jak najszybciej do prawnika i na policję.

Witam. Pracowałam w piekarni ponad rok,moim koordynatorem była Pani (usunięte przez administratora) Mimo swoich wymogów, bardzo pilnowała porządku na sklepie, zwracała dużą uwagę na zamówienia. Z każdym problemem można było zwrócić się do Niej. Nie ukrywam była osobą bardzo wymagającą lecz rezultaty widać było gołym okiem. Takich koordynatorów jest na prawdę mało, którzy doceniają pracowników za swoją pracę. A wy dziewczyny trzymajcie się bo nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. P.S Na szefostwo nie narzekajcie bo Oni naprawdę robią wszystko żeby ogarnąć wszystkie punkty które mają. A jak wiadomo mało ich nie jest. Pozdrawiam.

KJS

Dziewczyny pracujace zmiana kordynatorki to tylko POZORY . Po miesiacu góra półtora ( również pracujace wiecej niż dwa lata ) zostaniecie zwolnione z dnia na dzień . Menagerki twierdza że nie polecamy ciast , ze sa zbyt duże zwroty , że nie dajemy nic od siebie co jest kłamstwem ponieważ zawsse klienci nas chwalili . Gwarantuje że nasi stali klienci przejda razem z nami do (usunięte przez administratora) :)

Temida

UWAGA dziewczyny, które w ostatnim czasie zostały zwolnione w dziwny sposób przez panie koordynatorki z (usunięte przez administratora) ; zgodnie z naszą ostatnią rozmową byłam u Pani prawnik i zgodziła się nas reprezentować, powiedziała że racja jest po naszej stronie, więc proszę o podawanie swoich namiarów. (usunięte przez administratora) .

Sprzedawca

Rekrutacja nie profesjonalna. Mało pytań. Jedynie pytanie to czy chce Pani pracować

Ma Pani chęci do pracy? Odpowiadają Pani warunki?

dawna znajoma Karoliny Wilk

Witam u Was w piekarni dzięki (usunięte przez administratora) nigdy nie będzie spokoju teraz zwolnienia grupowe żeby chronić (usunięte przez administratora) jednej (usunięte przez administratora) która z ludźmi robi co chce ta wiadomość o zwolnieniach utwierdza mnie w przkonaniu że (usunięte przez administratora) powinien zająć się tą firmą wszyscy się bójcie bo jak żle spojrzycie na (usunięte przez administratora) to wypad z dnia na dzień a ty kobieto jesteś bezwzględna (usunięte przez administratora) "

adwokat
@dawna znajoma Karoliny Wilk

mam nadzieję że jest pani świadomo, iż posądza pani szefa piekarni o zdrady, takie rzeczy bezpodstawnie pisane podlegają pod sąd,tzw. pomówienia, a i jeszcze jedno policja już sprawdza z którego komputera ta wiadomość została wysłana, pozdrawiam.

Stara

A te słodkie opinie anonimowo dlaczego się nie podpiszecie kto namieszał to namieszał jedna osoba (usunięte przez administratora) a teraz wszystkie są winne jeszcze uderzenia w stosunku do jak łatwo zrozumieć pani (usunięte przez administratora) oszalałyście to paranoja może czas zastanowić się czego się chce bo to co się dzieje to parodia jeszcze będziecie płakać

Wściekła

Z wami wszystkimi jest coś nie tak najpierw narzekacie na (usunięte przez administratora) a potem nagle obrończynie nagle stała się taka dobra taka suuuper mogłyście się zastanowić wcześniej a wypisywać bzdury ja nadal twierdze że to nie jest osoba na to stanowisko dalej twierdze że jest bezczelna i powinna być usunięta każdy kto szanuje pracę będzie się starał nie ważne jaka ona jest ale nie każdy pozwoli sobie na takie zachowania jakie reprezentuje (usunięte przez administratora) i ja nie jestem za tym by została lecz pewnie wcześniejsze sygnały zostaną bez echa zostanie i dalej będzie mieć was za nic i śmiać się za plecami z waszej głupoty powodzenia

oburzona

Dziewczyny, opowiadacie takie głupoty że słuchać się nie chce. Wszyscy zainteresowani dobrze wiedzą że negatywne opinie piszą osoby którym nie pasuje że dostały koordynatora który w końcu Was pilnuje i wymaga, zamiast osoby która dla świętego spokoju przymykała na wiele oko. Jak Wam tak źle to się zwolnijcie.

@oburzona

Dokładnie! Ciekawe tak szczekały, tak.szczekały a teraz cisza.. namieszalyscie i to ładnie. W żadnej innej pracy by się nikt wami nie przejmował tylko by kopnął w (usunięte przez administratora)

pracownica

Popieram, laski wezcie się za robotę bo widać za dużo czasu trochę macie i od tych nudów w głowach się przewraca a jak wam tak bardzo zle to raczej nikt was na siłę nie trzyma nie jesteście raczej takie idealne że (usunięte przez administratora) , są podwyżki więc da się zarobić tylko trzeba chcieć....a jak macie jakiś problem z panią koordynator to wystarczyło zgłosić to gdzie należy a nie robić haje na internecie.....swoją bezmyślną głupotą zaszkodziłyście nie tylko jednej pani koordynator lecz wszystkim.....gratuluję bezmyślnego i dziecinnego zachowania

Pracownicaa

Dziewczyny zajmijcie się (usunięte przez administratora) robota a nie (usunięte przez administratora) głupot na koordynatorki bo robicie krzywde nie tylko (usunięte przez administratora) ale wszystkim. Jak macie za mało roboty to sprzatajcie sklepy przed (usunięte przez administratora) a nie wypisujecie brednie ...

P.A

Szanowny 'nie pracowniku'jest coś takiego,jak czytanie tekstu ze zrozumieniem,szkoła się kłania...Dziewczyny piszą o traktowaniu i warunach w pracy ,a nie o wynagrodzeniu ,więc ten wpis jest bez sensu ,a roznoszenie ulotek,hmm całkiem przyzwoita praca ,w końcu żadna uczciwa praca nie hańbi .

Nie pracownik

Znam kilka dziewczyn co pracuja w piekarni krol.. Płaca jest moze mniej obiecujaca niz to wyglada od zewnatrz. Wychodzilo po (usunięte przez administratora) . Za taka prace mysle ze nie jest zle. Premie tez dziewczyny mialy. Jak dla kogos (usunięte przez administratora) l za free to malo to brak slow.no tak jest (usunięte przez administratora) to malo.. Teraz od stycznia sa nowe stawki i placa jest jaka jest. Jak Wam tak zle to mozecie sie zwolnic i isc roznosic ulotki.

Król
@Nie pracownik

W końcu ktoś mądry!

ewa
@Król

Za taką pracę nie jest źle?! Przecież każdy chce godziwie żyć a nie za marne grosze na marnej umowie bez stabilizacji... ten mądry to wiadomo kto pisze. Jeszcze (usunięte przez administratora) e przez administratora) doszedł bo prawda w oczy kole

Król
@ewa

Jakoś jest teraz podwyżka to jeszcze Ci mało? Ile Ty chcesz zarabiać za sprzedaż chleba?! 10 tysięcy? Umowę też masz, popracuj 3 miesiące i idź na l4 jak Ci tak źle.

ZROSPACZONA

Nic się nie zmieniło wszyscy nas olali dalej (usunięte przez administratora) jest koordynatorem tyle że zabrano jej kilka sklepów ale na pozostałych dalej traktuje ludzi jak................ aż wstyd mówić niestety sama nawet nie ma odwagi zrezygnować ambitna nie powiem ale za (usunięte przez administratora) trzymajcie się dziewczyny ale nie łudźcie się nie będzie lepiej ona ma swoje pupilki a resztę może przecież zwalniać jak coś nie będzie po jej myśli (usunięte przez administratora) !!!!

glowa do gory
@ZROSPACZONA

A zgłaszałyście to gdzies? Dziewczyny nie dajcie się zastraszyć . Czemu boicie się powiedziec głośno o tym ze wasza współpraca z ta pania nie jest taka jak powinna? Szefostwo chyba nie bedzie obojętne na to

Pracownicaa

I co dziewczyny, coś się zmieniło ? :)

Ktoś w końcu się odeWał że coś jest nie tak...i ktoś coś z tym robi więc ja mam nadzieję że szefostwo zrobi to dobrze. ...

Pytasz konsekwencje czego czy ty w ogóle myślisz dziewczyno wiadomo że jak sobie kogoś upatrzą to i tak go zwolnią bo pani (usunięte przez administratora) już ma swój krąg podejrznych więc o czym mowa możesz tu nic nie pisać ale jeśli ona cię nie akceptuje masz przesrane tak to działa lepiej siedzieć cicho i zgadazać się z tymi głupotami niż się coś odezwać co za paranoja ktoś chyba pomylił (usunięte przez administratora) to jedno i to samo mam nadzieję że (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Wojtek

To jakiś cyrk ktoś kto nie potrafi być koordynatorka powinien sam zrezygnować po co siać zamęt dziewczyny jestem z wami macie rację ale uważam że i tak dadzą Wam popalić teraz się zacznie przez jedną panią cały (usunięte przez administratora)

@Wojtek

Wiadomo, jak to się mówi (usunięte przez administratora) ale jak już zostało poruszone to trzeba ponieść konsekwencje

@Pracownicaa

Konsekwencje ale czego

@pracownik

Konsekwencje tego że się namiszało, myślisz że jedna czy drugą nie wyleci z pracy? Bo myślę że (usunięte przez administratora) będzie bronił swojego dobrego imienia... (usunięte przez administratora) :)

Zmiana pani koordynator na 2sklepach super lecz mam nadzieję że to dopiero początek zmian. Boimy się odezwać bo nie chcemy zostać bez pracy czy to takie dziwne , dziewczyna została wydelegowana na (usunięte przez administratora) ys. ...nie potrafiła znieść prawdy. Brawo dla tych którzy w końcu coś z tym robią. ...

zadowolona pracownica

Kolezanli :-) Rozumiem i.jedba i druga strone,hednak w Polsce miestety mniejszosc zazwyczaj nie ma nic do powiedzenia,przykladem jest kilka dni pracy Pani koordynator ktora oddelegowala dziewczyne na sklep w Katowicach poniewaz jako jedyna nie bala sie odezwac wiec ja sie wcale nie dziwie ze teraz reszta anonimowo dodaje komentarze,cieszy mnie fakt ze sprawa zainteresowaly sie osoby ktore sa wyzej i ja osobiscie mam zamiar z (usunięte przez administratora) na ten temat rozmawiac poniewaz jak widac rozmawiac sie da,efektem tego sa juz zmiany koordynatorow,a osoby ktore sa zadowolone z wspolracy z (usunięte przez administratora) zazdroszcze i szczerze zycze owocnej wspolracy :-)

Pracownicaa

Oj dziewczyny dajcie już spokój tej Pani (usunięte przez administratora) . Nie umie zarządzać, źle Was traktuje, nie da się z nią dogadać, ok trudno. Prędzej czy później sam (usunięte przez administratora) to zweryfikuje. A Wy się nie poddawajcie tylko.głowa do góry :)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ciastkarnia Król - Katowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Ciastkarnia Król?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ciastkarnia Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Ciastkarnia Król?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Ciastkarnia Król